Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αναφέρετε τα τραγούδια που θα θέλατε να εξαφανιστούν απο προσώπου γης!ΙΚαι δεν εννόω τα trash κυρίως άλλα τα mainstream...Αντε καλά,γράψτε όποιου είδους θέλετε..
Απο μένα:
1.‪► Stan | Taksidepse Me | Videoclip‬‏ - YouTube
2.‪► Nino | Ok | Videoclip‬‏ - YouTube
3.‪REC - Chocolat..το χρώμα | Official VideoClip‬‏ - YouTube
4.‪Shakira - Rabiosa (English Version) ft. Pitbull‬‏ - YouTube (πόσο pitbull πια?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
https://youtu.be/t4H_Zoh7G5A Jeniffer Lopez,, On the Floor

ειναι τοσο ξεκαθαρη αντιγραφη απο το λαμπαντα..και το υπολοιπο ειναι απιστευτα αδιαφορο
και επειδη μονο το λεει η jLo εγινε πρωτο..

τοση βλακεια πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
https://youtu.be/t4H_Zoh7G5A Jeniffer Lopez,, On the Floor

ειναι τοσο ξεκαθαρη αντιγραφη απο το λαμπαντα..


ααααα και νομιζα οτι ημουν η μονη που της φαινοταν αντιγραφη του λαμπαντα!:P



εμενα μου την δινει το in my bedroom( https://www.youtube.com/watch?v=m8P6Jp-aOm8 ).αυτο το ταγουδι με τον τρομερο στιχο που ολο κι ολο πιανει μια χαρτοπετσετα θα ηθελα να το εξαφανισω....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
https://youtu.be/t4H_Zoh7G5A Jeniffer Lopez,, On the Floor

ειναι τοσο ξεκαθαρη αντιγραφη απο το λαμπαντα..και το υπολοιπο ειναι απιστευτα αδιαφορο
και επειδη μονο το λεει η jLo εγινε πρωτο..

τοση βλακεια πια?

Ουστ πρόστυχε, πάρε το πίσω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlina20423

Νεοφερμένος

Η pavlina20423 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
συμφωνω με ολους σας. πλυση εγκεφαλου μας εχουν κανει πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ουστ πρόστυχε, πάρε το πίσω :pfff:
δεν το παιρνω..8):ropalo::teasing:

ουτε ενα τραγουδι της JLo δεν μου αρεσει..

ειναι μετριοτατη φωνη,φαστ φουντ αδιαφορα τραγουδια,και μονο λαμψη σταρ εχει(και μπολικο μαρκετινγκ)
όταν περισσοτεροι μιλανε για τα οπισθια της παρα για τα τραγουδια και τη φωνη της τι περιμενουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
δεν το παιρνω..8):ropalo::teasing:

ουτε ενα τραγουδι της JLo δεν μου αρεσει..

ειναι μετριοτατη φωνη,φαστ φουντ αδιαφορα τραγουδια,και μονο λαμψη σταρ εχει(και μπολικο μαρκετινγκ)
όταν περισσοτεροι μιλανε για τα οπισθια της παρα για τα τραγουδια και τη φωνη της τι περιμενουμε?

  • Φωνή: Κακή
  • Μουσική: Μέτρια
  • Στίχος: Τραγικός
  • Βίντεο κλίπ: :whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=TrvbZgJg6-s


τίιιι σπαστική φωνή που έχει ο τύποςςςς!!!!!!!!!!!!!

---------->Μη ρωτάς πως περνάω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όλα όσα τραγουδάει η Ζουγανέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Να ενημερώσω οτι το official video του on the floor αυτή τη στιγμή αριθμεί 333538814 views.Εμένα πάντως απ το on the floor μ αρέσει μόνο το σημείο 0:04-0:29 και το 4:13-4:17,ναι..ναι (!) τα σημεία οπού δν τραγουδά κανείς..!Νομίζω όμως οτι δεν είναι αντιγραφή του labanda αλλά το έχουν παραδεχτεί οτι η μελωδία έχει βασιστεί εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και μέσα σε αυτά τα views δεν υπάρχει ούτε ένα δικό μου. :P Δε με εκνευρίζει τόσο το τραγούδι καθ' εαυτό, αλλά το ότι το βλέπω στην κορυφή της λίστας των related επικών τραγουδιών. :P (όχι, δεν έχω κάνει ούτε ένα comment στο youtube για τα related!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
οσα ειπατε και το break me του nicko! Ο,τι πιο γελοιο εχω ακουσει κ το βιντεο κλιπ ειναι για κλαμματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Νομίζω όμως οτι δεν είναι αντιγραφή του labanda αλλά το έχουν παραδεχτεί οτι η μελωδία έχει βασιστεί εκεί
επισημα ανοιχτα δεν το δεχονται..

συνηθως ετσι κλεβουν..

δεν το παραδεχονται ανοιχτα..

επισης δεν χωνευω τα περισσοτερα τραγουδια της rihanna,beyonce,madonna(τα τελευταια)

σαβουρες τα θεωρω με πολλη φιγουρα- μπουτια,,...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=wagn8Wrmzuc

το τραγουδι περα απο τι το λεει η λαιδη γκαγκά ειναι τοσο μα τοσο εκνευριστικο και ειδικα το σημειο judas juda a as(0:53 και μετα)
μου αρεσουν ομως οι μηχανες στην αρχη του clip!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αμαν,δεν ειχα ξαναδει το τραγουδι..

τι θλιβερο ασυναρτητο ειναι? κολαζ οτι μελωδιας εχει ξανακανει,,και θρησκευτικη δηθεν προκληση,,-καλα οι αμερικανοι ασχολουνται με αυτα?εδω αν τραγουδι εβγαινε με στιχους ιουδα ,Χριστος κλπ θα ετρωγε δουλεμα ως τραγουδι της Λουκά)

φτηνη θλιβερη απομιμηση της θρησκευτικης προκλησης της μαντονα μικρης..
(δεν θα εχει την αντοχη της στο χρονο,,να το θυμηθητε..)

κοντες Ιταλιδες και οι δυο,,απο θρησκοληπτες καθολικες οικογενειες συνηθως..

αστα να πανε


καλα νεα κοπελα 24 ετων η Γκαγκα ,και τελειωσε απο ιδεες ανακυκλωνοντας ηδη τον εαυτο της?


ηδη δεν μου αρεσε το telephone με τη beyonce..
αλλα ενω τα πρωτα της ειχαν ωραια μελωδια,,και ρυθμο,,τωρα πια στερεψε και βγαζει μονο χορο και τρελά μακιγιαζ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
αμαν,δεν ειχα ξαναδει το τραγουδι..

τι θλιβερο ασυναρτητο ειναι? κολαζ οτι μελωδιας εχει ξανακανει,,και θρησκευτικη δηθεν προκληση,,-καλα οι αμερικανοι ασχολουνται με αυτα?εδω αν τραγουδι εβγαινε με στιχους ιουδα ,Χριστος κλπ θα ετρωγε δουλεμα ως τραγουδι της Λουκά)

φτηνη θλιβερη απομιμηση της θρησκευτικης προκλησης της μαντονα μικρης..
(δεν θα εχει την αντοχη της στο χρονο,,να το θυμηθητε..)

κοντες Ιταλιδες και οι δυο,,απο θρησκοληπτες καθολικες οικογενειες συνηθως..

αστα να πανε


καλα νεα κοπελα 24 ετων η Γκαγκα ,και τελειωσε απο ιδεες ανακυκλωνοντας ηδη τον εαυτο της?


ηδη δεν μου αρεσε το telephone με τη beyonce..
αλλα ενω τα πρωτα της ειχαν ωραια μελωδια,,και ρυθμο,,τωρα πια στερεψε και βγαζει μονο χορο και τρελά μακιγιαζ?

δεν το ηξερες?πως το τολμησες αυτο???:P
πλακα πλακα στην αρχη μου αρεσε και εμενα...και μαλιστα εκτιμησα το γεγονος οτι γραφει μονη της...αλλα εχει πεσει τωρα...ειδικα μετα απο αυτη την κοτσανα....


αλλο τραγουδακι,λιγο παλιο αλλα απαισιο και μολις το ακουσα απογοητευτηκα οικτρα απο την shakira
https://www.youtube.com/watch?v=booKP974B0k&ob=av2e το βαζει μια φιλη μου ακομη και νομιζω το κανει επιτηδες!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συμφωνω παλι..

το ιδιο κοντη η Σακιρα με τη γκαγκα,,155..
και ξεκινησε καλα και πρωτοτυπα..

και κατεληξε απλα να κουναει τον κ@λο της..
(μονο που η Σακιρα ειναι 10 χρονια μεγαλυτερη..,,η γκαγκα τοσο μικρη πότε προλαβε και πηρε την κατηφορα?:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top