Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,000 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια η στάση σας σχετικά με το κάπνισμα;

Κάπνισμα, ποιά η στάση σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 175)
Καπνίζω επειδή το θέλω
48
27,43%
Καπνίζω επειδή δεν μπορώ να το κόψω
7
4,00%
Το κατάφερα και το έκοψα
14
8,00%
Είμαι μονο παθητικός καπνιστής
106
60,57%

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 11:58, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Να ρωτήσω κάτι; Γιατί στα προηγούμενα ποστ όλοι αναφέρονται στους καπνιστές σαν να είναι η μεγάλη πλειοψηφία; Υπάρχουν στοιχεία;
Πάντως εδώ στο στέκι 64 άτομα δεν καπνίζουν ενώ μόνο 20 καπνίζουν.
Πολύ σωστή επισήμανση Angie_Ann...!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 12:00, 27-03-07:

O ειλικρινης το ανεφερε και προσωπικα τουλαχιστον δεν εχω στοιχεια να σας παραθεσω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nosaltres
Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε στις 17:11, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Ειλικρινής
Με βάση την αρχή της δημοκρατίας η της πλειοψηφίας,αν θέλετε, δεν πρέπει οι καπνιστές να έχουν (μικρότερους η καθόλου) χώρους "καπνιζόντων" αλλά οι μη καπνίζοντες να έχουν τέτοιους χώρους!
Αλλιώς υπάρχει ο φασισμός της μειοψηφίας!@(Γνωστός τελευταία σε πολλές πτυχές της ζωής μας)
Παράδειγμα: Γιατί θα πρέπει να κάθομαι εγώ ο καπνίζων σε ένα εστιατόριο η σε μια καφετέρια (έχει δώσει παράδειγμα η michelle στο τοπικ με τα starbucks) σε έναν απομονωμένο χώρο (μέσα στο κρύο) και να μην κάθεται ο μη καπνίζων που είναι και μειοψηφία ως πελάτης?
Δεν εχει καθολου σημασια ποιος ειναι πλειοψηφια και ποιος μειοψηφια. Απλα. Ενας καπνιστης ενοχλει τον διπλανο του που δεν ειναι! Ο μη καπνιστης, δεν ενοχλει τον καπνιστη διπλανο του!

Αν καποιος εχει παρει την αποφαση στη ζωη του οτι θελει να πεθανει νωρις, εγω δεν φταιω σε τιποτα!

Σορρυ για την εκτος χρονου απαντηση μου, αλλα για μενα το θεμα αυτο επικεντρωνεται στα παραπανω.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 17:33, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Nosaltres
Δεν εχει καθολου σημασια ποιος ειναι πλειοψηφια και ποιος μειοψηφια. Απλα. Ενας καπνιστης ενοχλει τον διπλανο του που δεν ειναι! Ο μη καπνιστης, δεν ενοχλει τον καπνιστη διπλανο του!

Αν καποιος εχει παρει την αποφαση στη ζωη του οτι θελει να πεθανει νωρις, εγω δεν φταιω σε τιποτα!

Σορρυ για την εκτος χρονου απαντηση μου, αλλα για μενα το θεμα αυτο επικεντρωνεται στα παραπανω.
αν και δεν με συμφέρει ... εδώ θα διαφωνήσω
κάποιοι μη καπνιστές είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΙ
και φυσικά και κάποιοι καπνιστές

ήμουν καπνίστρια απ τα 15 ως τα 35... 20 ολόκληρα χρόνια!
Πακέτο και κάτι παραπάνω τη μέρα...
Τι πακέτο δλδ... ένα πακέτο το ήθελα στη δουλειά μόνο!
Είμαι ένα χρόνο μη καπνίστρια (και πολύ χαρούμενη βεβαίως )

ΟΜΩΣ θυμάμαι πάρα πολύ καλά πως ήταν όταν ήμουν καπνίστρια και μου έπρηζαν τα συκώτια κάποιοι μη καπνιστές.
Ναι ήταν εξαιρετικά ενοχλητικό
Γιατί? Γιατί ειλικρινά εγώ δεν τους ενοχλούσα
Γιατί ανέκαθεν ήμουν απ τους καπνιστές που ήταν ευγενικοι... πάντα ρωτούσα αν μπορώ να καπνίσω, ποτέ δεν κάπνιζα στο τραπέζι που τρωει ο κόσμος (εκτος κι αν μου έδιναν άδεια από μονοι τους), φρόντιζα να αεριζω τακτικα τους χώρους που ήμουν, φύσαγα τον καπνό μου μακρυα τους, φρόντιζα το τασάκι μου να μην έχει γόπες που μυρίζουν, πρόσεχα και μέχρι την κατεύθυνση που είχε ο καπνός απ το αναμένο τσιγάρο μου....

Η λογική βέβαια λέει ότι είναι πιο ενοχλητικός ο καπνιστής μιας που προκαλεί και βλάβες στην υγεία του άλλου ενώ ο μη καπνιστής προκαλεί βλάβες μόνο στα νεύρα του καπνιστη
Μιλώντας κι απ τις δύο πλευρές.. πιστεύω ότι όταν ο άνθρωπος δεν έχει τη διάθεση να συνεργαστει με τους γύρω του... είναι ακριβώς το ίδιο ενοχλητικός

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bianca
H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε στις 19:20, 30-03-07:

Καπνιζουμε επειδη το θελουμε!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 19:37, 30-03-07:

Βianca μου (ωραιο nik ετσι;! ) δεν ειπε κανεις οτι καπνιζετε επειδη σας το επεβαλαν.
Καλα κανετε και δικαιωμα σας.Απλως αν το σκεφτεις, εσεις καπνιζετε επειδη το θελετε κι εμεις τοσα χρονια "καπνιζαμε" επειδη...το θελατε!
Τραγικο δεν ειναι.;

Και να προσθεσω οτι πιο πανω συμφωνω με την αποψη της Κ.Ε..
Αλλα η Κ.Ε. ανηκει προφανως στην "ταξη" των καπνιστων που εχουν και λιγο "τακτ".Υπαρχουν πααααααρα πολλοι σαν εκεινη.Αλλα δυστυχως στην Ελλαδα (και το τονιζω κανοντας συγκριση με την Ιταλια) υπαρχουν αλλοι τοσοι που δεν δινουν δεκαρα ουτε για εμας ουτε για τις απαγορευσεις ουτε για τιποτα.
Τα ειπα και πιο πισω.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 19:41, 30-03-07:

Καπνίζω χωρίς καθόλου να υπάρχει εξάρτηση. Το σταματάω κανά μήνα και μετά πάλι ξανά, και καπνίζω και τσιγάρο και πίπα ανάλογα με τις περιστάσεις και τις εποχές. Το δεύτερο (πίπα) είναι ιεροτελεστία και πολύ προτιμότερο απ'όλες τις απόψεις (άρωμα κυρίως), αλλά δεν είναι πολύ πρακτικό όταν είσαι έξω από το σπίτι και σε θεωρούν δήθεν ενώ είναι άσχετοι. Καπνίζω για απόλαυση και όχι από μόδα, είμαι υπεύθυνος για την υγεία μου και αδιαφορώ αν θα πεθάνω από καρκίνο ή καρδιά. Σπάνια καπνίζω μπροστά σε άλλους, εκτός αν είναι καπνιστές. Και όσοι καπνίζουν χωρίς να έχουν υπόψην τί εστί ιεροτελεστία καπνίσματος, πολλές φορές με αηδιάζουν κιόλας. Η αντικαπνιστική εκστρατεία μου φαίνεται δικαιολογημένη αλλά δεν μπορώ να αντέξω ούτε λεπτό να μιλάει ο πρόεδρος των Ελλήνων αντικαπνιστών. Ειδικά αυτός. Κανέναν άλλον δεν έχουν να βάλουν να μας πείσει και να μας προστατεύσει ?

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 20:02, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
αν και δεν με συμφέρει ... εδώ θα διαφωνήσω
κάποιοι μη καπνιστές είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΙ
και φυσικά και κάποιοι καπνιστές

ήμουν καπνίστρια απ τα 15 ως τα 35... 20 ολόκληρα χρόνια!
Πακέτο και κάτι παραπάνω τη μέρα...
Τι πακέτο δλδ... ένα πακέτο το ήθελα στη δουλειά μόνο!
Είμαι ένα χρόνο μη καπνίστρια (και πολύ χαρούμενη βεβαίως )

ΟΜΩΣ θυμάμαι πάρα πολύ καλά πως ήταν όταν ήμουν καπνίστρια και μου έπρηζαν τα συκώτια κάποιοι μη καπνιστές.
Γιατί ανέκαθεν ήμουν απ τους καπνιστές που ήταν ευγενικοι... πάντα ρωτούσα αν μπορώ να καπνίσω, ποτέ δεν κάπνιζα στο τραπέζι που τρωει ο κόσμος (εκτος κι αν μου έδιναν άδεια από μονοι τους), φρόντιζα να αεριζω τακτικα τους χώρους που ήμουν, φύσαγα τον καπνό μου μακρυα τους, φρόντιζα το τασάκι μου να μην έχει γόπες που μυρίζουν, πρόσεχα και μέχρι την κατεύθυνση που είχε ο καπνός απ το αναμένο τσιγάρο μου....

Η λογική βέβαια λέει ότι είναι πιο ενοχλητικός ο καπνιστής μιας που προκαλεί και βλάβες στην υγεία του άλλου ενώ ο μη καπνιστής προκαλεί βλάβες μόνο στα νεύρα του καπνιστη
Μιλώντας κι απ τις δύο πλευρές.. πιστεύω ότι όταν ο άνθρωπος δεν έχει τη διάθεση να συνεργαστει με τους γύρω του... είναι ακριβώς το ίδιο ενοχλητικός
ναι , σπάμε τα νεύρα στους καπνιστες, αλλά έχουμε δίκιο.
εγω αν είμαι για πολύ ωρα σε ένα χώρο με καπνό, αρρωσταίνω.
δεν κάνω πλάκα. μου κλέινει ο λαιμός, βήχω, και μου προκαλεί συνάχι στην μύτη. μια φορά είχα ανεβάσει και πυρετό.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 20:06, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
ναι , σπάμε τα νεύρα στους καπνιστες, αλλά έχουμε δίκιο.
εγω αν είμαι για πολύ ωρα σε ένα χώρο με καπνό, αρρωσταίνω.
δεν κάνω πλάκα. μου κλέινει ο λαιμός, βήχω, και μου προκαλεί συνάχι στην μύτη. μια φορά είχα ανεβάσει και πυρετό.
μα δεν είπα ότι είναι σωστό αυτό που γίνεται βρε!
και μην ξεχνάς... πλέον συγκαταλέγομαι στους μη καπνιστές
κι εμένα με ενοχλεί πλέον ο καπνός και μάλιστα αρκετά...
απλά νομίζω ότι είτε είσαι Βόριος είτε είσαι Νότιος, σε όποια πλευρά του στρατοπέδου κι αν ανήκεις, μπορεί να βρεθεί τρόπος να είναι όλοι ευχαριστημένοι, αρκεί όπως είπα και πριν να υπάρχει καλή διάθεση για συνεργασία

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 20:08, 30-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
μα δεν είπα ότι είναι σωστό αυτό που γίνεται βρε!
και μην ξεχνάς... πλέον συγκαταλέγομαι στους μη καπνιστές
κι εμένα με ενοχλεί πλέον ο καπνός και μάλιστα αρκετά...
απλά νομίζω ότι είτε είσαι Βόριος είτε είσαι Νότιος, σε όποια πλευρά του στρατοπέδου κι αν ανήκεις, μπορεί να βρεθεί τρόπος να είναι όλοι ευχαριστημένοι, αρκεί όπως είπα και πριν να υπάρχει καλή διάθεση για συνεργασία
το ξέρω ότι δεν καπνίζεις πια.
αλλά στην θέση που ήσουν κάποτε(να ακούς τον κάθε ένα να σου παραπονιέται) είναι πολλοί άλλοι. και το ίδιο σκέφτονται και αυτοί. για αυτούς το έλεγα , απλά δεν το ξεκαθάρισα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 22:18, 30-03-07:

Ζανιν 3 χρόνια τώρα που καπνίζω δίπλα σου, τώρα το ακούω αυτό!!

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bianca
H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε στις 08:43, 31-03-07:

Με λύπη μου διαπιστώνω οτι 54 ψηφοι δόθηκαν στο πεδιο που αναφερεται στο παθητικο καπνισμα!Τουλαχιστον στο σπίτι δεν εχω προβλημα να δηλητηριασω κανεναν!

Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 18:01, 31-03-07:

Λυπασαι που δεν καπνιζουν 54 ατομα? Δηλαδη αν φανταστω οτι εσυ ενθαρρυνεις τον κοσμο να καπνιζει? Δικαιωμα του καθενος να καπνιζει, και εγω καπνιζα και μου αρεσε πολυ, αλλα οχι και να το θεωρω κατορθωμα...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:42, 31-03-07:

ιο πιστεύω παρεξήγησες τα γραφόμενα της κοπελιάς

νομίζω ότι αυτό που γράφει είναι ότι, τι κρίμα που τόσος κόσμος καπνίζει παθητικά επειδή κάποιοι δεν φέρονται σωστά (αυτο το συμπεραίνω απ την τελευταία της φράση )

αν κατάλαβα λάθος... ταπεινη σας δούλα να σας καθαρίζω πατάτες αιώνια

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 18:46, 31-03-07:

Α! Σε αυτη την περιπτωση συγγνωμη! Απλα στο poll "ειμαι παθητικος καπνιστης= δεν καπνιζω" μιας και δεν υπαρχει αλλη επιλογη, γιαυτο μου φανηκε οτι το εννοουσε ετσι!

Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη rudess f
H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε στις 11:30, 12-04-07:

και γω δηλώνω μόνο παθητική καπνίστρια και οφείλω να ομολογήσω πως ορισμένες φορές με ενοχλεί αρκετά που κάποιοι δε σέβονται τους υπολοίπους που υπάρχουν σε έναν χωρό.. δε μπορείς να υποχρεώνεις κάποιον να αναπνέει τον καπνό σου (που μπορεί να του προκαλέι και προβλήματα υγείας).. προσωπικά αντέχω τον καπνό αλλά μέχρι ένα σημείο.. όχι να γίνει και τεκές ο χώρος στον οποίο βρίσκομαι..
αλήθεια γιατί καπνίζουν οι άνθρωποι?? ποτέ δεν κατάλαβα τι βρίσκουν στο τσαγάρο..

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 11:40, 12-04-07:

Eγώ εκτός όλων των άλλων που έχουν αναφερθεί, βρίσκω εξαιρετικά αντιαισθητικό να βλέπω κάποιον να καπνίζει, μου δίνει την ιδέα ενός πολύ βρώμικου ανθρώπου και μετά τον συχαίνομαι να τον πλησιάσω πολύ κοντά.
Η αναπνοή του ειδικά είναι πάρα πολύ βρώμικη......

Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Ειλικρινής
Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε στις 11:56, 12-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Eγώ εκτός όλων των άλλων που έχουν αναφερθεί, βρίσκω εξαιρετικά αντιαισθητικό να βλέπω κάποιον να καπνίζει, μου δίνει την ιδέα ενός πολύ βρώμικου ανθρώπου και μετά τον συχαίνομαι να τον πλησιάσω πολύ κοντά.
Το ίδιο και αυτουνού που τρώει σκορδαλιά,τζατζίκι,κρεμμύδια η πίνει αλκκόλ κ.λπ.!
Αλλά ούτε εσύ τα κόβεις αυτά ούτε διώχνεις μακριά σου όσους τα τρώνε!

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 11:58, 12-04-07:

παρατραβηγμένο όσο δεν πάει.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 11:58, 12-04-07:

Το ίδιο και αυτουνού που τρώει σκορδαλιά,τζατζίκι,κρεμμύδια η πίνει αλκκόλ κ.λπ.!
Αλλά ούτε εσύ τα κόβεις αυτά ούτε διώχνεις μακριά σου όσους τα τρώνε!
Oxi δεν είναι το ίδιο, είναι πολύ χειρότερο.
Ακόμα και η σκορδαλιά που δεν μου αρέσει δεν με απωθεί η μυρωδιά της.
Μόνο και μόνο αυτό είναι αρκετό για να το βάλω στα πόδια.....

Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Ειλικρινής
Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε στις 12:03, 12-04-07:

Εγώ τα νοιώθω αυτά αν δω κάποιον να κοιτάει "πονηρά" ένα παιδί η να μπαίνει σε sites με παιδικό πορνογραφικό υλικό!
Είτε καπνίζει ,είτε όχι!

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε στις 12:05, 12-04-07:

Ασχετο, αλλά συμφωνώ μαζί σου.....

Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nosaltres
Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε στις 16:54, 14-04-07:

Εγώ τα νοιώθω αυτά αν δω κάποιον να κοιτάει "πονηρά" ένα παιδί η να μπαίνει σε sites με παιδικό πορνογραφικό υλικό!
Είτε καπνίζει ,είτε όχι!

Ενταξει, ηταν υπερβολικο αυτο το περι βρωμιας, αλλα πανω σε αυτο που λες "honest", αλλο η σωματικη βρωμια και αλλο η ψυχικη.

Επισης ασχετο.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 17:19, 27-04-07:

Συγνωμη δλδ, αλλα τι ακριβως σου εκαναν και σε επρηζαν ; Αφου εσυ επερνες ολα αυτα τα μετρα...ποιο λογο ειχαν να σε πρηζουν ; Μηπως επεσες σε περιπτωσεις ; Μηπως εννοεις οτι ΓΕΝΙΚΑ σου λεγαν να μη καπνιζεις ; αν εννοεις αυτο, τοτε συγνωμη αλλα δε συγκρινεται αυτη η ενοχληση με το να σου χωνουν με το ζορι βλαβερες ουσιες μεχρι τα βρογχιολια.

Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Asterismos
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε στις 18:01, 27-04-07:

Απεχθάνομαι το κάπνισμα κι αισθάνομαι ότι και οι καπνιστές με απεχθάνονται γιατί δεν τους αφήνω σε χλωρό κλαρί. Τι να κάνω όμως βρε παιδιά? Αφού δεν το αντέχω μου δημιουργεί δυσφορία. Δεν μπορώ καθόλου το καπνό. Πνίγομαι. ΟΥΦ. Πολύς κόσμος όμως καπνίζει. Γιατί αυτό? Δηλαδή θα περίμενα, μετά από τόσες καμπάνιες, το κόστος των πακέτων, τα προβλήματα υγείας που δημιουργεί, να μειώνονται οι καπνιστές. Ασε που έχουν σταματήσει και να διαφημίζονται. Παρόλα αυτά τίποτα. Απορώ δηλαδή

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 19:21, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Συγνωμη δλδ, αλλα τι ακριβως σου εκαναν και σε επρηζαν ; Αφου εσυ επερνες ολα αυτα τα μετρα...ποιο λογο ειχαν να σε πρηζουν ; Μηπως επεσες σε περιπτωσεις ; Μηπως εννοεις οτι ΓΕΝΙΚΑ σου λεγαν να μη καπνιζεις ; αν εννοεις αυτο, τοτε συγνωμη αλλα δε συγκρινεται αυτη η ενοχληση με το να σου χωνουν με το ζορι βλαβερες ουσιες μεχρι τα βρογχιολια.
πέραν του ότι ΓΕΝΙΚΑ μου έλεγαν να μην καπνίζω που ειλικρινά το θεωρώ πολύ ενοχλητικό να το πεις σε κάποιον ενήλικα πάνω από μια δυο φορές για το καλό του (δε μπορεί δλδ να του το λες ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ χ 100 φορές)
υπήρχαν πάρα πολλά επικριτικά σχόλια τα οποία ναι είναι εκνευριστικά
και ναι, μπορεί να έπεσα σε περιπτώσεις... όμως αυτό ακριβώς υποστηρίζω, ότι υπάρχουν άνθρωποι που ενώ είσαι σωστός σε όλα, μπορούν να στα κάνουν τσουρέκια! (τα συκώτια )

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 08:37, 28-04-07:

την προηγουμενη εβδομαδα ο χωρος εργασιας μου εγινε και επισημα χωρος μη καπνιστων, αλλα εχω την τυχη το γραφειο μου να ειναι μακρια απο ολα τα λαα και υπαρχει ενα αυτοκολλητο που λεει "Επιτρεπεται Το Καπνισμα"

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 12:45, 24-07-07:

μπήκα αισίως στον 3ο μήνα που το έκοψα

δε με ενοχλεί να καπνίζουν οι γύρω μου φτάνει να μη με ντουμανιάζουν κάτι που με ενοχλούσε εξίσου και όταν κάπνιζα.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:18, 24-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από prime
μπήκα αισίως στον 3ο μήνα που το έκοψα

δε με ενοχλεί να καπνίζουν οι γύρω μου φτάνει να μη με ντουμανιάζουν κάτι που με ενοχλούσε εξίσου και όταν κάπνιζα.
Απίστευτο!
Συγχαρητήρια κουκλίτσα μου!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 13:49, 24-07-07:

Δεν με ενοχλούσαν ποτέ οι καπνιστές ανεξάρτητα του ότι δεν καπνίζω.

Μέχρι που ήρθα Σκωτία. Το κάπνισμα σε όλους τους κλειστούς χώρους απαγορεύεται. Για να καπνίσει κάποιος πρέπει να βγει έξω από το μαγαζί που είναι. Δεν υπάρχουν χώροι καπνιζόντων και μη. Βρε παιδιά, βρήκα την υγειά μου. Τα μάτια μου σταμάτησαν να τσούζουν και τα ρούχα μου να βρωμάνε. Ναι, μπορείς να βγεις για χορό και το ρούχο να μπορεί να ξαναφορεθεί.

Αυτό που διαπίστωσα είναι ότι αυτά τα πράγματα δεν με ενοχλούσαν επειδή τα είχα συνηθίσει. Και όταν κατεβαίνω Ελλάδα και τα βιώνω καταλαβαίνω το εξωφρενικό της φάσης! Αυτό που λένε για την τυραννία των καπνιζόντων είναι γεγονός.

Τέλος πάντων, τώρα πια με ενοχλεί να καπνίζουν εκεί που είμαι, αλλά αν δεν μου ρίχνουν τον καπνό στην μούρη δεν λέω τίποτα επειδή θα με περάσουν για κομπλεξική. Αλλά ρε γ@μώτο, για ποιό λόγο να μην υπάρχει σεβασμός για τους μη καπνίζοντες; Για ποιό λόγο να μην μπορούμε να καθόμαστε σε ένα ποιοτικό περιβάλλον;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Poniro Ksotikouli (Allstar)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poniro Ksotikouli
Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Poniro Ksotikouli έγραψε στις 14:10, 24-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Δεν με ενοχλούσαν ποτέ οι καπνιστές ανεξάρτητα του ότι δεν καπνίζω.

Μέχρι που ήρθα Σκωτία. Το κάπνισμα σε όλους τους κλειστούς χώρους απαγορεύεται. Για να καπνίσει κάποιος πρέπει να βγει έξω από το μαγαζί που είναι. Δεν υπάρχουν χώροι καπνιζόντων και μη. Βρε παιδιά, βρήκα την υγειά μου. Τα μάτια μου σταμάτησαν να τσούζουν και τα ρούχα μου να βρωμάνε. Ναι, μπορείς να βγεις για χορό και το ρούχο να μπορεί να ξαναφορεθεί.

Αυτό που διαπίστωσα είναι ότι αυτά τα πράγματα δεν με ενοχλούσαν επειδή τα είχα συνηθίσει. Και όταν κατεβαίνω Ελλάδα και τα βιώνω καταλαβαίνω το εξωφρενικό της φάσης! Αυτό που λένε για την τυραννία των καπνιζόντων είναι γεγονός.

Τέλος πάντων, τώρα πια με ενοχλεί να καπνίζουν εκεί που είμαι, αλλά αν δεν μου ρίχνουν τον καπνό στην μούρη δεν λέω τίποτα επειδή θα με περάσουν για κομπλεξική. Αλλά ρε γ@μώτο, για ποιό λόγο να μην υπάρχει σεβασμός για τους μη καπνίζοντες; Για ποιό λόγο να μην μπορούμε να καθόμαστε σε ένα ποιοτικό περιβάλλον;
Πωπω, και εγώ αυτά σκέφτομαι. Πόσο ενοχλητικό είναι που κάθε φορά που γυρνάω κατά τις 6 πρέπει να πλύνω 2 φορές τα μαλλιά μου γιατί κάποιοι θέλουν να θεωρούν τις συνήθειες τους "ανάγκες" και να σου τις επιβάλλουν.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 21:59, 24-07-07:

Αντικαπνιστης. Και αυστηρος. Εχω ηδη αναπνευσει πολυ τσιγαριλα στη ζωη μου και με ενοχλει πολυ. Μυριζω οτι καποιος καπνιζει απο 100 μετρα.
Με πιανει μια μικρη δυσπνοια οταν καπνιζουν διπλα μου.

Αλλα ποτε δε μπορεις να αναγκαζεις ολους στην παρεα να μην καπνιζουν.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 22:13, 24-07-07:

εγω εδω κ εναμιση χρονο δυστηχος καπνιζω...

αν μπορουσα να τα σταμησω θα το εκανα....

ισως δεν εχω προσπαθησει αρκετα

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 09:49, 25-07-07:

Βγαλε το "ισως" καλυτερα

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 11:30, 25-07-07:

Θάνατος στους καπνοπαραγωγούς!!

Παράθεση

Χαμόγελο (Χριστίνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Χαμόγελο
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Χαμόγελο έγραψε στις 12:50, 25-07-07:

Δυστυχώς καπνίζω σαν φουγάρο παρ'ότι εγκυμονούσα και με κάποιο μικρό πρόβλημα υγείας. Δεν ξέρω αν είναι επειδή το θέλω ή επειδή δεν μπορώ να το κόψω, νομίζω ότι είναι το πρώτο με δικαιολογία το δεύτερο.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 12:51, 25-07-07:

Εγκυμονούσα και φουγάρο; ...

Παράθεση

Χαμόγελο (Χριστίνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Χαμόγελο
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Χαμόγελο έγραψε στις 18:19, 25-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εγκυμονούσα και φουγάρο; ...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 07:52, 26-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
εγω εδω κ εναμιση χρονο δυστηχος καπνιζω...

αν μπορουσα να τα σταμησω θα το εκανα....

ισως δεν εχω προσπαθησει αρκετα
το ότι μπορείς.... είναι το μόνο σίγουρο

Αρχική Δημοσίευση από Χριστινάκι
Δυστυχώς καπνίζω σαν φουγάρο παρ'ότι εγκυμονούσα και με κάποιο μικρό πρόβλημα υγείας. Δεν ξέρω αν είναι επειδή το θέλω ή επειδή δεν μπορώ να το κόψω, νομίζω ότι είναι το πρώτο με δικαιολογία το δεύτερο.
μην το κάνεις αυτό.... σκέψου το μωρό σου...
έχεις ιδέα τι του προκαλείς?
χώρια που αν συμβεί κάτι να είσαι σίγουρη ότι θα θες να πεθάνεις απ τις τύψεις σου....
τα μωρά που καπνίζουν οι μαμάδες τους γεννιούνται πρόωρα και πολύ μικρά... με αυξημένο ποσοστό θνησιμότητας....
το αντέχεις να το περάσεις αυτό για ένα κωλοτσιγάρο ρε γμτ?

Παράθεση

dimitris883

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitris883
Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O dimitris883 έγραψε στις 23:00, 30-12-07:

Χαιρομαι πολυ που βλεπω στο δημοψηφισμα πως το μεγαλυτερο ποσοστο ανηκει στους παθητικους καπνιστες!Και αλοιμονο μην παρεξηγηθω, οχι για το οτι τους το επιβαλουμε εστω και παθητικα, αλλα για το οτι δεν το βαζουν στο στομα τους.Ευχομαι να το κοψω και εγω παντως!Και ας γινω ενας παθητικος καπνιστης που ολοι φυσουν τον καπνο επανω μου!Τελος να πω στους μη καπνιζοντες να ειναι παντα αυστηροι και επικριτικοι απεναντι μας μηπως ... σωθει κανεις μας!

Παράθεση

eftychia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eftychia
H eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H eftychia έγραψε στις 12:33, 10-01-08:

Και εγω να πω οτι ξαφνιαστηκα ευχαριστα απο το δημοψηφισμα αυτο!Εκνευριζομαι απιστευτα όμως όταν τρωω το καπνό του αλλουνού στη μουρη μου, και μην ανησυχεις dimitri883 τους κραζω οποιον καπνιζει πανω στη μουρη μου, κανοντας και την επιδεικτικη κινηση , τιναγμα του καπνου γυρω απο την περιοχη του προσωπου, οταν καποιος κανει το λαθος να μη προσεχει τον καπνό του τσιγάρου του. Δυστυχως το χειροτερο με τους με μας τους μη καπνιστες ειναι όταν πάμε σ ενα χωρο που εχει πολλους καπνιστες και μετα φευγουμε απο κει και μυριζουν τα μαλλια και τα ρουχα μας, ενω αντιθετα επειδη οι καπνιστες εχουν συνηθισει τη μυρωδια δεν το καταλαβαινουν.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:59, 10-01-08:

Αχ, ας γίνει επιτέεεελους κάτι, για την απαγόρευση του καπνίσματος στους δημόσιους χώρους...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 15:04, 10-01-08:

Συμφωνώ απόλυτα με το Γίδι! Είναι απαράδεκτο να βγαίνεις έξω για καφέ και επειδή ένα άτομο στην παρέα καπνίζει να κάθεσαι στους καπνιστές και να σου έρχεται ο καπνός στο πρόσωπο! Αν είναι δυνατόν! Δεν μπορείς να πεις και τίποτε γιατί θα χαρακτηριστείς ρατσιστής... Και άντε πες ότι δεν καπνίζει κανένας στην παρέα, υπάρχουν φορές που βγαίνω έξω και δακρύζουν τα μάτια μου από τον καπνό, ένας φίλος μου πάλι με άσθμα δεν μπορεί να διασκεδάσει γι' αυτόν τον λόγο...

Είναι απλώς α-π-α-ρ-α-δ-εκ-τ-ο επειδή ο άλλος θέλει να πεθάνει από καρκίνο του πνεύμονα να πρέπει να συ να εισπνέεις τον καπνό του! Εδικά από τη στιγμή που οι καπνιστές δεν αποτελούν ούτε το 60 ούτε το 70 ούτε και κανένα συντριπτικό ποσοστό...

Παλιότερα ήμουν πολύ πιο ανεκτική αλλά πλέον ακόμα και σε κάλους φίλους όταν καπνίζουν τους υποδεικνύω συνεχώς να μην το κάνουν μπροστά στο πρόσωπο μου. Επίσης δεν είναι και ότι καλύτερο να φιλάς έναν καπνιστή...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:07, 10-01-08:

Ναι, το να φιλάς καπνιστή είναι απαίσιο. Ειδικά αν είναι χρόνια καπνιστής, χάλια...
Πλέον δεν πτοούμαι από το πώς θα χαρακτηριστώ, έχει μετακομίσει πολύς κόσμος εξ' αιτίας μου, επειδή καθόταν σε λάθος περιοχή του καφέ...
Αλλά πόσο ακόμα θα αντέχω να το κάνω αυτό, δεν ξέρω...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristoforos_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xristoforos_
Ο xristoforos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O xristoforos_ έγραψε στις 16:24, 10-01-08:

δεν υπάρχουν παθητικοί καπνιστές...

μόνο αντιπαθητικοί αντικαπνιστές...

ixic_

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:28, 10-01-08:

Mουαχ μουαχ... φρέσκο το αστείο σου!

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 16:33, 10-01-08:

Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να καπνίσω και αυτό γιατί ποτέ δε με ενδιέφερε ιδιαίτερα να "δω πώς είναι"... Το μόνο που με ενοχλεί απίστευτα είναι να φυσάνε τον καπνό επάνω μου-αν θέλουν να καταστρέψουν την υγεία τους είναι δικό τους θέμα, με τη δική μου όμως δε θα ανακατευτούν!

Άκουσα πάντως ότι σε κάποιες χώρες βγήκε νόμος που απαγορεύει το κάπνισμα παντού (επιτρέπεται μόνο σε εξωτερικό χώρο). Μακάρι να γινόταν κάτι τέτοιο και εδώ...

Παράθεση

frappe

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη frappe
Ο frappe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O frappe έγραψε στις 16:58, 10-01-08:

Οι περισσότεροι θα έχουν ξαναδει το διάσημο ... ταβάνι στο καπνιστήριο κάποιας έταιρείας

Ξέρω ότι δεν μπορώ να πείσω κάποιον καπνιστή να το σταματήσει. Το ξέρω γιατί κι εγώ πρώην καπνιστής είμαι. Δεν πα να σου λένε ό,τι θέλουν οι άνθρωποι που σε αγαπάνε.. Το κόβεις όταν το αποφασίσεις εσύ.

Το μόνο που ελπίζω είναι να βοηθήσω, έστω και έναν, να πάρει την απόφαση

Παρακολουθήστε αυτό... μόνο από περιέργεια

Συμβουλή! Σβήστε το τσιγάρο την ώρα που παρακολουθείτε το video για να μην ξεράσετε

Εμένα, αυτό μου έρχεται να κάνω όταν σκέφτομαι ότι τα 400 τα κάπνιζα μέσα σε 10 μόνο μέρες

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη frappe : 10-01-08 στις 17:12.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:15, 10-01-08:

Να κι από μένα κάτι... παλιά διαφήμιση, άλλα ήθη κι έθιμα...

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 17:17, 10-01-08:

Πολυ ωραια εικονα και πολυ καλο το βιντεο ! Θενκς !

Να και κατι για συμπληρωμα :

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους