Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο σας ενοχλούν τα κατοικίδια στη θάλασσα;

ioanna3kc

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioanna3kc
H ioanna3kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H ioanna3kc έγραψε στις 16:02, 11-02-14:

Προσωπικά δεν με ενοχλούν καθόλου, ίσα ίσα τα χαίρομαι! όμως το αν θα πάρεις το σκύλο σου στην παραλία νομίζω είναι κυρίως θέμα του πώς συμπεριφέρεται ο σκύλος! αν έχω ένα ζωηρό κουτάβι ή ένα αγίου βερνάρδου που δεν το έχω εκπαιδεύσει όχι δεν θα το πάρω να το πάω μεσα στις ξαπλώστρες! αν είναι υπάκουο δεν θα έχω θέμα! έχω και γω σκύλο που τον παίρνω μαζί μου στη θάλασσα, όμως προτιμώ παραλίες χωρίς κόσμο. έτσι έχουμε και τον χώρο μας να παίξουμε αλλά όυτε χρείαζεται να ανησυχώ και να τον κοιτάω κάθε λίγο! στις ελάχιστες περιπτώσεις που τον πήρα μαζί μου σε οργανωμένη παραλία είχα πρόβλημα γτ έτρεχε σε όποιον έπαιζε ρακέτες, του γαύγιζε, έπαιρνε την μπάλα και έτρεχε.. :-p οκ, ο σκύλος το έκανε για να παίξει αλλά υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται τους σκύλους (ακόμα και τους μικρόσωμους), οπότε όσοι έχουμε σκύλους πρεπει να το σεβόμαστε.. οπότε πας σε μια παραλία με λίγο κόσμο και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maro92

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Maro92
H Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Maro92 ποτέ μην λες ποτέ! έγραψε στις 16:11, 11-02-14:

Έχω σκυλάκι αλλά ανήκω σε αυτούς που το φροντίζουν τρομερά είναι πεντακάθαρο και μαζεύω πάντα ότι "σκουπίδι" δημιουργεί. Δεν είναι το κατοικίδιο το πρόβλημα φίλοι μου αλλά οι ανεύθυνοι ιδιοκτήτες. Τα ζώα είναι πάντα αγαθά και αγαπησιάρικα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους