Αναζητήσεις κομματιών!

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το τραγουδι της vodafone????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
weezer - perfect situation
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...το ακούω συνέχεια και δεν μπορώ να βρω ποιο είναι :/:
το τραγούδι λέει απ' ότι έχω καταλάβει :P

Hello, my love
It is getting colder on the island
and I sit alone
I am so alone

and now I am looking for you and anyone like you...

Το θέλω....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Sorry αυτο που ειπα εγω ειναι της vodafone. Misslittledevil εχουμε conflict?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το "καραμελα", δεν λεμε? Αν οχι, τοτε εγω κανω λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Α οχι εγω λεω το αλλο που λεει what's the deal with my brain μπλα μπλα μπλα... Ρε μηπως θυμαμαι λαθος και δεν ειναι της Vodafone?? Μπορει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Μμμ...το ακούω συνέχεια και δεν μπορώ να βρω ποιο είναι :/:
το τραγούδι λέει απ' ότι έχω καταλάβει :P

Hello, my love
It is getting colder on the island
and I sit alone
I am so alone

and now I am looking for you and anyone like you...

Το θέλω....:redface:
μηπως αυτο; https://www.pinaydivas.com/mneme.cgi?it=2002-06-17-30100-25056
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μόλις το κατεβάσω θα σου πω...αν και δεν μου θυμίζει τους στίχους μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που έχει ως soundtrack στη διαφήμιση ενός αυτοκινήτου που τα παιχνίδια κρύβονται το βράδυ στο αυτοκίνητο και το πρωί τα βρίσκει ο μπαμπάς και 'κατηγορεί' το γιο; Νομίζω seat αμάξι είναι.

Πιο.. συγκεκριμενα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μμμ...το ακούω συνέχεια και δεν μπορώ να βρω ποιο είναι :/:
το τραγούδι λέει απ' ότι έχω καταλάβει :P

Hello, my love
It is getting colder on the island
and I sit alone
I am so alone

and now I am looking for you and anyone like you...

Το θέλω....:redface:

KOOP - KOOP island blues
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πιο.. συγκεκριμενα? :hmm:

Πιο συγκεκριμένα; Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να περιγράψω περισσότερο τη διαφήμιση. Το τραγούδι δεν έχει στίχους, λέει απλά ένα "Ταραταμ"

So η διαφήμιση αρχικά δείχνει το βράδυ τα παιχνίδια (λούτρινα αρκουδάκια, αυτοκινητάκια κ.α.) να βγαίνουν από το σπίτι και να πηγαίνουν στο αυτοκίνητο που είναι παρκαρισμένο έξω. Μετά το πρωί πάει ο πατέρας με την υπόλοιπη οικογένεια (τη μητέρα, μία κόρη γύρω στα 14 και ένα γιο γύρω στα 5-6) ανοίγει το πορτμπαγκάζ και το βρίσκει γεμάτο παιχνίδια, μετά γυρίζει και κοιτάει το γιο (και καλά εσύ το έκανες) κι αυτό. Στο τέλος κάνει κάπως χώρο μέσα στο αυτοκίνητο και η διαφήμιση λέει "αυτοκίνητο για οικογένεια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πονταρω σε φουνες και ρωταααω..
Ενα κομματακι μπιτατο, αλλα οχι τρεντομπιτια, πιο ψυχεδελοταξιδιαρικο..το λεει μια τυπισσα, στην αρχη ειναι ησυχο και ειναι σαν να μιλαει, και στο ρεφραιν τα παιρνει και λεει "and i want youuuuuu, i want you i waaaant youuuu buUUT(?)" τριλιλι.. σας λεει τιποτα; Ειμαι απελπισμενη, το θελω! :(
(Επισης το βαζει ολη την ωρα ο best, αν το χει ακουσει κανεις εκει!)

(Εντιτ: το κομματι λεγεται σιγουρα "i want you" αλλα δεν ξερω ποια/ποιο γκρουπακι το λεει, και δεν το βρισκω με ο,τι εψαξα μεχρι τωρα..!)

Τελικα το κομματακι ειναι απο andy korg -i want you(parov stelar remix) αν το θελει στο μελλον κανεις αλλος :P

(founes, απογοητευση εισαι! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πιο συγκεκριμένα; Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να περιγράψω περισσότερο τη διαφήμιση. Το τραγούδι δεν έχει στίχους, λέει απλά ένα "Ταραταμ"

So η διαφήμιση αρχικά δείχνει το βράδυ τα παιχνίδια (λούτρινα αρκουδάκια, αυτοκινητάκια κ.α.) να βγαίνουν από το σπίτι και να πηγαίνουν στο αυτοκίνητο που είναι παρκαρισμένο έξω. Μετά το πρωί πάει ο πατέρας με την υπόλοιπη οικογένεια (τη μητέρα, μία κόρη γύρω στα 14 και ένα γιο γύρω στα 5-6) ανοίγει το πορτμπαγκάζ και το βρίσκει γεμάτο παιχνίδια, μετά γυρίζει και κοιτάει το γιο (και καλά εσύ το έκανες) κι αυτό. Στο τέλος κάνει κάπως χώρο μέσα στο αυτοκίνητο και η διαφήμιση λέει "αυτοκίνητο για οικογένεια"

Αυτη? :hmm:
Ουτε που την εχω ξανα δει. :confused:
Το τραγουδι παντως ειναι Los animales de dos en dos uah! uah!, το βρηκα με μια μικρη αναζητηση στο google. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Αυτη? :hmm:
Ουτε που την εχω ξανα δει. :confused:
Το τραγουδι παντως ειναι Los animales de dos en dos uah! uah!, το βρηκα με μια μικρη αναζητηση στο google. :)

Thanks :D Αυτό είναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
ένα ελληνικό του ρέμου που πάει κάπως ''κι εγώ είμαι εδώ με ένα τσιγάρο δανεικό'' και κάτι τέτοια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ένα ελληνικό του ρέμου που πάει κάπως ''κι εγώ είμαι εδώ με ένα τσιγάρο δανεικό'' και κάτι τέτοια??

Νομιζω εχεις μπερδεψει δυο κομματια. Ε? :confused:

Σαν άνεμος

Και σαν τον άνεμο στους δρόμους τριγυρνώ
μʼ ένα φιλί κι ένα τσιγάρο δανεικό
σε αγκαλιές που ότι κι αν κάνω μου θυμίζουν πάντα εσένα
Κι αφού σαν άνεμος τα γκρέμισα όλα πια
στη μοναξιά μου θα κεράσω δυο ποτά
το ένα για σένα, μια συγγνώμη, το άλλο θάνατο για μένα


&

Εγώ είμαι εδώ

Κι εγώ είμαι εδώ ακόμα εδώ ψάχνω έναν άνθρωπο να βρώ
Εγώ είμαι εδώ ζητάω φωτιά να βάλω πάλι πυρκαγιά
Έχω τσιγάρο, έχω ποτό και μια καρδιά να μοιραστώ
Εγώ είμαι εδώ κι μοναξιά ψάχνει και εκείνη συντροφιά
Κι αν φύγουν οι άλλοι αύριο πάλι θα ʽμαι ʽδώ
Κι αν φύγουν οι άλλοι αύριο πάλι θα ʽμαι ʽδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top