Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημιουργία 2ου CD ή DVD

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 15:49, 24-07-11:

Γεια σας παιδιά, έχω μια απορία, πως μπορώ να φτιάξω δεύτερο CD ή DVD;, εννοώ ότι έχω δει κάποια παιχνίδια που στην εγκατάσταση τους λένε κάπου στη μέση εισαγάγετε τον δίσκο 2 και επειδή έχω μεγάλα παιχνίδια και δεν θέλω να ξοδέψω DL και γι'αυτό θέλω να μάθω πως γίνεται αυτό, ξέρει κάνεις;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:55, 24-07-11:

δεν καταλαβαινω τι εννοεις?

εννοεις εικονικα cd?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 16:07, 24-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
δεν καταλαβαινω τι εννοεις?

εννοεις εικονικα cd?
πηγαίνεις π.χ. στο πλαίσιο και ζητάς ένα παιχνίδι και σου λένε ότι σε αυτή τη συσκευασία θα βρεις 2 cd και βάλεις το ένα και μετά το άλλο
π.χ. το gta iv έχει 4 cd

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 16:18, 24-07-11:

θα βρεις 2 cd και βάλεις το ένα και μετά το άλλο
για την εγκατασταση εννοεις?
α,,εγω απλα βγαζω το ενα cd και βαζω το αλλο-που δεν εχω ποτέ πια cd..αλλα εικονες απο το νετ..

απλα αντεγραψε το..με ενα προγραμμα,,τα cd εκτος απο το 1ο δεν εχουν καμια προστασια,,οπότε αντιγραφονται πανευκολα..

ξοδέψω DL
dl? τι ειναι αυτο?

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 16:40, 24-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
για την εγκατασταση εννοεις?
α,,εγω απλα βγαζω το ενα cd και βαζω το αλλο-που δεν εχω ποτέ πια cd..αλλα εικονες απο το νετ..

απλα αντεγραψε το..με ενα προγραμμα,,τα cd εκτος απο το 1ο δεν εχουν καμια προστασια,,οπότε αντιγραφονται πανευκολα..

dl? τι ειναι αυτο?
1.DVD DL!!!!
2. Δεν κατάλαβα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KingFox : 24-07-11 στις 17:16. Αιτία: προσθήκη παράθεσης
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 22:17, 24-07-11:

με αυτο το προγραμμα αντιγραφεις τα cd dvd σε εικονες iso,ή αλλου τυπου.. και το προγραμμα δημιουργει cd drives εικονικα..που τα παιζεις..

αποθηκευεις ολα τα cd στο δισκο..

δεν το ξερεις?

εγω μονο τετοια χρησιμοποιω,,αφου τα κατεβαζω απο το νετ..

δεν σου εχει τυχει?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δημιουργία Ιστοσελίδας - Από Jfire
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-11 στις 12:21.
    • Δημιουργία Οικογένειας - Από Krou
      Το θέμα έχει λάβει 73 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-01-11 στις 14:34.
    • Δημιουργία t-shirt - Από Liakouras
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-07-10 στις 18:29.
    • Πρόγραμμα για δημιουργία DVD - Από kostas221117
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-10-09 στις 14:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους