Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,079 μηνύματα σε 74,652 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικό θέμα για τα BlackBerry

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 16:35, 29-07-11:

Εδώ μπορούμε να αναρτούμε ερωτήσεις και απορίες για τα κινητά Blackberry.

Θέλω να ρωτήσω...μπορώ να έχω Blackberry με καρτοκινητή; ή πρέπει αναγκαστικά να έχω σύνδεση;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:43, 29-07-11:

Μπορείς αλλά δεν ξέρω κατά πόσο σε συμφέρει. Με το παραμικρό "ζητάνε" επικοινωνία με το BIS όποτε τα λιγοστά mb που δίνουν στις κάρτες θα φεύγουν γρήγορα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 17:30, 29-07-11:

Ευχαριστώ για την απάντηση!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εquilibria (Equilibrium)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εquilibria
Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 161 μηνύματα.

O Εquilibria Everything is best in moderation έγραψε στις 20:36, 16-08-12:

Ξέρει κάποιος να με διαφωτίσει τι παίζει γενικά με τα Blackberry(είμαι newbie στο μοντέλο αυτό), με τις βασικές εφαρμογές όπως τί είναι και πού χρησιμεύσει το BIS; Δεύτερον, διάβασα πιο πάνω ότι χωρίς πάροχο, δηλαδή με κάρτα δεν συμφέρει για ποιό λόγο(δεν το κατάλαβα αυτό με τα...mb που είπε ο φίλος πιο πάνω). Τρίτον, με ενδιαφέρει πάρα πολύ το μοντέλο Blackberry Bold 9900 και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Με κάρτα και χωρίς πάροχο δεν μπορείς να μπαίνεις διαδίκτυο, μσν και να στέλνεις και να λαμβάνεις μαιλ μέσω της χρήσης του wi-fi; σε wi-fi zones...free internet etc...(Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι που σε βοηθάει και τι καλύπτει ο πάροχος) Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εquilibria : 17-08-12 στις 00:54.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Android] Γενικό θέμα για τα Android - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 121 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-12-17 στις 20:57.
    • Γενικό Θέμα για τα Μεταπτυχιακά - Από alexandrosmf
      Το θέμα έχει λάβει 823 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μεταπτυχιακά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-11-17 στις 12:59.
    • ΟΕΦΕ: Γενικό Θέμα - Από vamou90
      Το θέμα έχει λάβει 242 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-05-17 στις 09:06.
    • Γενικό θέμα για το e-κάπνισμα - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 136 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-16 στις 22:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους