Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,619 εγγεγραμμένα μέλη και 3,048,501 μηνύματα σε 92,896 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 542 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Tasos tull (Τάσος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tasos tull
Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Tasos tull έγραψε στις 18:24, 19-08-11:

Πριν χρόνια είχα σχέση με μία κοπέλα, που μου άρεσαν πολύ τα οπίσθια της. Τροφαντά και πεταχτά, σαν μαξιλαράκια..οπότε για πρώτη φορά σκεφτόμουν να δοκιμάσω να μπω μέσα της από πίσω. Τελικά αφού περιεργάστηκα με προσοχή το επίμαχο σημείο, μπήκα μέσα της και ο ερεθισμός μου ,αφού ήταν και στενά, ήταν τέτοιος που μου ερχόταν να ολοκληρώσω μετά από λίγο.

Θα ήθελα να καταθέσετε ανάλογες εμπειρίες, άντρες και γυναίκες, που το δοκίμασαν μεταξύ τους, καθώς και την γνώμη σας για αυτού του είδους την επαφή μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,030 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 20:31, 19-08-11:

Στο e-steki και ιδιαίτερα στο σεξουαλικό-ερωτικό μας φόρουμ δεν πάσχουμε από καθωσπρεπισμό, δεν έχουμε ταμπού, δεν κρυβόμαστε πίσω απ' το δάχτυλό μας κοκκινίζοντας σαν τις στερημένες θεούσες, δεν παριστάνουμε ότι λοιδορούμε εκείνο που κατάβαθα ποθούμε. Έχουμε καταφέρει να χειριστούμε θέματα όπως ο ομαδικός έρωτας, το swinging, ο ερεθισμός του αντρικού πρωκτού και άλλα, ακόμη πιο πιπεράτα, με χιούμορ, αλλά και με ευπρέπεια, όπως ταιριάζει σε καλλιεργημένους και προχωρημένους ανθρώπους, οι οποίοι αποτελούν το target group μας, από της ιδρύσεως του site.

Όλα τα μηνύματα εκτός από το εναρκτήριο, οδηγήθηκαν στα εκτός θέματος για λόγους σεβασμού του επιπέδου της συζήτησης και γενικότερα της παράδοσης του χώρου μας. Θα παρακαλούσα τους φίλους συνομιλητές να επιδείξουν την απαραίτητη ωριμότητα και να ν' απαντήσουν στο θέμα όπως αρμόζει σε μέλη του e-steki ή να μην απαντήσουν καθόλου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

38 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΚΟΡΩΝΕΥΣ
Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε στις 12:30, 06-09-11:

αφηστε τους ανθρωπους να εκφραστουν ελευθερα ..... διακρινω στο θεμα αυτο σημαδια χουλιγκανισμου . χαχαχαχαχ

εξαλλου ο φιλος tasos tull εξεφρασε ενα συναισθημα θα ελεγα . ειναι αδικο να μην υπαρχουν απαντησεις και να γινει μια συζητηση με σκοπο τις πληροφοριες .

παντα με σεβασμο προς τον αναγνωστη βεβαιως βεβαιως .

και φυσικα η πισω πορτα ειναι χρησιμη και λειτουργικη .

ο αγροτης που ερχεται απο το χωραφι απο ποια πορτα μπαινει στο σπιτι λετε εσεις ? μα φυσικα απο την πισω πορτα για να μην λερωσει την κυρια εισοδο και φωναζει η νοικοκυρα .

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 08-09-11 στις 18:05. Αιτία: merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:08, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Tasos tull
Πριν χρόνια είχα σχέση με μία κοπέλα, που μου άρεσαν πολύ τα οπίσθια της. Τροφαντά και πεταχτά, σαν μαξιλαράκια..οπότε για πρώτη φορά σκεφτόμουν να δοκιμάσω να μπω μέσα της από πίσω. Τελικά αφού περιεργάστηκα με προσοχή το επίμαχο σημείο, μπήκα μέσα της και ο ερεθισμός μου ,αφού ήταν και στενά, ήταν τέτοιος που μου ερχόταν να ολοκληρώσω μετά από λίγο.

Θα ήθελα να καταθέσετε ανάλογες εμπειρίες, άντρες και γυναίκες, που το δοκίμασαν μεταξύ τους, καθώς και την γνώμη σας για αυτού του είδους την επαφή μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας.
Αφου λοιπον σου αρεσε τοσο, το συνεχιζεις; Η μονο με αυτην την κοπελα σου βγηκε αυτη η επιθυμια;

Παντος σε καταλαβενω, ειναι απιστευτο και σαν αισθηση και σαν συναισθημα! Και ιδικα αν ολοκληρωσεις μεσα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fenia:)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fenia:)
H Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fenia:) έγραψε στις 23:15, 14-09-11:

παιδια εγω π δοκιμασα μια φορα να του βαλω δαχτυλο κατα τν πραξη ηχαμε ενα ηχιτικο ατυχημα
κ εκτος αυτου τελικα δν ηξερε αν του αρεσε η οχι

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη _DORA_
H _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H _DORA_ έγραψε στις 01:56, 24-09-11:

νομίζω ότι είναι απ τα πράγματα που δε θα κάνω ποτέ στο sex...αυτό δηλαδή λέω προς το παρον...και ελπίζω να μην αλλάξω και γνώμη....
είναι θέμα ιδεολογίας....
ο πρωκτός μας ανοίγει μόνο για να βγαίνουν πράγματα όχι για να μπαίνουν...έτσι μας έφτιαξε ο καλός θεούλης... εξάλλου γιατί να κάνω κάτι τέτοιο; δεν το απολαμβάνω αλλιώς; νομίζω καταλάβατε τι θέλω να πω...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 04:08, 24-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από _DORA_
εξάλλου γιατί να κάνω κάτι τέτοιο; δεν το απολαμβάνω αλλιώς; νομίζω καταλάβατε τι θέλω να πω...

Με αυτο το σκεπτικο δεν θα καναμε πολλα πραγματα... Το να εχεις μια γκαμα επιλογων σιγουρα ειναι καλητερη απο το να τρως καθε μερα μακαρονια σκετα...

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 10:19, 24-09-11:

είναι θέμα ιδεολογίας....
Ωραία αν επιμένει ο καλός σας για την πίσω πόρτα, μπορείτε απλά να του πείτε....Ρίξτο μανάρι μου αλλά μετά βάζω στραπόν και στο φοράω εγώ! Δικαιοσύνη!

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H _DORA_ έγραψε στις 14:53, 24-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Με αυτο το σκεπτικο δεν θα καναμε πολλα πραγματα... Το να εχεις μια γκαμα επιλογων σιγουρα ειναι καλητερη απο το να τρως καθε μερα μακαρονια σκετα...
νομίζω ότι είσαι λιγο υπερβολικός τώρα.....υπάρχουν πολλά διαφορετικά πράγματα που μπορεις να κάνεις στο sex εκτός από την "πίσω πόρτα"....

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Ωραία αν επιμένει ο καλός σας για την πίσω πόρτα, μπορείτε απλά να του πείτε....Ρίξτο μανάρι μου αλλά μετά βάζω στραπόν και στο φοράω εγώ! Δικαιοσύνη!

νομίζω ότι δε σε πολυκατάλαβα....

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 06:18, 26-09-11:

νομίζω ότι είσαι λιγο υπερβολικός τώρα.....υπάρχουν πολλά διαφορετικά πράγματα που μπορεις να κάνεις στο sex εκτός από την "πίσω πόρτα"....
Δεν διαφωνω, αλλα εσυ ειπες οτι το ευχαριστιεσε και αλλιως... Και με τον πιο απλο τροπο να γινει, εγω προσωπικα το ευχαριστιεμε, οποτε με την δικη σου λογικη, αφου το ευχαριστιεμε και στην πιο απλη του μορφη, δεν θα επρεπε ουτε αλλες στασεις να δοκιμασω, ουτε οπιοδηποτε αλλο παιχνιδι...
Τωρα που μπορει να χωρεσει ιδεολογια σε ενα τετιο θεμα δεν ξερω, αλλα ακομα και αν χωραει, γιατι να μπει; Το θεμα ειναι να περνας καλα! Και αν δεν δοκιμασεις οτι ιδεα σου ερθει ισως χασεις καλες εμπειριες.

Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _DORA_ έγραψε στις 01:20, 27-09-11:

δε θα ήθελα για μια εμπειρία να τα κάνω πάνω μου με το παραμικρό......και μη μου πεις κι εσύ ότι αυτό κρατάει για καμιά βδομάδα γιατί δεν ισχύει....

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 03:25, 27-09-11:

δε θα ήθελα για μια εμπειρία να τα κάνω πάνω μου με το παραμικρό......και μη μου πεις κι εσύ ότι αυτό κρατάει για καμιά βδομάδα γιατί δεν ισχύει....

Χμμ... Μην μου πεις οτι νομιζεις πως να το κανεις μια φορα θα τα κανεις πανω σου μια ζωη, γιατι δεν ισχυει..!

Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H _DORA_ έγραψε στις 20:31, 27-09-11:

Για μια φορά....δε ξέρω δε νομίζω να κρατάει και πολύ η ακράτεια....αλλά όσο και να κρατάει δε θα το άντεχα....

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:20, 27-09-11:

Η ακρατια ειναι μυθος... Δεν ξερω που το ακουσες η το διαβασες... Πρεπει να γινει υπερβολικα πολλες φορες και με λαθος τροπο για να συμβει κατι τετιο...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Έλεν Τσέρι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Έλεν Τσέρι
H Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Έλεν Τσέρι The devil's shoe έγραψε στις 12:56, 28-09-11:

Ποιος άλλος πειραματισμός θα ήταν εξίσου εξτρίμ με την πίσω πόρτα???

Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anhur
Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε στις 06:42, 01-10-11:

Το δοκίμασα για πρώτη φορά πρόσφατα, αλλα δεν ενθουσιάστηκα καθόλου... Πολύς κόπος και δεν υπήρχε η ζεστασιά που υπάρχει αλλού. Δεν γλιστράει κιόλας (για αυτό υπάρχουν τα λιπαντικά αλλά δεν χρησιμοποιήσαμε) και είναι τόσο στενά που περνάει το όριο της ωραίας αίσθησης. Και φοβόμουν και λίγο τι χρώμα θα έχει το προφυλακτικό βγαίνοντας... (ευτυχώς δεν είχε κάτι τρομακτικό!)

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 11:20, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Έλεν Τσέρι
Ποιος άλλος πειραματισμός θα ήταν εξίσου εξτρίμ με την πίσω πόρτα???

Τι ενοεις; Δεν υπαρχει καπια κλιματα "εξτριμ" για να καταλαβουμε τι θες...
Υπαρχει παντα ο παλιος καλος σαδομαζοχισμος, υπαρχουν τα bondage...
Εξηγισε μας λιγο καλητερα τι ψαχνεις να μας βοηθισεις να κατεβασουμε ιδεες...!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aprosarmostos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aprosarmostos
Ο aprosarmostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O aprosarmostos δεν φοβαμαι και δεν με αγγιζει τιποτα έγραψε στις 12:04, 02-10-11:

- Μπαμπαααά,σήμερα είχα την πρώτη μου σεξουαλική εμπειρία.
- Α,ναι; Κάτσε γιε μου να μου τα πεις...
- Δεν μπορώ, μπαμπά...Πονάει ο κ@λος μου.

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Έλεν Τσέρι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Έλεν Τσέρι
H Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Έλεν Τσέρι The devil's shoe έγραψε στις 22:26, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Τι ενοεις; Δεν υπαρχει καπια κλιματα "εξτριμ" για να καταλαβουμε τι θες...
Υπαρχει παντα ο παλιος καλος σαδομαζοχισμος, υπαρχουν τα bondage...
Εξηγισε μας λιγο καλητερα τι ψαχνεις να μας βοηθισεις να κατεβασουμε ιδεες...!
Ε δεν ζητάω κάτι συγκεκριμένο... Αναρωτιέμαι γενικά. Ο παλιός καλός σαδομαζοχισμός συμπεριλαμβάνει ξύλο?
Τα bondage ??

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 22:55, 02-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Έλεν Τσέρι
Ε δεν ζητάω κάτι συγκεκριμένο... Αναρωτιέμαι γενικά. Ο παλιός καλός σαδομαζοχισμός συμπεριλαμβάνει ξύλο?
Τα bondage ??
E προφανος... Αλλιως γιατι να τον λεγανε μαζοχισμο;..

Bondage ειναι το δεσιμο... Με οπιως τροπο θες εσυ...!

Παράθεση

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΚΟΡΩΝΕΥΣ
Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε στις 16:32, 04-10-11:

κοιταχτε παιδια το θεμα ειναι ενα αν θελεις το δοκιμαζεις . αν δεν θελεις κανενας δεν πιεζει κανεναν . στο κρεβατι του καθενος δεν μπορουμε να κανουμε κουβεντα . προσωπικη αποψη παντως ειναι πως δεν κερδισα και τιποτα που το δοκιμασα με την κοπελα μου ισως να το ξανακανουμε αλλα δεν θα γινει και η αγαπημενη μας συνηθεια . πιστευω πως υπαρχουν πολλα να κανεις στο κρεβατι με τον συντροφο σου εξαλλου . ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ . σωστα?

Παράθεση

Ragnarok

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ragnarok
Ο Ragnarok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Ragnarok έγραψε στις 19:07, 04-10-11:

Δεν θα έλεγα πως είναι κακό,μα θα έλεγα πως μου φαίνεται κάπως σαν ιδέα(για μένα όχι για τους άλλους) και μάλλον δεν θα το δοκιμάσω ποτέ,κάθως όπως είπε και ένα συνομήλικο παιδί πιο πάνω θεωρώ πως το "πίσω" μέρος είναι πιο πολύ έξοδος και όχι είσοδος....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 04:14, 09-10-11:

Με μια κοπέλα που τα είχα πριν 9 χρόνια, τέτοια εποχή, είχαμε κάνει από πίσω...Ωραία αίσθηση, αλλά έκανα το λάθος να μην χρησιμοποιήσω προφυλακτικό...
Αλλη μία φορά, με μια πολύ πιτσιρίκα, οριακά σεξουαλικά ενήλικη, μου το ζήτησε η ίδια...Ηταν παρα πολύ στενή, φοβήθηκα μην πάθει τίποτα και τρέχουμε και δεν φτάνουμε...

Κάποτε το επιδίωκα...γιατί είναι πιο στενά...αλλά δεν είναι και η πιο βολική στάση για μένα...

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 10:11, 11-10-11:

Αν η κοπέλα είναι στενή μπροστά, πίσω κι αν είναι πέτρα απελέκητη!

Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου ερωτευμένο και να θέλω να "ξεκωλιάσω" το κορίτσι μου. Θα αισθάνομαι ενοχές ότι το πονάω παραπάνω απ' ότι πρέπει και στο τέλος θα μου μαραθεί. Τώρα αν μου το ζητούσε η ίδια γιατί το έχει ξανακάνει και της άρεσε θα το δοκίμαζα από περιέργεια. Μόνος μου δεν θα το επιδίωκα παρά μόνο αν έπεφτα στην περίπτωση Πηγαδιού του Σιλωάμ. Εκεί τι να κάνεις; Κάτι πρέπει να νιώσεις κι εσύ....

Αν μου το ζητούσε χωρίς να το έχει ξανακάνει, θα φρόντιζα να προμηθευτώ την κατάλληλη λίπανση μην αποτύχω ξανά. Ξέρει κανείς καμιά καλή μάρκα λιπαντικού;

Παράθεση

sofia420

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sofia420
H sofia420 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H sofia420 έγραψε στις 13:18, 04-11-11:

Δεν είναι μόνο θέμα λίπανσης, Νίκο. Πρέπει να το δεις ως κάτι το διαφορετικό, δεν λέω ότι αξίζει ή ότι δεν αξίζει. Απλά μιλάμε για κάτι διαφορετικό που απαιτεί μια διαφορετική λογική. Για παράδειγμα, το στόμα είναι περισσότερο πηγάδι, αλλά δεν νομίζω κανένας σας να έχει παράπονο από εμάς. Γιατί; Γιατί πολύ απλά έχετε διαφορετική λογική απέναντι σε αυτή την εμπειρία.

Με καταλάβατε;

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

O parafernalia έγραψε στις 13:54, 04-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από sofia420
Δεν είναι μόνο θέμα λίπανσης, Νίκο. Πρέπει να το δεις ως κάτι το διαφορετικό, δεν λέω ότι αξίζει ή ότι δεν αξίζει. Απλά μιλάμε για κάτι διαφορετικό που απαιτεί μια διαφορετική λογική. Για παράδειγμα, το στόμα είναι περισσότερο πηγάδι, αλλά δεν νομίζω κανένας σας να έχει παράπονο από εμάς. Γιατί; Γιατί πολύ απλά έχετε διαφορετική λογική απέναντι σε αυτή την εμπειρία.

Με καταλάβατε;
Άμα αρέσει στη γυναίκα να πονάει, εγώ τι πρόβλημα να έχω; Και σφαλιάρες άμα θέλει, φαπ, φουπ πλάκα θα' χει. Σε ότι "διαφορετική λογική" θέλει το κορίτσι, μέσα!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nicky90 (Νικη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Nicky90
H Νικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H Nicky90 Ολα καλα :) έγραψε στις 20:45, 13-11-11:

δεν εχω δοκιμασει.

φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,414 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 18:26, 14-11-11:

δεν εχω δοκιμασει.

φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια
Mε σαλιο και υπομονη λεει η παροιμια...

αν ποναει το κανεις λαθος

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 04:04, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Mε σαλιο και υπομονη λεει η παροιμια...

αν ποναει το κανεις λαθος
Δε χρειάζεται σάλιο. Κατευθείαν και με δύναμη.

-9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 07:48, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Δε χρειάζεται σάλιο. Κατευθείαν και με δύναμη.
Και μετά θα φάει μια σφαλιάρα και θα την φχαριστηθεί!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 07:51, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope

Και δεν θα το αφησει και ποτε να ξαναπροσπαθισει...

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 12:10, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope
Μην το λες...
Με όποια το κάναμε από πίσω, ούτε λυπαντικά βάλαμε, ούτε σάλιο, ούτε τίποτα. Μια κι έξω και γερό σφυροκόπημα.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sasg
H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε στις 16:38, 15-11-11:

Παιδιά πέρα από το θέμα του εάν είναι όμορφη ή άσχημη αίσθηση αν αξίζει ή όχι κλπ εγώ θέλω να πω κάτι off topic βέβαια αλλά νομίζω πολύ χρήσιμο...πρόσφατα έμαθα (και όχι δεν είναι ράδιο αρβύλα) ότι αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..εννοείται βέβαια ότι το ίδιο ισχύει και όταν δεν χρησιμοποιείς καθόλου προφυλακτικό...οπότε όποιος του αρέσει ας συνεχίσει να το απολαμβάνει αλλά με προσοχή δεν αξίζει για ένα @@ να κολλήσεις κάτι το οποίο μάλιστα είναι και αρκετά σοβαρό..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 17:40, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από sasg
Παιδιά πέρα από το θέμα του εάν είναι όμορφη ή άσχημη αίσθηση αν αξίζει ή όχι κλπ εγώ θέλω να πω κάτι off topic βέβαια αλλά νομίζω πολύ χρήσιμο...πρόσφατα έμαθα (και όχι δεν είναι ράδιο αρβύλα) ότι αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..εννοείται βέβαια ότι το ίδιο ισχύει και όταν δεν χρησιμοποιείς καθόλου προφυλακτικό...οπότε όποιος του αρέσει ας συνεχίσει να το απολαμβάνει αλλά με προσοχή δεν αξίζει για ένα @@ να κολλήσεις κάτι το οποίο μάλιστα είναι και αρκετά σοβαρό..
Αυτο θεωρειτε δεδομενο...Δεν παιζουμε με αυτα τα πραγματα...Εκτος και εαν θελετε να το παιζετε πορνοσταρ...Αλλα να θυμαστε..Δεν ειναι ολα οπως τα δειχνει το βιντεο!!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 18:14, 15-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Αλλα να θυμαστε..Δεν ειναι ολα οπως τα δειχνει το βιντεο
Ισχύει... στην πραγματικότητα στο τέλος παντρεύονται!
(χαχαχαχαχαχαχα δεν κρατήθηκα!)

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,414 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 02:15, 17-11-11:

αν κάνεις πρωκτικό sex και μετά κολπικό χωρίς να αλλάξεις προφυλακτικό μπορεί να κολλήσεις κονδυλώματα..
Οχι αυτο δεν ισχυει.

Αλλα εισαι σε πολυ καλο δρομο να παθεις μια κολπιτιδα *ΝΑ*.

Λεω οτι δεν ισχυει για τα κονδυλοματα γιατι δεν ειναι οτι στο κωλο μπορει να τα εχεις αλλα να μην σου προκαλεσουν προβλημα και μετα να μεταφερνουν καπως. Τα βακτηριδια ομως ναι.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 12:29, 04-01-12:

Τα κονδυλώματα όντως δεν κολλάνε έτσι. Είναι ιός, αμα τον έχεις, τον έχεις παντού.
Στο θέμα τώρα, έχω δοκιμάσει και είναι χάλια. Και μην μου πείτε ότι το έκανα λάθος, το έχω δοκιμάσει αρκετές φορές για να εξαλειψω αυτή την πιθανότητα και να είμαι σίγουρη ότι δεν μ' αρέσει. Δεν είναι θέμα πόνου, όντως αμα το κάνεις αργα και ελεγχόμενα δεν πονάς...το θέμα είναι πως νιώθεις λες και θες να τα κάνεις αλλά μπαινοβγαίνουν! Σε αυτές που αρέσει, δεν μπορώ να καταλάβω πως και γιατί. Οι άντρες (που δεν το έχετε δοκιμάσει στον εαυτό σας και δεν θέλετε) μπορείτε πολύ εύκολα να καταλάβετε την αίσθηση: καθήστε στην τουαλέτα και αντί να πάτε κανονικά, προκαλέστε μόνοι σας αυτό το μέσα-έξω με συσπασεις των μυων. Μετά πείτε μας πως σας φαίνεται.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 13:23, 04-01-12:

Δεν θέλω να χαρακτηριστώ πουριτανή γιατί δεν είμαι και γι' αυτό κ όποτε οποιοσδήποτε μου έχει ζητήσει κάτι τέτοιο μένει με το στόμα ανοιχτό όταν του δίνω να καταλάβει ότι Η ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ!!!!!!!!!
Είμαι κάθετα αρνητική σε αυτό για τους ακόλουθους λόγους:
Υπερεκτιμώ τον εαυτό μου.
Είναι βλαβερό για την υγεία.
Το ότι κπ το βλέπει σε τσόντες δε σημαίνει ότι πρέπει απαραίτητα να το κάνει κ πράξη
Δεν κάνω τέτοιου τύπου 'χαρούλες' για να κανοποιήσω έναν άνδρα. Διαθέτω κ πιο σοβαρά χαρίσματα που πιστεύω είναι (κ έχω δει) ότι είναι πολύ πιο ισχυρά από κάτι τέτοιο.
Αν κάποιος δεν θελει να μεινει μαζί μου επειδή δεν έχει πίσω πόρτα καλύτερα για μένα. Αν είναι αυτό τόσο σημαντικός παράγοντας για κάποιον ώστε να διυλύσει μια σχέση καταλαβαίνω τι πολιτιστικό επίπεδο διαθέτει οπότε καλώς διαλύθηκε
Ολα΄αυτά χωρίς να θέλω να προσβάλλω καμία κ κανέναν

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

O parafernalia έγραψε στις 13:43, 04-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Δεν θέλω να χαρακτηριστώ πουριτανή γιατί δεν είμαι και γι' αυτό κ όποτε οποιοσδήποτε μου έχει ζητήσει κάτι τέτοιο μένει με το στόμα ανοιχτό όταν του δίνω να καταλάβει ότι Η ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΑΜΠΑΡΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ!!!!!!!!!
Μα yperoxi μπορεί να σου αρέσει και μάλιστα πολύ, το έχεις σκεφτεί αυτό;
Με βάση τον Θάνο Ασκητή δεν πρόκειται να σε βλάψει αν το κάνεις μια φορά κάθε 9 μέρες (εξού και το "του κ.... τα 9μερα!" )

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 13:48, 04-01-12:

Νίκο όπως βλέπεις δεν είναι μόνο για λόγους υγείας που είμαι κάθετα αρνητικήσε κτ τέτοιο. Είναι ο τρόπος σκέψης συνολικά τέτοιος. Έχω αρκετ'η αυτοπεποίθηση ούτως ώστε να μη χρειάζεται να προσπαθήσω να κρατήσω ένα άνδρα με αυτό τον τρόπο. Επίσης δεν μπορώ να φανταστώ με πώς θα μου προκαλούσε ευχαρίστηση μια κατάσταση που θα με έκανε να θέλω να χ......ώ (συγνώμη κιόλας). Η 'πίσω πόρτα' είναι μόνο έξοδος, όχι είσοδος (παρα φυση)

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

O parafernalia έγραψε στις 13:59, 04-01-12:

Νίκο όπως βλέπεις δεν είναι μόνο για λόγους υγείας που είμαι κάθετα αρνητικήσε κτ τέτοιο. Είναι ο τρόπος σκέψης συνολικά τέτοιος. Έχω αρκετ'η αυτοπεποίθηση ούτως ώστε να μη χρειάζεται να προσπαθήσω να κρατήσω ένα άνδρα με αυτό τον τρόπο. Επίσης δεν μπορώ να φανταστώ με πώς θα μου προκαλούσε ευχαρίστηση μια κατάσταση που θα με έκανε να θέλω να χ......ώ (συγνώμη κιόλας). Η 'πίσω πόρτα' είναι μόνο έξοδος, όχι είσοδος (παρα φυση)
Κοίτα "παραφύση" δεν το λες. Αν θες να το πεις εσύ για δικούς σου λόγους, πολύ ευχαρίστως, αλλά λες πράγματα που επινοείς και όχι κάτι που ισχύει. Τώρα αν σου προκαλεί αισθήματα "χ..." και μόνο, καλά κάνεις και δεν το δοκιμάζεις.

Συνδέεις όμως 3 ανόμοια πράγματα: Την αυτοπεποίθηση, το να κρατήσεις έναν άνδρα, και την απόλαυση του σεξ. Στο δικό μου μυαλό αυτοί οι συσχετισμοί είναι εντελώς αχρείαστοι. Μπορείς να ζήσεις πολύ όμορφα και χωρίς αυτούς.

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 6,449 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 14:08, 04-01-12:

[COLOR=#a50575]Έχω αρκετ'η αυτοπεποίθηση ούτως ώστε να μη χρειάζεται να προσπαθήσω να κρατήσω ένα άνδρα με αυτό τον τρόπο.
Δεν το κάνεις για να κρατήσεις κανέναν, το κάνεις -αν το κάνεις- επειδή αρέσει πρωταρχικά σε σένα.
Στοματικό έρωτα κάνεις για τον άλλο, ή επειδή το γουστάρεις εσύ;;
Ναι, ξέρω τύπισσες που το κάνουν και εκείνη την ώρα σκέφτονται πχ τί φαγητό θα μαγειρέψουν, απλά σαν υποχρέωση-αγγαρεία γι'απόλαυση του συντρόφου τους... Έχεις δίκιο, αν το κίνητρο είναι αυτό, ας μη γίνεται καθόλου...
Αν δεν το θέλεις για πάρτη σου πάνω απ'όλα, δεν πρόκειται να βγει καλό ούτε και για τον άλλο...

[COLOR=#a50575]Επίσης δεν μπορώ να φανταστώ με πώς θα μου προκαλούσε ευχαρίστηση μια κατάσταση που θα με έκανε να θέλω να χ......ώ (συγνώμη κιόλας).
Αυτό συμβαίνει σε όσους το κάνουν με τη συχνότητα που τρώνε....
Ουκ εν τω πολλώ το ευ ...
Αγάλι αγάλι το...., να'χει και νοστιμάδα...

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 14:09, 04-01-12:

Απλά θέλω να πω ότι έχω τόση αυτοπεποίθηση κ σιγουριά για τον εαυτό μου που δεν θα έκανα σε κανέναν 'ανωμαλιάρικες' σεξουαλικές χάρες για να τον κρατήσω.Έχω απολαύσει το σεξ χωρίς πίσω πόρτες κ ποιος ξέρει τι άλλο!

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

O parafernalia έγραψε στις 14:15, 04-01-12:

Απλά θέλω να πω ότι έχω τόση αυτοπεποίθηση κ σιγουριά για τον εαυτό μου που δεν θα έκανα σε κανέναν 'ανωμαλιάρικες' σεξουαλικές χάρες για να τον κρατήσω.Έχω απολαύσει το σεξ χωρίς πίσω πόρτες κ ποιος ξέρει τι άλλο!
Μα λογικά αν είναι ανώμαλος, δεν θα πρέπει καν να φτάσει στο κρεβάτι μαζί σου. Τον στέλνεις πίσω στην μαμά του.

Το θέμα είναι αν θέλεις εσύ να πειραματιστείς με το αγόρι σου σε καινούργια πράγματα, ή όχι. Μπορείς βέβαια και όποτε βαρεθείς να αλλάξεις αγόρι!

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 14:17, 04-01-12:

Μαρίνα 289 δεν το κάνω γιατί ακριβώς δεν θέλω να το κάνω. αλλά μου έχει τύχει σύντροφος που του ξεκαθάρισα ότι δεν παίζει κτ τέτοιο κ όλο γκρίνιαζε ότι αυτός θέλει κ ότι είναι βίτσιο του κλπ κλπ κλπ.Κατάντησε κουραστικός πάντως από ένα σημείο κ έπειτα.... Όταν λες όχι γιατί δεν θες (όχι εσυ προσωπικα) ο άλλος πρέπει να το σέβεται κ να μη γκρινιάζει! Έτσι σε κάνει ακόμα πιο αρνητική. Εγώ δεν θέλω, δεν έχω περιέργεια κ οι διάφορες γκρίινιες περί του θέματος με έκαναν να εκλαμβάνω μια τέτοια πρόταση ως ιδιαίτερα εχθρική προς το άτομό μου.

Νίκο οι πειραματισμοί πιστεύω ότι πρέπει να έχουν κ τα όριά τους. Δηλ. αν κάνουμε τα πάντα κ βαρεθούμε τα πάντα πού θα φτάσουμε μετά? Στην κοπ...νεια? Έτσι κ αλλιώς με την πάροδο του χρόνου το σεξ αραιώνει κ σιγά σιγά σβήνει (μετά από πολλά χρόνια φυσικά)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 05-01-12 στις 01:08. Αιτία: merge
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,640 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:51, 04-01-12:

Η 'πίσω πόρτα' είναι μόνο έξοδος, όχι είσοδος (παρα φυση)
Κι έλεγα πότε θα πέσει αυτό στο τραπέζι. Define την "φύση" για να μπορέσουμε να συνεχίσουμε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 20:06, 04-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Κι έλεγα πότε θα πέσει αυτό στο τραπέζι. Define την "φύση" για να μπορέσουμε να συνεχίσουμε.

Γιωργο δεν εχεις Πολιτιστικό Επίπεδο.

Αρχική Δημοσίευση από η πεστην
Αν είναι αυτό τόσο σημαντικός παράγοντας για κάποιον ώστε να διυλύσει μια σχέση καταλαβαίνω τι πολιτιστικό επίπεδο διαθέτει

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 23:08, 04-01-12:

Εχω κανει πολλες φορες και μου αρεσε πολυ...Ο καθενασ ο,τι θελει δοκιμαζει στο κρεβατι του νομιζω...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 00:41, 05-01-12:

Η 'πίσω πόρτα' είναι για να βγαίνουν....χμ... Γι' αυτό κ ο πόνος που λέγεται ότι προκαλεί κτ τέτοιο.
Η 'άλλη πόρτα', η νορμάλ τώρα, είναι εισόδου, έτσι όρισε η φύση.
Και αν το πάμε έτσι, πολλοί άνδρες (άτομα με χαμηλή αυτοπεποίθηση αναφορικά με τον ανδρισμό τους, κατ' εμέ, κ οι τσοντάκηδες) το ζητάν από γυναίκες. Οι ίδιοι γιατί δεν κάθονται να τους το κάνουν? Θα τους αλλάξει το φύλο? Δεν πιστεύω ότι μια τέτοια πράξη έχει φύλο (αν κ καλύτερα να μη γίνεται από καμία-α). Ας βάλουμε επιτέλους τα στερεότυπα των φύλων κατά μέρους! Νέοι άνθρωποι είμαστε οι περισσότεροι εδω μέσα! Τ ι νομίζει όποιος το κάνει? Ότι είναι άνδρας και τ' αρ...α του βαριά? Μη με παρεξηγήτε αλλά αυτή είναι η οπτική μου.Δεν το δέχομαι γιατί για όλα κάνω κ 2ες κ 3ες κλπ σκέψεις....Έχω το μυαλό πάντα στο κεφάλι μου ακόμα κ όταν πρόκειται για σεξ κ συναισθήματα. Μην ισοπεδώνουμε κ τον εαυτό μας για λίγο σεξ! Μπορούμε κ αλλιώς να ευχαριστηθούμε το σεξ!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 00:51, 05-01-12:

Η 'πίσω πόρτα' είναι για να βγαίνουν....χμ... Γι' αυτό κ ο πόνος που λέγεται ότι προκαλεί κτ τέτοιο.
Η 'άλλη πόρτα', η νορμάλ τώρα, είναι εισόδου, έτσι όρισε η φύση.
Και αν το πάμε έτσι, πολλοί άνδρες (άτομα με χαμηλή αυτοπεποίθηση αναφορικά με τον ανδρισμό τους, κατ' εμέ, κ οι τσοντάκηδες) το ζητάν από γυναίκες. Οι ίδιοι γιατί δεν κάθονται να τους το κάνουν? Θα τους αλλάξει το φύλο? Δεν πιστεύω ότι μια τέτοια πράξη έχει φύλο (αν κ καλύτερα να μη γίνεται από καμία-α). Ας βάλουμε επιτέλους τα στερεότυπα των φύλων κατά μέρους! Νέοι άνθρωποι είμαστε οι περισσότεροι εδω μέσα! Τ ι νομίζει όποιος το κάνει? Ότι είναι άνδρας και τ' αρ...α του βαριά? Μη με παρεξηγήτε αλλά αυτή είναι η οπτική μου.Δεν το δέχομαι γιατί για όλα κάνω κ 2ες κ 3ες κλπ σκέψεις....Έχω το μυαλό πάντα στο κεφάλι μου ακόμα κ όταν πρόκειται για σεξ κ συναισθήματα. Μην ισοπεδώνουμε κ τον εαυτό μας για λίγο σεξ! Μπορούμε κ αλλιώς να ευχαριστηθούμε το σεξ!
Μην ισοπεδώνουμε, και μην ταπεινωνόμαστε, και είμαστε ανώτεροι και άρες μάρες κουκουνάρες.
Και που ξέρεις βρε κοπελιά αν στον-ην άλλη αρέσει την ώρα που κάνει σεξ να ταπεινώνεται? Που ξέρεις πως τη βρήσκει ο άλλος? Ε, μα πια.

Στο θέμα μας, είναι κάτι που δε θέλω να το δοκιμάσω αλλά δε θεωρώ και ξευτιλισμένο όποιον το κάνει.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους