Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μου ανοίγει η αρχική σελίδα του firefox στο άσχετο...

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 23:44, 21-08-07:

Το πρόβλημα το έχω τις τελευταίες εβδομάδες και είναι το εξής:
Καθώς περιηγούμαι σε διάφορες ιστοσελίδες και χωρίς να επιλέξω άνοιγμα του firefox, ανοίγει η αρχική σελίδα από μόνη της. Μου έχει τύχει π.χ. πατώντας στην επιλογή "νέα μηνύματα" στο στέκι να μου ανοίξει η αρχική σελίδα του firefox αλλά και να μου εμφανιστούν κανονικά τα νέα μηνύματα στην ήδη υπάρχουσα σελίδα.
Μήπως υπάρχει κάποιος ιός? Τι ακριβώς σημαίνει αυτό?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Προβλημα με την αρχικη σελιδα - Από twilight_girl
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-09 στις 14:46.
    • Μου ανοίγει άλλη σελίδα - Από Bill_1992
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-08-07 στις 17:36.
    • Ο Firefox δεν μου ανοιγεί σελίδες - Από maik85
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-06 στις 14:33.
    • Αρχική σελίδα - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-05 στις 07:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους