Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 204 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ψεύτικα νύχια

Τι νύχια να κάνω; (Τα σχέδια είναι εδώ)

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)
το 1ο
0
0%
το 2ο
0
0%
το 3ο
0
0%
το 4ο
0
0%
το 5ο
15
100,00%

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:04, 29-08-07:

βρε είναι πολύ ωραία! μεγειές!
(μην ξεχνάς το δικό μου ήταν νυφικό άρα είχε πολλές ώρες περιποίηση )

αν συνεχίσεις να τα φτιάχνεις κάθε 20 μέρες θα δεις ότι με τον καιρό δε θα σπάνε και θα είναι πάντα σούπερ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:06, 29-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
βρε είναι πολύ ωραία! μεγειές!
(μην ξεχνάς το δικό μου ήταν νυφικό άρα είχε πολλές ώρες περιποίηση )

αν συνεχίσεις να τα φτιάχνεις κάθε 20 μέρες θα δεις ότι με τον καιρό δε θα σπάνε και θα είναι πάντα σούπερ!
φχα'ι'στω...

απ'τη χαρα μου ψαχνω στο νετ να βρω ωραιες φωτογραφιες με ωραια σχεδια για να κανω και τετοια οταν μακρυνουνε λιγο ακομα..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:09, 29-08-07:

Θα σου βάλω εγώ φώτο τις ..φραουλίτσες που μου έφτιαξε χτες η τρελή η ξαδέρφη μου!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:10, 29-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Θα σου βάλω εγώ φώτο τις ..φραουλίτσες που μου έφτιαξε χτες η τρελή η ξαδέρφη μου!
ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!

(θες να μου χαρισεις την ξαδερφη σου;;;;;; μμμμμμ;;;; )
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 08:14, 29-08-07:

Μωρέ αν ήσουν Αθήνα.. θα στην χάριζα ευχαρίστως γιατί μου σπάει τα νεύρα μέχρι να την πετύχω να μου τα φτιάξει. Φαντάσου χτες πήγα για επίσκεψη και καλά και κατσικώθηκα κανονικά πάνω άπο το κεφάλι της μέχρι να μου πει "οκ, θα κάνουμε μανικιουρ και πεντικιουρ!"

Δεν είναι είναι σε όλα τα νύχια.. σε δύο είναι μόνο! Αλλά θα σας βάλω και το πεντικιούρ που έχει και στρασάκια στο μεγάλο δάχτυλο!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:35, 29-08-07:

ε άντε ντε, βάλτα να δούμε φραουλίτσες!!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:01, 29-08-07:

Πρέπει να παω σπίτι μαρή, δεν εχω φωτογραφική μηχανή εδώ!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 10:42, 29-08-07:

εβουλι, μαρεσουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και τα δικα σου.
ειναι μαλλον τελικα θεμα ΣΧΗΜΑΤΟΣ νυχιου...
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 11:02, 29-08-07:

αληθεια;;; αχ πολυ χαιρομαι που σας αρεσουν.. αν και την επομενη φορα που θα παω θα το οργανωσω καλυτερα: θα πληρωσω απο πριν, μετα θα παω εκει για κανενα διωρο καφε, θα εχω το μωρο μου για να οδηγησει αυτο, και στο σπιτι θα εχω βαλει ολα τα πληντυρια και θα εχω μαγειρεψει για δυο μερες.. α! και δεν θα παω βραδυ οπως πηγα τωρα, αλλα απογευμα.. (οπως καταλαβατε εκανα μια μικρηηηηηηηηη ζημιουλα στο ενα νυχακι μου.. ευτυχως δεν φαινεται..)
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:17, 29-08-07:

Επίσης μπορείς πολύ απλά να της ζητήσεις να στα ψεκάσει με εκείνο το σπρέι που στα στεγνώνει αυτόματα (αλλά μάλλον θα στο χρεώσει εξτρά και το απόφευγουν γιατί είναι ακριβό).
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 11:30, 29-08-07:

καλα, υπαρχουν τετοια θαυματουργα προιοντα;;;; εγω πού ζω τοσα χρονια;;;

το πουλανε και στον χοντο αυτο το σπρει;;; (πες ναι, πες ναι, πες ναι.....)
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:32, 29-08-07:

Ναι.. αλλά δεν είναι τόσο καλής ποιότητας όσο τα επαγγελματικά, όμως κάτι θα βρεις (Ρώτα καμιά πωλήτρια ή κάνε χάζι στο τμήμα που έχει για επανόρθωση νυχιών - μπορεί να βρείς πολλά θαυματουργά εκεί!)

Υστερικόγραφο: Και μην ανησυχείς, εγώ τα έμαθα λόγω ξαδέρφης αυτά, σιγά μη στα πουν οι επαγγελματίες!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 11:35, 29-08-07:

ρε κοριτσια να ρωτησω κατι? πριν μου βαλει το ακλυλικο μου τα γδερνει τα νυχια κ στην ουσια μου τα χαλαει μπορω να την ρωτησω να μην το κανει αυτο?
η αλλιος δεν γινετε?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:37, 29-08-07:

Απ' όσο ξέρω δεν γίνεται, αλλά δεν στα γδέρνει δα και τόσο πολυ..
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 11:38, 29-08-07:

οχι μου τα γδερνει...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:40, 29-08-07:

Εμένα λίγο τα είχε αγριέψει απλά για να πιάσει καλύτερα το υλικό.. τι να σου πω..
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 11:41, 29-08-07:

θαυματουργα προιοντα ΕΚΤΟΣ ΧΟΝΤΟΥ μπορειτε να βρειτε εκει που τα ψωνιζουν οι επαγγελματιες
κι εμενα η μαμι ασχολειται, και τα παιρνω ολα απο κει και σε τιμες σουπερ!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 12:55, 29-08-07:

αχΑ!!! και πού ειναι αυτα τα υπεροχα μερη φανταστικο μου gio;;;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:58, 29-08-07:

Άμα γουγλίσεις το "Επαγγελματικά είδη μανικιούρ" κάτι θα βρεις, είμαι σίγουρη!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 13:11, 29-08-07:

για σαλονικα δε ξερω να σου πω καλο μου. οταν ερθεις αθηνα θα σου δειξω τα μυστικα μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Νύχια - Από kerasi
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-14 στις 12:07.
    • Νύχια με gel - Από zinaki
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-03-13 στις 10:16.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους