Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,084 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσα μοιραζόμαστε με τ' αδέρφια μας;

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 18:50, 12-08-11:

Ερμ, παρακολουθεί η αδελφή μου το forum οπότε δε λέω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 22-08-11 στις 18:31. Αιτία: διόρθωση
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fenia:)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fenia:)
H Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fenia:) έγραψε στις 20:10, 12-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope
και θα σε κανει ντα??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 22-08-11 στις 18:31. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 20:47, 21-08-11:

Εμένα πάλι η αδερφή μου είναι το μόνο άτομο που ξέρει λεπτομερώς τις πομπές μου και μου φαίνεται "περίεργο" όταν αδέρφια του ίδιου φύλου έχουν "μυστικά" πάνω στο ζήτημα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 22-08-11 στις 18:31. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:57, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Εμένα πάλι η αδερφή μου είναι το μόνο άτομο που ξέρει λεπτομερώς τις πομπές μου και μου φαίνεται "περίεργο" όταν αδέρφια του ίδιου φύλου έχουν "μυστικά" πάνω στο ζήτημα.
Εμένα πάλι συνήθως οι φίλες/φίλοι μου τα εκμηστυρεύονται, χωρίς να ξέρουν τέτοιου είδους προσωπικά τους τα αδέρφια τους. Βεβαια εγώ είμαι στους καλούς μου φίλους σαν αδερφή, αφού σα μοναχοπαίδι, έχω επιλέξει τα αδέρφια χωρίς να μου τα χουν φέρει με το ζόρι
Μαγκιά

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,028 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 21:03, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Εξαρτάται και από τις ηλικίες φαντάζομαι, έχετε μικρή διαφορά;

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:05, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Εξαρτάται και από τις ηλικίες
Οχι απαραίτητα... βασικό ρόλο οι ιδιοσυγκρασίες, το ταίριασμα. Ξέρω αδέρφια που δεν κολλάνε σα χαρακτήρες, υπάρχουν άλλα που είναι και φιλαράκια

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 21:52, 21-08-11:

Εξαρτάται και από τις ηλικίες φαντάζομαι, έχετε μικρή διαφορά;
Ναι, μικρή!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,028 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 22:01, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Οχι απαραίτητα... βασικό ρόλο οι ιδιοσυγκρασίες, το ταίριασμα. Ξέρω αδέρφια που δεν κολλάνε σα χαρακτήρες, υπάρχουν άλλα που είναι και φιλαράκια
Γενικά συμφωνώ, είναι θέμα χαρακτήρα, απλώς στο συγκεκριμένο ζήτημα, πιο εύκολα θα συζητούσαν δύο αδερφές που έχουν 2-3 χρόνια διαφορά, παρά 6-7, άλλο 17 - 20 και άλλο 13 - 20.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 22:11, 21-08-11:

Γενικά συμφωνώ, είναι θέμα χαρακτήρα, απλώς στο συγκεκριμένο ζήτημα, πιο εύκολα θα συζητούσαν δύο αδερφές που έχουν 2-3 χρόνια διαφορά, παρά 6-7, άλλο 17 - 20 και άλλο 13 - 20.
Σε μικρές ηλικίες ισχύει. Τα αδέρφια που έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας τείνουν να αποκτούν πιο φιλικές σχέσεις μετά την εφηβεία του μικρότερου που οι διαφορές σταματούν να έχουν τόση σημασία (καθώς πιο πριν το μεγαλύτερο αδέρφι έχει πιο "μαμαδίστικο" ρόλο). Αλλά από εκεί και πέρα γνωρίζω και δίδυμα αδέρφια που δεν μιλιούνται. Απλά πάντα τέτοια σκηνικά μου φαίνονται κάπως, έξω από την πραγματικότητά μου!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 15:26, 22-08-11:

Α, γίναμε thread; Τι καλά.

Δεν μοιράζομαι σχεδόν τίποτα πια με τον αδερφό μου εκτός απ' την αγάπη για τα ίδια video games και comic . Στα 4 χρόνια που έλειπε σε άλλη πόλη για σπουδές μπορεί να μη μιλούσαμε ούτε μία φορά για 5-6 μήνες γιατί δεν είχαμε τίποτα να πούμε..

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 16:04, 22-08-11:

Δεν μοιράζομαι σχεδόν τίποτα πια με τον αδερφό μου εκτός απ' την αγάπη για τα ίδια video games και comic . Στα 4 χρόνια που έλειπε σε άλλη πόλη για σπουδές μπορεί να μη μιλούσαμε ούτε μία φορά για 5-6 μήνες γιατί δεν είχαμε τίποτα να πούμε..
Δε μπορω ουτε να μπω στη διαδικασια να σκεφτω πως θα ηταν να μη μιλησω εστω μια μερα με τον αδερφο μου.

Το αδερφακι μου ειναι ο κολλητος μου αρχικα και υστερα αδερφος μου. Ειναι το ατομο που λατρευω, η αδυναμια μου, το ατομο που ειναι παντα εκει για μενα, που προσπαθει να με βοηθησει οταν εχω αναγκη, που δε θα κανει κατι για να με πληγωσει, που θα μοιραστουμε τα παντα,απο αντικειμενα, μικροκαυγαδες που τυχον ειχαμε μεχρι και σοβαρα προβληματα και οτιδηποτε απασχολει τον αλλο και ναι, θα ανταλλαξουμε και αποψεις για τον ερωτικο τομεα (χωρις παρα πολλες λεπτομερειες, ειπαμε ειναι και αγορι, ποσο να καταλαβουμε πια ο ενας τον αλλο? Πιστευω καποια πραγματα δε γινονται να τα καταλαβεις αν δε τα νιωσεις ο ιδιος). Εχουμε και τρομερη χημεια-επικοινωνια και μαλιστα θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν ημασταν πιο μικροι(γυμνασιο πηγαιναμε και οι 2 νομιζω) ειχαμε παει να ψωνισουμε ρουχα(ακομα και αυτο το κανουμε μαζι πολλες φορες γιατι εμπιστευομαστε πολυ ο ενας τη γνωμη του αλλου και ειμαστε απολυτα ειλικρινεις μεταξυ μας) και ειχε φορεσει μια μπλουζα που εμενα τελικα δε μου αρεσε πανω του και μολις τη φορεσε με κοιταξε και χωρις να ρωτησει, χωρις να κανω εγω καμια περιεργη εκφραση προσωπου καταλαβε αμεσως και πηγε και την εβγαλε. Αυτο δε το ειχαμε προσεξει εμεις, αλλα η πωλητρια και μας το ειπε γιατι της εκανε εντυπωση

Ειναι, ειναι... και τι δεν ειναι?! Ολη μου η ζωη ειναι ο αδερφος μου! Εχουμε πολυ ιδιαιτερη σχεση. Η μαμα μαλιστα ειναι πολυ περηφανη γι αυτη τη σχεση μας! Βεβαια πιστευω εχει σημασια το οτι εχουμε μονο 2 χρονια διαφορα και οσο να ναι καταλαβαινομαστε καλυτερα αλλα ειναι κυριως οι χαρακτηρες που ταιριαζουν. Ουσιαστικα ειμαστε τελειως διαφορετικοι αλλα εκει που πρεπει ιδιοι... εχουμε ιδανικη σχεση και οι φιλοι μας, μας ζηλευουν εννοωντας θαυμαζουν(χωρις να το λεω για να τη ψωνισω, μιλαω τελειως ειλικρινα). Δεν νομιζω οτι ειμαστε υπερβολικοι 'η κατι τετοιο αλλα ξερουμε να εκτιμαμε ο ενας τον αλλο.

Ισως θα πρεπει να αναφερω πως καποτε(οταν ηταν 7-8 χρονων)κοντεψα και να τον χασω και καταλαβα και ποσο αδεια θα ηταν η ζωη μου χωρις εκεινον. Ισως και αυτο να εχει παιξει ρολο(οχι πως δε τον λατρευα και τοτε-οσο και οπως γινεται να λατρευεις σε ηλικια 10 ετων-αλλα εχει και καποια σημασια, γιατι πλεον θεωρουμε τα παντα δεδομενα και δεν ειναι ετσι). Παντως η προσωπικη μου συμβουλη ειναι να εισαι οσο πιο κοντα γινεται με τα αδερφια σου γιατι αποκτας ενα αισθημα ασφαλειας, αγαπης και ολοκληρωσης. Ειναι μεγαλο πραγμα το να νιωθεις πω ποτε δεν θα εισαι μονος. (γενικα μιλωντας)

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 16:47, 22-08-11:

Δεν έχω τις σχέσεις που θα ήθελα με την αδελφή μου.
Είμαστε δίδυμες, μα διαφορετικές πολύ.
Περισσότερο εμπιστεύομαι τις φίλες μου παρά εκείνη... Με τις πράξεις της δεν μπορώ να την εμπιστευτώ.
Εκείνη μου μιλά για ό,τι θέλει και πάντα θα είμαι δίπλα της και τη συμβουλεύω κιόλας, όποτε μπορώ.
Νοιάζομαι για εκείνη πολύ... Με πληγώνει πολλές φορές με λόγια που λέει πίσω από εμένα, μα δεν της λέω τίποτα.
Θα καταλάβει μια μέρα...

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 16:56, 22-08-11:

Με την αδερφή μου έχουμε μια περίεργη σχέση. Δε τις έχω πει ποτέ κάποιο μυστικό, πάντα γίνεται το αντίθετο και δεν έχουμε κάνει ποτέ κάποια σοβαρή συζήτηση λόγω του ότι είμαστε δύο εντελώς μα εντελώς διαφορετικοί χαρακτήρες. Άσπρο λέει αυτή; Ε, μαύρο λέω εγώ. Τέτοια κατάσταση. Λέμε τα πιο τυπικά πράγματα, άντε να έρθει να μου πει κάποιο πρόβλημα της με σκοπό να πάρει μια σωστή συμβουλή (ασχέτως που ποτέ δεν την έχω δει να την ακολουθεί).
Δεν λέω ότι δεν την αγαπάω ή κάτι τέτοιο, φυσικά και την αγαπάω και την πονάω αλλά είναι ένα άτομο που αν το συναντούσα κάπου έξω, θα το προσπερνούσα γιατί δεν θα είχαμε τίποτα κοινό, έχουμε έναν εντελώς διαφορετικό τρόπο σκέψης και αντίληψης των πραγμάτων. Έχει φτιάξει τον δικό της κόσμο και δε λέει να βγει από αυτόν και να δει τι υπάρχει γύρω της. Τι να πω, και έχουμε μόνο 3,5 χρόνια διαφορά...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 17:08, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από RunawayDreamer
Με την αδερφή μου έχουμε μια περίεργη σχέση. Δε τις έχω πει ποτέ κάποιο μυστικό, πάντα γίνεται το αντίθετο και δεν έχουμε κάνει ποτέ κάποια σοβαρή συζήτηση λόγω του ότι είμαστε δύο εντελώς μα εντελώς διαφορετικοί χαρακτήρες.Άσπρο λέει αυτή; Ε, μαύρο λέω εγώ. Τέτοια κατάσταση. Λέμε τα πιο τυπικά πράγματα, άντε να έρθει να μου πει κάποιο πρόβλημα της με σκοπό να πάρει μια σωστή συμβουλή (ασχέτως που ποτέ δεν την έχω δει να την ακολουθεί).
Δεν λέω ότι δεν την αγαπάω ή κάτι τέτοιο, φυσικά και την αγαπάω και την πονάω αλλά είναι ένα άτομο που αν το συναντούσα κάπου έξω, θα το προσπερνούσα γιατί δεν θα είχαμε τίποτα κοινό, έχουμε έναν εντελώς διαφορετικό τρόπο σκέψης και αντίληψης των πραγμάτων. Έχει φτιάξει τον δικό της κόσμο και δε λέει να βγει από αυτόν και να δει τι υπάρχει γύρω της. Τι να πω, και έχουμε μόνο 3,5 χρόνια διαφορά...
Ακριβώς αυτά.

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 17:15, 22-08-11:

Και εσένα θα είναι λίγο πιο δύσκολο να το δεκτείς πιστεύω, γιατί όσο να 'χει είστε δίδυμες.
Έτυχε αυτή την χρονιά να συναναστρέφομαι πολλές ώρες με δύο κορίτσια που είναι δίδυμα, και έχουν μια σχέση που ο καθένας ειλικρινά θα ζήλευε και θα ήθελε να έχει...

Μου είναι λίγο δύσκολο να φανταστώ δύο αδέρφια δίδυμα και να μη έχουν τις καλύτερες σχέσεις. Θέλω να πω, είστε από την αρχή της ζωής σας μαζί...

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 17:21, 22-08-11:

Χμμ....τα αδερφακια μου ειναι πολυ πολυ μικρα(η αδερφη μου 4 και ο αδερφος μου 2,5 )...πιστευω οτι οταν μεγαλωσει αρκετα η αδερφουλα μου θα μπορει να μοιραζεται μαζι μου τα μυστικα και τα προβληματα της και να τη συμβουλευω Ωστοσο δε μπορει να γινει το αντιστροφο Οσο για τα πραγματα που μοιραζομαι με την αδερφη μου ειναι κατι κουκλες και οταν της βαζψ καμια ταινια στο λαπτοπ

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 17:28, 22-08-11:

Και εσένα θα είναι λίγο πιο δύσκολο να το δεκτείς πιστεύω, γιατί όσο να 'χει είστε δίδυμες.
Έτυχε αυτή την χρονιά να συναναστρέφομαι πολλές ώρες με δύο κορίτσια που είναι δίδυμα, και έχουν μια σχέση που ο καθένας ειλικρινλα θα ζήλευε και θα ήθελα να έχει...

Μου είναι λίγο δύσκολο να φανταστώ δύο αδέρφια δίδυμα και να μη έχουν τις καλύτερες σχέσεις. Θέλω να πω, είστε από την αρχή της ζωής σας μαζί...
Ναι είναι...
Φταίνε κάποιες οικογενειακές καταστάσεις και φταίνε και οι φίλες της...
Πάντα ήμασταν διαφορετικές...

Στο λύκειο πάψαμε να πηγαίνουμε σε ίδιο σχολείο (πάει ΕΠΑΛ). Εκεί έκανε νέες παρέες, που δεν με συμπαθούν, και μεγάλωσαν περισσότερο το χάσμα.

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 17:35, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Ναι είναι...
Φταίνε κάποιες οικογενειακές καταστάσεις και φταίνε και οι φίλες της...
Πάντα ήμασταν διαφορετικές...

Στο λύκειο πάψαμε να πηγαίνουμε σε ίδιο σχολείο (πάει ΕΠΑΛ). Εκεί έκανε νέες παρέες, που δεν με συμπαθούν, και μεγάλωσαν περισσότερο το χάσμα.
Κρίμα όμως, πολύ κρίμα. Πάντα θεωρούσα τις σχέσεις των διδύμων να είναι οι πιο δυνατές, αλλά τελικά...
Συμβαίνουν αυτά όμως, έτσι;
Όλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα πιστεύω. Αν ο ένας δεν ταιριάζει με τον άλλον, απλά δεν ταιριάζει. Το μόνο που μπορείς να κάνεις όταν αφορά άτομα στενού οικογενειακού κύκλου είναι να κρατήσεις μια καλή, σεβαστή σχέση ανάμεσα σε εσένα και τον άλλο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη isida!!!
H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε στις 18:15, 22-08-11:

εγώ με την αδερφή μου (DIDONIA για όσους την ξέρουν , ζήλεψε και εγινε και αυτή μελος μετά από μένα!) μοιραζόμαστε τα πάντα ! τα πάντα όμως..αυτό βέβαια καμιά φορά δημιουργεί και εντάσεις ή παρεξηγήσεις μεταξύ μας αλλά λογικό πιστεύω! εξάλλου το να μοιράζεσαι ρούχα , τσάντες , παλιότερα και παιχνίδια , μυστικά εννοείται έχει περισσότερα πλεονεκτήματα παρά το αντίθετο . Αγαπίομαστε πάρα πολύ ! είμαι κατά ένα χρόνο μεγαλύτερη της και αυτή η μικρή διαφορά ηλικίας ευνοεί να εκμηστυρεύεται η μια στην άλλη προβληματισμούς , προβλήματα , ερωτικά θεματάκια..πάντα όταν καποια έχει θέμα και χρηζει ανάγκης εκεί είναι η άλλη για νατην υποστηρίξει και να της προσφέρει μια λύση...ελπίζω να μη το δει ποτέ αυτο που θα γράψω γιατί αν το δει θα με εκμεταλλέυεται και ίσως να με κοροϊδεύει αλλά ...δε θα μπορούσα χωρίς αυτήν και δε την αλλάζω με καμία ...!

επίσης της έχω πει ότι νιώθω ιδιαίτερα τυχερή που είναι αυτή δίπλα μου , γιατί αναμφίβολα θα μπορούσε να μου είχε τύχει κανένα βλαμμένο αδερφάκι , εξάλλου όπως προαναφέρθηκε τα αδέρφια δε τα επιλέγεις αλλά εγώ σταθηκα τυχερή και σίγουρα αν δε την ειχα αδερφή θα την επέλεγα ως κολλητή μου!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 18:20, 22-08-11:

Ερμ, παρακολουθεί η αδελφή μου το forum μου οπότε δε λέω

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 18:29, 22-08-11:

Από υλικά πράγματα τα μοιράζομαι όλα με την αδερφή μου, η αδερφή μου δεν μοιράζεται τίποτα..
Δεν έχει λογαριασμό εδώ οπότε μπορώ να τη "θάψω" ελεύθερα..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 18:29, 22-08-11:

Ερμ, παρακολουθεί η αδελφή μου το forum μου οπότε δε λέω

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 18:30, 22-08-11:

Από μικρές εγώ και η αδερφή μου μόνο ένα πράγμα είχαμε κοινό...την σκανταλιά! Μετά δεν ταιριάζαμε σχεδόν σε τίποτα αλλά πάντα κάναμε παρέα.Τώρα και ύστερα από ένα μεγάλο πρόβλημασ υγείας που είχε είμαστε πιο δεμένες από ποτέ. Τόσο μάλιστα που αν μας δουν έξω θα μας περάσουν για λεσβίες Με τα άλλα μου αδέρφια,μόνο τσακωνόμαστε αλλά είμαστε αγαπήμενα ... κατά βάθος. Έχουμε 7 χρόνια διαφορά με τα άλλα δύο πιο μικρά μου αδέρφια για αυτό.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 18:49, 22-08-11:

Δεν μοιραζομαι τιποτα με τα αδερφια μου.Θα το ηθελα αλλα δεν υπαρχει επικοινωνια...

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 18:59, 22-08-11:

Κρίμα όμως, πολύ κρίμα. Πάντα θεωρούσα τις σχέσεις των διδύμων να είναι οι πιο δυνατές, αλλά τελικά...
Συμβαίνουν αυτά όμως, έτσι;
Όλα έχουν να κάνουν με τον χαρακτήρα πιστεύω. Αν ο ένας δεν ταιριάζει με τον άλλον, απλά δεν ταιριάζει. Το μόνο που μπορείς να κάνεις όταν αφορά άτομα στενού οικογενειακού κύκλου είναι να κρατήσεις μια καλή, σεβαστή σχέση ανάμεσα σε εσένα και τον άλλο.
Ακριβώς.
Όποια σχέση συγγενική και να έχεις με κάποιον, ο χαρακτήρας είναι αυτός που καθορίζει τις σχέσεις...

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 20:18, 22-08-11:

Έχουμε 5 χρόνια διαφορά με την μικρή (αυτή 16 εγώ 21) οπότε δεν μοιραζόμαστε πολλά. Βέβαια πλέον αυτό έχει αρχίσει να αλλάζει, αφού δεν είναι τόσο τραγική η διαφορά. Αυτό που εννοώ είναι ότι αλλιώς είναι όταν είστε 10 και 15 κι αλλιώς 15 και 20.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 22:59, 22-08-11:

εμεις εχουμε δυο χρονια διαφορα και εχουμε τυπικες σχεσεις....ετσι και παμε να ερθουμε πιο κοντα θα γινει το μεγαλο μπαμ με πολλα θυματα.............στην περιπτωση μας μια μικρη αποσταση πιστευω οτι ειναι σωτηρια

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 17:30, 24-08-11:

μπορω να μοιραστω τα παντα αρκει να ξερω οτι μπορουν να με ακουσουν και δεν θα τους προσβαλλω με καποιο τροπο.γενικα ειμαι πολυ ανετη με τους δικους μου δεν εχω ταμπου.

Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32kate
H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε στις 19:16, 20-09-11:

ΧΑΧΑΧΑ κι εμενα η αδελφη μου παρακολουθει το forum, αλλα δεν με πειραζει!
Εννοεις εκτως απο τα ρουχα-παπουτσια-σκουλαρικια και τετοια? χαχα Η αδελφη μου ειναι μεγαλυτερη μου 6 χρονια και της τα περνω ΟΛΑ!!!
Εε λοιπον με την αδελφη μου τα λεμε κυριολεκτικα ΟΛΑ! Δεν υπαρχει μυστικο που να εχω και να μην της το εχω πει!
Η αδελφη μου ξερει ΟΛΟ το σχολειο μου!! ΧΑΧΑΧΑ Της τους εχω περιγραψει ολους και εχει ιδη σχηματισει μια εικονα γι'αυτους!
Ξερει ολους τους μαλακες και φυσικα ποιος μου αρεσει! Της δειχνω και το profile του Facebook και τοτε μου λεει αν εγκρινει και τετοια!!
Γενικα με την αδελφη μου ειμαστε πολυ δεμενες σε αυτα τα θεματα..

Love you sis!!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 21:36, 21-09-11:

5 χρόνια διαφορά με τον αδερφό μου κι εγώ η μεγαλύτερη βεβαίως βεβαίως.... Είναι η λατρεία μου και είμαστε πάντα ο ένας δίπλα στον άλλον... Μου έχει σταθεί και με προσέχει σαν "μεγαλύτερος" αδερφός....Πολλές φορές βγαίνουμε μαζί....γνωρίζω τα προσωπικά του κι αυτός τα δικά μου.... Πιστεύω ότι έχουμε την καλύτερη σχέση που δύο αδέρφια θα μπορούσαν να έχουν.... Η διαφορά άρχισε να μειώνεται καθώς μεγαλώναμε....από εκεί που παίζαμε πόλεμο και τσιρίδες τώρα είμαστε παρέα....
Απλά τον λατρεύω!!!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 21:58, 21-09-11:

Μεγάλη συζήτηση αυτή. Έχω δύο αδέρφια ένα αγόρι και ένα κορίτσι με μεγάλη διαφορά ηλικίας, με τον αδερφό μου 7 χρόνια και με την αδερφή μου 10,5. Δε λέω στην αρχή σα παιδάκι είχα τις ζήλιες μου, δεν ήθελα καθόλου να μπεί κάποιος άλλος ανάμεσα σε εμένα και τους γονείς μου, αλλά τώρα είναι αλλιώς. Δεν μπορώ χωρίς αυτά, τους καβγάδες μας, τα γέλια μας, τις φάρσες στους δικούς μας, τα κουτσομπολιά που κάνουμε παρέα τα βράδια, τις συνομοσίες. Δεν είμαστε φυσικά ίδιοι χαρακτήρες και συχνά γίνεται πανικός μέσα στο σπίτι, αλλά έχουν μπεί γερά θεμέλια στη σχέση μας και σ'αυτό δεν οφείλονται αποκλειστικά οι γονείς μας αλλά και εμείς.
Προσπαθώ να τα βοηθάω όσο μπορώ και όπου μπορώ, να είμαι εκεί όποτε με χρειάζονται. Δεν ξέρετε πόσο όμορφα νοιώθω όταν ζητούν τη συμβουλή μου γαι δίαφορα θέματα, απο το τι ρούχα να αγοράσουν και να φορέσουν μέχρι τι να κάνουν με το αμόρε.
Κακά τα ψέμματα, οι γονείς φεύγουν κάποτε, και αυτό που μας μένει είναι ενα κομμάτι τους, τα αδέρφια μας.
Υπάρχουν περιπτώσεις που φίλοι μας στέκονται περισσότερο απο το ίδιο μας το αίμα, και που τους έχουμε ή μας έχουν σε καλύτερη θέση απ οτι τ αδέρφια μας. Αλλά οι σχέσεις χτίζονται σιγά σιγά και καλό θα είναι να βάζουμε γερά θεμέλια.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 14:51, 28-09-11:

Τα πάντα
από φιλίες μέχρι τσακωμούς....
από χαρές μέχρι δάκρυα.....
απο γέλια μέχρι φωνές.....
από διακοπές μέχρι ψώνια στα μαγαζιά....
από ρούχα....μέχρι την τσίχλα.... χαχαχαχα ναι όταν ήμασταν μικρούλικα και δεν υπήρχε άλλη τσιχλα την μοιραζόμασταν κι αυτή....
Μπορεί να είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες...αλλά από μικρές ήμασταν μαζί και κάναμε τα πάντα μαζι....
και όλοι λέγανε....μακάρι να ήμασταν σαν εσάς... έτσι κολλητές και η μία για την άλλη....
άσε που μας περνούσαν για δίδυμες....
Ποτέ δεν καταλάβαινα τα αδέρφια που δεν ήθελε το ενα το αλλο να κάνουν παρέα ή να μπλέκουν τις παρέες τους...
ή να μην μπαίνει το ένα στο δωμάτιο του άλλου..... Ισα ισα όταν έχεις αδέρφια πρέπει να μάθεις να μοιράζεσαι.....
Ναι σίγουρα θες και δικές σου στιγμές ιδιαίτερες...προσωπικές με άλλους ανθρώπους ή στο δωμάτιο σου....και πρέπει να υπάρχουν.....
Αλλά νομίζω ότι μετά τη μάνα σου και το πατέρα σου αλλά κυρίως μετά τη μάνα σου ... ο άνθρωπος που θα είναι δίπλα σου πάντα θα είναι το αδερφάκι σου......

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 09:47, 18-10-11:

Σχεδόν τίποτα, γιατί δε μου δείχνουν κατανόηση και με κατακρίνουν διαρκώς καταρρίπτοντας με κάθε τρόπο το ηθικό μου, οπότε και δεν τους έχω εμπιστοσύνη.

Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρουλιτα
H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,726 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε στις 15:16, 18-10-11:

Εμεις οταν ημασταν μικρα, μοιραζομασταν σχεδον τα παντα! ειμαστε 4 αδερφια και εγω το μονο κοριτσι! Το μονο που δεν μοιραζομουν ηταν τα ρουχα μου! Το περιεργο θα ηταν αν τα μοιραζομασταν! Εκτος αυτου ομως, κυριως φαγητο και παιχνιδια τα μοιραζομασταν απλοχερα!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 10:42, 19-10-11:

Τα παντα σχεδόν...Ο αδερφός μου ομως δεν ηθελε να του παιρνω τις φόρμες. Κατά τα άλλα, εγώ πάντα του έδινα δικά μου πράγματα και αυτός μου λέει μεχρι και τα γκομενικα του. Ενταξει, δεν θα του πω τα προβληματα μου, αυτα τα κραταω για φιλους. Δεν θα τον βαρυνω με δικες μου υποχρεωσεις, συνηθως είμαστε "τραλαλα" όταν τον βλέπω.

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 19:30, 23-10-11:

Ο δικός μου είναι δύο χρόνια μικρότερος, οπότε ηλικιακά είμαστε πολύ κοντά κι αυτό βοηθάει, γιατί μπορούμε να μιλήσουμε για τα πάντα! και γενικά μου φαίνεται σχεδόν αδύνατο να μην είναι κάποιος δεμένος με τα αδέρφια του...μ αυτά ζεις στο ίδιο σπίτι επί πόσα χρόνια, χαίρεστε μαζί, στεναχωριέστε μαζί, παίζετε μαζί, πάτε διακοπές μαζί...δεν μπορεί να μην μετράνε όλα αυτά!

Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 17:48, 11-11-11:

Τίποτα σχεδόν... μόνο τον σταθερό υπολογιστή κανα δυό ένοχα μυστικά και τα λεφτά των γονιών μας

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 18:15, 11-11-11:

Εγώ με τον αδερφό μου δεν λέμε και πολλά επί προσωπικού αλλά αν καμιά φορά θέλω να του πω κάτι,του το λέω. Και επίσης, κάνουμε πάρα πολύ παρέα και παραδέχομαι ότι περνάω καλύτερα με τον αδερφό μου παρά με την παρέα μου κάποιες φορές.

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 21:12, 17-11-11:

την αδερφη μου τη λατρευω, μοιραζομαστε τα ΠΑΝΤΑ και νιωθω πολυ περηφανη γι' αυτη την ωραια σχεση που χτισαμε με τα χρονια.

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 02:44, 01-03-12:

Δυστυχώς μοιράζομαι πολύ λίγα κ ασήμαντα ή γενικού ενδιαφέροντος...Αντιθέτως, η ίδια μου λέει τα πάντα γιατί με εμπιστευέται σαν άτομο...Δεν την εμπιστεύομαι εγώ όμως! Αν θέλω κτ να μοιραστώ πάω στην κολήτη ή τον κολητό που τους ξέρω 15 χρόνια και είναι σαν αδέρφια μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Seniorita.Irene
H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε στις 04:24, 01-03-12:

Η αδερφη μου είναι πάνω από 10 χρόνια μεγαλύτερή μου και πια μπορούμε να μοιραζόμαστε τα πάντα. Όσον αφορά τα ρουχα και τα παπούτσια περίμενε να μεγαλώσω, πώς κ πώς. Τα υπόλοιπα υλικά πράγματα συνήθως τα παίρνω εγω από αυτην ή τελοσπάντων τα δανειζομαι.
Στα προσωπικα ζητήματα, μπορεί να μην της τα αναλύω όσο στους φίλους μου, αλλα η τελική γνώμη της μετράει περισσότερο. Νομίζω ότι η αγάπη που έχουμε για τα αδέρφια μας ειναι η πιο ανιδιοτελής, γιατι θα αγαπιόμαστε ό,τι κι αν συμβεί, γι'αυτο και εκείνοι μας δίνουν συνήθως τις καλύτερες συμβουλές.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

steve391242 (Στέφανος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη steve391242
Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O steve391242 Dare to walk the alleys of her mind? έγραψε στις 00:43, 02-03-12:

Και εγω με τα αδερφια μου περιοριζομαστε στα παρα πολυ τυπικα,και ειδικα τωρα που εφυγα φοιτητης μιλαμε πολυ σπανια. (εχω να τους μιλησω και απο τα χριστουγεννα). Βεβαια ειναι και η διαφορα ηλικιας και το φυλο που κανει λιγο πιο δυσκολα τα πραγματα πιστευω(εγω μεγαλυτερος,5 χρονια με την αδερφη μου και 10 με τον αδερφο μου). Φυσικα βεβαιως τους νοιαζομαι,γιατι οταν ημουν πιο μικρος και λογω του οτι ο πατερας ηταν στρατιωτικος χρειαζοταν και τους προσεχα πολλες φορες,εφοσων με τους συγγενεις παντα ημασταν μακρυα,αλλα μεχρι τωρα δεν εχουμε συζητησει καποιο σοβαρο θεμα.(ειναι μικροι ακομα θα μπου πειτε,αλλα...).Παντως απο τοτε που εμαθα οτι θα γινω μεγαλος αδερφος θυμαμαι οτι ζηταγα απο τους γονεις να φερουν ενα μεγαλυτερο αδερφακι γιατι ηξερα οτι για το μικροτερο θα επρεπε να ημουν υπεθυνος εγω...
Το μονο που ποιραζομαστε παντως προς το παρον ειναι οι ελαχιστες αποριες της αδερφης μου στα μαθηματα(αμα δεν ημουν διαβαστερο παιδακι ουτε καν αυτο ) και η αγαπη του αδερφου μου για την μεταλ
Δεν με ρωταγες ρε Δωρα;;; xPP

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη steve391242 : 02-03-12 στις 00:53.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τα αδέρφια μας - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 266 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-02-17 στις 02:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους