Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σίγουρη (?) επένδυση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:30, 27-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
mania μου πιστεύεις ότι με 80.000? θα βρει κάποιο σπίτι να αγοράσει που θα ελκύει τους καταναλωτές και θα του προσφέρει ένα αξιόλογο ενοίκιο;

Εμείς εδώ νοικιάζουμε γκαρσονιέρα με 400 ευρώ πάνω σου λέω ένα 200αρι, άν και με 80.000 μπορείς να πάρεις 2, αν το ψάξεις βρείσκεις, θεωρούμαστε το ποιό ακριβό νησί σε πολήσεις ακινήτων και οι μεταχειρησμένες κοστήζουν μέσο όρο 45.000 πάνω αθήνα θα έχει ποιό οικονομικά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 17:40, 27-08-07:

με 45.000? αγόρασαν οι γονείς μου πριν λίγα χρόνια γκαρσονιέρα που την νοικιάζουμε προς 400?/μήνα. Σε 9 χρόνια κάνει απόσβεση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:04, 27-08-07:

Αχμμμ.. Στην Αθήνα είναι ΠΟΛΥ δύσκολο να βρεις σπίτι που να πωλείται τόσο φθηνά (κι αν βρείτε κανένα, κρατηστε το μου! ) κι επιπλέον η Κουέ έχει απορρίψει από το πρώτο της μήνυμα την επιλογή αυτή.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 22:45, 07-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
με 45.000? αγόρασαν οι γονείς μου πριν λίγα χρόνια γκαρσονιέρα που την νοικιάζουμε προς 400?/μήνα. Σε 9 χρόνια κάνει απόσβεση
Δεν έχεις υπολογίσει την εφορία.......
Θα απογοητευτείς.

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 09:28, 08-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Δεν έχεις υπολογίσει την εφορία.......
Θα απογοητευτείς.
γενικώς έχεις δίκιο τώρα που το σκέφτομαι,αλλά επειδή είμαι ελεύθερη επαγγελματίας μπορώ να δηλώσω πολλά έξοδα ώστε η φορολογία μου να είναι μικρή

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους