Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,079 μηνύματα σε 74,652 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπορούν οι ψηλές να φοράνε ψηλά παπούτσια;

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 11:16, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από paplaki
υπερβάλλεις..εγώ δεν είπα το 1,50 ψηλό.
Θεωρώ όμως οτι το ύψος σου είναι παρα πολύ όπως και το δικό μου μέτριο.
Ρε φίλε έλεος με τα νούμερα. Λοιπόν το μέσο ύψος παγκοσμίως για έναν άντρα είναι 178. Κάτω από 175 είσαι κοντός. Πάνω από 182 είσαι ψηλός. Έχω το ίδιο ύψος με εσένα 170 οπότε ναι είμαστε κοντοί. Δέξου του και πάνε παρακάτω.

Και μια γυναίκα κάτω από 163 θεωρείται κοντή. Εδώ και πόσα ποστ προσπαθείς να μας πείσεις πως οι κοντοί δεν είναι κοντοί, λες και το να είσαι κοντός είναι έγκλημα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:06, 01-09-12:

δεν θα κατσω σημερα διπλα σου...'' και ''εμ βεβαια,αφου εβαλες το τακουνι που να μας ακουσεις εμας εδω κατω..."
καλα ποιος ανδρας μπορει να πει τετοιες βλακειες σε μια γυναικα?

ακους εκει δεν καθομαι κοντα σου επειδη εισαι ψηλη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 18:45, 01-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
καλα ποιος ανδρας μπορει να πει τετοιες βλακειες σε μια γυναικα?

ακους εκει δεν καθομαι κοντα σου επειδη εισαι ψηλη
Ναιιι!!Κι ομως...Βασικα υπαρχουν αρκετοι...
αλλα και οχι μονο αντρες...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:05, 02-09-12:

αλλα και οχι μονο αντρες...
ε,,για γυναικες το καταλαβαινω περισσοτερο λογω ζηλιας

αλλα για ανδρες μου κολλαει ασχημα..

(βαγγελιω,,συγκινηθηκα που μου βαλες θετικη ψηφο)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 13:19, 02-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassonoff
Και γω ειμαι 1,78 αλλα δεν φοραω τοσο συχνα...
Οταν φοραω ομως,μου σπανε καποιοι τα νευρα του στυλ ''που θα φτασεις ρε παιδι μου'' και ''πω πω πω...δεν θα κατσω σημερα διπλα σου...'' και ''εμ βεβαια,αφου εβαλες το τακουνι που να μας ακουσεις εμας εδω κατω..."
και μετα σε κανει να το σκεφτεσαι...
Απλως νομιζω οτι ειναι λιγο ρατσιστικο...
Το ότι σας πειράζουμε πάντως δεν είναι απαραίτητα από ζήλια ούτε από κακία. Προσωπικά το βρίσκω απλώς αστείο να πειράζω τη φίλη μου που με τακούνια πιάνει 1.85 και μου ρίχνει πλέον 20 εκατοστά αν εγώ έχω ίσια. Δεν είναι κόμπλεξ αυτό. Φόρα τα τα τακουνάκια σου κι άσε να λένε. Πάρ' το στην πλάκα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

konstantina23

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη konstantina23
H konstantina23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H konstantina23 έγραψε στις 02:08, 22-12-12:

Παιδιά τώρα είδα αυτά που γράψατε πριν καιρό... Και εγώ ζηλεύω απίστευτα ειδικά τις 2πατες γόβες αλλά το ύψος μου ξεφεύγει κατα πολύ(1,85 είμαι) οπότε δεν πρόκειται να βάλω ποτέ δυστυχώς!!Το έχω πάρει απόφαση!!Γιατί έστω κ λίγο τακούνι αν βάλω κ ακούσω 5 θετικά κ 1 αρνητικό,θα μου μείνει το αρνητικό..!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

costas1967

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη costas1967
Ο costas1967 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O costas1967 έγραψε στις 07:14, 04-05-13:

Πιστεύω πως όλες μπορούν, αν μπορούν να το υποστηρίξουν..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NatashaLP
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε στις 09:39, 23-09-13:

Τα ιδια τραβαω κι εγω με υψος 1.76
Δεν ειναι οτι οι ψηλες δεν πρεπει ή δεν τους ταιριαζει να φορανε ψηλα παπουτσια,αντιθετα μαλιστα
Ομως το προβλημα ειναι οτι εγω η ιδια νιωθω αβολα οταν ξεχωριζω υπερβολικα στο πληθος
Ψηλα παπουτσια φοραω μονο σ επισημες καταστασεις.Αλλιως το πολυ πολυ να βαλω
κανενα μεχρι 8 ποντους οταν πχ βγω με το αγορι μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους