Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,086 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 367 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναζητήσεις κομματιών!

akatanomastos

Νεοφερμένος

Ο akatanomastos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O akatanomastos έγραψε: στις 23:37, 12-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
To πασιγνωστο ρεμπετικο που λεει
" Εντε λα φουμεντε και ντε λα μαγκιορε..."
Ξερει κανεις πως λεγετε;
Ενας μαγκας στον βοτανικο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 18:10, 18-04-06:

Να προτείνω ενα κομματάκι σε burbujaκαι Marioσε παρόμοιο στυλ με γαλλικά φωνητικά από Scorpions!!!

Scorpions - Destin
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:17, 18-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από jasper
εχω ρωτησει κ σε ενα αλλο φορουμ αλλα δεν ηξερε κανεις να μου πει¨...Θελω να μαθω πως λεγετε κ ποιος τραγουδαει ενα κομματι που το ρεφρεν του λεει<<so put your arms around me cause all i want from you is hope to live,with or without you...>>Δεν ειναι οι texas oute οι u2...Το λεει γυναικα κ ειναι λιγακι παλιοτερο κομματι,καπως σιγανο,οχι χορευτικο
With or without you - c:real πριν αποκτήσουν την σταθερή τραγουδίστρια που έχουν τώρα 8)
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 02:27, 24-04-06:

Εχει δει κανεις την ταινια<MOZART AND THE WHALE>?καταπληκτικη ταινια και soundtrack.ξερει κανεις που θα μπορουσα να βρω τα τραγουδια?
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 11:43, 24-04-06:

πολλα κοματια τα βρισκω στο ελληναδικο
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 11:47, 24-04-06:

Να ρωτίσω κι εγώωωωωωωωωωωωωω!

Τραγουδίστρια και οι στίχοι είναι:
Εγώ για χάρη σου, θ'ανάβω κάθε νύχτα το φεγγ'αρι σου
Αγγέλους θα κεντώ στο μαξιλάρι σου
κι αυτό καθόλου μην σ''απασχολεί or sth like that....
Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε: στις 13:12, 26-04-06:

Ένα ψιλοχορευτικό κομματάκι, που το παίζει πολύ τώρα τελευταία το ράδιο και μου άρεσει πολύ. Το ρεφρέν πάει κάπως έτσι:
"Ζω τα(για) πάντα με μάτια κλεισμένα
όλα γυρίζουν για σένα και μένα"
[2 φορές]
Τους υπόλοιπους στίχους δε τους θυμάμαι τώρα...
[Γυναίκα το τραγουδάει]

Μήπως ξέρει κανείς πώς λέγεται το κομμάτι και ποιά το τραγουδάει;
Παράθεση

Farmas

Νεοφερμένος

Ο Farmas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Farmas έγραψε: στις 23:36, 30-04-06:

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λοιπον ειδα μια ταινια σημερα το Mozart and the whale και μεσα στη ταινια επαιζε ενα καταπληκτικο κοματι...... εφαγα ολο το ιντερνετ να βρω το soundtrack αλλα πουθενα εαν καποιος γνωριζει κατι, για οποιοδηποτε κοματι ακουγεται στη ταινια παρακαλω πειτε μου....
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 02:32, 01-05-06:

Noμιζω δεν υπαρχουν πουθενα απο το Mozart and the whale. Η περιμενεις, ή βγαζεις το audio απο την ταινια να ακους τη μουσικη (αν δεν εχει πολλους αλλου ηχους).
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 11:26, 01-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Farmas
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λοιπον ειδα μια ταινια σημερα το Mozart and the whale και μεσα στη ταινια επαιζε ενα καταπληκτικο κοματι...... εφαγα ολο το ιντερνετ να βρω το soundtrack αλλα πουθενα εαν καποιος γνωριζει κατι, για οποιοδηποτε κοματι ακουγεται στη ταινια παρακαλω πειτε μου....
Το ποσταρα και εγω λιγο πιο πανω.οντως εχει κανα 2 κομματαρες το εργο.Αν δεις τους τιτλους τελους εχει τους artists.Τους εψαξα και εγω αλλα...τιποτα Δε ξερω αν θα βγαλουν soundtrack
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O maxnikos έγραψε: στις 11:28, 01-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Noμιζω δεν υπαρχουν πουθενα απο το Mozart and the whale. Η περιμενεις, ή βγαζεις το audio απο την ταινια να ακους τη μουσικη (αν δεν εχει πολλους αλλου ηχους).
Δυστηχος εχει πολλους αλλους ηχους απο το εργο.Περνανε αμαξια και τετοια
Το εργο και το soundtrack δε παιζονται παντως.Το συνηστω ανεπιφυλακτα
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 16:37, 01-05-06:

χμμμμ... πειτε μου κι εμενα ενα, αν το ξερετε..
πρεπει να ναι απο τσαλιγοπουλου, λεει αν θυμαμαι καλα "και μετα δε μιλαμε εμεις", " με το βλεμα στους περαστικους", "να χα χιλιες σιωπες να ακους"... ξερει κανεις?
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:41, 01-05-06:

Λέγεται "Χίλιες σιωπές"
Την ερμηνεύτρια την πέτυχες!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 17:12, 01-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Λέγεται "Χίλιες σιωπές"
Την ερμηνεύτρια την πέτυχες!
ευχαριστωωωω!!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 17:13, 01-05-06:

και το αλλο? που λεει .. "εχω τοσο κουραστει να μοιραζομαι σ'ενα κοσμο που αιμορραγει" η καπως ετσι? αυτο το ξερει κανεις? νομιζω ο βαρδης το λεει!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 17:20, 01-05-06:

"Θα εκραγώ" - Βαρδής (ο μπαμπάς!)
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 17:22, 01-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
"Θα εκραγώ" - Βαρδής (ο μπαμπάς!)
ΚΑΛΕ!!!!! Τι εισαι συ παιζι μ?
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 15:14, 14-05-06:

Ψάχνω ένα ελληνικό lowbup ή κάτι τέτοιο νομίζω λέγεται 40 ώρες ξέρετε που μπορώ να το βρώ;
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 21:58, 21-05-06:

Παιδια θυμηθηκα οτι ψαχνω και γω κατι. Στο ραδιο ειχα ακουσει πριν καμποσους μηνες, ενα του Παπακωσταντινου, αλλα δε ξερω πως λεγεται να το βρω.

Το μονο που θυμαμαι ηταν οτι ειχε στιχους ωραιους με ....πως να το πω...αντι-κλισε μηνυμα καπως, ....και σε καποιο φαση θυμαμαι τη φραση "σα σκουλικι στη λασπη σερνομαι"..ή καπως ετσι .

Μπορει να ψαχνω ψυλλους στ'αχυρα τωρα, αλλα λεω μηπως το χει ακουσει κανεις σας και το ξερει. Ευχαριστω.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 23:13, 21-05-06:

o giostau θα ξερει κατι σιγουρα!
ειναι φοβερος αυτος!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους