Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,802 μηνύματα σε 75,395 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 573 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

O Ιησούς στο Google Maps: Αλήθεια , τύχη ή μοντάζ ;

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:19, 26-07-05:

Χάζευα στο Google maps την είκονα που παραθέτω πιο κάτω.....

Τι πιστεύετε απλώς ετύχε να συμβεί , είναι αλήθεια ή μοντάζ....
Προσωπίκα μιας και τα χρώματα είναι κάπως περιέργα πιστεύω ότι είτε έγινε κάποιο λάθος κάτα την "φωτογράφιση" ή μοντάζ....

Επίσης ψάχνοντας περισσότερες λεπτομέριες για αυτό το θέμα βρήκα αυτό
http://www.flexbeta.net/main/comments.php?catid=1&shownews=13915
που λέει ότι αύτο το πρώσοπο είναι ο ιησούς.....
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  googlemap.jpg
Εμφανίσεις:  348
Μέγεθος:  479,4 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 26-07-05 στις 09:22.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:43, 26-07-05:

Τώρα εγώ θα ρωτήσω μια βλακεία,είναι πρωί οπότε διακιολογούμαι
αυτό είναι χάρτης και είναι το πρόσωπο του Χριστού??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 09:46, 26-07-05:

Βασικά φαίνεται μονταρισμένο... Αλλά αν το δεχτούμε τότε πρέπει να το συνδιάζουμε με τα πρόσωπα που "διακρίνονται" (αν που ότι και αυτά δεν είναι μοντάζ) στην επιφάνεια του πλανήτη Άρη οπότε πολύ πιθανόν να είναι εξωγήινοι
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:48, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Τώρα εγώ θα ρωτήσω μια βλακεία,είναι πρωί οπότε διακιολογούμαι
αυτό είναι χάρτης και είναι το πρόσωπο του Χριστού??
10.47 πρωί ;;;;; κάλα anyway
Το google maps είναι μια υπηρεσία της google που έχει χάρτες από ολό το κόσμο όπως επίσης και φωτογραφίες απο δορυφόρο .... Ε λοιπόν σε μια εικόνα από δορυφόρο βρέθηκε αυτη η εικόνα .....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 09:51, 26-07-05:

Έστω οτι μοιάζει με πρόσωπο... Γιατί ντε και καλά να είναι του Ιησου?
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 09:53, 26-07-05:

Έτσι επικοινωνεί μαζί μας? Έλεος...
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:56, 26-07-05:

Συμφωνώ με Μισέλ

Πρωί είναι για εμένα έχω κοιμηθεί3 ώρες και γι'αυτό υπολειτουργώ και μην μου φέρνεις αντιρρήσεις γιατί θα σε μαστιγώσω
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 10:01, 26-07-05:

Δεν ξέρω ... έτσι γράφει το άρθο , νομίζω αν διαβάσεις το άρθο θα σου λυθούν οι απορίες ....αλλά το αν θα τις πιστέψεις ή οχι είναι άλλο θέμα
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:49, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Έστω οτι μοιάζει με πρόσωπο... Γιατί ντε και καλά να είναι του Ιησου?
Την ίδια ερώτηση θα έκανα και εγώ......
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:52, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Την ίδια ερώτηση θα έκανα και εγώ......
Καλά αν κάποιος έρθει τώρα και πει με επιχειρήματα ότι αυτή οι εικόνα την έκανε το google για να γίνει πιο γνωστό το google maps δεν θα μου φανεί καθόλου περιέργο....
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:27, 26-07-05:

Το περίεργο είναι ότι τέτοιες μάυρες σκιές έχει μόνο εκεί. Σκια στην σκιά πως γίνετε και στην τελική εχουν δίκιο τα παιδιά γιατι να είναι ο Ιησούς?
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:28, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Καλά αν κάποιος έρθει τώρα και πει με επιχειρήματα ότι αυτή οι εικόνα την έκανε το google για να γίνει πιο γνωστό το google maps δεν θα μου φανεί καθόλου περιέργο....
Πολύ πιθανό...... Παααααρα πολύ πιθανό!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:11, 26-07-05:

Γιατί πολύ απλά τέτοιες φώτος προκαλούν εντύπωση και κάνουν τους πιστους να αναφωνούν wow! ενδυναμόνωντάς την πίστη τους....Νομίζω...8)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:57, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Γιατί πολύ απλά τέτοιες φώτος προκαλούν εντύπωση και κάνουν τους πιστους να αναφωνούν wow! ενδυναμόνωντάς την πίστη τους....Νομίζω...8)
Τι θέλεις να πείς ; δεν κατάλαβα
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:46, 26-07-05:

Εννοώ ότι μόνο αν ονομαστεί ότι είναι το πρόσωπο του Ιησού θα του δώσει ο οποιοσδήποτε σημασία...αλλιώς θα εξηγηθεί ως ένα φυσικό φαινόμενο από τους επιστήμονες....Επιπλέον η θρησκεία αυτο το ονομάζει θαύμα και τονίζει ότι ειναι ένας τρόπος που δηλώνει την παρουσία του Ιησού στη γη ενδυναμώνοντας την πίστη των πιστών...Ο καθένας πιστεύει αυτό που θέλει 8)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 10:37, 27-07-05:

Εννοώ ότι μόνο αν ονομαστεί ότι είναι το πρόσωπο του Ιησού θα του δώσει ο οποιοσδήποτε σημασία...αλλιώς θα εξηγηθεί ως ένα φυσικό φαινόμενο από τους επιστήμονες....Επιπλέον η θρησκεία αυτο το ονομάζει θαύμα και τονίζει ότι ειναι ένας τρόπος που δηλώνει την παρουσία του Ιησού στη γη ενδυναμώνοντας την πίστη των πιστών...Ο καθένας πιστεύει αυτό που θέλει 8)
Χεχε και έτσι βγαίνουν όλοι κερδισμένοι
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:47, 27-07-05:

Χεχε και έτσι βγαίνουν όλοι κερδισμένοι
Aκριβώς...αλλά αυτή είναι δικιά μου άποψη 8)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:02, 27-07-05:

Aκριβώς...αλλά αυτή είναι δικιά μου άποψη 8)
Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν μπορεί να είναι σωστή
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:27, 27-07-05:

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν μπορεί να είναι σωστή
Aπλά πάω βάση λογικής 8)
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 09:53, 29-07-05:

Τί άλλο θα σκαρφιστούν αυτοί οι χριστιανοί... Έχουν καταντήσει γραφικοί...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια