Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,965 εγγεγραμμένα μέλη και 2,808,959 μηνύματα σε 79,708 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 702 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,879 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:10, 21-08-11:

μαθαμε ολοι να παιζουμε ενα οργανο και ειπαμε να κανουμε μια μπαντα..
και αν το οργανο που παιζουμε δεν γινεται μπαντα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 15:53, 21-08-11:

Άμα ξανακούσω αυτό, αλήθεια θα σπάσω όποια τηλεόραση δω μπροστά μου!!!

ΘΑ ΤΙΣ ΚΟΠΑΝΗΣΩ!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 19:35, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
και αν το οργανο που παιζουμε δεν γινεται μπαντα?
κανεις σολο καριερα...χωρις απαραιτητα να εχεις ποιοτητα σαν "καλλιτεχνης"...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,565 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 00:14, 22-08-11:

http://www.youtube.com/watch?v=Pa8Jxgco51c
-.- ελεος και παλι ελεος -.-

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 13:21, 22-08-11:

http://www.youtube.com/watch?v=buVPB...eature=related

ολοκαινουργιος-κιαμος
και ναι το παιδι πηγε για ολικο service!!!!

για να ειμαι ομως δικαιη το τραγουδακι ειναι γελοιο αλλα εγω το χορεψα στην Παρο...μετα απο 3 μπυρες και 3 σφυνακια τεκιλα!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,565 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 02:37, 23-08-11:

http://www.youtube.com/watch?v=tzXgPegZEqA
ειναι Χ-Α-Λ-Ι-Α!!!!!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,879 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 08:08, 23-08-11:

το συγκεκριμενο περιεργως μου αρεσει καπως..

ειδικα εκει που λεει για τον κοσμο πριν το "εγω θα ειμαι Γκέυ"..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε στις 10:15, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
το συγκεκριμενο περιεργως μου αρεσει καπως..

ειδικα εκει που λεει για τον κοσμο πριν το "εγω θα ειμαι Γκέυ"..
τσ τσ τσ τσ....με απογοητευεις ....το αυγκεκριμενο τραγουδι ειναι αισχος...και κυριως γιατι το λεει ο Νινο....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,791 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 10:36, 23-08-11:

Γιατί κοιτάτε κυρίως ποιος το λέει το τραγούδι και όχι τους στίχους, τον ρυθμό κτλ...
Εκτός κι αν δεν αρέσει η φωνή.

Γενικά μιλώντας, όχι για το συγκεκριμένο του Νίνο.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 10:53, 23-08-11:

Γιατί κοιτάτε κυρίως ποιος το λέει το τραγούδι και όχι τους στίχους, τον ρυθμό κτλ...
σωστα..

το μονο τραγουδι του nino που μου αρεσει ειναι..
να κρινουμε το τραγουδι σκετο..
παρολο που ειναι ενα απο τα σπανια τραγουδια του Φοιβου που λεει κατι,,αισιοδοξο,,και βγαζει ενα νοημα..

που και που βγαζει και κατι καλο ο ανθρωπας..

Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε στις 13:53, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Εκτός κι αν δεν αρέσει η φωνή.

Γενικά μιλώντας, όχι για το συγκεκριμένο του Νίνο.
νομιζω παρεξηγηθηκα....ενταξει παντα υπαρχουν "ακυρα" τραγουδια που μπορει να μας αρεσουν καπως...αλλα κατα τη γνωμη μου ενα τραγουδι για να σταθει πρεπει να τραγουδηθει...αν αυτος που το λεει ειναι αφωνος 'η δεν εχει εκφραστικοτητα κλπ αυτοματα το τραγουδι "χαλαει"....π.χ το every time της britney spears δεν μου αρεσει απο αυτην καθολου...αλλα απο τον glen hansard το λατρεψα...δεν ξερω αν εγινα κατανοητη...

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 15:35, 01-09-11:

Στις δεξιωσεις που πας παντα κανεις ντορο ?
Φορεμα Prada και παπουτσια Manolo ?
Ειναι αληθεια τελικα εχεις το πακετο ολο ?
Το μονο που σου λειπει να μαθεις να κουνας τον... ?

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Miss Brightside
H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε στις 15:42, 01-09-11:

ει, όχι οι δεξιώσεις, έχουν πλάκα

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 15:46, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Miss Brightside
ει, όχι οι δεξιώσεις, έχουν πλάκα
Καλα, βαλε μου αρνητικη

Ειπα εγω οτι δεν εχουν? Καθε φοραω που το ακουω γελαω με τη ψυχη μου!
Εχουν πλακα ρε παιδι μου αλλα ο στιχος ειναι τελειως χαλια! Παραδεξου το...

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,213 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 18:52, 01-09-11:

ενα καινουριο ενος τους...κατι λεει μην ρωτας πως περναω..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Miss Brightside
H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε στις 19:15, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
ενα καινουριο ενος τους...κατι λεει μην ρωτας πως περναω..

http://www.youtube.com/watch?v=BqDxOzeVOWQ

Όντως, είναι.....

Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 12:58, 02-09-11:

αυτη την περιοδο μου τη σπανε παρα πολυ τα μπιτακια που εχουν βγει και εχουν πλεον παρακρυωσει..οκει να ακουσουμε ενα αντε δυο το καλοκαιρι..αλλα εως εκει..περσι το χειμωνα θυμαμαι τα βαζανε μες το καταχειμωνο στα ραδιοφωνα και σε ξενερωναν..και ολα τα τετοιου ειδους τραγουδια εχουν πανω κατω την ιδια μελωδια..επισης μου σπανε τα νευρα πλεον τα ποπ τραγουδακια που εχουν βγει -παραβγει θα ελεγα καλυτερα- με ενα ψιλοποπ ρεφρεν που επαναλαμβανεται γυρω στις 4 φορες στη διαρκεια του κομματιου ενω τα υπολοιπα λεπτα γεμιζουν με χιπ χοπ...και ετσι πιθανοτατα να γινεται επιτυχια το κομματι απο το ρεφρεν -και τον γνωστο τραγουδιστη που το ερμηνευει-...τετοια τραγουδια ειναι στυλ..σοκολα-το χρωμα των ρεκ,σαν ερθει η μερα και πολλα πολλα αλλα...

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 13:53, 02-09-11:

Αν ο τίλος ήτανε "Τα τραγούδια που δεν σιχαίνεστε αυτή την περίοδο" θα έγραφα λιγότερα.. Πλέον, υπάρχουν πολύ λίγα -μπορεί να μην υπάρχουν και καθόλου- τραγούδια που μένουν ζωντανά με την πάροδο του χρόνου.. Τώρα τα περισσότερα τραγούδια έχουν στίχους που είναι σα να τους έγραψαν 5χρονα και επειδή ο κόσμος τα βαριέται πολύ εύκολα βγάζουν καινούργια κάθε καλοκαίρι, Χριστούγεννα και Πάσχα με την ίδια ποιότητα αντί να βγάζουν ποιοτικά που να μένουν για αρκετό καιρό...

Επίσης, σιχαίνομαι την συγκεκριμένη περίοδο (το λέω αυτό για να μείνω εντός θέματος - συνέχεια τα σιχαίνομαι) τα τραγούδια του Χατζηγιάννη.. Τα τραγούδια του είναι σα να έχουν όλα την ίδια μουσική, αλλά διαφορετικούς στίχους..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KnightRider : 02-09-11 στις 14:04.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 14:02, 02-09-11:

http://www.youtube.com/watch?v=tmQjM...angry:απλα αυτο!

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 14:09, 02-09-11:

grrrrrrrrrrrrrrr

Παράθεση

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη dannaros
Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 992 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε στις 14:32, 02-09-11:

αν μου φτάνανε τα λεφτά

γιατί το τραγούδι είναι σαν να λέει: αποδεχτείτε το σημείο που φτάσαμε, να φλερτάρουμε και να στολιζόμαστε με πρώτο πλάνο την οικονομική μας ισχύ και ύστερα κάντε ευχές να σας φτάνανε τα λεφτά για να κάνετε αυτά που "πρέπει" να κάνετε για να κερδίσετε μια "κοπέλα" (για να μην πω ρομπότ).

Μπορεί να μην λέει αυτό το τραγούδι αλλά αυτό καταλαβαίνω από το ρεφρέν που έχω ακούσει δυστυχώς από τριγύρω... Δείτε απλό τραγούδι με νόημα [τα lyrics δείτε] Phil Collins - Another Day In Paradise (ακόμα και ας δεν είμαι θρησκόληπτος) [οι στίχοι δεν είναι απλή εξιστόρηση μιας σκηνής που συνέβη κάπου και κάποτε, είναι αντικαθρεφτισμός όλων μας (λίγο ή πολύ)] και μετά έρχεται και σου λέει άλλος "ετοιμάσου απόψε είναι μεγάλη μέρα, έλα να χορέψεις στα κλαμπ" και παρόμοιες τραγικομαλακίες...

ή αυτό I want to know what love is
και δες ύστερα αυτό σε προκαλώ...και χορεύω?/σε τρελό χορό?

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,124 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 15:52, 02-09-11:

όλα του ΣΤΑΝ
και το ...all day, all night , all day all noght , all day all night
all day, all night , all day all noght , all day all night
μπλα μπλα...

Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε στις 16:31, 02-09-11:

dannaros τα ειπες ολα!!!! +1

isida το εχεις ακουσει?
http://www.youtube.com/watch?v=ihShT...eature=related
ειναι πολυ καλυτερο απο αυθεντικο!!!!!!!!

Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,124 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 16:33, 02-09-11:

χαχαχα το'χω ακούσει και έχω λίωσει....χααχαχαχα0χ0αχ0α0χ0αχ0α

Παράθεση

DOINA

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DOINA
H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε στις 16:35, 02-09-11:

Λοιπον εχουμε και λεμε :οτιδηποτε των VEGAS Απλα τραγικοι..δεν μου αρεσει κανενα μα κανενα τραγουδι τους.ειδκα εκεινο το να να να να να αυτο το κανω εγω..ελεος μου ερχεται να της χωσω μπουνια!!!!! Οτιδηποτε της Φουρειρα..αταλαντη... Τουζ και βλακειες,Λαιντι γκαγκα... τα τελευταια ειναι τραγικα.. και κριμα γιατι ειχε ωραια τραγουδια,Κρις Μπραουν...αισχος κ επισης οτιδηποτε των Χολιδης,τΣΑΛΙΚΗς,ΒΙΣΣΗ,ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ (Η ΠΩΣ αλλιως λεγεται) ελλη κοκκινου οτιδηποτε δικο της ...μπλιαχ και τελος ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ του τζαστιν μπιμπερ...........ειναι για τα σκουπιδια !!!

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 16:50, 02-09-11:

"στις δεξιώσεις που πας, πάντα κάνεις ντόρο"

lame

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 17:41, 02-09-11:

η λεξη << σιχαινομαι>> δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που αισθανομαι γι αυτο το τραγουδι αλλα κ τον Πετρελη τον ιδιο

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,761 μηνύματα.

H mindcircus Open mind, open heart έγραψε στις 17:46, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από t@nia
η λεξη << σιχαινομαι>> δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που αισθανομαι γι αυτο το τραγουδι αλλα κ τον Πετρελη τον ιδιο
Κι εγώ, δεν τον χωνεύω!

Παράθεση

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη dannaros
Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 992 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε στις 17:49, 02-09-11:

γιατί τα ξέρεις και όλα? εγώ με το ζόρι έμαθα δύο

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 297 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 17:49, 02-09-11:

θελω μαυρισμενο σωμα ,σοκολατοχρωμα......καθε φορα που το ακουω τρελαινομαι.
ειναι τοσο σπαστικο........

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους