Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,082 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,768 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για αγορά smartphone

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 953 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 21:37, 12-09-11:

Μία φίλη ενδιαφέρεται για αγορά ενός smartphone (για δώρο), το πολύ μέχρι 300 ευρώπουλα.
Να μπορούν να περαστούν facebook, msn και λοιπές εφαρμογές.
Έχετε να προτείνετε κάτι καλό;
Ευχαριστώ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 15:02, 15-10-11:

εχω ακουσει οτι το xperia x8 ειναι καλο... εχει απο ολα και ειναι σε μια μεση τιμη... και τα μοντελα που βγαζει η vodafone ομως ειναι καλα και με πολυ λιγοτερο κοστος προσφερουν τα ιδια πραγματα.... εγω σκοπευω να παρω η το xperia x8 η το vodafone 845

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 953 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 18:36, 15-10-11:

evangelie, σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου. Η φίλη μου πήρε HTC τελικά.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 23:55, 25-03-12:

Λοιπόν έχω θέμα. Μου χάλασε το δεύτερο κινητό που έχω με κάρτα και δεν στέλνει μηνύματα πουθενά και δεν δουλεύει και το κουμπί του μενού (είναι ένα απλό samsung galaxy, το πρώτο που κυκλοφόρησε). To θέμα είναι πως πρέπει επειγόντως να πάρω άλλο και έχω κολλήσει πολύ. Από την μία σκεφτόμουν να μη δώσω πολλά χρήματα και να πάρω ένα απλό κινητό να κάνω την δουλειά μου, από την άλλη όμως έχω κόλλημα με τις οθόνες αφής, το android και θέλω να έχει και κάμερα με φλας γιατί το κανονικό μου κινητό (ένα galaxy S) δεν έχει φλας και αμα βρεθώ κάπου νύχτα δεν μπορώ να τραβήξω τιποτα. Οπότε αμέσως αμέσως νομίζω η τιμή ανεβαίνει κατακόρυφα. Αλλά άμα είναι να δώσω παραπάνω λεφτά μήπως είναι καλύτερο να πάρω ένα καλό κινητό να αντικαταστήσω το galaxy s και να βάλω εκεί την κάρτα; ’Εψαξα και βρήκα το samsung galaxy s II, sony erricson xperia arc S και sony erricson xperia ray (ενδεικτικές τιμές από Γερμανό: 600, 400 και 300 ευρώ- το τελευταίο το βρίσκω και με 200 ευρώ!). H μαμά μου από την άλλη λέει πως αν είναι να πάρω το galaxy SII, να προτιμήσω το νέο Iphone S που έχει και σούπερ φωτογραφική μηχανή (όχι πως τα άλλα δεν έχουν, 8ΜP έχουν, απλώς λέει της έχουν πει πως το iphone έχει την καλύτερη κάμερα στην αγορά αυτή τη στιγμή!). Η αλήθεια είναι πως τα Iphone μου φαίνονται απίστευτα δύσχρηστα και έχω έρωτα με το λειτουργικό android, αλλά επέμενε τόσο που με προβληματισε. Εσείς τι λέτε; Επίσης έχετε να προτείνετε κάποιο πραγματικά φθηνό smartphone με android και κάμερα με φλας;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 00:29, 26-03-12:

Εγώ θα σου έλεγα να μείνεις σε Android. Και το κυριότερο, αν δεν έχεις κάποιο όφελος λόγω συμβολαίου κλπ, μην πάρεις από τον Germano, είναι υπερβολικές οι τιμές εκεί. Ψάξε σε κανά skroutz για τιμές ή ρίξε καμιά ματιά στο techblog.gr μπας και σου χτυπήσει κανένα το μάτι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:32, 26-03-12:

Εννοείται δεν θα πάρω από Γερμανό, ενδεικτικά τις έβαλα τις τιμές. Επιπλέον το κανονικό μου κινητό έχει δικαίωμα αναβάθμισης οπότε θα το δω και έτσι. Ομως ψάχνω συσκευές. Έχεις κάποια πρόταση ή έστω προτιμάς κάποιο από αυτά που έβαλα;

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 00:37, 26-03-12:

Η σειρά Xperia της Sony σου αρέσει; Τα μεγάλα εννοώ, όχι τα mini. Έχει ένας φίλος μου, δεν θυμάμαι ακριβώς το μοντέλο και από φώτο τράβαγε καλούτσικες με φλας που θες. Για κοίταξέ τα λίγο. Σε νοιάζει η έκδοση του Android?

edit: Δες κι ένα unboxing από το Xperia S

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 00:40, 26-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Oralee
Από την μία σκεφτόμουν να μη δώσω πολλά χρήματα
Στα κινητά κατά την γνώμη μου δεν αξίζει να πετάς πολλά λεφτά. Τουλάχιστον εμένα τα κινητά μου, βία να ζουν δυο χρόνια.
Οπότε μια μέτρια τιμή, με τις δυνατότητες όμως που ζητάς και κάνεις την δουλειά σου. Από όλα όσα έχω δει θα έπαιρνα αυτό

(έχει όλα όσα ζητάς) και σε χρυσό χρωματάκι που είναι συλλεκτικό. Και όπως λέει ο zed πάρτο από ιστοσελίδα να σου έρθει φθηνότερα.

Edit: Αν βέβαια μπορείς να περιμένεις , αφού το έχεις για δεύτερο κινητό, το καλοκαίρι στην Ελλάδα θα έρθει αυτό γύρω στα 300 ευρώ.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη IL PENSIERO : 26-03-12 στις 01:03.
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 01:07, 26-03-12:

Βασικά, η καλύτερη επιλογή είναι να πάρεις μια απλή συσκευή και αν θες και αφής, έχει πραγματικά πολλές.

Αλλά αν θες τόσο κινητό με φλας κλπ, από τα 3 που προτείνεις θα έλεγα το samsung. Αν και γενικά εμένα προσωπικά μου την σπάνε, έχουν δέσει με το android καλύτερα απ' ότι τα sony και γενικότερα απ' όσο έχω χρησιμοποιήσει τα xperia, ήταν αρκετά τραγικά μπορώ να πω.

Εγώ αν ήταν να ξοδέψω λεφτά για κινητό στην κατηγορία που λες, θα πήγαινα για κάτι τέτοιο: HTC One S. Στο πλαίσιο την είδα σε ίδια τιμή με το S II. 600€

Mην κάνεις το λάθος να πάρεις iPhone. Όχι πως δεν είναι καλά, είναι. Αλλά είναι εξωφρενικά ακριβό χωρίς λόγο-πέρα από το μηλαράκι.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 08:52, 26-03-12:

Το πρώτο κινητό είναι με κάρτα; Αν όχι και έχει περάσει η χρονική ισχύ του συμβολαίου σου πήγαινε και κάνε ανανέωση συμβολαίου και χρησιμοποίησε την επιδότηση για αγορά καινούριου κινητού. Αν αγοράσεις σκέτη τη συσκευή οτιδήποτε κι αν πάρεις είναι χαμένα λεφτά....

Tώρα ας μιλήσουμε για το κινητό. Για μένα ασυζητητή iphone 4s. O λόγος είναι ο εξής τι να κάνεις ένα smartphone χωρίς εφαρμογές. Αν θέλεις κάμερα πάρε φωτογραφική. Τώρα επενδύοντας 30 ευρώ σε εφαρμογές του iphone μπορεί να έχεις.
1) Χάρτες πλοήγηση με δωρεάν ανανέωση.
2) Εφημερεύοντα φαρμακεία - νοσοκομεία κ.λπ. ανα πάσα στιγμή στο κινητό σου.
3) Άψογο εορτολόγιο.
4) Πληροφορίες για φαρμακευτικά σκευάσματα της ελληνικής αγοράς.
5) Κορυφαία παιχνίδια.
6) Εφαρμογή επεξεργασίας εικόνα που φέρει τη σφραγίδα του photoshop.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 09:11, 26-03-12:

Τουλάχιστον εμένα τα κινητά μου, βία να ζουν δυο χρόνια.
εμενα τα απλα κινητα ζουν 5 και πανω χρονια

τα smartphone ζουνε λιγοτερο?

εγω εχω το gx29

πανω απο 5 χρονια και μονο στο κλεισιμο κλεινει οοθονη καμια φορα,,αλλα κατα αλλα αψογο

και σκεφτομαι να παρω ενα καινουριο αφης κλπ,,αλλα αξιζει?δηλαδη προσεχω τα κινητα(μονο μια φορα μου εχει πεσει κατω) αλλα ποσο πιο ψευτικα ειναι?ειναι ανθεκτικα αυτα με το ξεχωρο λειτουργικο ή θα χαλανε πιο συχνα?

απο οτι εχω δει,,καλυτερες μπαταριες με διαρκεια και σταθεροτητα ειναι τα νοκια.(αλλα δεν ξερει να βγαζει καλα smartphones λενε)
τα samsung παντα ψοφαγαν πιο γρηγορα απο οτι ελεγαν -μου εχει φουσκωσει και μπαταρια samsung οποτε δεν τα εμπιστευομαι

τα αλκατελ λενε ειναι γερά,,και φτηνα

kai ta htc αλλα ακριβα..

το alcatel one touch 990 λενε οτι ειναι γερο και στο techblog..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 26-03-12 στις 09:25.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:49, 26-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Στα κινητά κατά την γνώμη μου δεν αξίζει να πετάς πολλά λεφτά. Τουλάχιστον εμένα τα κινητά μου, βία να ζουν δυο χρόνια.
Οπότε μια μέτρια τιμή, με τις δυνατότητες όμως που ζητάς και κάνεις την δουλειά σου. Από όλα όσα έχω δει θα έπαιρνα αυτό

Ποιο μοντέλο sony erricson είναι αυτό; Γιατί ως gnex δεν βρίσκω κάτι..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 26-03-12 στις 13:34. Αιτία: Προσθηκη spoiler tag στην παράθεση :)
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 12:28, 26-03-12:

Ποιο μοντέλο sony erricson είναι αυτό; Γιατί ως gnex δεν βρίσκω κάτι..

Είναι το Sony (mobile πλέον γιατί εξαγοράστηκε η ericsson) Ray. Μπορείς να το δεις εδώ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 13:32, 26-03-12:

Από τη Sony μου αρέσει πολύ και το ξέρω ως συσκευή το Live with walkman

και βρίσκω πολύ καλό επίσης και το Neo V

Βέβαια, η προέκταση του χεριού μου είναι το Xperia Mini Pro

...και είναι όλα Android, που προσωπικά το προτιμώ, αν και ομολογώ ότι δεν έχω μεγάλη εμπειρία από iphone.
Επίσης τραβάνε πολύ καλής ποιότητας φωτογραφίες και βίντεο αν και όχι (αυτά) στα 8mp τα μεγαλύτερα μοντέλα, είναι εξαιρετικά.

Επίσης, αν αγοράσεις sony, φρόντισε να το πάρεις από πηγή που να δίνει ισχύουσα εγγύηση (διετής εννοείται) καθώς προσωπικά έχω πολύ καλή εμπειρία από το service τους αν η συσκευή χρειαστεί κάτι πέρα από τις home made αναβαθμίσεις που κάνουμε μέσω του λογισμικού που έχουμε στον Η/Υ.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:52, 26-03-12:

Dreams ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες, είσαι κατατοπιστικότατη! Το χω ερωτευτεί το ray σε άσπρο και τα 8MP μου μοιάζουν παράδεισος για τις χιλιάδες φορές που θέλω να τραβήξω κάτι, αλλά δεν έχω μηχανή μαζί. Με προβλημάτιζε μόνο το αν είναι εύχρηστα, αλλά απ όσο βλέπω εσύ είσαι ικανοποιημένη και ξέρω κι ένα ακόμα ατόμο που σιγουρα είναι επίσης, οπότε μάλλον θα το δοκιμάσω. Μου είπαν και πως τα htc ειναι πολύ καλά, αλλά σε τιμή μέχρι 200 ευρώ βρήκα μόνο το wildfire και το Legend που όμως δεν μου αρέσουν οπτικά, παρότι το δεύτερο φαίνεται να έχει πολλά ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά. Ξέχασα να πω πως θέλω το κινητό να έχει και μεγάλη αυτονομία μπαταρίας και για το ray έχω διαβάσει τα καλύτερα! Επίσης θελω να έχει την τελευταία έκδοση android για να μην έχω θέμα μετά από λίγο και επίσης την έχει. Νομίζω πως κατέληξα, μάλλον θα το πάρω σε ροζ να πηγαίνει με τα γυαλιά μου () γιατί χρυσό κάνει 99 ευρώ πιο πολλά και δεν βρίσκω λόγο να τα σκάσω Σας ευχαριστώ όλους πολύ!

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε στις 14:18, 26-03-12:

Το χω ερωτευτεί το ray σε άσπρο και τα 8MP μου μοιάζουν παράδεισος για τις χιλιάδες φορές που θέλω να τραβήξω κάτι, αλλά δεν έχω μηχανή μαζί.Νομίζω πως κατέληξα, μάλλον θα το πάρω σε ροζ να πηγαίνει με τα γυαλιά μου () γιατί χρυσό κάνει 99 ευρώ πιο πολλά και δεν βρίσκω λόγο να τα σκάσω Σας ευχαριστώ όλους πολύ!
Εχμ.....ναι. Κάνει κατιτίς παραπάνω.....απλά εγώ τα έχω όλα άσπρα (μαύρο αποκλείεται) και τώρα κοιτάζω και σε άλλα χρώματα.

Αλλά άμα ταιριάζει με τα γυαλιά....μην το συζητάς καν..... Καλή επιλογή πάντως!

Κάπου είδα κι ένα ταλασσι Νοκια. Θα το κοιτάξω....

Καλές αγορές!!!!!!!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:20, 26-03-12:

Τα Νοκια δεν τα συμπαθώ, αλλά μόλις είδα στην φώτο που έβαλες πως έχει φακό Carl Zeiss, ποιο μοντέλο είναι αυτό;

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε στις 14:22, 26-03-12:

Τα Νοκια δεν τα συμπαθώ, αλλά μόλις είδα στην φώτο που έβαλες πως έχει φακό Carl Zeiss, ποιο μοντέλο είναι αυτό;

nokia lumia 900

Κι εγώ δεν τα συμπαθώ, μα τούτο εδώ μου έχει κλέψει την καρδιά (και τώρα πάει να μου κλέψει και την τσέπη).

edit: το καλοκαίρι έρχεται και αυτό, το προηγούμενο το 800 έκανε περίπου 400 ευρώ σε σαιτ . Αυτό.... αναμένω!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:32, 26-03-12:

Mπα, άμα φύγω από android, σίγουρα θα το μετανιώσω. Όμως οπτικά είναι πολύ όμορφο, αλλα αν έχει τόσα, καλύτερα να πάρω samsung galaxy

Παράθεση

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wild_Boy
Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 347 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε στις 17:29, 01-04-12:

Προσωπικά πιστεύω ότι πλέον το Android μονοπωλεί στα smartphones,και θα πρέπει να πας σε Android.Από εκεί και πέρα για την κατηγορία των 200 ευρώ,το Ray και το Neo V είναι μια χαρά.Αλλά άμα πας στα 400-500 το galaxy s ii υστερεί σε όλους τους τομείς(ισως πλην της αυτονομίας) από το xperia s..Και όσον αφορά την τιμή το xperia s έχει 60 ευρώ παραπάνω από το galaxy s2,πιστεύω αξίζει http://www.skroutz.gr/s/432348/Sony-Xperia-S.html + http://www.skroutz.gr/s/323248/Samsu...S-II-16GB.html

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 11:08, 16-05-12:

Με μεγάλη μου λύπη, ήρθε η ώρα, ν' αλλάξω το παλιό καλό κινητούλι μου (Nokia N73), δώρο της Vodafone όταν απείλησα ότι θα έφευγα από το δίκτυό τους (...τελικά έφυγα ).
Είμαι ανάμεσα σε 3. Μήπως ξέρετε τι να προσέξω και τι να ΜΗΝ πάρω; Δεν θέλω να υπερβώ τα 150 ευρώ.

http://www.multirama.gr/products/pro...3&catid=100800
http://www.multirama.gr/products/pro...2&catid=100800 (Αυτό από φάτσα είναι χάλια)
http://www.multirama.gr/products/pro...4&catid=100800 (Αυτό είναι το καλύτερό μου, αλλά φοβάμαι μην μετανιώσω το μικρό μέγεθος)

Αν σας βγάλει τη σελίδα, εδώ τα έχω και τα τρία για σύγκριση:
http://www.multirama.gr/products/com...92&pid=0630133

Λοιπόν, τι λέτε;

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 11:49, 16-05-12:

Εξαρτάται για τι δουλειά το θέλεις. Και τα 3 πιστεύω είναι πολύ μέτρια πλέον, αλλά αν είχα να διαλέξω κάποιο, θα διάλεγα το LG λόγω χαρακτηριστικών ΑΝ ΚΑΙ η LG σαν μάρκα δεν λέει για smartphone, για μένα, απ' όσο ξέρω τουλάχιστον όλο και κάτι κλειδώνουν στα κρυφά. Καλύτερα κάτι σε HTC αν και τα καλά είναι πανάκριβα.

Εγώ αν είχα 150 ευρώ στην τσέπη πάντως, ή θα μάζευα άλλα 20-30 και θα πήγαινα γι αυτό:

Sony Ericsson Mini Pro (SK17i)

Προσοχή στη διαφορά με το προηγούμενο mini pro που είναι το μοντέλο U20i (ενώ το νέο είναι το SK17i)

Πολύ καλύτερη κάμερα από αυτά τα 3 που έδωσες, 5 μεγαπίξελ
Πολύ καλύτερη οθόνη 16εκ χρώματα
Μεγαλύτερη ανάλυση οθόνης
Πολύ καλύτερος επεξεργαστής κι από τα 3
Φυσικό πληκτρολόγιο που κρύβεται σαν συρταράκι πίσω από την οθόνη (η οποία είναι και αφής, άμα έχεις μαζοχισμό να γράφεις έτσι)
Και ΓΑΜΩ τα ηχεία της Sony Ericsson, το ξέρω από πρώτο χέρι.

Η μνήμη δεν είναι μεγάλη σαν του Samsung Pocket αλλά μην τσιμπήσεις στο τυράκι. Βάζεις κάρτα μνήμης άμα θες. Έχω κάποιες επιφυλάξεις και για την αυτονομία της μπαταρίας.

Αυτό είναι που θα έκανα εγώ πάντα... Δεν ξέρω για σένα και το πόσο γρήγορα το χεις ανάγκη και πόσο αντέχει η τσέπη σου να κάνει διακυμάνσεις.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 11:57, 16-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Εξαρτάται για τι δουλειά το θέλεις. Και τα 3 πιστεύω είναι πολύ μέτρια πλέον, αλλά αν είχα να διαλέξω κάποιο, θα διάλεγα το LG λόγω χαρακτηριστικών ΑΝ ΚΑΙ η LG σαν μάρκα δεν λέει για smartphone, για μένα, απ' όσο ξέρω τουλάχιστον όλο και κάτι κλειδώνουν στα κρυφά. Καλύτερα κάτι σε HTC αν και τα καλά είναι πανάκριβα.

Εγώ αν είχα 150 ευρώ στην τσέπη πάντως, ή θα μάζευα άλλα 20-30 και θα πήγαινα γι αυτό:

Sony Ericsson Mini Pro (SK17i)

Προσοχή στη διαφορά με το προηγούμενο mini pro που είναι το μοντέλο U20i (ενώ το νέο είναι το SK17i)

Πολύ καλύτερη κάμερα από αυτά τα 3 που έδωσες, 5 μεγαπίξελ
Πολύ καλύτερη οθόνη 16εκ χρώματα
Μεγαλύτερη ανάλυση οθόνης
Πολύ καλύτερος επεξεργαστής κι από τα 3
Φυσικό πληκτρολόγιο που κρύβεται σαν συρταράκι πίσω από την οθόνη (η οποία είναι και αφής, άμα έχεις μαζοχισμό να γράφεις έτσι)
Και ΓΑΜΩ τα ηχεία της Sony Ericsson, το ξέρω από πρώτο χέρι.

Η μνήμη δεν είναι μεγάλη σαν του Samsung Pocket αλλά μην τσιμπήσεις στο τυράκι. Βάζεις κάρτα μνήμης άμα θες. Έχω κάποιες επιφυλάξεις και για την αυτονομία της μπαταρίας.

Αυτό είναι που θα έκανα εγώ πάντα... Δεν ξέρω για σένα και το πόσο γρήγορα το χεις ανάγκη και πόσο αντέχει η τσέπη σου να κάνει διακυμάνσεις.
Η τσέπη μου δεν αντέχει πολύ παραπάνω αλλά δεν έχω και ιδιαίτερες απαιτήσεις. Να παίρνω τηλέφωνο θέλω, να έχω ξυπνητήρι, ημερολόγιο, μουσική (ράδιο/mp3) και να μπορώ να τσεκάρω κανένα mail ή fb update.
Με τα Ericsson είμαι τσακωμένη εδώ και χρόνια.

Ρε συ το LG είναι το πιο άσχημο

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:59, 16-05-12:

Τα LG προσωπικά δεν τα ξέρω, οπότε θα διάλεγα galaxy σίγουρα και μάλλον το 2ο που έχεις βάλει (το πιο ακριβό) γιατί έχει ελαφρώς καλύτερη κάμερα και τραβάει και βίντεο (ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου χρειαστεί και που). Από την άλλη αν εσύ εχεις χρησιμοποιήσει LG, φαίνεται να έχει καλύτερες προδιαγραφές. Ξέρω, δεν σε βοήθησα..

ΥΓ. Το φυσικό πληκτρολόγιο δεν το είχα χρησιμοποιήσει ΠΟΤΕ όταν είχα τηλέφωνο με οθόνη αφης και τέτοιο παράλληλα, οπότε δεν το συνιστώ γιατί απλά βάζει βάρος χωρίς λόγο.
ΥΓ2. Θα έπαιρνα το 2ο samsung από αυτά, το αποφάσισα.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 12:02, 16-05-12:

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ LG. Είχα πάντα Nokia εκτός από την πρώτη μου παντόφλα που ήταν Ericsson.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 12:15, 16-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ LG. Είχα πάντα Nokia εκτός από την πρώτη μου παντόφλα που ήταν Ericsson.
Αφού είχες πάντα Νόκια, τσέκαρε κι αυτό στα 149:

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-In...ck-002X1L7.htm

Δεν έχει φλας απ' όσο μπόρεσα να δω βέβαια, και δεν είναι και Android αλλά Symbian το λειτουργικό του.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:41, 16-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Η τσέπη μου δεν αντέχει πολύ παραπάνω αλλά δεν έχω και ιδιαίτερες απαιτήσεις. Να παίρνω τηλέφωνο θέλω, να έχω ξυπνητήρι, ημερολόγιο, μουσική (ράδιο/mp3) και να μπορώ να τσεκάρω κανένα mail ή fb update.
Ξεχνα το mail και το fb και σου εχω κινιταρα στα 20€! Σκεψου το!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:08, 16-05-12:

Άρχοντα, τα είχα δει κι εγώ τα Nokia του Πλαισίου και θα ήταν μάλλον η πρώτη μου επιλογή, αν δεν τα είχαν σε ορισμένα καταστήματα μόνο (των Αθηνών ) επειδή είναι ευκαιρίες.

Ο κύβος ερρίφθη guys and gals για το Samsung Galaxy Y. Το μικρό μέγεθος του άλλου, ήταν ελάχιστα μικρότερο κι έτσι δεν άξιζε τον κόπο.
...Όσο για το LG ήταν εξίσου κακομούτσουνο κι από κοντά!

Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθειά σας!

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 15:10, 11-01-13:

Θελω και γω ν'αλλάξω κινητό γιατί έχω ξεμεινει μ ενα μπακατελάκι.
μεχρι 170-180 ευρα το πολύ.
Είχα μπανίσει αρχικά το samsung galaxy ace, έχει ολα τα χαρακτηριστικα που θέλω. Android, wi-fi, 5 MP camera, flash (led), και κανει 145. Γενικα διαβασα καλές κριτικές απ'οσο εχω ψάξει. Οταν πηγα και το ειδα όμως ατο κατάστημα, μου φανηκε λιγο ασχημούλι.. ισως το περιμενα αλλιώς, γι'αυτο. Μου φανηκε κάπως χοντροκομμένο. Δε ξέρω..
Εχετε να προτεινετε κάτι αλλο σε παρομοια τιμή και χαρακτηριστικα; "

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη techgirl
H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε στις 15:30, 15-01-13:

Θεωρώ πως σαν το iphone δεν είναι κανένα...Ακόμα και τα παλιότερα μοντέλα...Και αν αλλάξεις σύνδεση και πας σε άλλη εταιρία, με συγκεκριμένα προγράμματα σου δίνουν τσάμπα...Μια φίλη πήρε το 3 GS που είναι κορυφαίο τηλέφωνο (το είχα 2 χρόνια και ήταν σκυλί, δούλευε άψογα ακόμα και με σπασμένη οθόνη), δωρεάν όταν έκανε φορητότητα σε πρόγραμμα της wind (δεν ξέρω όμως ποιο) με πάγιο γύρω στα 40 ευρώ και είναι πολύ ευχαριστημένη και από το τηλέφωνο και από το πρόγραμμα- Αξίζει νομίζω να το ψάξεις...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 15:39, 15-01-13:

Αν θες κάτι όμορφο πάρε iphone, αν θες κάτι λειτουργικό οτιδήποτε άλλο.

** θα πρόσθετα και "μουράτο" αλλά τώρα πια και η κουτσή μαρία έχει iphone

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 15:50, 15-01-13:

Με την αγορά κινητού απο e-bay τι παίζει; έριξα μια ματια και βρήκα το samsung galaxy ace plus τουλαχιστον 70 ευρω λιγότερα. Αλλά το φοβαμαι, θα ειναι όντως καινουριο; θα λειτουργει κανονικα στην Ελλάδα; Και δεν ξερω τι παίζει με την εγγύηση κυρίως. Αν βγάλει πρόβλημα στην πορεια τι γινετε;

Γενικότερα ειναι αξιόπιστες οι αγορές κινητού απο εξωτερικό;

Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evavar
H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε στις 16:38, 15-01-13:

Νομίζω όλα οκ με αγορά από e-bay, δεν έχω ακούσει ποτέ για κάποιο περιστατικό. Όλες αυτές τις λεπτομέρειες που σε απασχολούν μπορείς να τις τσεκάρεις μία μία στο e-bay και τηλεφωνώντας στην αντιπροσωπεία στην Ελλάδα.
Εγώ αυτό θα έπαιρνα που είναι και οικονομικό πάντως
http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-id.../?deviceid=297

Παράθεση

olga_serb

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη olga_serb
H olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

H olga_serb έγραψε στις 18:00, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Lysippe
evangelie, σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου. Η φίλη μου πήρε HTC τελικά.
Τέλεια επιλογή! Και εγω το εχω και και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!!!

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 01:56, 19-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Evavar
Νομίζω όλα οκ με αγορά από e-bay, δεν έχω ακούσει ποτέ για κάποιο περιστατικό. Όλες αυτές τις λεπτομέρειες που σε απασχολούν μπορείς να τις τσεκάρεις μία μία στο e-bay και τηλεφωνώντας στην αντιπροσωπεία στην Ελλάδα.
Εγώ αυτό θα έπαιρνα που είναι και οικονομικό πάντως
http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-id.../?deviceid=297

Ευχαριστω
Τελικά παρήγγειλα αυτό http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000756 απο το e-shop, το είχε σε προσφορά βέβαια γιατί 280 δεν έδινα..
Δεν το εχω πάρει ακομα στα χέρια μου, απο βδομαδα. Ανυπομονώ

Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isom1312
Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε στις 02:12, 19-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Dida~
Ευχαριστω
Τελικά παρήγγειλα αυτό http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000756 απο το e-shop, το είχε σε προσφορά βέβαια γιατί 280 δεν έδινα..
To έχει ένας φίλος,σε άσπρο. Έίναι πολύ ευχαριστημένος,λίγη προσοχή όμως με τη φόρτιση,ειδικά τη πρώτη φορά...

Παράθεση

Νηρηίς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νηρηίς
H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 12:42, 19-01-13:

Θελω και γω ν'αλλάξω κινητό γιατί έχω ξεμεινει μ ενα μπακατελάκι.
μεχρι 170-180 ευρα το πολύ.
Είχα μπανίσει αρχικά το samsung galaxy ace, έχει ολα τα χαρακτηριστικα που θέλω. Android, wi-fi, 5 MP camera, flash (led), και κανει 145. Γενικα διαβασα καλές κριτικές απ'οσο εχω ψάξει. Οταν πηγα και το ειδα όμως ατο κατάστημα, μου φανηκε λιγο ασχημούλι.. ισως το περιμενα αλλιώς, γι'αυτο. Μου φανηκε κάπως χοντροκομμένο. Δε ξέρω..
Εχετε να προτεινετε κάτι αλλο σε παρομοια τιμή και χαρακτηριστικα; "
Εγώ πήρα προσφάτως το xperia miro στα 190Ε. Ειναι κατα δεκα ευρω ακριβότερο απο όσα διαθέτεις, απλώς επειδή έθεσες θέμα σχεδιασμού και αισθητικής.
(Τώρα είδα πως αγόρασες το πιο εξελιγμένο μοντέλο. Με 'γεια. )

Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evavar
H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε στις 00:41, 24-01-13:

Ευχαριστω
Πολύ καλή η επιλογή σου! Είχα την εντύπωση πως το budget σου ήταν μεγαλύτερο, γι' αυτό στο πρότεινα το άλλο. Εϊθε να το απολαύσεις το καινούριο σου κινητάκι!!!

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 15:48, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Isom1312
To έχει ένας φίλος,σε άσπρο. Έίναι πολύ ευχαριστημένος,λίγη προσοχή όμως με τη φόρτιση,ειδικά τη πρώτη φορά...
Δεν έχει έρθει ακόμα οπότε ευτυχώς δεν έχω κάνει την 1η φόρτιση. Τι να πρόσεχω;

Αρχική Δημοσίευση από Νηρηίς
Εγώ πήρα προσφάτως το xperia miro στα 190Ε. Ειναι κατα δεκα ευρω ακριβότερο απο όσα διαθέτεις, απλώς επειδή έθεσες θέμα σχεδιασμού και αισθητικής.
(Τώρα είδα πως αγόρασες το πιο εξελιγμένο μοντέλο. Με 'γεια. )
Ευχαριστώ πολύ

Αρχική Δημοσίευση από Evavar
Πολύ καλή η επιλογή σου! Είχα την εντύπωση πως το budget σου ήταν μεγαλύτερο, γι' αυτό στο πρότεινα το άλλο. Εϊθε να το απολαύσεις το καινούριο σου κινητάκι!!!
Ευχαριστώ πολύ, ναι το ειχε το xperia j προσφορά στα 199, και λογω χαμηλότερου φόρου εδω θα μου έρθει περιπου στα 182, οπότε είπα να το χτυπήσω.

Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,747 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 16:07, 24-01-13:

Πες μας εντυπώσεις, γιατί κι εγώ αυτό το κινητό θα παραγγείλω, αν όλα πάνε καλά!

Παράθεση

Θεμιστοπόλος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Θεμιστοπόλος
Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

O Θεμιστοπόλος sitting here, thinking, έγραψε στις 16:20, 24-01-13:

Εγώ περιμένω το Galaxy Ace, τελικά, μαζί με νέα σύνδεση.

Τι πρέπει να προσέχουμε στην πρώτη φόρτιση, παιδιά; Έχω ακούσει είτε ότι πρέπει να το φορτίσουμε για πολλές ώρες, είτε ότι πρέπει πρώτα να εξαντλήσουμε τη μπαταρία, και μετά να τό αφήσουμε κλειστό να φορτίσει. Τι ισχύει;

Παράθεση

venividivici43946

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici43946
Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,196 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε στις 17:48, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θεμιστοπόλος
Τι πρέπει να προσέχουμε στην πρώτη φόρτιση, παιδιά; Έχω ακούσει είτε ότι πρέπει να το φορτίσουμε για πολλές ώρες, είτε ότι πρέπει πρώτα να εξαντλήσουμε τη μπαταρία, και μετά να τό αφήσουμε κλειστό να φορτίσει. Τι ισχύει;
Aνοίγεις το κουτί. Το ενεργοποιείς. Το χρησιμοποιείς, μέχρι να τελειώσει η μπαταρία. Τότε φορτίζεις μέχρι να πάει στο 100%. Ξανά το ίδιο για 2- 3 φορές ακόμη. Μετά θα το φορτίζεις, όταν θα φτάνει στο 20%. Μία φορά το μήνα πλήρη αποφόρτιση.

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 16:07, 26-01-13:

το πήρα μόλις

Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 16:23, 26-01-13:

με γεια!! καλοριζικο!

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 03:41, 27-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από stefanos...
με γεια!! καλοριζικο!
Ευχαριστώ πολύ

Αν δεν ήμουν και τόσο άσχετη με τα σμαρτφοουνς θα ήταν λιγάκι καλύτερα αλλά που θα μου πάει...

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 13:28, 27-01-13:

κοίτα λίγο αυτό
http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Vodafone-Smart-II-Angry-Birds/characteristics#tabs-nav-0
και κάνει μόνο 100 ευρώ

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:01, 27-01-13:

αυτο ιναι alcatel βασικα
τα samsung εχουν καλη μπαταρια?κραταει καιρο η χωρητικοτητα της δηλαδη?
επειδη με τα απλα κινητα τετοια ειχα θεμα παντα
εχω ayto

και σκεφτομαι τι κινητο αφης να παρω..

Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη techgirl
H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε στις 15:36, 22-02-13:

Το θέμα δεν είναι να πάρεις smartphone για να λες οτι έχεις smartphone, αλλά ένα που να δουλευει σωστά...Καλώς ή κακώς δεν θα εμπιστευόμουν μια τέτοια επιλογή...απ' ότι μου λένε διαφοροι φίλοι τα "οικονομικα" smartphones όλο κολλάνε και τους σπάνε τα νευρα...

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 21:43, 06-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από techgirl
Το θέμα δεν είναι να πάρεις smartphone για να λες οτι έχεις smartphone, αλλά ένα που να δουλευει σωστά...Καλώς ή κακώς δεν θα εμπιστευόμουν μια τέτοια επιλογή...απ' ότι μου λένε διαφοροι φίλοι τα "οικονομικα" smartphones όλο κολλάνε και τους σπάνε τα νευρα...
Εγώ έχω ακούσει το ακριβώς αντίθετο γι'αυτό το πρότεινα...

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 21:54, 06-03-13:

Καλύτερα πάρτε το galaxy s3 επειδή σε 8 μέρες που θα παρουσιαστεί το νέο μοντέλο θα πέσει και η τιμή του.
Αν και γω προτείνω εξωτερικό και ebay.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους