Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,541 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 468 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές (ή και μεγαλύτερες) σπατάλες που μας ευχαριστούν!

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 19:59, 12-11-11:

Μπιχλιμπιδάκια.
Αν και τώρα...δεν έχω και πολλά περιθώρια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 20:16, 12-11-11:

Μμμ... μου αρέσει να ψωνίζω κοσμήματα, ρούχα και κασκόλ

Κατά τα άλλα δεν είμαι πολύ σπάταλη.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε: στις 20:46, 17-11-11:

Αρώματα, ταξίδια και μικρά αναμνηστικά όπως εκείνα τα μικρά γυάλινα διακοσμητικά με το "χιόνι" μέσα που αγοράζω από κάθε πρωτεύουσα που επισκέπτομαι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 22:14, 18-11-11:

Μαλακιούλες για τις κάμερες. Φιλτράκια, parasoleil και άλλα τέτοια ωραία. Είναι χρήσιμα εως απαραίτητα όμως, δικαιολογούμαι
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 23:15, 18-11-11:

δαχτυλιδια και βραχιολια
μανο
τσιχλες και καραμελες...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,713 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 02:47, 19-11-11:

ηλεκτρονικά είδη. Αν μπω σε κατάστημα με ηλεκτρονικά δεν παίζει να φύγω με άδεια χέρια. Αυτές τις μέρες με "τρώει" να αγοράσω το playbook. Δεν μου χρειάζεται και ξέρω ότι αν το πάρω θα κάθεται κάπου και θα το τρώνε οι αράχνες, αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ. Επίσης μου αρέσει να εκτυπώνω φωτογραφίες (σε φωτογραφείο). Εθισμός
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 14:52, 16-12-11:

Οτιδήποτε έχει σχέση με το λαιμό και την πλάτη εννοώντας .. πασμίνα, φουλάρι, κασκόλ, εσάρπα....από όλα τα χρώματα και όλα τα υφάσματα....χειμωνιάτικα και καλοκαιρινά....Απαραίτητο κομμάτι της γκαρνταρόμπας μου για το λαιμό ή την πλάτη....
Άλλωστε μπορεί να φοράς το ίδιο σύνολο ρούχων και με κάτι διαφορετικό στο λαιμό ή στους ώμους και άλλα παπούτσια να αλλάζει αμέσως το ντύσιμο.....

Ααααα! και πολλά βιβλία τα οποία τα αφήνω σχεδόν πάντα μισοτελειωμένα... μπορεί και να τα διαβάζω από τη μέση προς το τέλος....
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 18:42, 16-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κι εμενα μάρεσουν αυτα. Προσφατα αγορασα ενα ζευγαρι σκουλαρικια με 3 μαυρα πουπουλα το
καθενα. Το φοραω και μονο του βεβαια. Και τετοια ρουχα τετοιου στυλ- μεσαιωνας - κορσεδακια, δαντελα, διχτυ.. (σαν πινελιές, έτσι?) Απο που τα ψωνιζεις τα κοσμηματα?
Έχω υπόψην μου μερικά τέτοια. Είναι υπέεροχα!
Όταν το φοράς και μόνο του,δίνει ακόμα περισσότερο στυλ.

Κορσεδάκια,διχτάκια και όολα αυτά μου αρέσουν και εμένα πολύυ.
Τα καλύτερα κοσμήματα σε τέτοιο στυλ θεωρώ πώς τα έχει η Αlchemy.
Eίναι βέβαια κάπως ακριβά αλλά αν εξαιρέσεις κάποια σχέδια που έχει για τους πολύ καμμένους,είναι πανέμορφα!
Και έχει στα περισσότερα μαγαζιά με gothic κοσμήματα.
Τώρα εγώ από Θεσσαλονίκη μπορώ να πώ μόνο,σε κάποια μαγαζάκια στην Ναυαρίνου έχει.

Για Αθήνα δεν έχω υπόψην μου συγκεκριμένα,νομίζω κάπου στο Μοναστηράκι? Κάπου εκεί.
Πάντως γενικά μπορείς να βρείς διάφορα σε αρκετά μαγάζια με ροκ στυλ και σε χαμηλότερες τιμές.
Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε: στις 11:08, 17-01-12:

Δαχτυλίδια και κρεμαστά σκουλαρίκια..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε: στις 11:16, 17-01-12:

σε μπιχλιμπιδια τεχνολογιας και ταξιδια.
Τελευταιο που πηρα ενα νετμπουκ (καλη ευκαιρια ομως) και ταξιδι ετοιμαζομαι να παω θεσσαλονικη....
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 15:10, 02-06-12:

Eχω μεγαλο κολλημα με τα κοσμηματα!! αγοραζω συνεχεια σκουλαρικια,κολιε,δαχτυλιδια,βραχιολια τα οποια ειναι υπερστολισμενα...κουβαλανε πανω τους οτι θες...απο μικρες εως τεραστιες χαντρες,κουκλακια,αρκουδακια,φιογκους και οτι μπορεις να φανταστεις!! και ειναι πολυ διακριτικα βεβαια.. αλλα τα λατρευω!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 15:31, 02-06-12:

τα delivery...οταν βαριεμαι να μαγειρεψω
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 15:32, 02-06-12:

....taxi!!!!!

ice cream!!!!
Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε: στις 17:55, 06-06-12:

Κοίτα κατά την γνώμη μου ό,τι αγοράζω είναι χρήσιμο.Από το άθλιο παντελόνι που αγόρασα και δεν το φόρεσα ποτέ και που αυτή την στιγμή που σου πληκτρολογώ σαπίζει στην ντουλάπα μέχρι 1209 χάντρες που αγόρασα και τώρα βαριέμαι να φτιάξω κοσμήματα .Οπότε άστο είμαι ένα κακομαθημένο που αγοράζει με την μία ό,τι το εντυπωσιάζει με την πρώτη ματιά. xD
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 18:08, 06-06-12:

Γενικά δεν σπαταλαω λεφτα,ειδικα στην εποχη που ζουμε, σε περιττα πράγματα!
βεβαια,εχω αδυναμία στις κρέμες σωματος, στα βραχιολια και στ σκουλαρίκια...οποτε εκει σπαταλάω!τα υπόλοιπα στο σουπερ μαρκετ! όπου εκεί σπαταλάω πολλά τη βδομαδα...στο διαδρομο με τις σοκολάτες
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 18:31, 06-06-12:

red bull *.*
Παράθεση

panoslarissa

Διάσημο Μέλος

Ο panoslarissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O panoslarissa έγραψε: στις 18:35, 06-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
Eχω μεγαλο κολλημα με τα κοσμηματα!! αγοραζω συνεχεια σκουλαρικια,κολιε,δαχτυλιδια,βραχιολια τα οποια ειναι υπερστολισμενα...κουβαλανε πανω τους οτι θες...απο μικρες εως τεραστιες χαντρες,κουκλακια,αρκουδακια,φιογκους και οτι μπορεις να φανταστεις!! και ειναι πολυ διακριτικα βεβαια.. αλλα τα λατρευω!!
Αυτο δεν ειναι κακο,αμα δεις τα ζορια πας και τα πουλας και παλι χρηματα θα παρεις
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 08:46, 11-08-12:

κρέμες προσωπου και καλλυντικα.Δεν ειμαι Η κοκετα αλλα μαρεσουν
Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε: στις 13:47, 11-08-12:

καλλυντικα για τα χειλη, και εσωρουχα ολη την ωρα. Ειναι το φετιχ μου τι να κανουμε
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 02:21, 12-08-12:

Μ' αρέσει να 'σπαταλάω' κ δεν θεωρώ ότι είναι κ κακό!
Σπαταλάω πολλά χρήματα σε καλλυντικά, κυρίως MAC, Dior, Shiseido και Lancome (δεν έχω αφήσει κ πολλά όρθια..), φορέματα, κ μ' αρέσουν πολύ κ οι γόβες σε περίεργα χρώματα κι ας μη μπορώ να τις φοράω κάθε μέρα. Αν κ έχω πάρα πολύ stock σε όλα δεν μπορώ να κόψω να αγοράζω.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους