Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Πόσο διαρκούν οι φίλοι σας;

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 20:44, 15-07-07:

Πόσο διαρκούν οι φίλοι σας?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Paty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Paty
H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε στις 21:08, 15-07-07:

εξαρτάται...

υπήρξαν άτομα στη ζωή μου που τα θεωρούσα φίλους μου και πίστευα ότι θα ήταν φιλία χρόνων(για να μη πω για πάντα..) και τελικά αποδείχτηκαν προδότες...

Από την άλλη...υπάρχουν άτομα που πλέον είμαι σίγουρη πως δε θα τα χάσω ΠΟΤΕ (για ένα συγκεκριμένο ήμουν από την αρχή)...

Οι υπόλοιποι που απλά περνάνε από τη ζωή μου είναι γνωστοί και όχι φίλοι...

Επομένως...οιφίλοι που έχω τώρα ξέρω ότι θα είναι για πάντα δίπλα μου(και το ίδιο και γω για αυτούς) και οι υπόλοιποι δεν είναι φίλοι μου.Είναι γνωστοί και περαστικοί...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:21, 15-07-07:

Έχουμε ήδη πολλά θέματα που αφορούν τη φιλία, μερικά εκ των οποίων είναι:
Υπάρχει πραγματική φιλία στην ζωή σας
Eπικοινωνία με φίλους
[split] Τι είναι φίλος για σένα και πόσο καλός φίλος είσαι εσύ;

Τα παραπάνω καλύπτουν το εν λόγω θέμα.

ΥΓ> Επίσης να συμπληρώσω ότι καλό είναι να χρησιμοποιείτε την αναζήτηση πριν ανοίξετε ένα θέμα, γιατί είναι πιθανό να υπάρχει ένα παρόμοιο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 15-07-07 στις 22:50. Αιτία: Σημείωση.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους