Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,069 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος είναι για εσάς λόγος χωρισμού;

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 18:56, 30-11-06:

να μου θέσει όρους... πχ. "κομμένο το γήπεδο"
δεν κατάλαβα? εγώ μπορώ να τις πω κομμένα τα σουλάτσα στις βιτρίνες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 19:23, 30-11-06:

Λοιπόν .....
Η απούσια ερωτικής ελξης, είναι το μόνο που μπορώ να πω με μια σχετική σιγουριά. Πολλές φορές προβλήματα που δεν μπορούμε (ή δεν θέλουμε) να αντιληφθούμε και που αφορούν την κακή πορεία μιας σχέσης έχουν αντίκτυπο στην ερωτική μας ζωή. Αυτόν τον τομέα δεν νομίζω ότι μπορούμε να τον ξεγελάσουμε εύκολα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 19:27, 30-11-06:

+1

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BReaTHeR
Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε στις 20:25, 01-12-06:

Σίγουρα το να νιώσω ότι δεν είναι ερωτευμένη μαζί μου! Ότι εντάξει της αρέσω αλλά δεν νιώθει μέσα της όπως πρωτοείμασταν στην αρχή(το άκουσα αυτό γι΄αυτό το λέω) Κι αν κάτι δεν πάει καλά είμαι διατεθειμένος να το παλέψω όπως και το έκανα πριν τον τελευταίο μου χωρισμό. Όταν ομως εγώ δίνω όλο μου το είναι κι αυτό συνεχίζεται δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο παρά να χωρίσω.

Παράθεση

Requiem

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Requiem
Ο Requiem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Requiem έγραψε στις 07:20, 03-12-06:

1) Η απιστία
2) Η έλλειψη επικοινωνίας
3) Να χαθεί το κάτι

Δεν ξέρω αν υπάρχει λέξη για το κάτι. Μερικοί το λένε έρωτας άλλοι αγάπη και δεν ξέρω τι άλλο. Τι είναι αυτό που κάνει τον άλλο να θέλει να συζητήσει μαζί σου το κάθε πρόβλημα η το οτιδήποτε τον πειράζει με αγάπη και όχι με φωνές του στυλ "εσύ φταις". Αυτό που κάνει την διαφορά μεταξύ τσακωμού και διαφωνίας. Μεταξύ του "δεν συμφωνούμε σε κάτι, πρέπει να το συζητήσουμε" και του "μου σπάει τα νεύρα αυτο το άτομο". Δεν μπορώ να το πω έρωτας (ερωτευμένος/η) γιατί αυτό δεν μένει για πάντα. Και δεν πιστεύω ότι η αγάπη είναι αυτό που κάνει την διαφορά. Οπότε προς το παρόν θα το αφήσω ως "κάτι"

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 01:04, 29-12-06:

Ελλειψη επικοινωνιας, αγαπης, ειλικρινειας, σεβασμου.

Ολες οι σχεσεις ειναι κατι αμφιδρομο, ειδικα οι σχεσεις αγαπης. Αν για καποιο λογο το ενα ατομο παυει να ανταποδιδει τουλαχιστον οσα δεχεται...

τωρα το γιατι παυει....και το γιατι ενα ατομο σταματα να "ειναι ερωτευμενο"....ειναι ενα μυστηριο...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorien : 29-12-06 στις 01:07.
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 05:29, 09-01-07:

Θα χωριζα τον αλλον αν μαθαινα για την απιστια του. Η σε περιπτωση που θα ενιωθα εγω πως δεν με γεμιζει πια αυτη η σχεση.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:15, 10-05-07:

Υπάρχουν ελάχιστοί λόγοι και αυτοί θα ήταν άν ήταν με άλλη γυναίκα(δεν συγχωρώ ούτε την μιας βραδυάς) να ήταν ομοφυλόφυλος ή να ήθελα κάποιον άλλο άρα διαλύθηκε μιας που άν θέλω άλλον συμένει ότι κάτι δεν πάει καλά
Δεν θέλω να γίνει κάτι απο αυτά, άλλα το τελευταίο πρώτα θα του το έλεγα ότι νοιώθω έλξη για κάποιον και ότι θέλω να χωρίσουμε για να κάνω κάποια άλλη σχέση, ποτέ ταυτόχρονα, πρώτα ξεκαθάρισμα και μετά με άλλον

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Asterismos
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε στις 20:00, 10-05-07:

Η άσκηση βίας. Η απιστία. Η απειλή πως θα με χωρίσει αν δεν κάνω κάτι που μου ζητάει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 20:02, 10-05-07:

Ένα μεγάλο ψέμα. Αλλά πραγματικά πολύ μεγάλο

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 20:09, 10-05-07:

ολα μαζι απιστια,μεγαλο ψεμα,βια,κοροιδια
αλλα κ βαρεμαδα κ μιζερια

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 20:12, 10-05-07:

κι η κλάψα που πραγματικά δεν αντέχεται. Πάντως ποτέ δεν έχω χωρίσει εγώ κάποια. Αυτές με παρατάνε. Λέτε να σημαίνει αυτό κάτι. Όχι πως είναι πολλές οι πρώην. 20 χρονών είμαι (σχεδόν 21 εδώ που τα λέμε) και είμαι κοντά 2,5 χρόνια σε σταθερό δεσμό. Αλλά κάτι 2μηνες περιπτώσεις με χωρίσανε (και δικαιολογώ μόλις το 33%)

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 20:53, 10-05-07:

Την αδιαφορία την έχω πει;
Και η αδιαφορία... Από προτεραιότητα του να με βλέπει ως καταναγκαστικό έργο και να μην το κάνει και καλά

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 20:55, 10-05-07:

Την αδιαφορία την έχω πει;
ναι το ξεχασα κ εγω

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 11:53, 11-05-07:

θα χωριζα καποιον αν:
1. με απατουσε
2. σηκωνε χερι
3. αν δεν με καλυπτε σεξουαλικα

αυτα νομιζω οτι ειναι τα κυριοτερα και τα πιο σοβαρα για να διαλυσεις μια σχεση η ακομη κι εναν γαμο.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:55, 11-05-07:

Ο εκβιασμός (ή κάνεις αυτό ή χωρίζουμε). Η βία, ο αλκοολισμός και όλοι οι εθισμοί τέτοιου τύπου. Η ψυχολογική βία. Η καταπίεση. Μια παράλληλη σχέση (παράλληλη όμως, όχι μιας βραδιάς). Η αδιαφορία.

Παράθεση

gsova (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gsova
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O gsova έγραψε στις 11:59, 11-05-07:

η μικρή προίκα....

(εντάξει ρε, μη βαράτε, πλάκα κάνω... )

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 12:02, 11-05-07:

Μα η σχεση από μόνη της είναι καταπίεση.

Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ghelly
H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε στις 12:06, 11-05-07:

Αν δεν με σεβόταν πρωτίστως (κατάσταση που περιλαμβάνει ψέμματα, συνεχή αδιαφορία).
Το να με απατήσει είναι αιτία χωρισμού αλλά αν δεν ήταν παραστράτημα μιας βραδιάς (βέβαια και πάλι θα του πέταγα κανα φωτιστικό στο κεφάλι-μη με περάσει και για χαζή)!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 17:12, 12-05-07:

Τι άλλο παρά το "κέρατο";

Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάριλυ
H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε στις 17:23, 12-05-07:

Λογοι χωρισμου υπαρχουν απειροι. Για μενα οι πιο βασικοι ειναι η βαρεμαρα/ρουτινα, κακο σεξ, καταπιεση, υπερβολικη ζηλεια, απιστια, αδιαφορια και οσο σκεφτομαι βρισκω ενα σωρο αλλους...

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 21:15, 12-05-07:

H βαρεμάρα κι εδώ!

Παράθεση

bella2

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bella2
H bella2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 72 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H bella2 έγραψε στις 07:49, 13-05-07:

Η έλλειψη αγάπης. Αν συμφωνήσετε ότι αγάπη σημαίνει αποδοχή, αναγνώριση και ευθύνη να είναι ο άλλος καλά και να εξελίσεται μέσα από το "μαζί μας". Γιά όσους το " κέρατο" είναι ο λόγος χωρισμού, ας ψάξουν λίγο. Μήπως κάπου έχουν την μερίδα τους?

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 18:41, 13-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από bella2
Η έλλειψη αγάπης. Αν συμφωνήσετε ότι αγάπη σημαίνει αποδοχή, αναγνώριση και ευθύνη να είναι ο άλλος καλά και να εξελίσεται μέσα από το "μαζί μας". Γιά όσους το " κέρατο" είναι ο λόγος χωρισμού, ας ψάξουν λίγο. Μήπως κάπου έχουν την μερίδα τους?
Οσο κ να εχω εγω μεριδιο πρωτα να μου το πει να δουμε αν μπορουμε να το λυσουμε αν δεν μπορουμε ας με χωρισει κ μετα ας παει με οποια θελει δηλ αν σε κερατοσει ο αντρας σου θα τον συνχωρεσεις?

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 18:59, 13-05-07:

Ο λογος ή αιτία χωρισμού για εμένα δεν ειναι μια...παίζουν πολλά.
Άλλο βάρος θα έχει σαν μεμονμένη "αιτία" η απιστία π.χ. κι αλλο βαρος θα έχει για παράδειγμα η διαφορετικότητα στις απόψεις μας.
Φυσικά τα παραπάνω δεν ειναι καθολικά και δεν ισχύουν ετσι γι όλους.
Για εμένα πάντως ένα ειναι σιγουρο.Ότι εκτός απο ελάχιστες περιπτώσεις -όπως η απιστία- πραγματικά φροντίζω να εξαντλώ όλα τα "περιθώρια" πριν πάρω την απόφαση να χωρισω.
Εννοείται οτι μιλαμε για σχέση κι οχι "φάση"

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:31, 14-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
δηλ αν σε κερατοσει ο αντρας σου θα τον συνχωρεσεις?
Εγώ πάντως θα τον συγχωρούσα. Εκτός αν μιλάμε για παράλληλη σχέση.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 18:11, 02-08-11:

Τιποτα πλεον...ειμαι helpless,δεν εχω τη δυναμη να τον χωρισω για οποιο λογο και να μου εδινε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32kate
H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε στις 18:34, 20-09-11:

Με το να εχει το θρασος και να μου πει καταμουτρα ο αλλος οτι με ανεχετε, μ'εχει χασει!!! Μου'χει τυχει να μου πει το πρωην αγορι μου κατι τετοιο.. Ξερω πολυ καλα οτι του αξιζε και σφαλιαρα εκεινη την ωρα, αλλα εχε χαρη που ειμαι ανωτερος ανθρωπος και δε σηκωνω το χερι μου σε μαλακες! Αυτα ειναι τα ορια μου!!! Να πει ο αλλος μαλακια για 'μενα, που δεν αληθευει!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 08:19, 05-11-11:

H υπερβολική ζήλεια και η αδιαφορία!!

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 17:41, 05-11-11:

1 κσι βασικοτερο!απιστια
2.αδιαφορια
3.να μην περναω καλα

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:55, 05-11-11:

1) η αδιαφορια
2)να δω οτι δεν τραβαει
3)να μην σεβαστει τα θελω μου

4) να πειραξει τα κουλουρακια μου (εκει σκοτωνω ανθρωπο )

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 18:15, 05-11-11:

Όταν χάνεται το ενδιαφέρον και η σχέση υπάρχει απλά για να υπάρχει,χωρίς κανένα επιπλέον νόημα στη ζωή και των 2.

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 18:47, 05-11-11:

Αν με απατήσει
Αν δεν σέβεται την γνώμη μου και τα θέλω μου
Αν προσπαθεί να με αλλάξει όχι για το καλό μου αλλά για δικά του συμφέροντα ή και από εγωισμό
Αν χάσουμε το ενδιαφέρον μας
Αν δεν σεβαστεί την ελευθερία μου και με πιέζει
Αν η σχέση μας γίνει μια συνήθεια και δεν υπάρχει πια αγάπη και πάθος
+++

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 19:59, 05-11-11:

Aν όταν τον κοιτάω στα μάτια βλέπω ένα ακόμα αγόρι και όχι έναν θεό

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 20:31, 05-11-11:

1. Όταν δεν με σέβονται
2. Όταν με κερατώνουν με φίλους μου ή μη.
3. Όταν ασχολούνται με τα χρήματά μου χωρίς την άδειά μου.
4. Όταν με εκμεταλλεύονται (ή να με αφήνουν να τις "εκμεταλλεύομαι") μέχρι να κάνουν τη δουλειά τους
5. Όταν μου φορτώνουν τα δικά τους απωθημένα και προσπαθούν να με μειώσουν για να φανούν πιό πάνω.
6. Όταν λένε ψέμματα/υποκρισίες κλπ.
7. Όταν δεν σέβονται την οικογένειά μου.
8. Όταν προσπαθούν να με διασύρουν σε φίλους μου/τους.

and the list goes on...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:25, 05-11-11:

• Απιστία
  • Ψέμα
  • Βαρεμάρα (δηλαδή, να δείχνει ότι με έχει βαρεθεί και να μη κάνει τίποτα)
  • Έλλειψη ενδιαφέροντος (να μην τον νοιάζει ξέρω γω που έτρεχα 2 μέρες σε γιατρούς Ο.ο)
νομίζω ότι τα παραπάνω είναι τα βασικά ΜΟΥ, τα "δε με σέβεται" κτλ είναι αυτονόητα αν γίνει κάτι από τα παραπάνω.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ πάντως, οπότε αν νιώσω κάτι τέτοιο θα χώριζα πολύ πιο εύκολα κι από την περίπτωση που ο άλλος με έχει απατήσει.

(είμαι περίεργη, το ξέρω)

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 22:33, 05-11-11:

αν αυτό που έχουμε δεν είναι αυτό που θέλω εγώ στην ζωή μου..

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 23:33, 05-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Aν όταν τον κοιτάω στα μάτια βλέπω ένα ακόμα αγόρι και όχι έναν θεό
Ξες ο έρωτας περνάει κάποια στιγμή./

Όσο για μένα
1)Απιστία(όχι τόσο σωματική αλλά ψυχική)
2)Όταν με μειώνουν για να ικανοποιήσουν τις ΔΙΚΕΣ τους ανάγκες και μόνο
3)Όταν χαθεί η επικοινωνία.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους