Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,742 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 269 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Malcolm X και Nazi: Μια άσπονδη σχέση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 673 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 16:48, 04-08-07:

Τι σας λεει αυτη η φωτογραφια?
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  arnold_eve.jpg
Εμφανίσεις:  75
Μέγεθος:  19,7 KB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:03, 04-08-07:

Ειναι ψευτικη... Πρωτων δεν εχουν σωστες στολες, και δευτερων σιγα μην ητανε 3 ναζι με τοσους μαυρους απο πισω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 17:24, 04-08-07:

Στη μέση είναι ο George Lincoln Rockwell αλλά δεν έχω ιδέα τι είναι η φωτογραφία.
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 673 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 17:28, 04-08-07:

Κι ομως ειναι αυθεντικη...
Κι εγω φρικαρα μολις την ειδα και νομιζα οτι ειναι ψευτικη.
Στη μεση ειναι ο George Lincoln Rockwell, οργανωτής του αμερικανικου ναζιστικού κομματος.

Διαβασα οτι αυτη η φωτο ειναι απο συγκεντρωση του Malcolm X...
Και οτι συζητουσαν για την μετακινηση τους στην Αφρικη (κατι που οι ναζιστουλες γουσταραν)
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

O bisbirikos έγραψε: στις 17:31, 04-08-07:

Δλδ, αντι να πεσουν να τους φανε, καθοντουσαν και συζητουσαν και μαζι τους...
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 21:07, 04-08-07:

Τι σας λεει αυτη η φωτογραφια?

Ολα τα γουρούνια έχουν την ίδια μούρη.
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 750 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 02:26, 05-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από bisbirikos
Κι ομως ειναι αυθεντικη...
Κι εγω φρικαρα μολις την ειδα και νομιζα οτι ειναι ψευτικη.
Στη μεση ειναι ο George Lincoln Rockwell, οργανωτής του αμερικανικου ναζιστικού κομματος.

Διαβασα οτι αυτη η φωτο ειναι απο συγκεντρωση του Malcolm X...
Και οτι συζητουσαν για την μετακινηση τους στην Αφρικη (κατι που οι ναζιστουλες γουσταραν)
Βασικα ειναι απο συγκεντρωση του Nation of Islam, του οποιου εκπροσωπος ηταν και ο Malcolm X
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχέση απο το ίντερνετ - Από Balloon7
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-04-15 στις 00:44.
    • Μια σχέση που τελειώνει είναι μία αποτυχημένη σχέση; - Από Obscura
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-03-15 στις 02:27.
    • Σχέση με καθηγητές - Από stroumfotragoudw
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-12 στις 17:48.
    • Σχέση στα 40 - Από fanou
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέες Γνωριμίες - Νέες Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-02-12 στις 01:27.
    • Νέα σχέση - Από evani
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-04-11 στις 15:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα