Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,090 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναβαθμιση απαρχαιωμένου pc...

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 16:18, 23-08-11:

Βρηκα προσφατα στην ταρατσα ενα μηχανημα που εμοιαζε με pc...Toshiba S35DVD(Satellite 35DVD - Product Specifications - Toshiba)

θα ηθελα να μου πειτε,μπορω να του βαλω μια ram που εχω 512mb 667mhz DDR2 ή θα καει ;;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 16:30, 23-08-11:

βρήκες λάπτοπ στην ταράτσα;

Παίζει και να την σηκώνει, αλλά σε τι θα χρησιμεύσει αν δεν κάνεις ανάλογη αναβάθμιση και στο υπόλοιπο σύστημα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 16:30, 23-08-11:

standard : 128 MB
technology : SDRAM
θα καει..
δεν παιρνει ddr2

πρεπει να βαλεις μια τετοια.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 17:53, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
θα καει..
δεν παιρνει ddr2

πρεπει να βαλεις μια τετοια.
οκ οκ thanx

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
ναι το εψαχνα για να παρω τους φορτιστες του για το κανονικο μου laptop...

Παίζει και να την σηκώνει, αλλά σε τι θα χρησιμεύσει αν δεν κάνεις ανάλογη αναβάθμιση και στο υπόλοιπο σύστημα;
ε μωρε επειδη εχω μια κενη για αυτο ρωτω...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 20:50, 23-08-11:

επεσε απο το σακι του αη βασιλη τη πρωτοχρονια?

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:24, 23-08-11:

Καλέ άιντε πέτα το
Αυτή τη μανία που χουν μερικοί να μαζεύουν και να φτιάχνουν σαράβαλα ποτέ δεν την κατάλαβα
(και συνήθως την έχουν άνδρες...
κύριε ελέησον)

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 00:01, 24-08-11:

Να το χαρίσεις σε κάποιο παιδάκι να ξεκινήσει να μαθαίνει τα βασικά, ή χάρισέ το σ' ένα σχολείο της περιοχής σου.

Εναλλακτικά μπορείς να του κοτσάρεις έναν εξωτερικό σκληρό και να αφήσεις όλα τ' άλλα ίδια, και να το χεις 24/7 για κατεβαστήρι. Οικονομία στο ρεύμα.

Δεν αξίζει να το πολυμαστορέψεις... Δε θα πάει πουθενά με μνήμη SDRAM και IDE υποδοχές για δίσκους (αν και όλο και κανέναν θα βρείς).

Εγώ αυτά θα είχα ως επιλογές. Μη το καταστρέψεις. Οικονομική κρίση έχουμε. Η δώστο κάπου ή έχε το για οικονομικό κατεβαστήρι.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 00:10, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Μη το καταστρέψεις. Οικονομική κρίση έχουμε. Η δώστο κάπου ή έχε το για οικονομικό κατεβαστήρι.
Σωστός. Γιατί είναι "οικονομικό" κατεβαστήρι;

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 00:43, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alessandra
Σωστός. Γιατί είναι "οικονομικό" κατεβαστήρι;
Γιατί φοράει λιγότερο ενεργοβόρα υποσυστήματα. Από κάρτες μέχρι τροφοδοσίες κλπ. Κατεβαστήρι είναι και ο μεγάλος μου ο υπολογιστής και δε θες να μάθεις πόσα δίνω στη ΔΕΗ.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 07:01, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Καλέ άιντε πέτα το
Αυτή τη μανία που χουν μερικοί να μαζεύουν και να φτιάχνουν σαράβαλα ποτέ δεν την κατάλαβα
Δεν είναι προφανές ότι το να δίνεις ζωή σε κάτι που ήταν για πέταμα αναπτερώνει το ηθικό σου και σε κάνει να νιώθεις όμορφα για τον εαυτό σου;

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:28, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Δεν είναι προφανές ότι το να δίνεις ζωή σε κάτι που ήταν για πέταμα αναπτερώνει το ηθικό σου και σε κάνει να νιώθεις όμορφα για τον εαυτό σου;
ασφαλως και συμφωνω αλλα δεν ειναι μονο αυτο,εχει και συναισθηματικη αξια για αυτο ρωτησα....(ειναι το 1ο laptop που ειχα ever!!!)
Γιατί φοράει λιγότερο ενεργοβόρα υποσυστήματα. Από κάρτες μέχρι τροφοδοσίες κλπ. Κατεβαστήρι είναι και ο μεγάλος μου ο υπολογιστής και δε θες να μάθεις πόσα δίνω στη ΔΕΗ.
λες ε;;;χμμμμμμ δεν το σκεφτηκα αυτο θα το κανω μαλλον,θα δω αν γινεται να κανω ενα δικτυο και να κατεβαζω μεσω αυτου αντι του κεντρικου pc...
Να το χαρίσεις σε κάποιο παιδάκι να ξεκινήσει να μαθαίνει τα βασικά, ή χάρισέ το σ' ένα σχολείο της περιοχής σου.
δεν νομιζω καποιος να μαθει τα βασικα απο αυτο το laptop,προφανως δεν ειχεις δει καλα τα specs....

Εναλλακτικά μπορείς να του κοτσάρεις έναν εξωτερικό σκληρό και να αφήσεις όλα τ' άλλα ίδια, και να το χεις 24/7 για κατεβαστήρι. Οικονομία στο ρεύμα.
καλη ιδεα αυτη πραγματι θα δω,μου αρεσει

Δεν αξίζει να το πολυμαστορέψεις... Δε θα πάει πουθενά με μνήμη SDRAM και IDE υποδοχές για δίσκους (αν και όλο και κανέναν θα βρείς).
μπααααααα δεν αξιζει ειναι πολλα τα χρηματα για αναβαθμιση,fuck it παρα ειναι παλιο....

Εγώ αυτά θα είχα ως επιλογές. Μη το καταστρέψεις. Οικονομική κρίση έχουμε. Η δώστο κάπου ή έχε το για οικονομικό κατεβαστήρι.
αν δεν καταφερω να το κανω κατεβαστηρι θα το δωσω πουθενα για ανακυκλωση

Καλέ άιντε πέτα το
(και συνήθως την έχουν άνδρες...
κύριε ελέησον)
δεν την εχουμε μονο εμεις την εχουν και οι γυναικες,αλλωστε,πολλα ατομα την εχουν και οχι τοσο με ηλεκτρονικα αλλα με μπλουζες βαζακια κτλπ...Ασε,που δωθηκαν παραπανω καποιες pretty interesting ideas

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:29, 25-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter

δεν την εχουμε μονο εμεις την εχουν και οι γυναικες,αλλωστε,πολλα ατομα την εχουν και οχι τοσο με ηλεκτρονικα αλλα με μπλουζες βαζακια κτλπ...Ασε,που δωθηκαν παραπανω καποιες pretty interesting ideas
Χαχ, δεν έχεις κι άδικο και για τις γυναίκες (ανθρώπινο φανόμενο εν τέλει) μόνο που έπεσες στην περίπτωση! Εγώ δε μαζεύω τίποτα που είναι παλιατζούρα ή ακόμα και παλιά ρούχα μου που δε μου κάνουν, παπουτσια, βαζάκια (βαζάκια;;; τοινγκ ) κλπ, εκτός(!) αν πρόκειται για βιβλία! Ρούχα/παπούτσια, αν είναι σε καλή κατάσταση τα δίνω σε φίλες μου που έχουμε αυτή την οικείοτητα της ανταλλαγής (πολλές φορές βαριόμαστε τα ίδια και τα ίδια και οι τράμπες είναι ''ανανεωτικές''). Είχα δώσει κάποτε μια σακούλα στην εκκλησία με καμμιά 30αριά μπλουζάκια (!), πεδιλάκια, μπότες.... μέχρι που έμαθα πως δε πήγε ποτέ σε ορφανά, αλλά στα ανίψια και εγγόνια του παπά, ο Θεός να τον έχει καλά (...). Γενικότερα αναπτερώνομαι με τα νέα κι όχι με τη επιδιόρθωση παλαιών, εκτός αν πρόκειται για κάτι διαχρονικό και προβλέπω να το χρησιμοποιήσω στο μέλλον, οπότε το κρατάω.
Οσο για τα σχολεία που αναφέρθηκαν, δίνονται επιδοτήσεις για νέους υπολογιστές, συνήθως δεν τα δέχονται, αλλά αν τελικά γίνουν δεκτά (σπάνιο βέβαια, δεν το έχω ακούσει να συμβαίνει), κάντε μου τη χάρη και κάντε μετά μια βολτά στο σχολείο, να σιγουρευτείτε πως το απαρχαιωμένο πισί σας είναι ακόμα εκεί....
Καλύτερα σε φτωχό παιδί που ξέρεις, παρά σε χέρια που δεν ξέρεις. Γνώμη μου...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 25-08-11 στις 12:51.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:07, 25-08-11:

Χαχ, δεν έχεις κι άδικο και για τις γυναίκες (ανθρώπινο φανόμενο εν τέλει) μόνο που έπεσες στην περίπτωση! Εγώ δε μαζεύω τίποτα που είναι παλιατζούρα ή ακόμα και παλιά ρούχα μου που δε μου κάνουν, παπουτσια, βαζάκια (βαζάκια;;; τοινγκ ) κλπ, εκτός(!) αν πρόκειται για βιβλία! Ρούχα/παπούτσια, αν είναι σε καλή κατάσταση τα δίνω σε φίλες μου που έχουμε αυτή την οικείοτητα της ανταλλαγής (πολλές φορές βαριόμαστε τα ίδια και τα ίδια και οι τράμπες είναι ''ανανεωτικές''). Είχα δώσει κάποτε μια σακούλα στην εκκλησία με καμμιά 30αριά μπλουζάκια (!), πεδιλάκια, μπότες.... μέχρι που έμαθα πως δε πήγε ποτέ σε ορφανά, αλλά στα ανίψια και εγγόνια του παπά, ο Θεός να τον έχει καλά (...). Γενικότερα αναπτερώνομαι με τα νέα κι όχι με τη επιδιόρθωση παλαιών, εκτός αν πρόκειται για κάτι διαχρονικό και προβλέπω να το χρησιμοποιήσω στο μέλλον, οπότε το κρατάω.
Οσο για τα σχολεία που αναφέρθηκαν, δίνονται επιδοτήσεις για νέους υπολογιστές, συνήθως δεν τα δέχονται, αλλά αν τελικά γίνουν δεκτά (σπάνιο βέβαια, δεν το έχω ακούσει να συμβαίνει), κάντε μου τη χάρη και κάντε μετά μια βολτά στο σχολείο, να σιγουρευτείτε πως το απαρχαιωμένο πισί σας είναι ακόμα εκεί....
Καλύτερα σε φτωχό παιδί που ξέρεις, παρά σε χέρια που δεν ξέρεις. Γνώμη μου...
μαζευεις βιβλια ε;;παραξενο εγω παιρνω και διαβαζω πολλα βιβλια διοτι μολις τα τελειωσω μπορω να τα κανω δωρο
τωρα αυτο με τα ρουχα κτλπ δεν ξερω,να σου πω την αληθεια παραξενο μου ακουγεται αλλα αν σου αρεσει εσενα....
τα βαζακια που ειπα ναι ειναι λιγο ακυρο αλλα αυτο μου ηρθε στο μυαλο
η ιστορια με τον παπα ειναι θεικη of courseο Θεός να τον έχει καλά
ναι καλα για τα σχολεια δεν νομιζω οτι οι επιδοτησεις πανε εκει αλλα οτι συνηθως τα τρωνε...εχεις παντως δικιο καλυτερα σε καποιο φτωχο αν και ειλικρινα δεν νομιζω ετσι οπως ειναι το laptop ουτε αυτος να το ηθελε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 12:01, 27-08-11:

βάλτου ένα puppy linux και θα γίνει σαν καινούριο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 12:23, 27-08-11:

Valder,

Ένας celeron τρώει περίπου στα 60-70watt, ενός ένας core2duo (που δεν είναι η τελευταία λέξη στην τεχνολογία) γύρω στα 50.
(ή εκτός το συγκινείς με desktop οπότε πάω πάσο)

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 13:29, 27-08-11:

Βάλτου την μνημη και είσαι Ok. Για ιντερνετοδουλειές μια χαρά είναι δε χρειάζεται να το δώσεις σε κανέναν.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 14:21, 27-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ceres Victoria
βάλτου ένα puppy linux και θα γίνει σαν καινούριο
ειχα βαλει μια φορα,δεν μου αρεσαν και τοσο ηταν παραξενα,ασε που ειχα προβληματα και με το να συνδεθω με wifi...

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Βάλτου την μνημη και είσαι Ok. Για ιντερνετοδουλειές μια χαρά είναι δε χρειάζεται να το δώσεις σε κανέναν.
δεν μπαινει η μνημη που εχω,ειναι πανακριβη να του αγορασω συμβατη μνημη,κοστιζει παραπανω απο την ολικη αξια του pc...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 14:39, 27-08-11:

Ένας celeron τρώει περίπου στα 60-70watt, ενός ένας core2duo (που δεν είναι η τελευταία λέξη στην τεχνολογία) γύρω στα 50.
οντως.. οι καινουριοι επεξεργαστες ολοι σχεδον χαλανε λιγοτερη ενεργεια και αποδιδουν περισσοτερο..

αναμενομενο αφου χρησιμοποιουν ολο και μικροτερα τσιπς

Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 01:25, 28-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από alehunter
ειχα βαλει μια φορα,δεν μου αρεσαν και τοσο ηταν παραξενα,ασε που ειχα προβληματα και με το να συνδεθω με wifi...
έχω ένα desktop με 256 ram και έναν amd επεξεργαστή (δεν θυμάμαι τύπο) και τρέχω lubuntu. Μια χαρά πάει! Βέβαια δεν μπορώ να δώ HD βίντεο γιατί τα γραφικά δεν είναι καλά και κολλάει το βίντεο, αλλά για βασικά πράγματα, πχ σερφάρισμα, πάει μια χαρά. Το lubuntu τρέχει lxde το οποίο είναι πιο φιλικό από τα puppy. Αν δεν κάνω λάθος, τo minimum req για ram είναι 128mb στο lubuntu

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:49, 28-08-11:

έχω ένα desktop με 256 ram και έναν amd επεξεργαστή (δεν θυμάμαι τύπο) και τρέχω lubuntu. Μια χαρά πάει! Βέβαια δεν μπορώ να δώ HD βίντεο γιατί τα γραφικά δεν είναι καλά και κολλάει το βίντεο, αλλά για βασικά πράγματα, πχ σερφάρισμα, πάει μια χαρά. Το lubuntu τρέχει lxde το οποίο είναι πιο φιλικό από τα puppy. Αν δεν κάνω λάθος, τo minimum req για ram είναι 128mb στο lubuntu
ειναι καλα τα lubuntu;;;δεν τα εχω ξαναακουσει ποτε!!!δεν εχω προβλημα να τα βαλω και να τα χρησιμοποιω αν δεν αναγνωρισει το wifi...ειναι πιο ελαφρια απο τα puppy??? τρεχουν σε intel 500mhz????

Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 22:48, 29-08-11:

καλο είναι, τρέχει lxde όπως είπα και παραπάνω. Το puppy τρέχει στην ram, ενώ το lubuntu στον σκληρό.

System requirements

A Pentium II or Celeron system with 128 MiB of RAM is probably a bottom-line configuration that may yield slow yet usable system with Lubuntu. It should be possible to install and run Lubuntu with less memory, but the result will likely not be suitable for practical use.
https://wiki.ubuntu.com/Lubuntu

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 23:59, 29-08-11:

καλο είναι, τρέχει lxde όπως είπα και παραπάνω. Το puppy τρέχει στην ram, ενώ το lubuntu στον σκληρό.

https://wiki.ubuntu.com/Lubuntu
α οκ thanx για τις info και αφου τρεχει στο δισκο θα το σηκωνει ακομα καλυτερα η μπακατελα!!!!οκ χιλια thanx(θα το δοκιμασω και θααααααααααα σου πω)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αναβάθμιση ram.. - Από Liakouras
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-09 στις 11:26.
    • Αναβάθμιση του vbadvanced - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-01-06 στις 14:26.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους