Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,817 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αντιδράτε στο καμάκι;

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 14:31, 23-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από panraf
Δυστηχώς πολλοί προσποιούνται στην αρχή με σκοπό να ικανοποιήσουν άλλα πράγματα που έχουν στο μυαλό τους. Αυτό μπορεί να ισχύει και για τα 2 φύλα.
Δεν "μπορει"...σιγουρα ισχυει και για τα δυο!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panraf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panraf
Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O panraf έγραψε στις 14:33, 23-11-05:

Ναί, και γιαυτό αν έχετε ενδεχομένως παρατηρήσει το φλερτ γίνεται όλο και σπανιότερο στην εποχή μας. Γιατί έχει χαθεί αυτό το "αθώο", το ρομαντικό και το τρυφερό, και έχει γίνει καχυποψία, χυδαίο μερικές φορές και υποκριτικό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 14:40, 23-11-05:

Ετσι ειναι panraf...
Δυστυχως ετσι ειναι...και το εχω παρατηρησει πολλες φορες...

Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 16:17, 12-12-05:

Να δώσω μια άλλη διάσταση στην συζήτηση; Για πείτε μας βρε κορίτσια ποια ήταν η ομορφότερη ατάκα που έχετε ακούσει στο δρόμο ή τελος πάντων τι θα θέλατε να περιέχουν αυτές οι ατάκες για να είναι ευχάριστες και να σας κάνουν να γελάτε και να νιώθετε όμορφα;

(ξέρω, ξέρω... εμείς είμαστε οι κυνηγοί και δεν θα μας το πείτε εσείς αυτό αλλά κουβεντούλα να γίνεται... )

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 11:22, 03-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Στις παρακάτω περιπτώσεις.

1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?
Και στις 3 περιπτώσεις χαμογελάω αμηχανα αλλα προσπαθώ να το κρύψω, νοιώθω καλά όχι όμως σε σημείο να του μηλήσω, βρήσω ανταπεξέλθω

Γενικά θεωρώ ότι άν το κάνει αυτό στο δρόμο σε μένα το κάνει και σε όποια άλλη είναι στην θέση μου, ακόμα και σχέση να είχαμε το κουσούρι δεν κόβετε έυκολα

Γνώμη μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 17:24, 23-12-07:

Ειμαι κατα των γνωριμιων στο δρομο. Μου φαινεται καπως, το να με πλησιασει καποιος αγνωστος και να μου λεει διαφορα, για να του δωσω σημασια. Θα σκεφτω πως μου τα λεει μονο και μονο για να με ριξει. Δεν ξερω, αλλα ο συγκεκριμενος τροπος με ξενερωνει σε μεγαλο βαθμο. Ισως επειδη δεν εχω ακουσει μεχρι τωρα καμια πετυχημενη ατακα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 00:05, 04-01-08:

Συνήθως μου δημιουργεί αμηχανία και προσπαθώ πάρα πολύ διακριτικά και ευγενικά να τον απορρίψω.
Κάποιες φορές όμως σκέφτομαι ότι μήπως είναι και αυτός ένας διαφορετικός τρόπος προσέγγισης και ενδεχομένως να πρέπει να δίνεται μια ευκαιρία.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 23:22, 05-01-08:

1. Χάλια τύπος χάλια ατάκες, ή δεν λέω τίποτα ή γελάω υποτιμητικά.
2. Ωραίος τύπος χάλια ατάκες, ουδέτερα, αν και αν είμαι σε κανά μπαράκι και θέλω να κάνω και πλάκα παίζει να μιλήσω περισσότερο.
3. Στις ωραίες ατάκες χαμογελώ, ευχαριστώ και αν φαίνεται ότι υπάρχει potential μιλάω και κανονίζω ραντεβού. Προτιμώ τις ξέμπαρκες γνωριμίες επειδή μου θυμίζουν ταινίες ρομαντικές.

Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 19:12, 11-11-08:

1.χάλια τύπος-χάλια ατάκες...
ΟΚ,μπορεί να μην είναι και το καλύτερο του το καμάκι.εφόσον δεν μου αρέσει ούτε ο τρόπος που με πλησιάζει ούτε ο ίδιος σαν άνθρωπος τον αποφεύγω με τον τρόπο μου,του δίνω να καταλάβει ότι μεταξύ μας..δεεεεν..
2.Ωραίος τύπος-χάλια ατάκες...
ωραίος τύπος αν το εννοούμε εμφανισιακά,ΟΚ,δεν είναι το πρώτο που με ενδιαφέρει.ξαναλέω απλά πως όταν δεν μου αρέσει ο τρόπος που με προσεγγίζει,δεν είναι πνευματώδης,δεν με κάνει να γελάω και να αισθάνομαι άνετα και ωραία,δύσκολα το συνεχίζουμε
3.Χάλια τύπος-ωραίες ατάκες
παιδιά για έναν περίεργο λόγο τους τύπους που δεν μασάνε και στα λένε με ωραίο τρόπο και ευθέως εγώ τους πάω.μπορεί δηλαδή ο άλλος να μην είναι κούκλος,αλλά να τα λέει ωραία κι εγώ να κολλήσω..κι έχει τύχει

όχι,το καμάκι στο δρόμο δεν μου αρέσει καθόλου.επικρατεί γενικώς η άποψη ότι οι στερημένοι στην πέφτουν στο δρόμο,κι αυτή την άποψη έχω κι εγώ...
υπάρχουν σίγουρα καλυτεροι τρόποι από το να πλησιάσεις με περίεργου στυλ ατάκες μια κοπέλα στο δρόμο.μου έχει τύχει άσχημο σκηνικό σόρυ αν γίνομαι απόλυτη...απλά στο 90% των περιπτώσεων θαναι περίεργος ο τύπος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 20:06, 11-11-08:

Χμ... Επιλογή "ωραίος τύπος- ωραίες ατάκες" δεν υπάρχει;

όχι πως θα άλλαζε κάτι στο πώς θα τους αντιμετώπιζα δηλαδής

-στους ωραίους με τις ωραίες ατάκες χαμογελάω
-στους χάλια με τις ωραίες ατάκες χαμογελάω-πιο-αχνά
-στους χάλια με τις χάλια ατάκες τους κοιτάω με βλέμμα από-πού-κατέβηκες-εσύ-τώρα και συνεχίζω το δρόμο μου
-στους ωραίους με τις χάλια ατάκες τους κοιτάω με βλέμμα γεμάτο οίκτο και σκέφτομαι "κρίμα, τόσο ωραίο παιδί αλλά από φαντασία και ευρηματικότητα ... ε, πάσχεις!"

Νομίζω το καλύτερο που έχω ακούσει εβερ και το πιο έξυπνο ήταν στο μετρό- περνούσα και ήταν δύο τύποι γύρω στα 22-23 και λέει ο ένας "ουαου...χακούνα ματάτα!"

...Έλιωσα στα γέλια!!

Πάντως δεν πιστεύω ότι θα μιλούσα καν σε κάποιον άσχετο που μου μίλησε στο δρόμο.

Χμ... βέβαια ποτέ μη λες ποτέ- η ζωή μας εκπλήσσει

(ωχ...πολλές ταινίες βλέπω )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Conceicao (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Conceicao
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Conceicao έγραψε στις 08:14, 31-01-09:

Λοιπον...εχουμε κ λεμε...Ειστε εσεις,περπατατε χαλαροι στο δρομο κ βλεπετε στα ξαφνικα τη γυναικα των ονειρων σας,μονη να περπαταει...Δν τν γνωριζετε-δν τν εχετε ξαναδει ΑΛΛΑ τν ερωτευεστε ακαριαια...Τι κανετε σε αυτην την περιπτωση???Πως της μιλατε??Κ γενικα,τι κανετε οταν βλεπετε μια θεικη παρουσια στο δρομο-λεωφοριο-καφετερια???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 10:42, 31-01-09:

Την πρώτη φορά τίποτα αλλά την δεύτερη την πλησιάζω με αποφασιστικότητα και της λέω:
Εσένα κάπου σ έχω....ξαναδεί!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 11:14, 31-01-09:

Εξαρτατε απο την δικη σου παρουσια τις συνθηκες κτλ κτλ...

Αν δεν εχεις καθολου χρονο να πιασεις κουβεντα πας και της λες "Μου αρεσεις πρεπει να μιλησουμε με ησυχια γιατι τωρα δεν προλαβαινω δωσε μου το τηλεφωνο σου και βρισκομαστε αργοτερα μεσα στη μερα". Αυτο ειναι σε περιπτοση που οντως δεν υπαρχει καθολου χρονος ειναι δυσκολο να το καταφερεις και εξαρτατε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ απο την παρουσια σου, το τονο της φωνης κτλ κτλ.

Αν υπαρχει χρονος πιανεις κουβεντα, κλασικα ρωτα την κατι και μετα πιαστε κουβεντα. Ενα καλο "κολπο" ειναι να κανεις οτι μιλας στο κινητο σου, την κοιτας και λες "κατσε να ρωτησω και σε παιρνω" και πας και της λες "ειχα μολις μια διαφωνια με την αδερφη μου/κολητη μου/οτιδηποτε, βοηθησε με πριν φυγω να τη λυσουμε." και μετα ρωτας κατι, οτιδηποτε δεν εχει σημασια πχ "ποιοι ειναι οι 5 ωκαιανοι" "ποια ειναι τα 7 θανασημα αμαρτηματα".

Ε και απο εκει πιανεις κουβεντα.

For the love of god ΜΗΝ της πεις "γεια σου ειμαι ο ταδε, απο που εισαι/τι κανεις/με τι ασχολησε/που πας" κτλ, αν ειναι μετριως ωραια τα ακουει τουλαχιστων 10 φορες τη μερα.

Αλλα σε ολες τις περιπτοσεις να εισαι χαμογελαστος, ευχαριστος, σιγουρος για τονε αυτο σου και μην πηγαινεις κοιτοντας τα βυζια της -- αν και σε κλαμπ εχω κανει το εξις:

Ηταν μια κοπελια που ειχε ενα ομολογουμενος βαθυ ντεκολτε, την κοιταω επιμονα στα ματια και μου λεει ελαφρως ενοχλημενη "Τι?" της λεω εξακολουθοντας να την κοιταω στα ματια "Εχεις καταπληκτικο στηθος". Ε εβαλε τα γελια και πιασαμε κουβεντα.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 11:57, 31-01-09:

Στο δρόμο το μόνο που μπορείς να δεις είναι η γυναίκα των διεγερτικών σου ονείρων. Βέβαια μπορεί όλα τα όνειρα σου να είναι διεγερτικά.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 12:17, 31-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Την πρώτη φορά τίποτα αλλά την δεύτερη την πλησιάζω με αποφασιστικότητα και της λέω:
Πσσσ.. τρομερά αποφασιστικό

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 12:21, 31-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Εκεί είναι που πέφτει η απάντηση: "Εγώ ευτυχώς όχι."

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stavros_
Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε στις 12:30, 31-01-09:

Για δες αυτο...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 31-01-09 στις 16:30. Αιτία: διόρθωση youtube tags
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:46, 31-01-09:

Εγω απορω που εσεις οι ανδρες νομιζετε οτι εμεις οι γυναικες δινουμε σημασια σε φλερτ που γινονται στο δρομο...
Φιλες σας δε σας εχουν πει οτι μια που γινεται μια που δεν υπηρξε?!

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 00:01, 01-02-09:

ρούλι-μαρούλι, αντιπαρέρχομαι την χλεύη σου....και δεν καταθέτω τα όπλα!!!!
Η επόμενη κίνηση είναι ο....υπνωτισμός!

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 00:41, 01-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από epote
"Μου αρεσεις πρεπει να μιλησουμε με ησυχια γιατι τωρα δεν προλαβαινω δωσε μου το τηλεφωνο σου και βρισκομαστε αργοτερα μεσα στη μερα".
Στο χρωστάω;
Ρόμπα Νο1
Ενα καλο "κολπο" ειναι να κανεις οτι μιλας στο κινητο σου,
και μετα ρωτας κατι, οτιδηποτε δεν εχει σημασια πχ "ποιοι ειναι οι 5 ωκαιανοι" "ποια ειναι τα 7 θανασημα αμαρτηματα".
Ντριιιιιιιιιν το τηλέφωνο χτυπάει ακριβώς τη στιγμή που κάνεις τον καραγκιόζη.. ρόμπα Νο2
Οι 5 ωκεανοί, 7 αμαρτήματα.. είναι και αμόρφωτος... ρόμπα Νο3

For the love of god ΜΗΝ της πεις "γεια σου ειμαι ο ταδε, απο που εισαι/τι κανεις/με τι ασχολησε/που πας" κτλ, αν ειναι μετριως ωραια τα ακουει τουλαχιστων 10 φορες τη μερα.
Εμ βέβαια σιγά μην της δείξουμε ότι ενδιαφερόμαστε και για τις ασχολίες της, τον ψυχικό της κόσμο.. tres banale έχεις δίκιο το άλλο με το ντεκολτέ ήταν το πιο ειλικρινές!
Γιατί όμως εσύ επιλέγεις αυτή τη μέθοδο και βάζεις τον κόσμο να κάνει καραγκιοζιές;

ρούλι-μαρούλι, αντιπαρέρχομαι την χλεύη σου....και δεν καταθέτω τα όπλα!!!!
Η επόμενη κίνηση είναι ο....υπνωτισμός!
Δε χρειάζεται υπνωτισμό deamon, είμαι σίγουρη ότι βρίσκεις και τα κάνεις!

Αυτό το: "Γνωριζόμαστε από κάπου;" σε άλλες φέρνει γέλια, σε άλλες πιάνει..
εξαρτάται από το target group σου.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 01:33, 01-02-09:

Δε χρειάζεται υπνωτισμό deamon, είμαι σίγουρη ότι βρίσκεις και τα κάνεις!
Αγαπητή μου, αν θυμάσαι, το πρωί και όσο το ποστ του Conceicao ήταν ακόμη..."αυτόνομο" πριν μεταφερθεί εδώ, έγραψα κάτι το οποίο διεγράφη (δεν γνωρίζω γιατί, ισως κάποιος έκρινε ότι ήμουν εκτός θέματος) να το πω ξανά λοιπόν με διαφορετικά λόγια...
Η αρχική μου τοποθέτηση ΕΝΑ σκοπό είχε, να μαζέψει αρνητικούς ψήφους και μάλιστα παραξενεύτηκα που μου δώσανε μόνο 2!
Ελπίζω με την μέθοδο του υπνωτισμού να μαζέψω περισσότερους!
Μα καλά, για να σοβαρευτούμε και λίγο, τι είναι οι γυναίκες που ....περπατάνε (οπως αναφέρθηκε αρχικά) κινούμενοι....στόχοι;
Και οι αρσενικοί, ακροβολισμένοι σκοπευτές;
Έλεος δηλαδή

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 01-02-09 στις 01:50.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 01:59, 01-02-09:

πολυ 80ιλα το σκηνικο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 02:42, 01-02-09:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 01-02-09 στις 06:01. Αιτία: merge
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 04:40, 01-02-09:

Δε θυμάμαι.

Η τελευταία φορά που συνέβη, ήταν λίγο μετά τη μεταπολίτευση

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 04:48, 01-02-09:

Πάντως διαβάζοντας τις αντιδράσεις των γυναίκων, θα έλεγα πως καμία ατάκα δεν πρόκειται να προκαλέσει έστω ένα απλό χαμόγελο. Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί δεν την πέφτουν πια οι άντρες.. λες και είναι τόσο φοβερό να χαμογελάσεις στον άλλον και να του πεις απλά "ευχαριστώ, δεν ενδιαφέρομαι". Όχι, πρέπει να φανείς πως έχεις και πνεύμα..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 04:50, 01-02-09:

μιλάμε για καμάκι γενικά ή στο δρόμο? γιατί διαβάζοντας μερικά προηγούμενα ποστς μπερδεύτηκα...
ένιγουέιζ...
αυτό που μου αρέσει εμένα είναι το παιχνίδι με τα μάτια μετά όμως το θέμα είναι πως θα το χειριστεί ο τολμών και τι θα σοφιστεί για να σε προσεγγίσει
το σίγουρο είναι πως τις περισσότερες φορές ο τολμών νικά γιατί έχουμε φτάσει σε μια φάση να επικρατεί φόβος γύρω από τη λέξη "καμάκι" λες και είναι κάτι κακό...
μα πώς θα ξεκινήσει κάτι,αν κάποιος από τους δύο δεν κάνει την κίνηση προσέγγισης?

και συμφωνώ με την Ντίνα,γιατί όπως και να'χει, ένα απλό χαμόγελο κι ευγενική απάντηση έστω κ απόρριψης,δεν βλάπτει.δεν χρειάζεται να παίξεις τον έξυπνο ούτε να μειώσεις κάποιον που στο κάτω κάτω είχε και τα κότσια να το τολμήσει,και για να το κάνει σημαίνει ότι κάτι τον τράβηξε πάνω σου...
κορίτσια,ας μην είμαστε τόσο σκληρές...χαχαχα
δεν εννοώ άιιι βουρρρρ να ενδώσουμε,καλό είναι να 'μαστε διστακτικές σε τέτοιου είδους καταστάσεις,η αγένεια όμως κι οι εξυπνακίστικες απαντήσεις δεν πιστεύω ότι μας τιμούν... ούτε κερδίζουμε κάτι έτσι..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 01-02-09 στις 06:48. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων ποστ
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 05:10, 01-02-09:

Παίρνεις ποσοστά από την Αξ?

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 05:18, 01-02-09:

Όχι βέβαια.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 05:31, 01-02-09:

Δηλαδη για να μη χαρακτηριστει καποια σνομπ και με πνευμα, πρεπει να βρισκει τον καθε καγκουρα που θα πεταξει μια ατακα που χει ειπωθει τουλαχιστον 9375937 φορες πιο πριν χαριτωμενο, και να ανταποδωσει με χαμογελο;
Περαν του οτι δε νομιζω κανεις σοβαρος να καμακωνει στη μεση του δρομου, ωστε να ευχαριστησει η καμακωμενη προς τον ουρανο που οι αντρες ευτυχως δεν εχουν χασει το παιχνιδι της προσεγγισης

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 06:52, 01-02-09:

Σου είναι πιο δύσκολο απλά να χαμογελάσεις από το να κάτσεις να σκεφτείς κάτι ..πνευματώδες να απάντησεις;
Και τέλος πάντων, από που συνάγεται ότι όποιος στην πέφτει στον δρόμο είναι οπωσδήποτε μη σοβαρός και κάγκουρας; Εκτός κι αν θεωρείς πως δεν έχεις τίποτα πάνω σου άξιο να τραβήξει την ειλικρινή προσοχή κάποιου σε βαθμό που να αποφασίσει να σου πει έστω και μία χιλιοειπωμένη ατάκα πεσίματος επειδή δεν ξέρει τι άλλο να πει ή επειδή δεν προλαβαίνει να σκεφτεί κάτι καλύτερο εκείνη την στιγμή (και προφανώς δεν θα είσαι για πολύ στο οπτικό του πεδίο).
Πάντως εμένα μου την έχουν πέσει κάποιες φορές μέσα σε λεωφορεία, όχι πάντα με πρωτότυπο τρόπο. Πάντα όμως μου φτιάξανε την μέρα και τους ευχαρίστησα χαμογελώντας. Κανείς δεν με εφέρε σε δύσκολη θέση επιμένοντας.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 12:43, 01-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Σου είναι πιο δύσκολο απλά να χαμογελάσεις από το να κάτσεις να σκεφτείς κάτι ..πνευματώδες να απάντησεις;
Πρώτον, δεν κάθεσαι να σκεφτείς εκείνη την ώρα τι να απαντήσεις, ούτε έχεις έτοιμες ατάκες. Εμπνέεσαι από κείνον.
Δεύτερον, άτομα που έχουν τουπέ όπως του epote του στυλ : "Σσσου πω εγώ πως θα ρίξεις μια γκόμενα" (βάζοντας τον δείκτη του χεριου στα χείλη και κλείνοντας ταυτόχρονα το μάτι)με βήματα και ένα σωρό κόλπα μου προκαλούν αναγούλα.
Και ναι όσες φορές έχω αντιληφθεί έναν τέτοιον τον έχω αρχίσει στο δούλεμα.

Φαίνεται ο χαρακτήρας κάποιου από τον τρόπο που σε προσεγγίζει και από το βλέμμα του ακόμα. Σε ανθρώπους έξυπνους, διακριτικούς, ευγενικούς αντιδρώ ναι kajira με χαμόγελο, ακόμα κι αν δεν ενδιαφέρομαι φυσικά (έλεος).
Στους άλλους αντιδρώ με τον τρόπο που τους αρμόζει.
Και αυτό που είπες για τις γυναίκες που κάνουν τους άντρες να μη μιλάνε και να κομπλάρουν.. είναι άλλη κατηγορία.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 13:09, 01-02-09:

Εχω να πω οτι το Αιγαλεω εχει επιδρασει αρνητικα στο πως εκλαμβανω το καμακι στο δρομο και στα λεωφορεια ..πιστευω οτι πλεον ολοι οι ανθρωποι που την πεφτουν ετσι χυμα στους δρομους ειναι η καγκουρες μεχρι αηδιας με κωλοφτιαγμενα, η σκυλαδες, η κατι ενδιαμεσο Θα με ενδιεφερε παντως το λεωφορειο που χρησιμοποιεις με τους νορμαλ ανθρωπους και τις γλυκες ατακες, ισα ισα για να αλλαξω οπτικη

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 13:30, 01-02-09:

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 15:01, 01-02-09:

χμ.... αναλογως... αν ειναι γλυκο και μη χυδαιο αυτο που θα μου πουν (και δε μου το πει κανασ παππους φυσικα) χαμογελαω κ συνεχιζω να προχωραω... εχω βεβεαια αρκετες φορες μετανοιωσει που δεν απαντησα σε καποιον που μου αρεσε κ ο ιδιος κ η ατακα του..

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 16:09, 01-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από ioanna283
ούτε κερδίζουμε κάτι έτσι..
Αααααααακριβώς! Το "κέρδος" πάνω απ όλα, τα υπόλοιπα είναι...να χαμε να λέγαμε!
Μ άρεσε τελικά τούτο το θέμα, έμοιαζε "χαλαρό" αλλά μόνο τέτοιο δεν είναι!

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kate-Bender
H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 21:57, 11-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης

WTF???και τα τρια αθλιοτατα ειναι..Καλα εμεις οι Ελληνες δεν εχουμε την αισθηση του μετρου.. με τιποτα ομως!
Και τους τρεις λοιπον θα τους απερριπτα..για παρηγορια θα ελεγα..."ευτυχως δεν υπαρχουν μονο αυτοι στον πανεμορφο κοσμο μας"...και θα καταιβαζα αλκοολ για παρηγορια με παρεααα χαχα

Το καμακι δρομου το συχαινομαι...Οταν μου την πεφτουν απο αυτοκινητα αρχιζω και τους βριζω...
Μια φορα ειχα τρεξει βεβαια γιατι ηταν επικυνδινα ..βραδυ..γυρω στις μια και στον δρομο νεκρα..Μονο εκεινο το αυτοκινητο γεματο με πουστιδ*ς μεγαλους..εβγαλε ο ενας το ποδι απο το αμαξι και καταλαβα τι παιζει.
Μιλαμε χαιρομαι που δεν φοραω τακουνια και φουστες..καθολου πρακτικα πραγματααα!!

Ακομη σε αυτο που διαβασα.."χαμογελο σε αυτους που σου την πεφτουν..."Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..δηλαδη..θα σε φωναζει ο αλλος"καυλααααα"που για εμενα ακουγεται φοβερα μειωτικο και θα του ανταποδιδεις χαμογελο??(σαν να του λες ευχαριστω αγορι μου,αμα με ξαναδεις καν'το ,γιατι με αναιβαζει)...σε τετοια ατομα μονο κεφαλια θελω να σπασω.Αλλο αν σε πλησιασει καπου ηρεμα και σου μιλησει και αλλο να το φωναξει ετσι ...Δηλαδη και τι καταλαβε? Αφου τετοια ατομα ψαχνουν μονο κοπελα για πιδημα και απο την στιγμη που σου μιλανε..ειναι σαν να σου στελνουν και προσκληση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kate-Bender : 11-07-10 στις 22:18. Αιτία: προσθηκη
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 22:21, 11-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Kate-Bender

Το καμακι δρομου το συχαινομαι...Οταν μου την πεφτουν απο αυτοκινητα αρχιζω και τους βριζω...
Μια φορα ειχα τρεξει βεβαια γιατι ηταν επικυνδινα ..βραδυ..γυρω στις μια και στον δρομο νεκρα..Μονο εκεινο το αυτοκινητο γεματο με πουστιδ*ς μεγαλους..εβγαλε ο ενας το ποδι απο το αμαξι και καταλαβα τι παιζει.
Μιλαμε χαιρομαι που δεν φοραω τακουνια και φουστες..καθολου πρακτικα πραγματααα!
τι θα έκανε ;

Ακομη σε αυτο που διαβασα.."χαμογελο σε αυτους που σου την πεφτουν..."Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..δηλαδη..θα σε φωναζει ο αλλος"καυλααααα"που για εμενα ακουγεται φοβερα μειωτικο και θα του ανταποδιδεις χαμογελο??(σαν να του λες ευχαριστω αγορι μου,αμα με ξαναδεις καν'το ,γιατι με αναιβαζει)...σε τετοια ατομα μονο κεφαλια θελω να σπασω.
βρε δεν εννοούμε αυτό ως καμάκι , αυτό έλειπε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 11-07-10 στις 22:34.
Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 22:23, 11-07-10:

ασε την φαντασια σου να οργιασει και θα καταλαβεις

δοξα τον θεο!! γιατι και εγω αυτο ως ενα ειδος καμακιου το ηξεραα...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 16:28, 13-07-10:

μονο ο ορος καμακι το υποβαθμιζει σε φλερτ της πλακας ..

στην πραγματικη γνωρισμια ,η γυναικα δεν ειναι ψαρουκλα ουτε ο ανδρας καμακιστης..

συχαινομαι τετοιυς ορους..καμακι ,γκομενα,γκομενος" κλπ...εκφυλιζουν πανεμορφα πραγματα της φυσης.....

αλλα η καθε γυναικα δεχεται και απαντα αναλογως συνηθως στο "καμακι" που της αρμοζει..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

germ1984 (Νάσος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη germ1984
Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 265 μηνύματα.

O germ1984 έγραψε στις 10:05, 17-07-10:

Εγώ ξέρω ότι οι πορνοταινίες και το internet έχουν ξεφτιλίσει την γυναίκα και έχουν κάνει τους άντρες να σκέφτονται μόνο το πήδημα. Αν ο άντρας σκέφτεται μόνο το πήδημα, η φαντασία στερεύει, το άγχος της επίδοσης μεγαλώνει και εμφανίζονται και οι τυποποιημένες "ατάκες" που συνήθως οι περισσότεροι τις λένε αμήχανα και στημένα. Το σωστό φλέρτ είναι η ευγενική προσέγγιση που θα γίνει με την ευστροφία του άντρα και η γνωριμία σε πρώτη φάση. Δυστυχώς και οι γυναίκες στην εποχή μας κρατάνε μια ιδιαίτερα αμυντική στάση γιατί απλά νομίζουν ότι όποιος και να τις προσεγγίσει σκέφτεται μόνο το πήδημα.

Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 14:47, 04-08-10:

εξαρτάται.
οφείλω να ομολογήσω ότι αν ο άλλος με προσεγγίζει με το υφάκι του θεού που μπορεί να έχει όποια θέλει του ρίχνω σχεδόν πάντα άκυρο και πετάω και αρκετά πετυχημένες ατάκες.
αν ο άλλος μου αρέσει και μου μιλήσει καλά λογικά θα καθίσω να μιλήσω μαζί του λίγο...και μπορεί να κάνω και κάτι.
δεν αποκλείω τίποτα.

Παράθεση

soulitsa@xd

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη soulitsa@xd
H soulitsa@xd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H soulitsa@xd έγραψε στις 02:54, 05-09-10:

Κάνω την αδιάφορη πως και καλά δεν δίνω σημασία και αφού γυρίσω πλάτη χαμογελάω..

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 15:46, 05-09-10:

WTF???και τα τρια αθλιοτατα ειναι..Καλα εμεις οι Ελληνες δεν εχουμε την αισθηση του μετρου.. με τιποτα ομως!
Και τους τρεις λοιπον θα τους απερριπτα..για παρηγορια θα ελεγα..."ευτυχως δεν υπαρχουν μονο αυτοι στον πανεμορφο κοσμο μας"...και θα καταιβαζα αλκοολ για παρηγορια με παρεααα χαχα
Δηλαδη εσυ θα ανταποκριθεις και θα κολακευτεις μονο απο εναν πανεμορφο και πανεξυπνο ; Θα περιμενεις πολυ, προσεχε !

Ακομη σε αυτο που διαβασα.."χαμογελο σε αυτους που σου την πεφτουν..."Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..δηλαδη..θα σε φωναζει ο αλλος"καυλααααα"που για εμενα ακουγεται φοβερα μειωτικο και θα του ανταποδιδεις χαμογελο??(σαν να του λες ευχαριστω αγορι μου,αμα με ξαναδεις καν'το ,γιατι με αναιβαζει)
Αυτα τα λενε και χρονια, παιζει ρολο και πως το λεει ο αλλος. Τι μηνυμα σου περναει. Αλλά συνηθως ειναι γελοια οντως. Ομως νομιζω πως με το "σου την πεφτουν", τα παιδια εννοούσαν να ερθει να σου μιλησει καποιος, οχι απλα να σου φωναξει κατι στο δρομο.

Ερωτηση για τις κοπελες : εχετε κανει εσεις ποτέ ; (καμακι ντε, εστω διακριτικα)

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:52, 05-09-10:

"Αν ειναι δυνατον ρε παιδια..δηλαδη..θα σε φωναζει ο αλλος"καυλααααα"που για εμενα ακουγεται φοβερα μειωτικο και θα του ανταποδιδεις χαμογελο??(σαν να του λες ευχαριστω αγορι μου,αμα με ξαναδεις καν'το ,γιατι με αναιβαζει)
πολλα παιδια και νεοι που ξερω,,δυστυχως εχουν αντικαταστησει τη λεξη γυναικα απο τη λεξη μ@υνί"...

και αυτο λενε ή σκεφτονται απο μεσα τους οταν βλεπουν μια ωραια και οχι μονο γυναικα πχ..

και αυτοι συνηθως θα βρουν μια γυναικα ανταξια τους..

Παράθεση

ΡΗΝΟΥΛΑ (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΡΗΝΟΥΛΑ
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H ΡΗΝΟΥΛΑ έγραψε στις 16:42, 05-09-10:

πάντα μία κοπέλα νιώθει ωραία όταν της κάνουν καμάκι. εγώ για παράδειγμα όταν μου κάνουν καμάκι, δεν μπορώ να κρατηθώ και σκάω στα γέλια. μερικές φορές όμως παραμένω ανέκφραστη για να μη δώσω "αέρα". παρ'όλα αυτά, το καμάκι τονώνει την αυτοπεποίθησή μου. αλλά πρέπει να προσέχουμε ως κορίτσια και να μην είμαστε ευκολόπιστες στα λόγια ενός ξένου ατόμου, γιατί μπορεί να ξεγελαστούμε και να πέσουμε στην παγίδα του(ελπίζω να καταλαβαίνετε τί ενοώ).

Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε στις 18:03, 05-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Δηλαδη εσυ θα ανταποκριθεις και θα κολακευτεις μονο απο εναν πανεμορφο και πανεξυπνο ; Θα περιμενεις πολυ, προσεχε !

Αυτα τα λενε και χρονια, παιζει ρολο και πως το λεει ο αλλος. Τι μηνυμα σου περναει. Αλλά συνηθως ειναι γελοια οντως. Ομως νομιζω πως με το "σου την πεφτουν", τα παιδια εννοούσαν να ερθει να σου μιλησει καποιος, οχι απλα να σου φωναξει κατι στο δρομο.

Ερωτηση για τις κοπελες : εχετε κανει εσεις ποτέ ; (καμακι ντε, εστω διακριτικα)
χαχα ας περιμενωη υπομονη ανταμοιβεται στο τελος
Αν μου την επεφτε φυσιολογικα και μου αρεζε θα του εδειχνα και εγω τον ενδιαφερον μου
Ειναι πολυ ωραιο να ερθει να σου μιλησει καποιος ξενος και να σου δειξει πως εντυπωσιαστηκε..Αυτο βεβαια οταν σου αρεσει και ο αλλος..Αν δεν μου αρεζε καθολου και με πλησιαζε παλι με ωραιο τροπο ..θα ενιωθα καπως αβολαΔηλαδη θα ηθελα να τον ξεφορτωθω αμεσως με τροπο.. για να μην απαγοητευτει αν καταλαβει πως δεν μου αρεσε..Και αν κολλουσε και δεν ξεκολλουσε..εκει θα ενιωθα ακομη πιο αβολα..
Επι της ευκαιριας καποιος ειδικος ας απαντησει......Δεν μπορω να καταλαβω πως καποιος ενω καταλαβαινει πως η αλλη δεν ενδιαφερεται ή τον βλεπει απλα φιλικα επιμενει απειρα..Εχω τυχει τετοιο περιστατικο..και ο αλλος παρεμενε κολλημενος για 2,5 χρονια(απο τοτε που με γνωρισε) και οχι μονο αυτο ζουσε και μακρια απο την πολη μου,Αθηνα.Ερχοταν βεβαια καλοκαιρια και χειμωνα ..ολο και καποτε δηλαδη μεσα στην χρονια και βγαιναμε μαζι,αλλα παντα και με αλλα ατομα..(btw εχει συγγενεια στην πολη μου,και επειδη τυχαινει να κανω παρεα με συγγενεις και την φιλη του βγαιναμε οπως ειπα παντα μαζι).Φετος το καλοκαιρι μου πετουσε ολο μπιχτες στο msn οταν μου μιλουσε του ειδους"αυτο το καλοκαιρι θα ειναι πολυ ωραιο,θα σου κανω φυσιοθεραπεια(ειναι φυσιοθεραπευτης) και μετα θα σου προσφερω την δικη μου θεραπεια..."δηλαδη ηταν σιγουρος-αποφασισμενος να γινει κατι.Αφηστε που καθε φορα οταν πετουσε κατι τετοια και τον ρωτουσα τι εννοει(ταχα δεν καταλαβαινα)..κρυβοταν και το γυριζε το θεμα.Παντως ειναι εγκυρο πως του αρεσω,το ειπε απο την πρωτη στιγμη στην φιλη μου.Φετος λοιπον το καλοκαιρι αρχισα να νιωθω τυψεις,γιατι δεν του ειπα ποτε ξεκαθαρα πως δεν μου αρεσει,δεν μπορουσα αφου και αυτος δεν ηταν ξεκαθαρος.. παντως καθε φυσιολογικος ανθρωπος θα ειχε καταλαβει πως δεν μου αρεσει...τελοσπαντων εβαλα την κολλητη μου να του πει πως ειμαι τρελα ερωτευμενη με αλλον προκειμενου να ξεκολησει...το επαιξε χαλαρος οταν το ακουσε..αλλα παρολαυτα νομιζω πως ακομη ειναι κολλημενος..Ειναι βεβαια προσεκτικος τωρα δεν πεταει μπιχτες αλλα παρολαυτα εχω αυτην την εντυπωση που θελω να πααμινει εντυποωση και να μην επαληθευτει....
ΥΓ τωρα που το θυμιθηκα..ηθελε και να βρει δουλεια στην πολη μου..Αυτο ηταν που με τρομοκρατησε και ειπα την φιλη μου να του τα πει ξεκαθαρα,γιατι του ελεγε αρχικα απλα πχ"μην εισαι τοσο σιγουρος πως η κατε θα κανει κατι μαζι σου,ξες το στυλ της..κτλ.."
τραγικο?
γιατι εγω?θα ενιωθα εξαναγκασμενη για σχεση μαζι του!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:07, 05-09-10:

Εξαρταται. Εχει τυχει να θεωρησω τον αλλο γλειωδη ή να τον ξεφτιλισω μπροστα σε κοσμο ή να βαλω τα γελια ή να χαμογελασω ή να είμαι πολυ ευγενική ή να πω '' οριστε αντρας''.
Προτιμω μια ρεαλιστικη προσεγγιση γενικοτερα των ανδρων προς εμενα, χωρις φανφαρες, προστυχιες ή και μισολογα και σαλιοτρεχουμενα. Υπερβολες δηλαδή. Δε θα με ελεγα παντως πολυ δεκτικη στο καμακι, δε νομιζω να μου αρεσει να γνωριζω ανδρες με αυτον τον τροπο.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 18:14, 05-09-10:

τους φωνάζω <<άει χάσου ρε βλάκα>>

και αν επιμείνουν με π@π@ριές τύπου : <<έλα τώρα που δεν θες>> και <<για τις φίλες σου ντύθηκες έτσι δηλαδή>> και άλλα τσολκικά , προσθέτω τραγουδιστά :
Χιπ-χοπ χάνομαι μεσ' τα δίχτυα πιάνομαι
απόψε πέθανα με βρήκανε στην αμμουδιά
δίπλα στα κύματα.

Εδώ είν' ωραία MISTER...

Ξεσσαλονίκη στο Βαρδάρι όλα είν' ανοιχτά
μετά τις μία το βράδυ τσάρκα παραραρά
η μηχανή του χρόνου ξέρεις έχει ήδη καεί
σου ζητάνε τσιγάρο μα θέλει προσοχή.
Χιπ-χοπ χάνομαι μεσ' τα δίχτυα πιάνομαι
απόψε πέθανα με βρήκανε στην αμμουδιά
δίπλα στα κύματα.

Εδώ είν' ωραία MISTER...

μετά ακολουθεί κιθαριστικό σόλο και γύρισμα πλάτης

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 19:02, 05-09-10:

sid....αλλαξες φυλλο οσο ελειπα ;

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:52, 05-09-10:

sid βγαλε τη φωτο σου,,σε παρακαλω..

ελεος..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους