Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,930 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 156 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αντιδράτε στο καμάκι;

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:08, 25-07-05:

Στις παρακάτω περιπτώσεις.

1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:17, 25-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Στις παρακάτω περιπτώσεις.

1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?
Αυτό το έρωτημα είναι μόνο για γυναίκες ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:27, 25-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αυτό το έρωτημα είναι μόνο για γυναίκες ;
Οχι βέβαια όποιος θέλεις απαντάει!
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 15:59, 25-07-05:

Και στις 3 περιπτώσεις τον απορρίπτω γιατί είμαι ετεροφυλόφιλος.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη emufear : 25-07-05 στις 16:11.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 17:13, 25-07-05:

οχι ειμαι πολυ δειλη για να κανω κατι τετοιο, αυτα τα ατομα τα φοβαμαι, δεν θα το τολμουσα ποτε
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 18:29, 25-07-05:

Στις χάλια ατάκες απαντώ με ένα ειρωνικό γελάκι και ένα βλέμμα...καλα ρε φίλε τι θέλεις απο εμένα; Ειδικά αν είναι πρωί (που πάντα κάτι τέτοιες ώρες μου συμβαίνει) συμπληρώνω πρωινιάτικα!
Στις ωραίες ατάκες ΠΑΝΤΑ με ένα χαμόγελο και την ανάλογη ατάκα από εμένα 8)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 25-07-05 στις 18:34.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 21:54, 25-07-05:

Τα off topic posts μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο thread: http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=857
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 09:42, 28-07-05:

Στις μη χυδαίες ατάκες, πάντα χαμογελάω και δέχομαι ευχάριστα το πείραγμα. Στους ενοχλητικούς, που πιστεύουν ότι χρησιμοποιώντας ότι πιο χυδαίο τους κατεβάσει η κούτρα τους θα ρίξουν γυναίκα, κάνω ότι δεν ακούω και γυρνάω τη πλάτη.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:21, 29-07-05:

Εγώ εκτός οτι θα τους απορρίψω το θέμα είναι το πως
σε κάποιον με καλές ατάκες θα του απάντησω καταλληλα
σε κάποιον που το πάει στο πρόστυχο θα βγει ο νταλικέρης απο με΄σα μου.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 11:47, 04-09-05:

Επίσης, όπως φαίνεται και απο την υπογραφή μου απορρίπτω αμέσως το καμάκι μέσω ιντερνετ! Πιστευω οτι πρέπει να είναι κάποιος σε πολύ μεγαλη απελπισία για να ψάχνει κοπέλα έτσι. Βέβαια δεν αναφέρομαι στις περιπτώσεις που το πράγμα ξεκίνησε φιλικά και μετά απο γνωριμία απο κοντά πήγε αλλού, άλλωστε και τον σύντροφο μου έτσι τον γνώρισα: απλά έτυχε. Το να το επιδιώκει όμως κάποιος το θεωρώ μεγάλη κατάντια.
Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O e-stekoumenos έγραψε: στις 12:02, 04-09-05:

Ίσως αν το θέμα ξεκινούσε απ το πώς γίνεται το καμάκι να είχαμε πολύ πιο εύλογες απαντήσεις για το πως μπορεί να αντιδράσει κάποια στο καμάκι.Κατα τη γνώμη μου το καμάκι που φαίνεται ότι είναι καμάκι είναι στη μεγάλη του πλειοψηφία καταδικασμένο να αποτύχει.Όπως δεν μπορείς να πουλήσεις ένα προιόν παρουσιάζοντας το σαν κάτι που υποχρεωτικά θα το αγοράσει ο άλλος (γιατί βαθειά μέσα σου πιστεύεις οτι είναι χαζούλης) έτσι και το καμάκωμα δεν μπορεί να ξεκινάει απ την ιδέα οτι "το μωρό" (που σημαίνει "το χαζό" ) που σταμπάρεις θα πέσει στην παγίδα του καμακώματος σου.Δεν είναι τυχαίο οτι στο ψάρεμα αυτός που κάνει καμάκι φοράει ειδικά εξαρτήματα (μια μάσκα και βατραχοπέδιλα) που τον προσαρμόζουν στο περιβάλλον που ετοιμάζεται να καμακώσει (βυθός).Με ανάλογο τρόπο κι εμείς πρώτα πρέπει να προσαρμοστούμε στο περιβάλλον της κοπέλας (κοινώς να μην πάρει είδηση οτι την καμακώνουμε),ώστε να εξασθενήσουνε τις άμυνες που μπορεί να κινητοποιήσει ένα άγαρμπο καμάκι μας και μετά τα πράγματα είναι πιο στρωτά.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 13:11, 04-09-05:

Είτε κάνω εγώ καμάκι είτε μου κάνουν επιστρατεύω πάντα το χιούμορ,το οποίο το θεωρώ από τις μεγαλύτερες αρετές του ανθρώπου(όσοι το έχουν φυσικά)!
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 01:53, 05-09-05:

Όταν γίνεται με έξυπνο τρόπο..., αντιδρώ με χιούμορ...

Όταν είναι κρύο..., δεν το λαμβάνω καθόλου υπόψη μου...

Σε περίπτωση που γίνεται από πολύ ντροπαλό άτομο..., το διασκεδάζω..., αλλά συγχρόνως προσπαθώ να του δώσω κουράγιο,
για να συνεχίσει...

Αν όμως γίνει με χυδαίο τρόπο..., θυμώνω άσχημα...

.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lilith : 05-09-05 στις 01:56.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 04:33, 05-09-05:

Επι τη ευκαιρία lilith, μιας και όπως λες είσαι καινούρια στο ιντερνετ, θα σου πρότεινα να προσέξεις τα "διαδικτυακά καμάκια". Μου έχει τύχει αρκετές φορές, είτε μέσω προσωπικού μηνύματος σε φόρουμ, είτε μέσω msn (εξ'ου και η υπογραφή) είτε στο IRC. Μερικοί μόλις δουν γυναίκα ορμάνε και της σπάνε τα νευρα .

Επίσης μιας και το έφερε η κουβέντα αν σε ενοχλήσει κάποιο μέλος μέσω pm, τότε θα σου πρότεινα να το αναφέρεις, είτε σε μένα, είτε στον Exposed ώστε να λάβουμε τα μέτρα μας και να προστατεύσουμε και τα υπόλοιπα μέλη του forum Μην ανησυχείς, δεν υπάρχει περρίπτωση να αποκαλύψουμε την ταυτότητα αυτού/ης που το κατείγγειλε. Αυτό φυσικά σε περίπτωση που ενοχληθείς απο κάτι τέτοιο, αν δεν σε ενοχλήσει τότε τι λόγος μας πέφτει?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:10, 05-09-05:

γενικά μπορώ να πω ότι προτειμώ το ψαροντούφεκο απ το καμάκι

αλλά όπως και να έχει, επειδή υπάρχει και το καμάκι... έχω να πω το εξής...
στους "τριλίγουρους" με τις απαρχαιομένες και πολυμασημένες ατάκες αντιδρώ με την αφόρητη επιθυμία να ξεράσω πάνω στο λουστρίνι πατούμενο με την λευκή καλτσούλα
όσο για κάτι πρωτότυπο έξυπνο και διακριτικό... μάλλον θα το απολαύσω και θα ευχαριστήσω τον όποιον μου το κάνει
Παράθεση

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O billpapad έγραψε: στις 19:34, 05-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Επι τη ευκαιρία lilith, μιας και όπως λες είσαι καινούρια στο ιντερνετ, θα σου πρότεινα να προσέξεις τα "διαδικτυακά καμάκια". Μου έχει τύχει αρκετές φορές, είτε μέσω προσωπικού μηνύματος σε φόρουμ, είτε μέσω msn (εξ'ου και η υπογραφή) είτε στο IRC. Μερικοί μόλις δουν γυναίκα ορμάνε και της σπάνε τα νευρα .
Καλα εισαι...Ειχα μπει μια φορα στο μIRC με ψευδωνυμο Νατασα και δεν προλαβαινα να διαβάσω ουτε το 1/10 απο τα μηνυματα που μου στελνανε,όχι να απαντήσω.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:14, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Επίσης, όπως φαίνεται και απο την υπογραφή μου απορρίπτω αμέσως το καμάκι μέσω ιντερνετ! Πιστευω οτι πρέπει να είναι κάποιος σε πολύ μεγαλη απελπισία για να ψάχνει κοπέλα έτσι. Βέβαια δεν αναφέρομαι στις περιπτώσεις που το πράγμα ξεκίνησε φιλικά και μετά απο γνωριμία απο κοντά πήγε αλλού, άλλωστε και τον σύντροφο μου έτσι τον γνώρισα: απλά έτυχε. Το να το επιδιώκει όμως κάποιος το θεωρώ μεγάλη κατάντια.
Θα συμφωνήσω μαζί σου Μισέλ σε ότι είπες. Κι εγώ έχω κάνει σχέση απο το ίντερνετ έτσι οπως εσύ και ο Expo αλλά πολύ παλιά.
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 14:11, 09-09-05:

Η πορεία της ζωής μου, μου απέδειξε πολλές φορές,
πως ποτέ δεν μπορούμε να αποκλείσουμε τίποτα...!!!!

Έμαθα λοιπόν, να μην είμαι απόλυτη... και να μπορώ να δικαιολογήσω πολλά...,
που παλαιότερα τα θεωρούσα αδιανόητα...

Αυτό όμως που θα ήθελα να σας πω, για αυτήν την περίπτωση είναι πως νομίζω ότι,
οτιδήποτε είναι στημένο και προσχεδιασμένο, δεν έχει γούστο...

Ότι όμως, προκύπτει αφθόρμητα..., και μάλιστα αν είναι και αληθινό...,
τότε από όπου και να προέρχεται, είναι καλοδεχούμενο...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lilith : 09-09-05 στις 14:13.
Παράθεση

mousitsa

Νεοφερμένος

Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O mousitsa έγραψε: στις 12:06, 17-11-05:

αν το καμάκι ήταν πετυχημένο μπορεί και να έδινα σημασία ....
μέχρι τώρα όμως κανένας δεν έχει κάνει ένα σωστο καμάκι στο δρόμο ...να πεί κάτι πετυχημένο βρε μαμώτο ....έχετε ξεχάσει πώς να ρίχνετε μια γυναικα....
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 13:04, 17-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Στις μη χυδαίες ατάκες, πάντα χαμογελάω και δέχομαι ευχάριστα το πείραγμα. Στους ενοχλητικούς, που πιστεύουν ότι χρησιμοποιώντας ότι πιο χυδαίο τους κατεβάσει η κούτρα τους θα ρίξουν γυναίκα, κάνω ότι δεν ακούω και γυρνάω τη πλάτη.
Σωστήηη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια