Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,745 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 239 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς γίνεται να δω τα κρυφά αρχεία;

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,313 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:31, 16-07-07:

Αυτή την απορία έχω.Έκανα έναν φάκελο κρυφό μαζί με τα αρχεία του και δεν ξέρω πώς να τον ξανακάνω φανερό!Ξέρει κανείς να μου απαντήσει?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:34, 16-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Αυτή την απορία έχω.Έκανα έναν φάκελο κρυφό μαζί με τα αρχεία του και δεν ξέρω πώς να τον ξανακάνω φανερό!Ξέρει κανείς να μου απαντήσει?
Για Windows:

Εργαλεία >> Επιλογές Φακέλων >> Προβολή >> Εμφάνιση κρυφών αρχείων και φακέλων.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 18:34, 16-07-07:

Πας control panel.
Γυρνα το στο Classic Μοde.Διαλεγεις folder options και εκει που λεει hidden folder and files επιλεγεις να τα βλεπεις.
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 18:35, 16-07-07:

Τα μεγαλα πνευματα..
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,313 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:38, 16-07-07:

Thnx παιδιά,μαρέσει που ο γιώργος με βοήθησε στα ελληνικά και ο bill στα αγγλικά
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 18:49, 16-07-07:

Α καλά!
Γιατί εγώ πάντα κάνω άλλα, τα οποία τώρα που το σκέφτομαι, μπορεί να είναι και πιο πολύπλοκα;;;;;

Πηγαίνω στην Εξερεύνηση των windows, πατάω δεξί κλικ πχ στα έγγραφά μου (αν εκεί έχω χώσει το κρυμμένο αρχείο), αναζήτηση, επιλέγω το περισσότερες επιλογές για προχωρημένους, τικάρω το αναζήτηση σε κρυμμένα αρχεία και φακέλους, κλικάρω αναζήτηση και μου βγάζει όλα τα αρχεία που έχω κρυφά.
Από κει και πέρα, όποιο αρχεία θέλω να ξανα-εμφανίσω, πατάω πάνω του δεξί κλικ, ιδιότητες και απο κει ξετικάρω το κρυφό.
Αλλά προϋπόθεση είναι να θυμάσαι που έχεις βάλει το κάθετι

Ναι ... το ξέρω...όλα με τον δύσκολο τρόπο τα κάνω εγώ
Αλλά μ αρέσει
Παράθεση

τιτικακι

Νεοφερμένος

H τιτικακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H τιτικακι έγραψε: στις 15:32, 18-08-08:

εχω και εγω προβλημα ...
εκανα ενα φακελο κρυφο γτ ηξερα πως να τον επαναφερω ...
αλλα, ο υπολογιστης μου αρχισε τα δικα του!!
στα εργαλεια εχει μονο 3 επιλογες (1. αντιστοιχιση δισκου δικτυου, 2. αποσυνδεση δισκου δικτυου και 3.συγχρονισμος) και οπως βλεπετε καμια δεν μου κανει ....
εψαξα και στον πινακα ελεγχου την επιλογη = ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΦΑΓΕΛΩΝ αλλα τπτ ουτε αυτη ...
πουθενα!!!

εχει κανεις καμια ιδεα???
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 19:11, 18-08-08:

Σίγουρα κάτω από το συγχρονισμό δεν γράφει "επιλογές";
Παράθεση

τιτικακι

Νεοφερμένος

H τιτικακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H τιτικακι έγραψε: στις 22:36, 18-08-08:

ναι γμτ ... ο πανεξυπνος υπολογιστης μου !!!
αλλα δν πειραζει ακολουθησα τη συμβουλη του αστροπελεκι ...
τα καταφερα ...
αλλα δεν μπορς να κτλβω γτ ο θπολογιστης μ κανει τα δικα του...

τεσπα .. ευχαριστω παντως
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος