Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,001 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τακούνια στο Πανεπιστήμιο

Άλλο Φρούτο (Σήψη,κατάντια,παρακμή.)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Άλλο Φρούτο
Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Άλλο Φρούτο έκατσε και έγραψε στις 15:42, 04-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Ποτέ δεν φόρεσα, πρώτον γιατί πρωί πρωί δεν μπορώ να είμαι με την τακούνα, και δεύτερον γιατί εκεί πας για να μορφωθείς και όχι για πασαρέλα. Πάντα ήθελα να είμαι άνετη και χαλαρή, φορώντας τις περισσότερες φορές φόρμες, αθλητικά και τζίν.
Οπως εσυ νιωθεις ανετα με φορμες,αθλητικα και τζιν δεν μπορει καποια να νιωθει ανετα με φουστα,καλσον και τακουνι;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sasg
H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε στις 17:16, 13-10-11:

κοίτα σημασία έχει τη θέλεις εσύ και όχι τι θέλουν οι άλλοι...αν θές να φορέσεις τακούνια και αυτό σε κάνει να νοιώθεις πιο άνετα τότε απλά φόρα!απλά σκέψου το καλά γιατί ειδικά αν έχεις περπάτημα και ορθοστασία θα σε πεθάνουν τα πόδια σου!εγώ προσωπικά δεν θα φόραγα αλλά καθαρά από θέμα κούρασης κατά τα άλλα μπορείς να κάνεις ότι θές
ps εντάξει αν πάς με γόβες Δούκα θα είναι λίγο υπερβολικό xD

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 22:29, 13-10-11:

Πρέπει να έχω πάει με cowboy boots μερικές φορές και κάποιες άλλες που πήγαινα αμέσως μετά τη δουλειά (κλαμπ) για να γράψω, ήμουν άστα να πάνε! Τιγκα μακιγιάζ, κολλητά και ηπνηλία φουλ. Αλλά αν είχα προλάβει να κοιμηθώ λίγο, πήγαινα κι εγώ με τις πιτζάμες (ούτε σουτιέν δεν έβαζα, απλά πέταγα ένα φαρδύ φούτερ για να μην φαίνεται τίποτα. Λετσαρία τελείως. Σηκωνόμουν, έτρωγα, έφευγα και κοιμόμουν και στο λεωφορείο. Επειδή πάταγα σπάνια, δεν νομίζω να είχε καταλάβει κανείς ότι αυτή που έρχεται από του Γονίδη είναι η ίδια που φοράει την τρύπια φόρμα και έχει το αχτένιστο μαλλί.
Τακούνια μόνο και μόνο για να πάω στη σχολή δεν θα έβαζα ποτέ. Γενικά, δεν θα ντυνόμουν "καλά" (στην περίπτωση μου αυτό είναι το "αποδεκτά") για να πάω για μάθημα. Μόνο άμα είχα να πάω αλλού μετά (σε καμιά δουλειά ή με φίλους) ντρεπόμουν να είμαι σαν την γύφτισσα και φόραγα ρούχα χωρίς τρύπες, λουζόμουν αντί να πιάσω το λιδγομαλλί κότσο και έβαζα και λίγο πούδρα. Σε μένα ισχύει πάρα πολύ το "αν φτιάχνομαι υπερβολικά για τη δουλειά και είμαι στην τρίχα υποχρεωτικά, σε μέρη όπως οι σχολές, το σουπερμάρκετ, η τράπεζα, κλπ, πάω όπως να ναι και δε με νοιάζει κιόλας". Ισορροπία!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους