Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,780 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 295 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

To e-steki σε νέο server!

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 12:36, 30-06-11:

Βελτιώθηκε πάρα πολύ η ταχύτητα του site. Μια χαρά.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 14:07, 30-06-11:

πολυ καλα παει το site
αλλα γιατι δεν μπορω να πω στο τσατ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Theseus έγραψε: στις 14:11, 30-06-11:

Τελεια δουλεια κανατε παιδια!!!!
Ουτε και εγω δε μπορω να μπω τσατ !!

No chat No Fun
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 14:35, 30-06-11:

Με γεια ...με γεια!!!!!!!!...αλλα με την ταχυτητα εχω ακομη προβληματακια...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 14:43, 30-06-11:

Ολα πολύ καλά.Εμένα μου αργεί λίγο να με πάει από steki σε ischool και το αντίθετο.

Κατα τ'αλλα μια χαρά!Μπράβοοο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε: στις 15:28, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
To e-steki τρέχει πιο γρήγορα από ποτε!

Καλορίζικος!
το πιστευεις?

καλορίζικος,για να δούμε κ αυτόν...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,453 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 15:36, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Goseithor
το πιστευεις?

Το στέκι είναι σαν το ΄άλογο τρέχει πολύ γρήγορα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 15:40, 30-06-11:

Το e-steki ναι, το ischool κολλάει λίγο αλλά ok, κανείς δεν είναι τέλειος.
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 15:45, 30-06-11:

το πιστευεις?

Δεν το πιστεύω... το βλέπω!

Καμία σχέση με πριν!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε: στις 15:55, 30-06-11:

εντάξει ναι πάει λίγο πιο γρήγορα αλλα δε με καλύπτει
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 15:58, 30-06-11:

Με'γεια παιδιά!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε: στις 15:59, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Το στέκι είναι σαν το ΄άλογο τρέχει πολύ γρήγορα

μάλλον το δικό μου άλογο έχει βαρύ φορτίο τότε
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,803 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 15:59, 30-06-11:

Κι εγώ έχω μικροπροβλήματα με την ταχύτητα (και δεν είναι από τη σύνδεσή μου). Μετά έχουμε το πρόβλημα στο chat.

Με γεια...
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,049 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:06, 30-06-11:

Η διαφορά στην ταχύτητα είναι εμφανής, δεν κολλάει/αργεί να ανταποκριθεί ο server όπως παλιά, τουλάχιστον σε όσες σελίδες έχω φορτώσει μέχρι στιγμής!

-petros
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 16:09, 30-06-11:

μάλλον το δικό μου άλογο έχει βαρύ φορτίο τότε
Και μένα αργεί ολίγον...αλλά νομίζω θα το ξεπεράσουμε εν καιρώ!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:13, 30-06-11:

Vive La France !!!

παιδια..

ετσι οχι στα εγγλεζακια πια..
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 16:20, 30-06-11:

Έχασα όλες τις φωτογραφίες που έχω στο άλμπουμ στο προφιλ μουουουουουουου
Τις γααααατες μουουουουουου
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:07, 30-06-11:

Μας χάρισαν γάιδαρο και τον κοιτούσαμε στα δόντια.

Ίλεος όπως λέει και η Neraida.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:11, 30-06-11:

εντάξει ναι πάει λίγο πιο γρήγορα αλλα δε με καλύπτει
Πόσα hoops έχεις; (με tracerοute το βλέπεις αυτό)
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 17:23, 30-06-11:

Το τσατ να δούλευε μόνο...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αλλαγή Server - 26/07/08 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-08 στις 10:09.
    • Αλλαγή Server 22/12/07 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-07 στις 14:06.
    • Πρόβλημα στο Server - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-10-07 στις 17:18.
    • Πως στήνουμε FTP server - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-01-06 στις 09:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα