Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,281 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα έκανες σεξ με τον/την σύντροφό σου, αν αποκτούσε AIDS;

Θα κάνατε sex με την κοπέλα/ αγόρι σας αν μαθαίνατε έτσι ξαφνικά πως έχει AIDS;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 69)
Θα έκανα
13
18,84%
Δε θα έκανα
56
81,16%

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 12:33, 01-09-11:

Ας υποθέσουμε πως έχεις μια κοπέλα / αγόρι που την/τον αγαπάς πολύ και αποφασίσατε να περάσετε όλο το υπόλοιπο της ζωής σας μαζί μέχρι να σας χωρίσει ο θάνατος. Νιώθετε ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος στον κόσμο, πουλάκια κελαηδούνε και άλλα τέτοια.

Δυστυχώς έρχεται η κακιά η ώρα και η κοπέλα/ αγόρι μολύνεται με τον ιό του AIDS (η μόλυνση δεν ήρθε από ερωτική προδοσία αλλά από μετάγγιση και το ξέρετε).

Θα ξανακάνετε sex με το αγόρι/ κοπέλα σας;
Θα το διαλύατε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 01-09-11 στις 13:24. Αιτία: Διορθώθηκε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 12:48, 01-09-11:

Θα του το ελεγα.
Το και το.Ετσι εχουν τα πραγματα.
Θες να ειμαστε μαζι ;οκ (αν και φοβαμαι μην σε κολλησω)
Δεν θες; Το σεβομαι και το καταλαβαινω απολυτα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 12:50, 01-09-11:

Θα ήθελε αυτή να κάνει με μένα;
Εγώ αν ήμουν στη θέση της ούτε να την πλησιάσω από κοντά δεν θα ήθελα.

Το σεξ είναι μια απόλαυση. Είναι σαν να ρωτάς, μπορείς να ερεθιστείς με τη θηλιά στο λαιμό και το σκαμπό να τρίζει;

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 13:10, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Θα ήθελε αυτή να κάνει με μένα;
Εγώ αν ήμουν στη θέση της ούτε να την πλησιάσω από κοντά δεν θα ήθελα.

Το σεξ είναι μια απόλαυση. Είναι σαν να ρωτάς, μπορείς να ερεθιστείς με τη θηλιά στο λαιμό και το σκαμπό να τρίζει;
Δεδομένου ότι θα σε αγαπάει λογικά θα σου λέει ότι δε θα θελει να εισαι μαζι σου και να φύγεις μακριά. Θα βρίσκεται σε άθλια ψυχολογική κατάσταση. Εσύ τότε την παρατάς ή όχι

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,301 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 13:27, 01-09-11:

Στη φάση που είμαι τώρα με τον άνθρωπο που είμαι δηλώνω κατηγορηματικά ΟΧΙ. Θα συνεχίσω τη ζωή μου κανονικά θέτοντας νέα μέτρα ασφαλείας για μένα. Μόνο που θα λυπάμαι που δε θα μπορώ πια να κάνω παιδί μαζί του.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 15:00, 01-09-11:

Για κανενα λογο
Βεβαια αμα βρισκομουν στη θεση που περιγραφετε, να εχω βρει το μεγαλο ερωτα κλπ , θα ηταν πιο δυσκολο αλλα η αποφαση θα ηταν και παλι η ιδια .
Λογικη πανω απ'ολα

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 16:01, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Θα ξανακάνετε sex με το αγόρι/ κοπέλα σας;
Θα το διαλύατε;
Κατά πάσα πιθανότητα δεν θα έκανα, αλλά αν πραγματικά αγαπάς τον σύντροφο σου δεν τον αφήνεις σε μια τέτοια στιγμή που σε χρειάζεται. Δεν θέλω να μου τύχει απλά γιατι πιστεύω πως θα τα ΄παιζα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 16:41, 01-09-11:

Πώς θα μπορούσε κάποιος να πει ναι; Όσο ερωτευμένος/η και να είσαι, πρέπει να νοιάζεσαι και για την υγεία σου... Όσες προφυλάξεις και να πάρεις, πάντα θα μπορούν να πάνε στραβά τα πράγματα...

Θα είναι σίγουρα τραγικό... Αλλά δυστυχώς θα είμαι απόλυτος...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 17:51, 01-09-11:

και γω θα συμφωνησω με τον απο πανω νομιζω..

Παράθεση

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΚΟΡΩΝΕΥΣ
Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε στις 18:18, 01-09-11:

οχι φυσικα . αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα την στηριζα
θα την στηριζα μεχρι εκει που δεν πηγαινε αλλο .
αλλο να ειμαι κοντα στον ανθρωπο μου και αλλο να καταδικασω και εγω την ζωη μου .

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,301 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 20:40, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΟΡΩΝΕΥΣ
οχι φυσικα . αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα την στηριζα
θα την στηριζα μεχρι εκει που δεν πηγαινε αλλο .
αλλο να ειμαι κοντα στον ανθρωπο μου και αλλο να καταδικασω και εγω την ζωη μου .
Τότε δεν αγαπούσες φίλε. Γιατί η αγάπη δεν είναι μόνο στα εύκολα - θέλει και θυσίες. Ντρέπομαι γι' αυτό που λες και την αγάπη σου με τα δικά σου μέτρα και σταθμά κράτα τη, χάρισμά σου.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,274 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 20:47, 01-09-11:

Θα έκανα.

Αν είχα εγώ,το πιθανότερο να μην την πλησίαζα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:52, 01-09-11:

Αν ημουν σε μακροχρονια σοβαρη σχεση ,με τον συντροφο μου θα ακολουθουσα τις υποδειξεις των γιατρων.....

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 20:55, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Αν ημουν σε μακροχρονια σοβαρη σχεση ,με τον συντροφο μου θα ακολουθουσα τις υποδειξεις των γιατρων.....
Χοχο...Αυτό μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ. Έχω ακούσει γιατρό να λέει πως όσοι έχουν AIDS πρέπει να αυτοκτονούν
[ok, προφανώς extreme περίπτωση αλλά σου λέω ότι υπάρχουν και τέτοιοι]

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 21:17, 01-09-11:

και ΠΑΦ σκάει το προφυλακτικό. Μετά χάνεις 20 χρόνια απ την ζωή σου μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα και πάλι σιγά μην ησυχάσεις. Η απάντησή μου είναι όχι.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 21:31, 01-09-11:

Δεν ξέρω, είναι από αυτές τις περιπτώσεις που δεν θέλω ούτε να τις σκέφτομαι. Πολύ δύσκολη κατάσταση.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 21:32, 01-09-11:

Αν είχε εκείνος κατα πάσα πιθανότητα θα είχα και γω. Θα ήμουν εκεί όμως άγρυπνος φρουρός και θα προσπαθούσα να μην τον κάνω να νοιώσει άβολα. Μάλλον λοιπόν θα έκανα, ακολουθώντας τις συμβουλές του γιατρού μου. Εκείνος όμως ξέρω πως δεν θα έκανε... ούτε και γω αν ήμουν στη θέση του, γιατί αυτό είναι αγάπη... να νοιάζεσαι πρώτα για τον άλλο και μετά για τον εαυτό σου!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 21:36, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από kaleidoscope
Χοχο...Αυτό μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ. Έχω ακούσει γιατρό να λέει πως όσοι έχουν AIDS πρέπει να αυτοκτονούν
[ok, προφανώς extreme περίπτωση αλλά σου λέω ότι υπάρχουν και τέτοιοι]
Προφανως δεν ηταν γιατρος αυτος που ξεστομησε αυτη την κουβεντα...εκτος ανηταν της εποχης που '' εθαβαν'' τους λεπρους στη Σπιναλογκα και τους ψυχικα ασθενεις στα κολαστηρια τυπου Λερου...

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Αν είχε εκείνος κατα πάσα πιθανότητα θα είχα και γω.
Σωστο....τα ειπες ολα με μια φραση...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 01-09-11 στις 22:07. Αιτία: συγχώνευση, διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

natalia3807

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη natalia3807
H natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H natalia3807 έγραψε στις 00:04, 02-09-11:

μάλλον όχι,το aids δεν είναι παιχνιδάκι είναι μια πολύ σοβαρή ασθένεια που τη ζωή σου τη κάνει πολύ δύσκολη,επίπονη και σου στερεί παρα πολλά χρονια ζωής,φυσιολογικής ζωής,δεν λέω θα τον στήριζα όσο μπορούσα αλλα sex δεν θα έκανα πια μαζί του,όσο σκληρό και αν ακούγεται και συγγνώμη αλλα δεν είμαστε όλοι μεγαλόψυχοι.αυτή η αρρώστια σου αλλάζει ολοκληρωτικά τη ζωή σου,όλοι σε αντιμετωπίζουν κάτι σαν τρόπαιο δυστυχώς και εγώ δεν θα το έκανα αυτό μονο και μονο για να κάνω sex με κάποιον που έχει aids.Στο κάτω κάτω τόσα πράγματα θα έχει να σκέφτεται δεν νομίζω να έχει όρεξη για αυτό

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 00:23, 02-09-11:

οι αποψεις μου σε τετοια θεματα ειναι απολυτες.
δεν θα εβαζα με τιποτα σε κινδυνο την σωματκη μου ακεραιοτητα για ενα π......σορρυ που το λεω ετσι αλλα αυτη ειναι η σκληρη πραγματικοτητα.
εχω διαβασει οτι υπαρχουν σαιτ οπου ατομα με AIDS βρισκουν ερωτικο συντροφο π να εχει και ο ιδιος την ασθενεια.
ναι το προφυλακτικο ειναι ενα μεσο προφυλαξης απο τη μολυνση....αλλα σκεφτειτε..... ειναι μια λεπτη φλουδα λατεξ που χωριζει την ζωη απο τον θανατο!
θα εμπιστευοσασταν το μελλον σας ,τη ζωη σας σε μια φλουδα λατεξ???????? προσωπικα δεν θα το εκανα και δεν προκειται να αλλαξω γνωμη.

αν ειχα κολλησει εγω τον ιο θα του το ελεγα και σε περιπτωση π ηταν απερισκεπτος και ηθελε να παραμεινει μαζι μου θα τον απομακρυνα.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 00:33, 02-09-11:

Δεν θα πεθαινα ετσι αδικα..ΌΧΙ σεξ

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 00:34, 02-09-11:

θα εμπιστευοσασταν το μελλον σας ,τη ζωη σας σε μια φλουδα λατεξ?

λολ
μερικοί δεν θα υπήρχαμε καν, εάν δεν ήταν αναξιόπιστη η φλούδα του λάτεξ

Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Miss Brightside
H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε στις 00:35, 02-09-11:

Όχι, δε θα έκανα, αυτό όμως δε σημαίνει ότι δε θα ήμουν δίπλα του. Μια σχέση, ιδιαίτερα σε μια τέτοια φάση, δεν εξαρτάται μόνο από το σεξ.

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 00:37, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
λολ
μερικοί δεν θα υπήρχαμε καν, εάν δεν ήταν αναξιόπιστη η φλούδα του λάτεξ
μακαρι να ξεραμε οτι θα αποβει αναξιοπιστη μονο σε αναπαραγωγικα θεματα (που ειναι και θετικα ετσι? γεννιεται ενα παιδι!!!!<3)
το θεμα ειναι τι γινεται οταν αυτη η φλουδα λατεξ σε εγκαταλειψει στα δυσκολα....... βλεπε αφροδισια νοσηματα!!!!
εκει ειναι το μεγαλο πανυγυρι!!!!!!!

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 00:47, 02-09-11:

παντως φοβερο θεμα τα συγχαρητηρια μου στον φοκο
κατι παρομοιο ηταν και το θεμα εξετασης μου στις προφορικες εξετασεις του μαθηματος της βιοηθικης μονο που εκει ηταν διατυπωμενο ετσι:

ειστε νοσηλευτρια και εργαζεστε σε νοσοκομειο λοιμωδων νοσηματων.
φευγετε απο εκει και βρισκεται εργασια σε μια κλινικη στο γυναικολογικο τμημα. μια ασθενης σας ειναι πολυ χαρουμενη γιατι οι εξετασεις π εκανε για να δει αν μπορει να κανει παιδι βγηκαν καλες. προκειται να παντρευτει σε λιγους μηνες.
φευγοντας απο το νοσοκομειο σας γνωριζει τον συντροφο της και μελλοντικο συζυγο της.
προς μεγαλη σας εκπληξη ηταν ασθενης σας στο προηγουμενο νοσοκομειο και επασχε απο AIDS.......Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ........ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ

Παράθεση

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε στις 00:48, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Τότε δεν αγαπούσες φίλε. Γιατί η αγάπη δεν είναι μόνο στα εύκολα - θέλει και θυσίες. Ντρέπομαι γι' αυτό που λες και την αγάπη σου με τα δικά σου μέτρα και σταθμά κράτα τη, χάρισμά σου.
δηλαδη η αγαπη μεταφραζεται παντα στο κρεβατι . ??? ωραια λογικη μπραβο σου .
βασικα αν η κοπελα μου με αγαπουσε και αυτη θα μου ελεγε να μην κανω σεξ μαζι της .

και στην τελικη δεν ειπα οτι θα την παρατησω . μαζι της θα ειμουνα απλα δεν θα υπηρχε σεξ . γιατι το ειτζ δεν ειναι πυρετος να φυγει αμα πιο κανενα ντεπον .

αλλο αγαπη αλλο σεξ . ας το σκεφτεις πρωτα και μετα απαντησε μου .

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 00:51, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από karotenia
παντως φοβερο θεμα τα συγχαρητηρια μου στον φοκο
κατι παρομοιο ηταν και το θεμα εξετασης μου στις προφορικες εξετασεις του μαθηματος της βιοηθικης μονο που εκει ηταν διατυπωμενο ετσι:

ειστε νοσηλευτρια και εργαζεστε σε νοσοκομειο λοιμωδων νοσηματων.
φευγετε απο εκει και βρισκεται εργασια σε μια κλινικη στο γυναικολογικο τμημα. μια ασθενης σας ειναι πολυ χαρουμενη γιατι οι εξετασεις π εκανε για να δει αν μπορει να κανει παιδι βγηκαν καλες. προκειται να παντρευτει σε λιγους μηνες.
φευγοντας απο το νοσοκομειο σας γνωριζει τον συντροφο της και μελλοντικο συζυγο της.
προς μεγαλη σας εκπληξη ηταν ασθενης σας στο προηγουμενο νοσοκομειο και επασχε απο AIDS.......Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΛΛΗΜΑΤΑ........ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ
Λοιπονν πειθουμε τον συζυγο(θυμιζοντας του ποσο σημαντικο ειναι το παιδι για αυτην την γυναικα)να πει την αληθεια.Γιατι αυτος πρεπει να την πει για μην διαλυσει το μελλον της.Τα ονειρα της ειναι ειδη διαλυμενα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 00:54, 02-09-11:

οχι οχι οχι!!!!!!!!!!!!! μα τρελανες παλι φοκο ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 00:56, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Λοιπονν πειθουμε τον συζυγο(θυμιζοντας του ποσο σημαντικο ειναι το παιδι για αυτην την γυναικα)να πει την αληθεια.Γιατι αυτος πρεπει να την πει για μην διαλυσει το μελλον της.Τα ονειρα της ειναι ειδη διαλυμενα.

φοβερη απαντηση σπυρακο!!! ισως ειναι και η καλυτερη αφου το νοσηλευτικο απορρητο δεν μας επιτρεπει να το πουμε στην κοπελα!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 01:41, 02-09-11:

Όχι...και μάλλον είναι από τις περιπτώσεις που είμαι κάθετη....

Στο σύντροφό μου εμπιστεύομαι εμένα... απόλυτα...ψυχή και σώμα.... που σημαίνει ότι νιώθω απίστευτη ασφάλεια στο σεξ και μπορεί να με κάνει ο,τι θέλει....
Αν έχει AIDS κι εγώ παραμένω υγιής, η ασφάλεια χάνεται... η ασφάλεια της δικής μου υγείας ...
Οπότε χάνεται ένα σημαντικό κομμάτι στο σεξ...
Δεν θα μπορώ να είμαι χαλαρή, δεν θα μπορώ να είμαι ελεύθερη και σίγουρα δεν θα μπορώ να είμαι άνετη με το όλο γεγονός....θα φοβάμαι για την δικιά μου υγεία...

Ναι θα του σταθώ, ναι θα είμαι εκεί....αλλά το σεξουαλικό κομμάτι για εμάς θα έχει κλείσει....
Κι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν τον αγαπάω...αυτό σημαίνει ότι τον αγαπάω, όσο αγαπάω κι εμένα ....ούτε λιγότερο, ούτε περισσότερο....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 07:32, 02-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΟΡΩΝΕΥΣ
δηλαδη η αγαπη μεταφραζεται παντα στο κρεβατι . ??? ωραια λογικη μπραβο σου .
βασικα αν η κοπελα μου με αγαπουσε και αυτη θα μου ελεγε να μην κανω σεξ μαζι της .

και στην τελικη δεν ειπα οτι θα την παρατησω . μαζι της θα ειμουνα απλα δεν θα υπηρχε σεξ . γιατι το ειτζ δεν ειναι πυρετος να φυγει αμα πιο κανενα ντεπον .

αλλο αγαπη αλλο σεξ . ας το σκεφτεις πρωτα και μετα απαντησε μου .
Ok παρεξήγησα, νόμιζα οτι έλεγες οτι θα τη χωρίσεις και θα την υποστηρίξεις απλά σαν φίλη. Και με πείραξε αυτό το "να καταδικασω και εγω την ζωη μου", λες κι η άλλη έφταιγε γι' αυτό που έπαθε.

Παράθεση

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε στις 14:52, 02-09-11:

το ειτζ καταδικαζει την ζωη σου . αυτη ειναι η αληθεια .
και αν απο λαθος ο ενας απο το ζευγαρι εχει ειτζ τι πρεπει να κανει ο αλλος ? να αυτοκτονησει και αυτος ?
το σωστο ειναι να εχεις την υγεια σου - αλλα να μην παρατησεις τον συντροφο σου ... να τον στηριξεις ως το τελος γιατι και εσυ κατα καποιο τροπο θυσιαζεις την ζωη σου , αφου ουτε οικογενεια θα κανεις ουτε θα εχεις μια ζωη οπως την ονειρευοσουν .

Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάξιμος
Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 15:33, 02-09-11:

Ένα τέτοιο θέμα, είναι ανάθεμα μη σου συμβεί.
Αν όμως έρθει, είναι σαν την καυτή πατάτα, που σιγά μη σκεφτείς να την φας, καθώς έρθεις σε επαφή μαζί της.

Καίει. Αυτό είναι το πρώτο που νοιώθεις.

Οπότε, σήμερα νοερώς φέρτε στο νου σας τη στιγμή που θα σας γίνει γνωστό. Δεν πιστεύω ότι θα υπάρχει κάποιος- κάποια που θα έχει το νου στον έρωτα. Άλλο πήδημα και άλλο έρωτας. Με τον άνθρωπο σου που κάνεις έρωτα, πρώτ’απ’όλα τον πονάς.

Σε καλύπτει παντοιοτρόπως και απλά δεν μπορείς να τον χάσεις.

Κάποιες φορές δεν το επιτρέπεις κιόλας.

Αρα, το να απαντήσεις σε κάτι τέτοιο, δεν είναι σαν να παραγγέλνεις φραπέ στο Θησείο.
Οπότε αρχικά στέκεσαι δίπλα στον άνθρωπό σου.

Στην πορεία και ανάλογα με την εξέλιξη της ασθένειας ίσως έρθουν και τα υπόλοιπα.

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 21:55, 29-09-11:

Αν και δεν θελω ουτε να σκεφτομαι κατι τετοιο, ναι, θα εκανα. Ξερω οτι ο ιδιος δεν θα με πλησιαζε καν, ουτε θα ζητουσε τιποτα αλλα εγω δεν θα αλλαζα την συμπεριφορα μου απεναντι του. Μαζι ως τον θανατο, κυριολεκτικα. Ναι, ειμαι απερισκεπτη,ανωριμη κλπ.Ομως πιστευω πως ετσι θα λειτουργουσα.
(Σημειωση: Στην θεωρια καλα τα λεω, ελπιζω να ειχα το ιδιο θαρρος και στην πραξη -χτυπα ξυλο βεβαια, δεν θελω με τιποτα να συμβει κατι τετοιο στον ανθρωπο μου- )

Αν παλι ειχα εγω, δεν θα εκανα ΤΙΠΟΤΑ μαζι του..

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 22:24, 29-09-11:

Καταρχην παιζει ενα μεγαλο θεμα στην υποθεση...
Εστω οτι η μεταγγιση (η οτιδηποτε αλλο απο το οπιο κολαει) γινετε Σεπτεμβρη. Προφανος για να γινει η μεταγγιση δεν υπηρχε γνωση οτι υπηρχε ο ιος του AIDS. Οποτε μεχρι για καπιων λογο να γινουν οι εξετασεις, που πρεπει να περασουν 6 μηνες για να φανει σιγουρα ο ιος, μαλλον ειναι ηδη αργα...
Τωρα για καπα που γνωρισα μετα την ημερα της μεταγγισης, ε προφανος δεν την ξερω αρκετα για να κανω παρω μια τετια αποφαση.

Τωρα σε μια φανταστικη κατασταση με παραμετρους που δεν μπορω να σκευτω και να ειναι αληθοφανεις, που ειμαστε μαζι ηδη καπιων καιρο και μια μερα κολαει, και το ξερουμε την ιδια μερα... Εκει περιπλεκονται τα πραγματα... καταρχην δεν ξερω ποσο ασφαλες ειναι με προφυλακτικο... Αν με χρηση προφυλακτικου δεν υπαρχει κανενας κινδινος, τοτε μαλλον ναι... (περιπτωσεις να σπασει το προφιλακτικο, απο την μεχρι τωρα πειρα μου νομιζω οτι δεν υπαρχουν, φτανει να το βαζεις σωστα). Σιγουρα θα περιοριζοτανε καπως η επαφη, αλλα θα συνεχιζε να υπαρχει.
Στην περιπτωση που για καπιων λογο θεωρουμε οτι σεξ χωρις να κολισω και εγω δεν γινετε, πραγματικα δεν ξερω... Απο την μια ειναι καλητερο ο ενας να ειναι υγιεις ωστε να μπορει να στοιριξει τον αλλον, απο την αλλη αμα τον αγαπας τοσο προτιμας να πεθανετε μαζι παρα να φυγει και να μεινεις πισω, η να φυγεις και τον πονεσεις... Πραγματικα ειναι ερωτημα που δεν μπορω να το απαντισω... Και ελπιζω να μην χρειαστει ποτε να το λυσω...
Οπως και να εχει ομως δεν θα το διελυα! Θα την στιριζα, και θα την θεωρουσα κανονικα κοπελα μου, απλα ισως να μην υπηρχε το σεξ στην σχεση μας.

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 17:31, 30-09-11:

αχου τι ωραια που τα λετε μερικοι.σορρυ κιολας αλλα με προκαλειτε...ξερετε οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ θεραπεια στο AIDS ?οταν αρχησετε να μετρατε τον χρονο αντιστροφα.....και ειστε μολις 24 χρονων για παραδειγμα ή 18 χρονων ,νεοι και εχετε ολη τη ζωη μπροστα σας,ονειρα που θα θελατε να προσπαθησετε να πραγματοποιησετε και οταν θα ειστε κατακοιτοι εσεις θα λεγατε"δεν πειραζει ας πεθανω με πονους και στα νοσοκομεια γιατι ηθελα να ημουν ρομαντικη ...και να το κανω με τον συντροφο μου"επρεπε να ειχαμε εδω εναν της ιατρικης ή καποιος να δει τα συμπτωματα σε καποια εγκυκλοπαιδεια και μετα να απαντησει....αν δεν κανω λαθος μια βιολογος στο σχολειο μου ειχε πει οτι αμα παρεις θεραπεια στο aids την πρωτη ή την δευτερη μερα...μπορεις να γλυτωσεις αλλα διαφορετικα αν το παρεις χαμπαρι αργοτερα που ειναι και πιο συνηθες...εχεις στη καλυτερη περιπτωση 7 χρονια....μετα σου λενε για ροματζα..

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:42, 30-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από γιολαντα53448
εχεις στη καλυτερη περιπτωση 7 χρονια....
Αυτο εχει βελτιωθει πολυ τα τελευτεα χρονια.

Εκτος αυτου, μπορει να μην εκδηλωθει και ποτε η ασθενια, να εισαι απλα φορεας.

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 17:46, 30-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αυτο εχει βελτιωθει πολυ τα τελευτεα χρονια.

Εκτος αυτου, μπορει να μην εκδηλωθει και ποτε η ασθενια, να εισαι απλα φορεας.
να εισαι απλα φορεας;;; εμενα μου φαινεται πολυ...δυσκολο αυτο....αλλα και παλι τι μαυτο;; εγω ουτε φορεας θα ηθελα να ειμαι..μετα να φοβαμαι να κανω παιδι...να φοβαμαι μην κολλησω τπυς δικους μου....οσον αφορα αυτο με τα 7 χρονια δεν το γνωριζω...μακαρι τι να πω.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:40, 30-09-11:

να εισαι απλα φορεας;;; εμενα μου φαινεται πολυ...δυσκολο αυτο....αλλα και παλι τι μαυτο;; εγω ουτε φορεας θα ηθελα να ειμαι..μετα να φοβαμαι να κανω παιδι...να φοβαμαι μην κολλησω τπυς δικους μου....οσον αφορα αυτο με τα 7 χρονια δεν το γνωριζω...μακαρι τι να πω.
Κανεις δεν θα ηθελε να ειναι φορεας... (και σε τετια περιπτωση δεν φοβασε να κανεις παιδι, απλα δεν κανεις... )

Απλα εγκυκλοπεδικα το λεω.. Τωρα ποσες ειναι η πιθανοτιτες... Αν θυμαμε καλα ειχα ακουσει οτι το προσδοκιμο ζωης,απο την μερα της μολυνσης και μετα, ειναι περιπου 20 χρονια στις μερες. Βεβαια το πως ειναι αυτα τα χρονια δεν το ξερω...

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 18:42, 30-09-11:

Κανεις δεν θα ηθελε να ειναι φορεας... (και σε τετια περιπτωση δεν φοβασε να κανεις παιδι, απλα δεν κανεις... )

Απλα εγκυκλοπεδικα το λεω.. Τωρα ποσες ειναι η πιθανοτιτες... Αν θυμαμε καλα ειχα ακουσει οτι το προσδοκιμο ζωης,απο την μερα της μολυνσης και μετα, ειναι περιπου 20 χρονια στις μερες. Βεβαια το πως ειναι αυτα τα χρονια δεν το ξερω...
καλε τι 20 χρονια λες;;; πλακα μας κανεις;; εγω ξερω 7 χρονια αντε να το αυξησανε 2 χρονια οχι και 13

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 19:53, 30-09-11:

καλε τι 20 χρονια λες;;; πλακα μας κανεις;; εγω ξερω 7 χρονια αντε να το αυξησανε 2 χρονια οχι και 13
In the absence of HAART, progression from HIV infection to AIDS occurs at a median of between nine to ten years and the median survival time after developing AIDS is only 9.2 months.[67] HAART is thought to increase survival time by between 4 and 12 years

http://en.wikipedia.org/wiki/AIDS#Antiviral_therapy

Μεταξυ 9 με 10 χρονων χωρις θεραπεια, και με θεραπια αυξανετε απο 4 εως 12 χρονια, συνολο 13-22 χρονια ζωης. Εκτος και αν δεν καταλαβα κατι καλα.

Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anhur
Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε στις 06:48, 01-10-11:

Θα συμφωνήσω με την Γιολάντα! Όσο και αν αγαπάς κάποιων δεν παίρνεις την απόφαση να πεθάνεις και μάλιστα με τέτοιο τρόπο. Εδώ γονείς που πεθαίνουν τα παιδιά τους δεν τα "ακολουθούν"!

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 12:34, 02-10-11:

In the absence of HAART, progression from HIV infection to AIDS occurs at a median of between nine to ten years and the median survival time after developing AIDS is only 9.2 months.[67] HAART is thought to increase survival time by between 4 and 12 years

http://en.wikipedia.org/wiki/AIDS#Antiviral_therapy

Μεταξυ 9 με 10 χρονων χωρις θεραπεια, και με θεραπια αυξανετε απο 4 εως 12 χρονια, συνολο 13-22 χρονια ζωης. Εκτος και αν δεν καταλαβα κατι καλα.
νομιζω με μπερδεψες...αμα δεν κανεις θεραπεια θα ζησεις 9 χρονια και μετα θα κανεις και θα ζησεις αλλα 4? ωχ...κατι δεν καταλαβα σωστα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:36, 02-10-11:

νομιζω με μπερδεψες...αμα δεν κανεις θεραπεια θα ζησεις 9 χρονια και μετα θα κανεις και θα ζησεις αλλα 4? ωχ...κατι δεν καταλαβα σωστα
Δεν ξερω και εγω αν εχω καταλαβει καλα, αλλα αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι κανεις θεραπεια για να καθυστερισει να εκδηλωθει η ασθενια. Απο την στιγμη δλδ που μαθεις οτι εισαι φορεας αρχιζεις την θεραπεια.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 09:18, 10-03-12:

Oσο και να αγαπουσα τον αλλον,δεν θα εκανα... αυτο δεν σημαινει απολυτα οτι θα τον εγκατελειπα,αλλα sex δεν θα εκανα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 12:55, 10-03-12:

κατ αρχας εννοειται οτι δεν θα την εγκατελειπα λογω αυτου. Μην τρελαθουμε κιολας.

Σχετικα με το σεξ πραγματικα δεν ειμαι 100% σιγουρος οτι θα εκανα. πραγματικα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 13:00, 10-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
αυτο δεν σημαινει απολυτα οτι θα τον εγκατελειπα,αλλα sex δεν θα εκανα!

πρακτικα αυτο σημαινει οτι η σχεση διαλυεται ομως...

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 14:17, 10-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamStealer
πρακτικα αυτο σημαινει οτι η σχεση διαλυεται ομως...
απο μια αποψη ναι,αλλα μπορεις να στηριζεις και βοηθας τον αλλον ακομα!!

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 15:19, 10-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
απο μια αποψη ναι,αλλα μπορεις να στηριζεις και βοηθας τον αλλον ακομα!!

σαν φιλος ομως....

ΥΓ.... μπορειτε αν θελετε να το χοντρυνετε το ερωτημα....
ο συντροφος σου εχει aids, απο μεταγγιση ειπαμε, αλλα τελικα σε κολλησε και εσενα....
οποτε δεν εχει νοημα να μην κανεις σεξ, οτι ηταν να παθεις - το επαθες.

Τι συμπεριφορα εχεις στη συνεχεια?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamStealer : 10-03-12 στις 15:37.
Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 16:54, 10-03-12:

τι λες βρε dreamstealer.....το αιμα το ελεγχουν οταν δωσει καποιος....οκ υπαρχει το ενδεχομενο του κρυφου παραθυρου,δηλαδη καποιες εβδομαδες οπου δεν φαινεται ακομα ο ιος...αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι ελεγμενο...

πιο συχνος τροπος μεταδωσης του ιου ειναι οι συριγγες...κυριως στους τοξικομανεις..
και φυσικα αν εχει κολλησει μεσω της σεξουαλικης διαδικασιας τοτε με απατουσε;;;;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι θα έκανες αν.... - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 1343 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-14 στις 19:14.
    • Ξέρω τι έκανες πέρσι το καλοκαίρι... - Από antwwwnis
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-14 στις 16:58.
    • Τι έκανες χθες το βράδυ; - Από evouli
      Το θέμα έχει λάβει 4271 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-13 στις 15:43.
    • Τι θα έκανες αν ήσουν.... - Από cr 7
      Το θέμα έχει λάβει 268 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-12 στις 15:46.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους