Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,078 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,666 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ΝΟΚΙΑ να πάρω με 345?;

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 13:16, 04-08-07:

Γιαυτο λεω να μη το εχεις συνεχεια πανω σου, στη δουλεια σου bluetooth (μερικα ειναι παρα πολυ ανετα). Και δεν ειναι αναγκη να το χεις στο αυτι συνεχεια. Το βαζει οταν σε παρουν τηλ αν ανησυχεις πολυ.

Το θεμα ειναι οτι οσο εξελισονται τα κινητα το sar ανεβηκε. Πολυ χαμηλο εχουν ειτε κινητα παλια, ειτε κινητα με περιορισμενες δυνατοτητες σε σχεση με τα top μοντελα.

Το sar και οι ακτινοβολιες κλπ, ειναι ενδεικτικα στοιχεια, που μετρωνται σε ειδικες συνθηκες. Αν πχ δε μιλας πανω απο 5 λεπτα με το κινητο στο αυτι, δεν εχει και ιδιαιτερο νοημα ποσο sar εχει το κινητο. Αν μιλας ομως μιση και μια ωρα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:19, 04-08-07:

Καλό είναι απλά όσο μπορούμε να προστατευόμαστε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη PYLH
H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H PYLH έγραψε στις 13:48, 04-08-07:

Καλημέρα! Επιτέλους αποφάσισα! Αγόρασα το Sony Ericson K810i εντελώς δωρεάν,πήρα δώρο το Vodafone Mobile Connect Modem,(πού κόστιζε 290 ευρώ),άρα έχω νετ άσχετα από το κινητό μου. Θα πληρώνω 35Ε πάγιο το μήνα για 80ΜΒ,αλλά έως 31/9 έχω εντελώς δωρεάν, απεριόριστο χρόνο πλοήγησης.Είναι μια προσφορά της Vodafone για αυτό το διάστημα.Άλλαξα κι όλο το πρόγραμμα που είχα,αφού έμεινα πάνω από 2,5 ώρες στο κατάστημα για να κάνω όλα αυτά,αλλά πιστεύω ότι έκανα καλή επιλογή γενικότερα.Θα ήθελα την γνώμη σας βέβαια!
Δλδ με 110 Ευρώ πάγιο έχω: 300 λεπτά δωρεαν ομιλίας το μήνα πρός σταθερά ή κινητά,(για 3 μήνες βέβαια θα έχω +500 λεπτά δωρεάν πρός σταθερά μόνο,που είναι κι αυτό προσφορά της Vodafone),150 sms δωρεάν, έναν ακόμα αριθμό αφού επέλεξα ένα οικογενειακό πακέτο,με δωρεάν τις "μεταξύ" τους κλήσεις, απεριόριστα, και που μάλλον θα το δώσω στον γιό μου,το internet που προανέφερα....,αυτά!!!
Και έδωσα μόνο 12 Ευρώ για μία θήκη για το κινητό πού αγόρασα.
Σας ευχαριστώ ειλιρινά για την πολύτιμη βοήθειά σας!!!

Καλό καλοκαίρι!!!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:12, 04-08-07:

110 ευρώ πάγιο;

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:01, 04-08-07:

Kαλορίζικο.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 22:08, 04-08-07:

Με γεια.

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 22:22, 04-08-07:

Καλορίζικο και από μένα Κάνατε πολύ καλή επιλογή

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:16, 05-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από PYLH
Καλημέρα! Επιτέλους αποφάσισα! Αγόρασα το Sony Ericson K810i εντελώς δωρεάν,πήρα δώρο το Vodafone Mobile Connect Modem,(πού κόστιζε 290 ευρώ),άρα έχω νετ άσχετα από το κινητό μου. Θα πληρώνω 35Ε πάγιο το μήνα για 80ΜΒ,αλλά έως 31/9 έχω εντελώς δωρεάν, απεριόριστο χρόνο πλοήγησης.Είναι μια προσφορά της Vodafone για αυτό το διάστημα.Άλλαξα κι όλο το πρόγραμμα που είχα,αφού έμεινα πάνω από 2,5 ώρες στο κατάστημα για να κάνω όλα αυτά,αλλά πιστεύω ότι έκανα καλή επιλογή γενικότερα.Θα ήθελα την γνώμη σας βέβαια!
Δλδ με 110 Ευρώ πάγιο έχω: 300 λεπτά δωρεαν ομιλίας το μήνα πρός σταθερά ή κινητά,(για 3 μήνες βέβαια θα έχω +500 λεπτά δωρεάν πρός σταθερά μόνο,που είναι κι αυτό προσφορά της Vodafone),150 sms δωρεάν, έναν ακόμα αριθμό αφού επέλεξα ένα οικογενειακό πακέτο,με δωρεάν τις "μεταξύ" τους κλήσεις, απεριόριστα, και που μάλλον θα το δώσω στον γιό μου,το internet που προανέφερα....,αυτά!!!
Και έδωσα μόνο 12 Ευρώ για μία θήκη για το κινητό πού αγόρασα.
Σας ευχαριστώ ειλιρινά για την πολύτιμη βοήθειά σας!!!

Καλό καλοκαίρι!!!
Πολύ καλή επιλογή, κάλυψες όλες σου τις ανάγκες.

Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη PYLH
H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H PYLH έγραψε στις 12:13, 06-08-07:

Καλημέρα! Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Να περνάτε καλά!

[ Λείπω σε διακοπές...ή έτσι νομίζω!]

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους