Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,969 μηνύματα σε 75,408 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 586 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Puzzle!

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε: στις 12:55, 11-09-11:

Ειχα φτιαξει παζλ εφω και η οικογενεια μου με 2500 κομματια!
Παλια φτιαχναμε συνεχει παζλ και με 500-και με 1000-και με 2000-αλλα το καλυτερο ηταν αυτο με τα 2500!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,601 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:55, 11-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
5000
κοιτα puzzle μπορεις να βρεις απο το jumbo και carefour μεχρι και σε εξιδανικευμένα μαγαζια οπου υπαρχει πλυθωρα αλλα ακριβα..Εγω μεχρι τωρα παιρνω τα απλα
2000 βασικά, αντί για το 2, πάτησα 5, το διόρθωσα.
Θελω τον Πυργο Του Λονδινου η το Big Ben ίσως, σε πολλά κομμάτια, σε ιδιαίτερο στυλ, οχι παιδικό, κάτι λαμπερό
Σκέφτηκα μήπως ασχοληθώ με διάφορες χώρες κάποια ξεχωριστά σήματα κατατεθεν των χωρών
Πολύ ωραία η ιδέα μου, μπράβο μου
Θα βρω τέτοια σε Carrefour και Jumbo; Εισαι σίγουρος?

Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ95
το καλυτερο ηταν αυτο με τα 2500!
Σε νιώθω, κουραστικό απίστευτα αλλά σκαλωτικό εντελώς, ενδιαφέρον, εγώ φαντάσου το χα ξεκινήσει Σεπτέμβρη μήνα και κατάφερα να το τελειώσω Πάσχα, αλλά δεν είχα βοήθεια
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 13:12, 11-09-11:

Δεν ξερω αν βρεις τετοια, εγω λογω χρηματων παω και αγοραζω ππου και που απο εκει...Κανω αρκετα συχνα και απο τη στιγμη που βρισκω φτηνα χιλιαρια δεν ψαχνω για αλλα...Καποια στιγμη θα ψαξω!
Παιδια σιγουρα ειναι κουραστικο αλλα εμενα με ανταμοιβει το αποτελεσμα και αν αποφασισω να κορνιζωσω κανενα τοτε θα νοιωθω ακομα καλυτερα . . .
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O talismans έγραψε: στις 12:13, 12-09-11:

Χαράς την υπομονή σας

Για να πω την αλήθεια όμως δεν έχω προσπαθήσει ποτέ, γιατί μου φαίνετε βουνό.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,535 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 12:31, 12-09-11:

Προσπαθησε..Ξεκινα ενα και βλεπεις πως θα παει
Παράθεση

ioanna1993 (Ποιο άλλο;)

Δραστήριο Μέλος

H Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H ioanna1993 έγραψε: στις 23:12, 13-09-11:

Εγώ έκανα ένα πριν από 3 χρόνια 1000 κομμάτια(ένα κάστρο που κυκλοφορεί πολύ σε παζλ),ακόμα ένα 1000 με τη Ριβιέρα για το σπίτι της αδερφής μου,μια κοπέλα 500 κομμάτια και πρόσφατα έκανα ένα ποδήλατο για το δικό μου σπίτιΓενικά μου αρέσει πολύ,νομίζω πως βοηθάει να ξεφύγεις με έναν πιο υγιεινό τρόπο από τον υπολογιστή ή την τηλεόραση και προσωπικά μου αρέσει να τα κάνω μόνη μου!Παρεπιπτόντως,είχα δει πριν από κανά μήνα ένα παζλ στα public με 3-4 γυναίκες που κάθονταν σε ένα πεζούλι χωρίς να φοράνε τίποτα και είχαν γυρισμένη την πλάτη.Μου άρεσε πολύ αλλά δυστυχώς δεν το πήρα και τώρα που το θέλω δεν μπορώ να το βρω πουθενά!Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κανείς;Γιατί νομίζω ότι είναι από πίνακα (ήταν πολύχρωμο)..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 00:51, 14-09-11:

Δεν εχω δει κατι τετοιο αν και σαν ιδεα θα το εβρισκα αρκετα ωραιο..Ασχολησε αρκετα βλεπω...Εμενα μου αρεσει το κλιμα που δημιουργητα οταν το φτιαχνεις με παρεα αλλα θα το κανω μονο αν αναλαβω ενα συγκεκριμενο στοιχειο του puzzle (ουρανο κ.α) . Πρεπει με καποι τροπο να οργανωσω τα κομματια με ενα δικο μου τροπο και να ξερω που ειναι τι...Αν δω οτι κατι τετοιο δεν συμβαινει τοτε ή θα φυγω ή θα φυγει !
Οσον αφορα τη Ριβιερα που λες για δες τη προηγουμενη σελιδα του θεματος και πες μου αν εκανες την ιδια...
Αν θες ανεβασε και καμια φωτο απο αυτα που εχεις φτιαξει. . .
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,313 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 01:34, 14-09-11:

Το μεγαλύτερό μου κατόρθωμα είναι αυτό.Η γέφυρα του San Francisco, από τη ravensburger.Είναι 3000 κομμάτια αλλά είχα βοήθεια απ'τα αδέρφια μου.Το έχω κορνιζάρει και βρίσκεται πάνω από το (πρώην ) κρεβάτι μου.
Μ'αρέσει που φωσφορίζει στο σκοτάδι..
Συνημένες Εικόνες

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioanna1993 (Ποιο άλλο;)

Δραστήριο Μέλος

H Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H ioanna1993 έγραψε: στις 11:29, 14-09-11:

Ναι είναι το ίδιο απλά το δικό μου έχει περισσότερο ουρανό(που με δυσκόλεψε γιατί δεν είχε μεγάλη διαφορά με τη θάλασσα) και δεν είχε τα λουλούδια στο κάτω μέρος.Επίσης έχω κάνει αυτά τα τρία:
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00108.JPG
Εμφανίσεις:  1696
Μέγεθος:  366,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Ravensburger.14146.large.jpg
Εμφανίσεις:  162
Μέγεθος:  136,4 KB  
Συνημένες Εικόνες

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ioanna1993 : 14-09-11 στις 11:37. Αιτία: Εικόνες!
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 11:50, 14-09-11:

Νομιζω πως εχω κανει το πρωτο...
Το τριτο το θεωρω το πιο δύσκολο και το πιο ωραιο !
Παράθεση

ioanna1993 (Ποιο άλλο;)

Δραστήριο Μέλος

H ioanna1993 έγραψε: στις 11:59, 14-09-11:

Ναι πράγματι είναι πολύ όμορφο...Το πρώτο είναι το πρώτο που έκανα και με δυσκόλεψαν πολύ τα δέντρα αλλά δε μ αρέσει!Το ποδήλατο μ αρέσει γιατί έχει έντονα χρώματα
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 16:06, 17-09-11:

Βρηκα ηλεκτρονικο puzzle...οποιος ενδιαφερεται ας ριξει μια ματια !
http://www.jigzone.com/
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,601 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 13:47, 18-09-11:

Σε καρφουρ και τζαμπο δε βρηκα. Ακουσα για καποιες εκδοσεις που βγαζουν παζλς που θελω, ξερετε ποιες ειν' αυτες?
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 11:13, 19-09-11:

Πιστευω πως αν πας σε βιβλιοπωλεια της πολης σου τοτε κατι θα βρεις. . .Συγκεκριμενα , λιγο δυσκολα να ξερει καποιος !
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:29, 20-09-11:

Ok Το βρηκα!

Λοιπον, σκεφτομαι να ξεκινησω με αυτο

Πως σας φαινεται? Δεν ειναι πολυ ομορφο?
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 12:44, 20-09-11:

Νομιζω πως ειναι πλεον προφανες οτι σου αρεσει το παρισι!
Εμενα μου αρεσει! Η εικανα που βρισκεται ακριβως στο κεντρο τι ακριβως ειναι ;
Παράθεση

billgl

Νεοφερμένος

Ο billgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O billgl έγραψε: στις 19:16, 20-09-11:

Φτιαχνω puzzle απο πολυ παλια...Γενικα αν εχεις χρονο και χωρο αξιζει.ειχα ξεκινησει με 1000 και προσφατα καταφερα να φτιαξω και 5000!
Εχω κορνιζωσει μονο ενα με 3000 και ειχα δωσει περιπου 130 ευρω.
Οριστε και μια φωτογραφια απο το 5000:
http://imageshack.us/photo/my-images/153/1000461z.jpg/
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 19:29, 20-09-11:

Απλα υπεροχο...Πραγματικα! Εχει απο πισω ξυλο το κορνιζομενο puzzle;
Παράθεση

billgl

Νεοφερμένος

Ο billgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O billgl έγραψε: στις 19:38, 20-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
Απλα υπεροχο...Πραγματικα! Εχει απο πισω ξυλο το κορνιζομενο puzzle;
Ευχαριστω
Βασικα για το κορνιζομενο ειχα παει στο μαγαζι και μου ειπαν οτι δεν γινεται να φτιαχτει με τζαμι γιατι θα σπασει και επρεπε να κανω πλαστικοποιηση...ειναι σαν μια αορατη μεμβρανη πανω απο τα κομματια χωρις ξυλο...τα πιο μικρα ομως θα ειναι πιο φτηνα
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 19:51, 20-09-11:

Ελπιζω γιατι σε αντιθετη περιπτωση θα μεινουν κατω απο το κρεβατι. . .
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος