Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,081 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,745 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Instant Messengers

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:49, 11-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από SeCra_0.1
Τώρα τελευταία αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τον MSN. Βάζω φόντο μια εικόνα που θέλω εγώ για τις συνομιλίες και την ορίζω προεπιλεγμένη και αν βγω και ξαναμπώ μου βγάζει ένα φόντο λευκό και δείχνει αυτό ως προεπιλεγμένο. Τι φταίει και πως μπορώ να το διορθώσω αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Που είναι αποθηκευμένη η εικόνα που βάζεις;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη KaufenMan
Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε στις 13:51, 11-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Που είναι αποθηκευμένη η εικόνα που βάζεις;
Στο pc πουθενά. Αλλά την είχα χρησιμοποιήσει στο παρελθόν και έμεινε στο msn και μπορώ να την επιλέξω. Αλλά την επόμενη φορά που θα ανοίξω το msn το φόντο θα είναι λευκό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:53, 11-08-08:

Ίσως να έχει απομείνει μόνο η προεπισκόπηση της διαθέσιμη. Μπορείς να ξαναβρείς την εικόνα;

Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη KaufenMan
Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε στις 13:55, 11-08-08:

Ναι, άνετα. Οκ, το κατάλαβα. Thanks!

Παράθεση

vasso88

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasso88
H vasso88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H vasso88 έγραψε στις 21:35, 21-10-08:

Καλησπερα!Ειμαι καινουργια στν παρεα...Χτες μπηκα στο msn μου απο υπολογιστη της σχολης και οταν γυρισα σπιτι και ξαναμπηκα μετα απο λιγο μ εβγαλε μηνυμα οτι η λιστα επαφων μου ειναι κενη..Επισησ σε όλες τισ επαφες μου πηγε email απο μενα με ιο.. Ξερει κανεις τι μπορει να συνεβει??

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:38, 21-10-08:

Ειχε ιο το pc της σχολης... Μου εχει τυχει το ιδιο πραγμα... Μεγαλη πικρα... Προσωπικα δεν ασχολιθικα καν, εκανα αμεσως καινουργειο...

Παράθεση

vasso88

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasso88
H vasso88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H vasso88 έγραψε στις 21:41, 21-10-08:

Κατεβασα καινουργιο....Πρεπει να αλλαξω τν λογαριασμο μου??Παιζει να κολλησε τν ιο και το λαπτοπ μου??

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:06, 01-11-08:

Βγήκε νέος Live Messenger (MSN). Αρκετά αλλαγμένη εμφάνιση.
http://download.live.com/messenger

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 12:31, 02-11-08:

BΕΤΑ δεν είναι αυτός;

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 12:48, 02-11-08:

Yeap αλλά δεν έχει ιδιαίτερα προβλήματα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους