Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αντιδράτε στο καμάκι;

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 18:05, 07-09-10:

αναλογα την φαση που βρισκομαι και τον τυπο που μου κανει το καμακι!
εκει ολα μετρανε!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 13:46, 10-09-10:

με τον ευγενεστερο τροπο που μπορει κανεις να πει οχι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lacky
H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε στις 18:55, 13-09-10:

Συνήθως δεν δίνω ιδιαίτερη σημασιά γιατι δεν μου πολυ αρέσει αυτός ο τρόπος προσέγγισης, θα το εκτιμούσα περισσότερο να μου έλεγε ξεκάθαρα αυτο που θέλει παρα να αραδιάζει ένα σωρό αηδίες...
Μου έχει τύχει να μου κάνουν ωραίο καμάκι, ευγενικό και πολύ αγνό, εκεί ναι χαμογέλασα και το χάρηκα κιόλας, αλλα συνήθως οι άντρες που το παίζουν γίνονται γλοιώδεις, εκεί καλύτερα να μην μου έλεγαν τίποτα...
Φυσικά δεν τους βρίζω, εκτός να γίνουν χυδαίοι, αλλα μία ματιά μου φτάνει να καταλάβουν...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 21:37, 17-09-10:

Η ματια της κολασεως!!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 22:25, 06-02-11:

Αναλογα ....αν ειναι στα πλαισια της κομψοτητας και της ευγενειας ...το δεχομαι ευχαριστα παντα με χιουμορ....αν ειναι χυδαιο...ποιος ''οιδε τον Θεο και δεν τον φοβηθηκε....''

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 22:48, 06-02-11:

Δεν μου κάνουν καμάκι. Μάλλον οφείλεται στα αρνητικά vibes που εκπέμπω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 00:20, 23-07-11:

Αναλογα (πγ) αν ειναι ωραιο και ευγενικο χαμογελαω
Αν ειναι προσβλητικο ουτε που γυρναω να κοιταξω

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 00:24, 23-07-11:

όταν έχω σχεση νευριαζω...αν οχι στο θετικο χαμογελαω και στο αρνητικο κατεβαζω καντηλια

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους