Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,695 μέλη και 2,403,699 μηνύματα σε 74,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 268 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Tasos tull (Τάσος)

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Tasos tull έγραψε: στις 18:24, 19-08-11:

Πριν χρόνια είχα σχέση με μία κοπέλα, που μου άρεσαν πολύ τα οπίσθια της. Τροφαντά και πεταχτά, σαν μαξιλαράκια..οπότε για πρώτη φορά σκεφτόμουν να δοκιμάσω να μπω μέσα της από πίσω. Τελικά αφού περιεργάστηκα με προσοχή το επίμαχο σημείο, μπήκα μέσα της και ο ερεθισμός μου ,αφού ήταν και στενά, ήταν τέτοιος που μου ερχόταν να ολοκληρώσω μετά από λίγο.

Θα ήθελα να καταθέσετε ανάλογες εμπειρίες, άντρες και γυναίκες, που το δοκίμασαν μεταξύ τους, καθώς και την γνώμη σας για αυτού του είδους την επαφή μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,519 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 20:31, 19-08-11:

Στο e-steki και ιδιαίτερα στο σεξουαλικό-ερωτικό μας φόρουμ δεν πάσχουμε από καθωσπρεπισμό, δεν έχουμε ταμπού, δεν κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας κοκκινίζοντας σαν τις στερημένες θεούσες, δεν παριστάνουμε ότι λοιδορούμε εκείνο που κατάβαθα ποθούμε. Έχουμε καταφέρει να χειριστούμε θέματα όπως ο ομαδικός έρωτας, το swinging, ο ερεθισμός του αντρικού πρωκτού και άλλα, ακόμη πιο πιπεράτα, με χιούμορ, αλλά και με ευπρέπεια, όπως ταιριάζει σε καλλιεργημένους και προχωρημένους ανθρώπους, οι οποίοι αποτελούν το target group μας, από της ιδρύσεως του site.

Όλα τα μηνύματα εκτός από το εναρκτήριο, οδηγήθηκαν στα εκτός θέματος για λόγους σεβασμού του επιπέδου της συζήτησης και γενικότερα της παράδοσης του χώρου μας. Θα παρακαλούσα τους φίλους συνομιλητές να επιδείξουν την απαραίτητη ωριμότητα και να ν' απαντήσουν στο θέμα όπως αρμόζει σε μέλη του e-steki ή να μην απαντήσουν καθόλου.
39 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε: στις 12:30, 06-09-11:

αφηστε τους ανθρωπους να εκφραστουν ελευθερα ..... διακρινω στο θεμα αυτο σημαδια χουλιγκανισμου . χαχαχαχαχ

εξαλλου ο φιλος tasos tull εξεφρασε ενα συναισθημα θα ελεγα . ειναι αδικο να μην υπαρχουν απαντησεις και να γινει μια συζητηση με σκοπο τις πληροφοριες .

παντα με σεβασμο προς τον αναγνωστη βεβαιως βεβαιως .

και φυσικα η πισω πορτα ειναι χρησιμη και λειτουργικη .

ο αγροτης που ερχεται απο το χωραφι απο ποια πορτα μπαινει στο σπιτι λετε εσεις ? μα φυσικα απο την πισω πορτα για να μην λερωσει την κυρια εισοδο και φωναζει η νοικοκυρα .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 08-09-11 στις 18:05. Αιτία: merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:08, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Tasos tull
Πριν χρόνια είχα σχέση με μία κοπέλα, που μου άρεσαν πολύ τα οπίσθια της. Τροφαντά και πεταχτά, σαν μαξιλαράκια..οπότε για πρώτη φορά σκεφτόμουν να δοκιμάσω να μπω μέσα της από πίσω. Τελικά αφού περιεργάστηκα με προσοχή το επίμαχο σημείο, μπήκα μέσα της και ο ερεθισμός μου ,αφού ήταν και στενά, ήταν τέτοιος που μου ερχόταν να ολοκληρώσω μετά από λίγο.

Θα ήθελα να καταθέσετε ανάλογες εμπειρίες, άντρες και γυναίκες, που το δοκίμασαν μεταξύ τους, καθώς και την γνώμη σας για αυτού του είδους την επαφή μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας.
Αφου λοιπον σου αρεσε τοσο, το συνεχιζεις; Η μονο με αυτην την κοπελα σου βγηκε αυτη η επιθυμια;

Παντος σε καταλαβενω, ειναι απιστευτο και σαν αισθηση και σαν συναισθημα! Και ιδικα αν ολοκληρωσεις μεσα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fenia:)

Νεοφερμένος

H Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fenia:) έγραψε: στις 23:15, 14-09-11:

παιδια εγω π δοκιμασα μια φορα να του βαλω δαχτυλο κατα τν πραξη ηχαμε ενα ηχιτικο ατυχημα
κ εκτος αυτου τελικα δν ηξερε αν του αρεσε η οχι
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H _DORA_ έγραψε: στις 01:56, 24-09-11:

νομίζω ότι είναι απ τα πράγματα που δε θα κάνω ποτέ στο sex...αυτό δηλαδή λέω προς το παρον...και ελπίζω να μην αλλάξω και γνώμη....
είναι θέμα ιδεολογίας....
ο πρωκτός μας ανοίγει μόνο για να βγαίνουν πράγματα όχι για να μπαίνουν...έτσι μας έφτιαξε ο καλός θεούλης... εξάλλου γιατί να κάνω κάτι τέτοιο; δεν το απολαμβάνω αλλιώς; νομίζω καταλάβατε τι θέλω να πω...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 04:08, 24-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από _DORA_
εξάλλου γιατί να κάνω κάτι τέτοιο; δεν το απολαμβάνω αλλιώς; νομίζω καταλάβατε τι θέλω να πω...

Με αυτο το σκεπτικο δεν θα καναμε πολλα πραγματα... Το να εχεις μια γκαμα επιλογων σιγουρα ειναι καλητερη απο το να τρως καθε μερα μακαρονια σκετα...
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,393 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 10:19, 24-09-11:

είναι θέμα ιδεολογίας....
Ωραία αν επιμένει ο καλός σας για την πίσω πόρτα, μπορείτε απλά να του πείτε....Ρίξτο μανάρι μου αλλά μετά βάζω στραπόν και στο φοράω εγώ! Δικαιοσύνη!
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H _DORA_ έγραψε: στις 14:53, 24-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Με αυτο το σκεπτικο δεν θα καναμε πολλα πραγματα... Το να εχεις μια γκαμα επιλογων σιγουρα ειναι καλητερη απο το να τρως καθε μερα μακαρονια σκετα...
νομίζω ότι είσαι λιγο υπερβολικός τώρα.....υπάρχουν πολλά διαφορετικά πράγματα που μπορεις να κάνεις στο sex εκτός από την "πίσω πόρτα"....

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Ωραία αν επιμένει ο καλός σας για την πίσω πόρτα, μπορείτε απλά να του πείτε....Ρίξτο μανάρι μου αλλά μετά βάζω στραπόν και στο φοράω εγώ! Δικαιοσύνη!

νομίζω ότι δε σε πολυκατάλαβα....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 06:18, 26-09-11:

νομίζω ότι είσαι λιγο υπερβολικός τώρα.....υπάρχουν πολλά διαφορετικά πράγματα που μπορεις να κάνεις στο sex εκτός από την "πίσω πόρτα"....
Δεν διαφωνω, αλλα εσυ ειπες οτι το ευχαριστιεσε και αλλιως... Και με τον πιο απλο τροπο να γινει, εγω προσωπικα το ευχαριστιεμε, οποτε με την δικη σου λογικη, αφου το ευχαριστιεμε και στην πιο απλη του μορφη, δεν θα επρεπε ουτε αλλες στασεις να δοκιμασω, ουτε οπιοδηποτε αλλο παιχνιδι...
Τωρα που μπορει να χωρεσει ιδεολογια σε ενα τετιο θεμα δεν ξερω, αλλα ακομα και αν χωραει, γιατι να μπει; Το θεμα ειναι να περνας καλα! Και αν δεν δοκιμασεις οτι ιδεα σου ερθει ισως χασεις καλες εμπειριες.
Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _DORA_ έγραψε: στις 01:20, 27-09-11:

δε θα ήθελα για μια εμπειρία να τα κάνω πάνω μου με το παραμικρό......και μη μου πεις κι εσύ ότι αυτό κρατάει για καμιά βδομάδα γιατί δεν ισχύει....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:25, 27-09-11:

δε θα ήθελα για μια εμπειρία να τα κάνω πάνω μου με το παραμικρό......και μη μου πεις κι εσύ ότι αυτό κρατάει για καμιά βδομάδα γιατί δεν ισχύει....

Χμμ... Μην μου πεις οτι νομιζεις πως να το κανεις μια φορα θα τα κανεις πανω σου μια ζωη, γιατι δεν ισχυει..!
Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _DORA_ έγραψε: στις 20:31, 27-09-11:

Για μια φορά....δε ξέρω δε νομίζω να κρατάει και πολύ η ακράτεια....αλλά όσο και να κρατάει δε θα το άντεχα....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:20, 27-09-11:

Η ακρατια ειναι μυθος... Δεν ξερω που το ακουσες η το διαβασες... Πρεπει να γινει υπερβολικα πολλες φορες και με λαθος τροπο για να συμβει κατι τετιο...
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Έλεν Τσέρι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Έλεν Τσέρι The devil's shoe έγραψε: στις 12:56, 28-09-11:

Ποιος άλλος πειραματισμός θα ήταν εξίσου εξτρίμ με την πίσω πόρτα???
Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε: στις 06:42, 01-10-11:

Το δοκίμασα για πρώτη φορά πρόσφατα, αλλα δεν ενθουσιάστηκα καθόλου... Πολύς κόπος και δεν υπήρχε η ζεστασιά που υπάρχει αλλού. Δεν γλιστράει κιόλας (για αυτό υπάρχουν τα λιπαντικά αλλά δεν χρησιμοποιήσαμε) και είναι τόσο στενά που περνάει το όριο της ωραίας αίσθησης. Και φοβόμουν και λίγο τι χρώμα θα έχει το προφυλακτικό βγαίνοντας... (ευτυχώς δεν είχε κάτι τρομακτικό!)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 11:20, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Έλεν Τσέρι
Ποιος άλλος πειραματισμός θα ήταν εξίσου εξτρίμ με την πίσω πόρτα???

Τι ενοεις; Δεν υπαρχει καπια κλιματα "εξτριμ" για να καταλαβουμε τι θες...
Υπαρχει παντα ο παλιος καλος σαδομαζοχισμος, υπαρχουν τα bondage...
Εξηγισε μας λιγο καλητερα τι ψαχνεις να μας βοηθισεις να κατεβασουμε ιδεες...!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aprosarmostos

Νεοφερμένος

Ο aprosarmostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aprosarmostos δεν φοβαμαι και δεν με αγγιζει τιποτα έγραψε: στις 12:04, 02-10-11:

- Μπαμπαααά,σήμερα είχα την πρώτη μου σεξουαλική εμπειρία.
- Α,ναι; Κάτσε γιε μου να μου τα πεις...
- Δεν μπορώ, μπαμπά...Πονάει ο κ@λος μου.
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Έλεν Τσέρι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Έλεν Τσέρι The devil's shoe έγραψε: στις 22:26, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Τι ενοεις; Δεν υπαρχει καπια κλιματα "εξτριμ" για να καταλαβουμε τι θες...
Υπαρχει παντα ο παλιος καλος σαδομαζοχισμος, υπαρχουν τα bondage...
Εξηγισε μας λιγο καλητερα τι ψαχνεις να μας βοηθισεις να κατεβασουμε ιδεες...!
Ε δεν ζητάω κάτι συγκεκριμένο... Αναρωτιέμαι γενικά. Ο παλιός καλός σαδομαζοχισμός συμπεριλαμβάνει ξύλο?
Τα bondage ??
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:55, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Έλεν Τσέρι
Ε δεν ζητάω κάτι συγκεκριμένο... Αναρωτιέμαι γενικά. Ο παλιός καλός σαδομαζοχισμός συμπεριλαμβάνει ξύλο?
Τα bondage ??
E προφανος... Αλλιως γιατι να τον λεγανε μαζοχισμο;..

Bondage ειναι το δεσιμο... Με οπιως τροπο θες εσυ...!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους