Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν έχω πρόσβαση σε Ο Υπολογιστής μου,Τα έγγραφά μου και Θέσεις Δικτύου!!

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 16:12, 05-08-07:

Έχω μεγάλο πρόβλημα.Μόλις ανοίγω υπολογιστή,θέσεις δικτύου,εκτέλεση ή τα έγγραφά μου(πάνω κάτω αυτά)το περίγραμμα ανεβαίνει και ουσιαστικά δε με βάζει μέσα.Είναι σα να με ξανακάνει σύνδεση.Έκανα ένα search στο google αλλά δε βρήκα λύση...Καμιά βοήθεια?Ευχαριστώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:29, 05-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Έχω μεγάλο πρόβλημα.Μόλις ανοίγω υπολογιστή,θέσεις δικτύου,εκτέλεση ή τα έγγραφά μου(πάνω κάτω αυτά)το περίγραμμα ανεβαίνει και ουσιαστικά δε με βάζει μέσα.Είναι σα να με ξανακάνει σύνδεση.Έκανα ένα search στο google αλλά δε βρήκα λύση...Καμιά βοήθεια?Ευχαριστώ
Επαναφορά συστήματος;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 16:42, 05-08-07:

Τώρα έκανα uninstall το Quicktime και μπαίνω κανονικά.Είμαι σίγουρος ότι σε λίγο δε θα μπαίνει.Επαναφορά συστήματος θα κάνω σίγουρα και θα βάζω ένα-ένα τα προγράμματα,γιατί κάτι μη ανιχνεύσιμο από antivirus στα προγράμματα υπάρχει κατά 99%

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 16:50, 05-08-07:

Για να καταλάβετε ο explorer είναι σα να μη λειτουργείΕπίσης έψαξα στο TaskManager και βρήκα ένα .exe με όνομα PSHost.exe το οποίο δεν υπάρχει στο www.processlibrary.com
Δεν ξέρω αν έχει να κάνει με αυτό αλλά...

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 17:33, 05-08-07:

Δοκίμασε αν συμβαίνει το ίδιο σε safe mode. Επίσης αφαίρεσε απο την εκκίνηση ότι προγράμματα δεν σου είναι απαραίτητα (run > msconfig > εκκίνηση > ξετικάρεις ότι δεν θες). Τέλος, τερμάτισε την διεργασία αυτή που θεωρείς ύποπτη, να δεις αν παίζει κανονικά ο explorer. Αν η διεργασία αυτή ξεκινάει και στην εκκίνηση, σίγουρα αφαίρεσε την...

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 17:38, 05-08-07:

Εκτέλεση(run)είπα και πριν ότι δε μπορώ να κάνω.Από safe mode δε συμβαίνει το ίδιο.Πάντως ελπίζω να έφταιγε το Quicktime γιατί τώρα δεν το κάνειΑν ξανασυμβεί θα κάνω αυτό που μου είπες

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 17:42, 05-08-07:

Επαναφορά συστήματος από πού κάνω?

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:52, 05-08-07:

Επαναφορά συστήματος από πού κάνω?
Programs >> Accessories >> System Tools (νομίζω)

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 17:54, 05-08-07:

Σωστός γιώργο thanks!

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 18:37, 05-08-07:

Εκτέλεση(run)είπα και πριν ότι δε μπορώ να κάνω.Από safe mode δε συμβαίνει το ίδιο.Πάντως ελπίζω να έφταιγε το Quicktime γιατί τώρα δεν το κάνειΑν ξανασυμβεί θα κάνω αυτό που μου είπες
Όπως και να έχει, τα προγράμματα στην εκκίνηση που δεν χρειάζεσαι, καλό είναι να μην τα έχεις να ξεκινάνε. Βελτιώνεις την απόδοση του υπολογιστή σου και σίγουρα αποτρέπεις κάποια κακόβουλα προγράμματα απο το να ξεκινάνε με τα Windows.

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 20:45, 05-08-07:

Το PSHost.exe ειναι διεργασια του firewall του Panda λογικα

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 21:09, 05-08-07:

Δίκιο έχεις insomniac το έψαξα κι εγώ,του Panda είναι.Πάντως βρήκα ποιο είναι το πρόβλημα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το αναφέρω δημόσια.Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τα έγγραφα μου - Από Εδάδ
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υπολογιστές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-09-09 στις 11:00.
    • Έγγραφα για το 10% - Από epsilon
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-07-09 στις 20:33.
    • Βοήθεια σε επιδότηση και αλλαγή δικτύου - Από giannis4ever
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-05-09 στις 18:14.
    • Που θα βρω μακρυ καλωδιο δικτυου? - Από tsus
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-09-06 στις 19:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους