Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,259 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ευαισθησία

Πόσο ευαίσθητοι είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)
Λίγο.
0
0%
Πολύ.
4
66,67%
Καθόλου.
0
0%
Δεν ξέρω.
2
33,33%

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 15:43, 19-08-11:

Πολλοί λένε ότι τα ευαίσθητα άτομα έχουν μία έντονη εσωτερική αγάπη για την ειρήνη και την γαλήνη.
Λέει μια παροιμία «Να ‘σαι άνθρωπος ευαίσθητος, μα και συνετός. Αν δεν είσαι παρά μόνο το ένα απ’ τα δύο, δεν είσαι τίποτα.»

Τελικά είναι καλό να είναι κάποιος ευαίσθητος;
Εσείς τι πιστεύετε ότι είστε και από που το συμπεραίνετε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:49, 19-08-11:

ολοι ειναι σε καποιο κομματι του χαρακτηρα ευαισθητοι και σε καποιο σκληροι..

απλως βλεπουμε το εξωτερικο περιβλημα συχνα και μενουμε εκει..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 16:00, 19-08-11:

Λοιπον...ποιος μιλησε για ευεσθησια!Η αληθεια ειναι οτι ειμαι ΥΠΕΡευεσθητη...κλαιω,στεναχωριεμαι με το παραμικρο...Ακουω πολλους φιλους να μου λενε να ειμαι πιο δυναμικη αλλα πολυ απλα δε μπορω να γινω...ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου...ισως με το καιρο αποκτοντας εμπειρια και περνωντας δυσκολες καταστασεις αποκτισω <<τσαγανο>>..
Απο την αλλη κλαιγωντας ξεσπαω....και οταν σταματησω το κλαμα ειμαι και παλι καλα...οποτε δε με πειραζει που ειμαι ευεσθητη και φυσικα ουτε προκειται να αλλαξω

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 16:03, 19-08-11:

σε κατι ομως θα εισαι ανθεκτικη και σκληρη,,σιγουρα..

(εγχείρησή αιματα κλπ αντεχεις να βλεπεις πχ?)

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 16:06, 19-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
σε κατι ομως θα εισαι ανθεκτικη και σκληρη,,σιγουρα..

(εγχείρησή αιματα κλπ αντεχεις να βλεπεις πχ?)
με τιποτα!!!γι αυτο δε μπορω να γινω γιατρος......ενω θα ηθελα πολυ...αλλα δεν αντεχω το αιμα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους