Αναβάθμιση στο κάρμα

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μηπως ειναι καλο να βλεπουμε που εχουμε ψηφισει (αν και και ποιοι μας ψηφισαν) ;


μα αυτό έγινε... το βλέπεις πλέον!
πήγαινε στο προφίλ σου και πάτα το "ιστορικό του/της Lorien"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εξηγήστε μου γιατί:
Λυπούμαστε, δεν μπορούμε να καταχωρήσουμε την ψήφο σας. Αυτό πιθανότατα συμβαίνει για κάποιον απο τους ακόλουθους λόγους:
  • Ο απαιτούμενος χρόνος μεταξύ δύο διαφορετικών ψήφων δεν έχει περάσει ακόμη
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε τον εαυτό σας.
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε κάποιον που είναι αποκλεισμένος ή δεν έχει τη δυνατότητα να συμμετέχει στο κάρμα.
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε κάποιον που έχει αποκλειστεί απο το κάρμα.
  • Έχετε επιλέξει να μην συμμετέχετε στο κάρμα.
  • Είστε αποκλεισμένος.
  • Είστε αποκλεισμένος απο το κάρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μα αυτό έγινε... το βλέπεις πλέον!
πήγαινε στο προφίλ σου και πάτα το "ιστορικό του/της Lorien"

πως πάνε εκεί ρε παιζιάάάάάάάά?????

νταξυ είμαι λίγο χαζή συμπαθάτε με... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
e-steki: μήνυμα συστήματος Λυπούμαστε, δεν μπορούμε να καταχωρήσουμε την ψήφο σας. Αυτό πιθανότατα συμβαίνει για κάποιον απο τους ακόλουθους λόγους:
  • Ο απαιτούμενος χρόνος μεταξύ δύο διαφορετικών ψήφων δεν έχει περάσει ακόμη
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε τον εαυτό σας.
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε κάποιον που είναι αποκλεισμένος ή δεν έχει τη δυνατότητα να συμμετέχει στο κάρμα.
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε κάποιον που έχει αποκλειστεί απο το κάρμα.
  • Έχετε επιλέξει να μην συμμετέχετε στο κάρμα.
  • Είστε αποκλεισμένος.
  • Είστε αποκλεισμένος απο το κάρμα.
Βοήθεια κανείς;; :hmm: Δεν ισχύει το 2, 3, 4, 5, 6, 7, όχι απ' όσο ξέρω και βλέπω τουλάχιστον. Μερικές διευκρινίσεις για το πρώτο;


εδιτ: Ουπς, το είπαν κι άλλοι από πάνω :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μα αυτό έγινε... το βλέπεις πλέον!
πήγαινε στο προφίλ σου και πάτα το "ιστορικό του/της Lorien"
Σιγουρα ; Δε το βρισκω ουτε γω. Καλα εγω ειμαι και γκαβος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Σιγουρα ; Δε το βρισκω ουτε γω. Μηπως δεν ειναι ενεργοποιημενο για τα απλα μελη ;

Εγώ το βλέπω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
πως πάνε εκεί ρε παιζιάάάάάάάά?????

νταξυ είμαι λίγο χαζή συμπαθάτε με... :redface:


Πήγαινε στο προφίλ σου κι εκεί που είναι ο πίνακας του κάρμα σου θα βρεις και την επιλογή "Ιστορικό του/της XRZ" (Του Lorien το βλέπει μονο ο ίδιος, νια, νια, νιαααααααααα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βοήθεια κανείς;; :hmm: Δεν ισχύει το 2, 3, 4, 5, 6, 7, όχι απ' όσο ξέρω και βλέπω τουλάχιστον. Μερικές διευκρινίσεις για το πρώτο;


εδιτ: Ουπς, το είπαν κι άλλοι από πάνω :redface: :)

Εξηγήστε μου γιατί:
Λυπούμαστε, δεν μπορούμε να καταχωρήσουμε την ψήφο σας. Αυτό πιθανότατα συμβαίνει για κάποιον απο τους ακόλουθους λόγους:
  • Ο απαιτούμενος χρόνος μεταξύ δύο διαφορετικών ψήφων δεν έχει περάσει ακόμη
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε τον εαυτό σας.
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε κάποιον που είναι αποκλεισμένος ή δεν έχει τη δυνατότητα να συμμετέχει στο κάρμα.
  • Προσπαθήσατε να ψηφίσετε κάποιον που έχει αποκλειστεί απο το κάρμα.
  • Έχετε επιλέξει να μην συμμετέχετε στο κάρμα.
  • Είστε αποκλεισμένος.
  • Είστε αποκλεισμένος απο το κάρμα.
Δεν μπορούμε να καταλάβουμε γιατί συμβαίνει ακόμη. Προς το παρών ο απαιτούμενος χρόνος είναι 0 (θα αλλάξει σύντομα). Θα το εξετάσουμε και θα απαντήσουμε σύντομα
Σιγουρα ; Δε το βρισκω ουτε γω. Καλα εγω ειμαι και γκαβος.
Στο Profile σου θα το βρεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παιδιά μισό... όλες οι ερωτήσεις θα απαντηθούν απ τους πλέον αρμόδιους (τους σχεδιαστές του νέου κάρμα ακα λέγε με και Λία :P)

κι εμείς οι Mod ψάχνοντας πάμε...
Lorien... αν λάβω υπόψη μου ότι η Kajira έχει τη δυνατότητα να αφαιρέσει ψήφο που έχει δώσει... πάει να πει ότι βλέπει κι όλας που την έχει δώσει.

Κάτω δεξιά στο προφίλ σου, στην αξιολόγηση μέλους, υπάρχουν δυο μενου
Στατιστικά του κάρμα και ιστορικό του μέλους.... πάτα πάνω στο ιστορικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Δεν μπορούμε να καταλάβουμε γιατί συμβαίνει ακόμη. Προς το παρών ο απαιτούμενος χρόνος είναι 0 (θα αλλάξει σύντομα). Θα το εξετάσουμε και θα απαντήσουμε σύντομα

Ευχαριστούμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πήγαινε στο προφίλ σου κι εκεί που είναι ο πίνακας του κάρμα σου θα βρεις και την επιλογή "Ιστορικό του/της XRZ" (Του Lorien το βλέπει μονο ο ίδιος, νια, νια, νιαααααααααα!:P)

χαχαχαχαχαχα!!!! το βρήκα Thx!

ερωτησούλα... Γιατί στο κάρμα δείχνει κάποιους χρήστες που έχω ψηφίσει [ψιλοαρκετούς βασικά!] διεγραμμένους ενώ τα παιδιά ΔΕΝ έχουν αποκλειστεί????

εντιτ:

επίσης... ΜΠΡΑΒΟ είπα? Δεν είπα! ΜΠΡΑΒΟ!!! και ...Thx!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συγνωμη το βρηκα. Νομιζα οτι το ειχε και στην επεξεργασια του προφιλ γιατι ολο εκει παω.

Να βλεπουμε ποιοι μας ψηφισαν δε παιζει ; Πλακα θα χει lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα!!!! το βρήκα Thx!

ερωτησούλα... Γιατί στο κάρμα δείχνει κάποιους χρήστες που έχω ψηφίσει [ψιλοαρκετούς βασικά!] διεγραμμένους ενώ τα παιδιά ΔΕΝ έχουν αποκλειστεί????

είναι άτομα που έχουν να μπουν πάνω από δίμηνο (ΝΟΜΙΖΩ :P)
Οσοι έχουν πολύ καιρό να μπουν στο στέκι, το κάρμα τους απενεργοποιείται...
ε όχι και να μετράει η ψήφος αυτού που δεν πατάει το πόδι του εδώ ε?
μπορούν να έχουν άποψη μόνο όσοι συμμετέχουν ενεργά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είναι άτομα που έχουν να μπουν πάνω από δίμηνο (ΝΟΜΙΖΩ :P)
Οσοι έχουν πολύ καιρό να μπουν στο στέκι, το κάρμα τους απενεργοποιείται...
ε όχι και να μετράει η ψήφος αυτού που δεν πατάει το πόδι του εδώ ε?
μπορούν να έχουν άποψη μόνο όσοι συμμετέχουν ενεργά ;)


τότε υπάρχει bug... γιατί η Hakuna ήταν εδώ χτες και το Ninjaki σίγουρα έχει λιγότερο από δίμηνο... Για τους υπόλοιπους οκ...το δέχομαι ;)

εντιτ:

αααα..τώρα είδα ότι οι εν λόγω 2 το έχουν απενεργοποιημένο... ν΄ταξ... είμαι απρόσεκτη το παραδέχομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ερωτησούλα... Γιατί στο κάρμα δείχνει κάποιους χρήστες που έχω ψηφίσει [ψιλοαρκετούς βασικά!] διεγραμμένους ενώ τα παιδιά ΔΕΝ έχουν αποκλειστεί????

Νομίζω πως απλά εχουν απενεργοποιησει το Κάρμα.. :worry: (both Hakuna and Ninjaki have done that)

Νι είμαι πανέξυπνη! Χειροκροτήστε! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τότε υπάρχει bug... γιατί η Hakuna ήταν εδώ χτες και το Ninjaki σίγουρα έχει λιγότερο από δίμηνο... Για τους υπόλοιπους οκ...το δέχομαι ;)

αυτές οι δύο έχουν απενεργοποιημένο το κάρμα τους εκ πεποιθήσεως ;)
το ότι τις έχεις ψηφίσει, παραμένει στη βάση δεδομένων κι αν το ενεργοποιήσουν κάποια στιγμή πάλι, θα μετρήσει και στον Μ.Ο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νομίζω πως απλά εχουν απενεργοποιησει το Κάρμα.. :worry: (both Hakuna and Ninjaki have done that)

Νι είμαι πανέξυπνη! Χειροκροτήστε! :bleh:
hmmm yes that is. :)



Μόλις γλύτωσες τη Λία από εγκεφαλικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Mαρεσει η υπογραφη για το καρμα που εχει αλλο λινκ στο ονομα και αλλο στο επωνυμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είμαι καλός άνθρωπος εγώ (εκτός απο troll :bleh:)

YΓ: Βρε Λορι, απο που πετάχτηκες εσύ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι....

Βλέπω στο ιστορικό μου ότι έχω ψηφίσει 2 άτομα...:/:
Μόνο αυτά είναι;;;;;;;;; Γιατί είχα την εντύπωση ότι είχα ψηφίσει 3-4!!!!!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top