Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,326 μηνύματα σε 74,664 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα στυλό που παίρνω τις περισσότερες φορές χαλάνε!

qwerty111

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη qwerty111
Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,266 μηνύματα.

O qwerty111 έγραψε στις 22:03, 05-09-11:

Λοιπόν, όπως λέει και ο τίτλος, παίρνω ένα στυλό και μετά από λίγες μέρες (μερικές φορές και ώρες), ενώ είναι γεμάτος, σταματάει να γράφει καλά. Αυτό μου συμβαίνει σε αρκετές μάρκες και όχι σε μια συγκεκριμένη. Και είναι σπαστικό να αγοράζω 5+ στυλούς το μήνα.Τι μπορεί να φταίει; Όταν δεν τον χρησιμοποιώ, πρέπει να τον βάζω σε συγκεκριμένη θέση, π.χ. κατακόρυφη με τη μύτη κάτω; Τι άλλο μπορώ να κάνω;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 22:10, 05-09-11:

Kαι σε εμένα συμβαίνει. -.-
Συνήθως, αν γράφω σε επιφάνεια με μπλάγκο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 22:20, 05-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Kαι σε εμένα συμβαίνει. -.-
Συνήθως, αν γράφω σε επιφάνεια με μπλάγκο.
Λογικό αυτό. Ειδικά αν είναι ταινία το μπλάνκο ή είναι ακόμα υγρό.

Εγώ χρησιμοποιούσα polo (νομίζω) και ήταν μια χαρά.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 22:34, 05-09-11:

Γράψε με μολύβι.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 22:44, 05-09-11:

Θα σπάσει η μύτη!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη selc
H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 489 μηνύματα.

H selc έγραψε στις 22:47, 05-09-11:

on: προτίμα gel στυλούς/στυλό

Παράθεση

eleni27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eleni27
H eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H eleni27 έγραψε στις 22:53, 05-09-11:

Εμένα γίνετε όταν πέφτει κάτω με τη μύτη και χαλάει η μύτη του... πολύ σπαστικό...

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 00:34, 06-09-11:

ρε παιδια με τι στυλο γραφετε?
εμενα γιατι δεν μου εχουν χαλασει ποτε???

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 00:49, 06-09-11:

Είχα έναν φίλο που σπούδαζε στην Ουαλία και είχε αυτό το πρόβλημα με τα στυλό. Το είχε αποδώσει στον καιρό και τα είχε αντικαταστήσει με μια πένα.
Γιατί δεν το δοκιμάζεις;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:07, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Είχα έναν φίλο που σπούδαζε στην Ουαλία και είχε αυτό το πρόβλημα με τα στυλό. Το είχε αποδώσει στον καιρό και τα είχε αντικαταστήσει με μια πένα.
Γιατί δεν το δοκιμάζεις;

Γιατί να σταθεί εκεί ο άνθρωπος; Ας δοκιμάσει με φτερό και μελάνι. Που ξέρεις...
Χμμμ, για κάτσε.

"...Σας γράφω πάλι υπό ανάγκην,
την ώραν πέμπτην πρωινήν.
Μονον δε πράγμα απομείνον,
ορθόν εις Κόσμον είσθε Εσείς.
Πως χρησιμεύουσι εις εμέ
αι τιμές των;
Αι αγορεύσεις αι θεατρικαί;
Εις τον καμβάν της νοήσεώς μου
ως είδωλα εκ χάρτου νεκραί.

Αγάπα μοι,
όσον δύνασαι
Αγάπα μοι..."

Υγ. Μπλιαχ. Πιό καλά με το μπικ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 06-09-11 στις 02:05.
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 11:08, 06-09-11:

Συμβαίνει συχνά να σταματάνε να γράφουν, αλλά δεν μου έχει συμβεί με πιο επώνυμες μάρκες, π.χ. στα Bic δεν μου έχει συμβεί ποτέ (η πιο φτηνή επώνυμη φίρμα), για να μην αναφέρω ακριβότερες, όπως π.χ. Parker που γράφουν καταπληκτικά.

Το ίδιο συμβαίνει σε πολλά προϊόντα, ακόμα και σε λάμπες οικονομίας κινέζικες, που μπορεί να κρατήσουν από μία μέρα μέχρι μια εβδομάδα, ενώ κανονικά η διάρκεια ζωής τους είναι για χρόνια αν πάρεις επώνυμες όπως Philips, Osram κλπ.

Παράθεση

Orkisious (Χριστοφυλλιά Όρκα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Orkisious
H Χριστοφυλλιά Όρκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Orkisious Down the valley we walk, έγραψε στις 15:51, 16-09-11:

Μπορεί να φταίει ο τρόπος που γράφεις. Αν πιέζεις πολύ το στυλό όταν γράφεις και έχει μπιλάκι στη μύτη, με την πίεση αυτό χαλάει. Δοκίμασε να γράψεις με στυλό-μαρκαδοράκι. Είχα κι εγώ πρόβλημα με στυλό που χαλούσαν κι έτσι το έλυσα.

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 16:26, 16-09-11:

εγω χρησιμοποιω pilot v5 κατα την γνωμη μου ειναι τα καλυτερα δεν μου εχουν χαλασει ποτε!!! το μονο που χρειαζεται να κανεις ειναι να μην τα ακουμπας σε επιφανειες που μολις εκανες με blanco....

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 06:16, 09-10-11:

Parker...αθάνατοι...Εχω ακόμα Parker από το δημοτικό...

Παράθεση

Protagonist

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Protagonist
Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Protagonist Moonlight sonate έγραψε στις 13:50, 17-10-11:

( Parker και Pilot 0.7 gel )---> Αξίες!

Παράθεση

BookLover

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BookLover
H BookLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H BookLover Κάθε τέλος και μια αρχή :) έγραψε στις 17:12, 03-12-11:

Σε εμένα χαλάνε μέσα σε δύο μέρες τα στυλό τύπου gel. Τα άλλα κρατάνε!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 17:31, 03-12-11:

Bic: Απλά τα καλύτερα στυλό.
Εμένα συνήθως μου χαλάνε όσα έχουν τζελ.. Πχ bic δε μου εχει χαλάσει ποτε.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:51, 03-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από qwerty111
Λοιπόν, όπως λέει και ο τίτλος, παίρνω ένα στυλό και μετά από λίγες μέρες (μερικές φορές και ώρες), ενώ είναι γεμάτος, σταματάει να γράφει καλά. Αυτό μου συμβαίνει σε αρκετές μάρκες και όχι σε μια συγκεκριμένη. Και είναι σπαστικό να αγοράζω 5+ στυλούς το μήνα.Τι μπορεί να φταίει; Όταν δεν τον χρησιμοποιώ, πρέπει να τον βάζω σε συγκεκριμένη θέση, π.χ. κατακόρυφη με τη μύτη κάτω; Τι άλλο μπορώ να κάνω;
true story bro!

ολο αυτο συμβαινει

Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 11:48, 28-12-11:

Εμένα δεν μου χαλάνε σχεδόν ποτέ.... πρωτα τελειώνω ενα στυλό και μετά παιρνω άλλο....

Παράθεση

Aniohaseo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Aniohaseo
Ο Aniohaseo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Aniohaseo έγραψε στις 04:55, 06-03-12:

Parker με... διαφορά.
Γυρω στα 6-7 ευρώ ο απλός δεν χαλάει ποτέ,
γράφει τέλεια, ανταλλακτικά παντού, σε διάφορα χρώματα
εξωτερικά.
Τα ανταλλακτικα βγαίνουν σε medium, fine κλπ γι αυτό προσέχτε
να πάρετε το κατάλληλο κατά την αγορά τους.
Στυλό διαρκείας... πραγματικά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:37, 09-03-12:

Εχω κολλημα με τα στυλο και τα μολυβια. Μολυβια αγοραζω επαγγελματικά σχεδίου που είναι έντονα και μαλακά. Γόμες επίσης σχεδίου. Σβήνουν απαλά και γρήγορα. Εχω και κασετινα μονιμως ενημερωμενη. Σε εξετάσεις ποτέ δεν πηγαινα να γραψω χωρις να εχω εφοδιαστει το στυλο μου, το εφεδρικο ιδιο στυλο μου, το μολυβι μου-γομα ξυστρα- και χαρακα για τα περιθωρια. Μεχρι που αλλαξα εταιρεία γιατι για καποιο λογο επαψαν να με βολευουν τα συγκεκριμενα στυλο -τα αλλαξαν- κι εψαξα κατι αλλο. Τιποτα δε με ικανοποιούσε, εκανα πολλα πειραματα αγοραζοντας διαφορετικα καθε φορα, παντα ομως με τη μυτη που με βολευει. Μέχρι που επεσε στα χερια μου ενα σετ διαφημιστικο με στυλο μιας εταιρειας σε διαφορα χρωματα. Επαθα πλακα. Με τι ταχυτητα εγραφα, με τι ανεση, ποσο καλλιγραφικά κι ευαναγνωστα. Τελειωσαν και τα κρατησα. Αρχισα να τα ψαχνω, πεντε βιβλιοπωλεια μεγαλα και κανενα δεν τα ειχε. Τυχαια παλι, στο βιβλιοπωλειο της γειτονιας μοου πεταγομαι να αγορασω κατι. Τα βλεπω εκει τα υπεροχα στυλο να με κοιτανε. Παθαινω πανικο. Ξεχνα αυτο που ηθελα και πεφτω με τα μουτρα. Παίρνω δυο χρωματα απο το καθε στυλο. Σκεφτομαι πως θα πληρωσω πολλά, φανταζομουν πως το καθενα ειχε κανα 2ευρω, οποτε 2 ευρω επι 10 στυλο, αλλα δε με ενοιαζε. Παω στο ταμειο και μου λεει το ποσο: 5 ευρω! Ε; Διπλή χαρά; Το ο,τι πληρωσεις.... εδω τουλαχιστον, δεν ίσχυε. Αντε και καλά γραψίματα. Γιατί όταν γράφεις όμορφα, έχεις κι όμορφη διάθεση. Πόσα στυλό έχω σιχτιρίσει γιατί με θυμώνουν όπως γράφουν. Οσοι γράφουν πολύ, καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Αρχική Δημοσίευση από qwerty111

Δεν εχεις βρει το στυλο ακόμα- παιζει η τυχη στα στυλο ανεξαρτητως αν ειναι καλης εταιρείας ή όχι, στο λεω επειδή έχω κάνει διατριβή ή τ'αφηνεις ανάποδα. Πρεπει σε κατακορυφη θεση να τα έχεις και να γραφεις κοιτώντας το στυλό προς τα κάτω

Ποιοί είπατε για Parker? Εντάξει, κορυφή! Ολα τα υπολοιπα που αναφερθηκαν πχ Pilot ή Bic κατά καιρούς μου έχουν κάνει κόγξες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 09-03-12 στις 14:52.
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 23:43, 15-09-12:

1 λεπτού σιγή για τα στυλό που δανείσαμε και ποτέ δε ξαναείδαμε

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 01:38, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
1 λεπτού σιγή για τα στυλό που δανείσαμε και ποτέ δε ξαναείδαμε

Ο λογος που στο γυμνασιο ακυρωσα την κασετινα και τα ειχα χυμα στην τσαντα, οποτε με ρωταγανε αν ειχα στυλο ελεγα "μονο αυτο που γραφω"

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη !w@Nn4
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε στις 18:22, 16-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Ποιοί είπατε για Parker? Εντάξει, κορυφή! Ολα τα υπολοιπα που αναφερθηκαν πχ Pilot ή Bic κατά καιρούς μου έχουν κάνει κόγξες
Κορυφή πράγματι, αλλά εγώ έχω "χάσει" () 2 στο σχολείο.
Πλέον τα pilot bps-gp (m) μ' έχουν βολέψει πολύ.

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 23:03, 17-09-12:

Το πιο σπαστικό είναι όταν τους δανείζεις στυλό,το χρησιμοποιούν,το σπάνε,το μασάνε,το λυγίζουν και τελικά στο επιστρέφουν με ένα χαμόγελο τύπου '' δε ξέρω τίποτα εγώ'' .
Καλύτερα να χανόταν παρά να το βλέπω έτσι

Παράθεση

Αρίκος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αρίκος
Ο Αρίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O Αρίκος έγραψε στις 22:11, 30-05-13:

Ξέρει κανείς κσνένα καλό στυλό που να διαρκεί(να αλλάζεις μελλάνια και ετσι)?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 22:21, 30-05-13:

parker?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Αρίκος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αρίκος
Ο Αρίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O Αρίκος έγραψε στις 22:21, 30-05-13:

Στειλε λινκ

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 22:23, 30-05-13:

ψαξτο στο γκουγκλ.τοσο δυσκολο σ ναι;

Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 22:33, 30-05-13:

Jotter Special Blue λέγεται!
Γράφω με αυτό 4 χρόνια και με έχει βγάλει ασπροπρόσωπη!

Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη unπαικτable
Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 827 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε στις 22:34, 30-05-13:

Καβατζωνε απο τα φροντηστηρια, γιατρους ή τελος παντων απο ο,τι δινει ετσι. Και τζαμπε και μπορω να πω πως κρατανε σχετικα. Οχι καμια δεκαετια αλλα ενταξει κανα διμηνο το βγαζεις νομιζω.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 22:37, 30-05-13:

τα ανταλλακτικά για τους Παρκερ κοστίζουν μια περιουσία

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:46, 30-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από LiViNGtheLiFE
τα ανταλλακτικά για τους Παρκερ κοστίζουν μια περιουσία

http://www.markolefas.gr/commerce.as...14&CatTypeID=9

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 22:49, 30-05-13:

με 3,66 παιρνω 2,5 λακτα. κιντινκ μι?

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 22:50, 30-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από unπαικτable
Καβατζωνε απο τα φροντηστηρια, γιατρους ή τελος παντων απο ο,τι δινει ετσι. Και τζαμπε και μπορω να πω πως κρατανε σχετικα. Οχι καμια δεκαετια αλλα ενταξει κανα διμηνο το βγαζεις νομιζω.
χαχαχαχααχχααχχαχαχααχχαχαχαχαχα ετσι!!!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 23:28, 30-05-13:

bic

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 17:24, 31-05-13:

Στυλό απο τα Hondos Center σε διάφορα χρώματα.Εγγύηση.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 17:46, 31-05-13:

Μου έχουν κρατήσει και μια ολόκληρη (σχολική) χρονιά (0,30Ε).

Τα Parker αν δεν έχεις να κάνεις με δουλειά γραφείου τι τα θες?
Γενικά τα bic είναι τα καλύτερα και από άποψη ποιότητας και τιμής.

Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,034 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 18:00, 31-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από φρι
με 3,66 παιρνω 2,5 λακτα. κιντινκ μι?
4.50€ κάνει. 3,66€ είναι η τιμή χωρίς τον ΦΠΑ

Αρχική Δημοσίευση από Xaris SSSS

Μου έχουν κρατήσει και μια ολόκληρη (σχολική) χρονιά (0,30Ε).

Τα Parker αν δεν έχεις να κάνεις με δουλειά γραφείου τι τα θες?
Γενικά τα bic είναι τα καλύτερα και από άποψη ποιότητας και τιμής.
Εμένα τα bic τελειώνουν μέσα στο μήνα Τόνοι γραψίματος

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 18:03, 31-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Εμένα τα bic τελειώνουν μέσα στο μήνα Τόνοι γραψίματος
Διοτι το ''λελυκώς'' θέλει θυσίες.
Εκατόμβη.Όχι,εκατobic.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,875 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 21:34, 31-05-13:

Το σωστο στυλο ειναι αυτο που πας εχοντας μονο ενα στην εξεταση και τοτε σε πουλαει

Σοβαρα τωρα νομιζω τα διαφημιστικα και τα bic ειναι τα πιο αξιοπιστα που μπορει καποιος να παρει. Εκτος κι αν δεν ταιριαζουν στο γραφικο του χαρακτηρα ή δν τον βολευουν στο κρατημα κλπ.

(Αν και εγω Γραμμικη ΙΙ κανω με ολα τα στυλο )

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:03, 31-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ο λογος που στο γυμνασιο ακυρωσα την κασετινα και τα ειχα χυμα στην τσαντα, οποτε με ρωταγανε αν ειχα στυλο ελεγα "μονο αυτο που γραφω"
Μάλλον είμαι η μόνη που με μία κασετίνα που όταν την ανοίξω ξεχειλίζουν τα στυλό λέω "Είναι χαλασμένα".Ουάγκ.

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 22:29, 31-05-13:

εγω μια φορα αγορασα επειτηδες χαλασμενο στυλο και αλλη μια φορα ζητησα απο το φιλο μου να μου δωσει εναν χαλασμενο στυλο διοτι με αυτους παντα κανω τα αορατα σκονακια πανω στο χαρτι
αυτους τους στυλους ακομα τους εχω για ενθυμιο με βοηθησανε να παρω κατι ωραια 18 χωρις καθολου κοπο σε μαθηματα οπως ιστορια

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Areti91
H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 281 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε στις 18:26, 01-06-13:

Εγώ παίρνω από το Πλαίσιο στυλό Q-Connect με μόλις 7 λεπτά τον ένα

http://www.plaisio.gr/stylo-molivia/...0Mm-KF3404.htm

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,875 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 18:32, 01-06-13:

Μια φορα πηρα ενα κουτι στυλο υγρης μελανης Q-Connect και τα περισσοτερα κανουν διακοπες οταν γραφεις, ετσι για να εχει ενδιαφερον το πραμα

Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Areti91
H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 281 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε στις 19:13, 01-06-13:

Καμία διακοπή μέχρι στιγμής! Μου έχει κάνει εντύπωση πόσο καλή είναι η ποιότητά τους σε σύγκριση με την τιμή.

Παράθεση

dodosr21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dodosr21
Ο dodosr21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O dodosr21 έγραψε στις 10:47, 26-12-13:

Τις περισσοτερες φορες τα παιρνω και δεν γραφουν. Και εινα και γεματα κιολας

Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolaos p.
Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε στις 13:59, 26-12-13:

Βic και Parker είναι οι καλύτερες λύσεις. Μην παίρνετε ότι άσχετη "φτηνή" μάρκα σας φαίνεται πιό εντυπωσιακή από το "απλό" πλην "τίμιο" Bic! Το Parker για δουλειά γραφείου και γενικά για μεγαλύτερους, αφού απότι φαίνεται για τους μαθητές το κόστος του ανταλλακτικού δείχνει "δυσβάσταχτο"!

Παράθεση

HeraKi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη HeraKi
H HeraKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H HeraKi έγραψε στις 22:31, 05-03-14:

παρε μαρκαδορακια με λέπτη μυτη.......... αντεχουν και δεν χαλάνε ευκολα αρκεί να κλεινεις το καπάκι......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:52, 07-04-14:

Αρχική Δημοσίευση από nikolaos p.
Βic και Parker είναι οι καλύτερες λύσεις. Μην παίρνετε ότι άσχετη "φτηνή" μάρκα σας φαίνεται πιό εντυπωσιακή από το "απλό" πλην "τίμιο" Bic! Το Parker για δουλειά γραφείου και γενικά για μεγαλύτερους, αφού απότι φαίνεται για τους μαθητές το κόστος του ανταλλακτικού δείχνει "δυσβάσταχτο"!
Με bic γράφω και εγώ, κυρίως. Ή με τα faber castell με την μακριά μύτη. Γράφουν πολύ ωραία.

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Μάλλον είμαι η μόνη που με μία κασετίνα που όταν την ανοίξω ξεχειλίζουν τα στυλό λέω "Είναι χαλασμένα".Ουάγκ.
Και εγώ το κάνω αυτό, όταν θέλω να αποφύγω τον κλασικό τουρίστα συμμαθητή που δε του δίνει κανείς στυλό και έρχεται σε εμένα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους