Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,086 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 357 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 13:32, 02-09-11:

αν μου φτάνανε τα λεφτά

γιατί το τραγούδι είναι σαν να λέει: αποδεχτείτε το σημείο που φτάσαμε, να φλερτάρουμε και να στολιζόμαστε με πρώτο πλάνο την οικονομική μας ισχύ και ύστερα κάντε ευχές να σας φτάνανε τα λεφτά για να κάνετε αυτά που "πρέπει" να κάνετε για να κερδίσετε μια "κοπέλα" (για να μην πω ρομπότ).

Μπορεί να μην λέει αυτό το τραγούδι αλλά αυτό καταλαβαίνω από το ρεφρέν που έχω ακούσει δυστυχώς από τριγύρω... Δείτε απλό τραγούδι με νόημα [τα lyrics δείτε] Phil Collins - Another Day In Paradise (ακόμα και ας δεν είμαι θρησκόληπτος) [οι στίχοι δεν είναι απλή εξιστόρηση μιας σκηνής που συνέβη κάπου και κάποτε, είναι αντικαθρεφτισμός όλων μας (λίγο ή πολύ)] και μετά έρχεται και σου λέει άλλος "ετοιμάσου απόψε είναι μεγάλη μέρα, έλα να χορέψεις στα κλαμπ" και παρόμοιες τραγικομαλακίες...

ή αυτό I want to know what love is
και δες ύστερα αυτό σε προκαλώ...και χορεύω?/σε τρελό χορό?
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε: στις 14:52, 02-09-11:

όλα του ΣΤΑΝ
και το ...all day, all night , all day all noght , all day all night
all day, all night , all day all noght , all day all night
μπλα μπλα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 15:31, 02-09-11:

dannaros τα ειπες ολα!!!! +1

isida το εχεις ακουσει?
http://www.youtube.com/watch?v=ihShT...eature=related
ειναι πολυ καλυτερο απο αυθεντικο!!!!!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε: στις 15:33, 02-09-11:

χαχαχα το'χω ακούσει και έχω λίωσει....χααχαχαχα0χ0αχ0α0χ0αχ0α
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DOINA

Δραστήριο Μέλος

H DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H DOINA έγραψε: στις 15:35, 02-09-11:

Λοιπον εχουμε και λεμε :οτιδηποτε των VEGAS Απλα τραγικοι..δεν μου αρεσει κανενα μα κανενα τραγουδι τους.ειδκα εκεινο το να να να να να αυτο το κανω εγω..ελεος μου ερχεται να της χωσω μπουνια!!!!! Οτιδηποτε της Φουρειρα..αταλαντη... Τουζ και βλακειες,Λαιντι γκαγκα... τα τελευταια ειναι τραγικα.. και κριμα γιατι ειχε ωραια τραγουδια,Κρις Μπραουν...αισχος κ επισης οτιδηποτε των Χολιδης,τΣΑΛΙΚΗς,ΒΙΣΣΗ,ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ (Η ΠΩΣ αλλιως λεγεται) ελλη κοκκινου οτιδηποτε δικο της ...μπλιαχ και τελος ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ του τζαστιν μπιμπερ...........ειναι για τα σκουπιδια !!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 15:50, 02-09-11:

"στις δεξιώσεις που πας, πάντα κάνεις ντόρο"

lame
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε: στις 16:41, 02-09-11:

η λεξη << σιχαινομαι>> δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που αισθανομαι γι αυτο το τραγουδι αλλα κ τον Πετρελη τον ιδιο
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 16:46, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από t@nia
η λεξη << σιχαινομαι>> δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που αισθανομαι γι αυτο το τραγουδι αλλα κ τον Πετρελη τον ιδιο
Κι εγώ, δεν τον χωνεύω!
Παράθεση

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 16:49, 02-09-11:

γιατί τα ξέρεις και όλα? εγώ με το ζόρι έμαθα δύο
Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε: στις 16:49, 02-09-11:

θελω μαυρισμενο σωμα ,σοκολατοχρωμα......καθε φορα που το ακουω τρελαινομαι.
ειναι τοσο σπαστικο........
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dannaros (daniel)

Περιβόητο Μέλος

O dannaros ύστερα από άλλα δύο γ@μήσια κάθησε και έγραψε: στις 16:51, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από karotenia
μόλις πριν 10 λεπτά το άκουσα αυτό... το είχε στα δεξιά του βίντεο "γίνε το καλοκαίρι μου"
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:51, 03-09-11:

http://www.youtube.com/watch?v=IO7CS...eature=related
ειναι αθλιοοοοο :S :S :S :S
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 13:47, 03-09-11:

Kαμαριι μουυυ! Πες τα!
Ειναι αισχρο! οοοολοι το εχουν βαλει στο φου μπου...απορω πως γινεται να αρεσει σε ολους αυτη η μπουρδα -.-
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 13:49, 03-09-11:

Kαμαριι μουυυ! Πες τα!
Ειναι αισχρο! οοοολοι το εχουν βαλει στο φου μπου...απορω πως γινεται να αρεσει σε ολους αυτη η μπουρδα -.-
εγω το λατρευω..

ειδικα την κοπελα και την ολη αθωοτητα που βγαζει..

εσας γιατι δεν σας αρεσει..?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 14:25, 03-09-11:

εμενα μου περνα εντελως αδιαφορο....απλα μου φαινεται ιδιο με πολλα αλλα....
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 15:01, 03-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από karotenia
μα πόσο χάλια μπορεί να είναι...
Τόσο πολύ μου τη δίνει αυτό και οι διαφημίσεις του jumbo... ειδικά η τελευταία

http://www.youtube.com/watch?v=XCJ0f...eature=related
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 22:00, 03-09-11:

http://www.youtube.com/watch?v=kiKup...&feature=share

ποσο παιζει να τον σιχαινομαι αυτον τον τυπο? -.-
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 16:41, 04-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
Kαμαριι μουυυ! Πες τα!
ασε ασε :S απορω πως τους αρεσει...
και σιγα τους στοιχους που εχει δλδ :/ :S
Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 522 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε: στις 17:09, 04-09-11:

http://www.youtube.com/watch?v=IO7CS...eature=related Πονοκέφαλοςςς
http://www.youtube.com/watch?v=l1AjL8CTyFk

http://www.youtube.com/watch?v=162fDlKcT0o
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 17:19, 04-09-11:

Ρε παιδιά γιατί, το μια ζωγραφιά είναι πολύ ρομαντικό, εμένα μου αρέσει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους