Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,326 μηνύματα σε 74,664 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αίμα κατά τη σεξουαλική επαφή

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 12:23, 11-09-11:

χθες ετυχε να αιμορραγησω στην αρχη της σεξουαλικης επαφης. μετα σταματησε αρα δε συνδεεται με περιοδο. φοβηθηκα κ απο βδομαδα θα ψαξω γυναικολογο. αλλα μεχρι τοτε για πειτε, μηπως ξερετε τι σημαινει αυτο, αν ειναι κατι σοβαρο? το εχετε παθει ποτε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη talismans
Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε στις 12:32, 11-09-11:

Αν και μόνο γυναικολόγος μπορεί να σου απαντήσει ξεκάθαρα, εγώπιστεύω ότι δεν έχει καμιά σχέση με την επαφή, γιατί όπως λες και εσύ ήταν στηναρχή.

Θα μπορούσε να είχε σχέση κατά την διάρκεια, και μόνο όταν υπήρχε μεγάλη ένταση και πίεση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 12:33, 11-09-11:

το είχα πάθει μια φορά 4 χρόνια μετά την έναρξη των σεξουαλικών μου επαφών και μετά από 2 χρόνια σταθερής σεξουαλικής σχεσης.
Ομολογώ ότι δεν το είχα ψάξει παραπέρα από το να ρωτήσω 2-3 φίλες και την μεγαλύτερη μου αδελφή για το τι μπορει να σημαίνει και οι απαντήσεις που είχα πάρει ήταν ότι μπορεί είτε η ρίξη του παρθενικού υμένα να έγινε τότε (η αλήθεια είναι ότι δεν είχα παρουσιάσει αίμα κατά τις πρώτες επαφές μου σχεδόν καθόλου, αλλά από την άλλη...περίμενε 2 χρόνια σταθερών σεξουαλικών επαφών για να σπάσει? τέτοια ανθεκτικότητα πια?? ) είτε να ήταν το σεξ ...αγριο και να τραυματίστηκα εσωτερικώς (τώρα τι να σε πω, εγώ δεν θυμάμαι να ήταν άγριο το σεξ τη στιγμή που το έπαθα).
Πάντως δεν το ξαναέπαθα ποτέ και 2-3 μήνες μετά που είχα κάνει τεστ-παπ δεν είχε βγάλει τπτ περίεργο.

Πάντως η αλήθεια είναι ότι η δική μου περίπτωση (που έδειξα παντελή αδιαφορία για το γεγονός--πιο πολύ με τσάντισε ότι φοβήθηκα ότι αδιαθέτησα και ξεκινούσα για διακοπές εκείνη τη μέρα) δεν είναι το σωστό παράδειγμα αντιμετώπισης, οπότε από δευτέρα κανόνισε ένα ραντεβού με γυναικολόγο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 12:49, 11-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
(που έδειξα παντελή αδιαφορία για το γεγονός--πιο πολύ με τσάντισε ότι φοβήθηκα ότι αδιαθέτησα και ξεκινούσα για διακοπές εκείνη τη μέρα)

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
το είχα πάθει μια φορά 4 χρόνια μετά την έναρξη των σεξουαλικών μου επαφών και μετά από 2 χρόνια σταθερής σεξουαλικής σχεσης.
Ομολογώ ότι δεν το είχα ψάξει παραπέρα από το να ρωτήσω 2-3 φίλες και την μεγαλύτερη μου αδελφή για το τι μπορει να σημαίνει και οι απαντήσεις που είχα πάρει ήταν ότι μπορεί είτε η ρίξη του παρθενικού υμένα να έγινε τότε (η αλήθεια είναι ότι δεν είχα παρουσιάσει αίμα κατά τις πρώτες επαφές μου σχεδόν καθόλου, αλλά από την άλλη...περίμενε 2 χρόνια σταθερών σεξουαλικών επαφών για να σπάσει? τέτοια ανθεκτικότητα πια?? ) είτε να ήταν το σεξ ...αγριο και να τραυματίστηκα εσωτερικώς (τώρα τι να σε πω, εγώ δεν θυμάμαι να ήταν άγριο το σεξ τη στιγμή που το έπαθα).
Πάντως δεν το ξαναέπαθα ποτέ και 2-3 μήνες μετά που είχα κάνει τεστ-παπ δεν είχε βγάλει τπτ περίεργο.
κ γω σε παρομοια φαση το επαθα για αυτό με παραξενεψε... παντως με ησυχασε το οτι το εχουν παθει κ αλλοι... ουφ
ναι θα ρωτησω γιατρό απο βδομαδα...

Παράθεση

Darkstar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Darkstar
H Darkstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Darkstar έγραψε στις 01:02, 12-09-11:

Κ εγώ το έπαθα και έφαγα φρίκη πριν μια βδομάδα..Βέβαια ήταν μέτα από άγριο σεξ..Ίσως ήταν και ο παρθενικός υμένας.Δεν ξέρω..Έκανα υπομόνη μέχρι να αδιαθετίσω και τώρα θα κλείσω ραντεβού στο γυναικολόγο μου..Κ εσύ να πας..Το καλύτερο που μπορεις να κάνεις.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 01:08, 12-09-11:

Μπορει να ητανε λιγο απροσεκτο στις κινισεις του πιο πριν το αγορι του, αν κανατε κατι για ζεσταμα και απο εκει να προεκιψε. Παντος καλου κακου πηγενε σε γυναικολογο.

Παράθεση

Jerry34

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Jerry34
Ο Jerry34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Jerry34 έγραψε στις 11:49, 17-09-11:

Γεια σας παίδες. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό. Έχω σχέση με την κοπέλα μου εδώ και ένα χρόνο και κατα τη διάρκεια όλου αυτού του διαστήματος, όπως κάθε φυσιολογικό ζευγάρι σε αυτή την ηλικία, είχαμε σεξουαλικές επαφές. Πριν από εμένα δεν είχε κάποια άλλη σεξουαλική εμπειρία. Στην πρώτη μας φορά δεν έβγαλε αίμα, και θεωρήσαμε ότι πιθανότατα ο υμένας είχε σπάσει κάποια από τις πολλές προηγούμενες φορές που κάναμε μόνο τα προκαταρκτικά. Όλα καλά, λοιπόν, είχαμε πολλές σεξουαλικές εμπειρίες από τότε, χωρίς να παρουσιάζεται κάποιο πρόβλημα.

Πριν 1.5 βδομάδα της τελείωσε η περίοδος και όπως ήταν φυσικό κάναμε σεξάκι μετά από τη λήξη της περιόδου της. Όμως, καθώς της έβαζα δάχτυλο, βγάζοντας το, παρατήρησα ότι τα δάχτυλα μου είχαν αίμα. Θεωρήσαμε ότι ίσως να κράτησε η περίοδος της πιο πολύ και το αγνοήσαμε. Μετά από 2 μέρες που ξανακάναμε συνέβη το ίδιο με περισσότερο αίμα (αίμα όχι της περιόδου, αλλά αυτό της πληγής, το καθαρό κόκκινο). Μετά από 4 μέρες ΠΑΛΙ το ίδιο και τότε πήρε την γυναικολόγο της και έκλεισε ραντεβού, το οποίο είναι για αρχές Οκτώβρη.

Έχω διαβάσει διάφορα στο ίντερνετ, άλλα δεν είναι ανησυχητικά, άλλα είναι. Παρόλα αυτά θα θελα να μάθω αν κάποιο μέλος έχει έρθει αντιμέτωπο με μία τέτοια κατάσταση και θα μπορούσε να τη μοιραστεί μαζί, ακόμα και να μου πει αν ξέρει τί μπορεί να είναι. Θα βοηθούσε πολύ για να ανησυχούμε λίγότερο.

Παράθεση

eleni_13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eleni_13
H eleni_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H eleni_13 ante meroules mou, peraste grigora! ante έγραψε στις 12:03, 17-09-11:

Ο παρθενικός υμένας δεν είναι απαραίτητο να σπάσει κατα την διάρκεια της πρώτης ολοκληρωμένης σεξουαλικής επαφής...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jerry34

Νεοφερμένος

Ο Jerry34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Jerry34 έγραψε στις 12:10, 17-09-11:

Το γνωρίζω, αλλά μιλάμε για τουλάχιστον 60-70 φορές που είχαμε σεξουαλική επαφή τους τελευταίους μήνες χωρίς να παρουσιαστεί νωρίτερα κάτι τέτοιο. Οπότε, αν ήταν κάτι τέτοιο, δεν είναι λογικό να είχε συμβεί νωρίτερα; Δηλαδή αν όχι την πρώτη, πες τη 10η, την 20η...

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε στις 12:32, 17-09-11:

ειχα κ γω ιδιο προβλημα. δες εδώ
δεν πηγα ακομη σε γιατρο ()
οταν παω θα ενημερωσω το τοπικ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jerry34

Νεοφερμένος

O Jerry34 έγραψε στις 08:51, 23-09-11:

Άντε πήγες στο γιατρό; Τί έγινε;

Παράθεση

eleni_81

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eleni_81
H eleni_81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H eleni_81 έγραψε στις 00:14, 08-02-12:

Καλησπέρα κι απο εμένα!
Μου συνέβη κι εμένα το ίδιο και έχω επαφές εδώ και πολλά χρόνια..Μόλις ξεκίνησα μια σχέση και αμέσως μετά την περίοδο μου παρατήρησα αίμα.Πήγα την επόμενη κιόλας στο γυναικολόγο ο οποιος με εξέτασε πλήρως και μου είπε να μην ανησυχώ και ότι ήταν κάποιος σπασμός της μητρας μου και δεν μου δημιουργεί πρόβλημα..Παρόλα αυτά έχει περάσει μια βδομάδα και εχουμε προσπαθήσει άλλες 3 φορες και πάλι τα ίδια.Και δεν είναι αίμα μετά την επαφή αλλά τελικά με τη διεισδυση..Με το που πάει να μπει νοιωθω ένα πόνο ο οποίος περνάει αμέσως αλλά αιμορραγώ..και μας χαλάει τη διάθεση..θα ξαναπάω στο γιατρό γιατί αγχώθηκα πολύ.Μήπως μπορεί κάποια από τις παθούσες να με διαφωτίσει σχετικα ?
ευχαριστώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε στις 00:23, 08-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jerry34
Άντε πήγες στο γιατρό; Τί έγινε;
χαχα δεν το ειδα στην ωρα του το μηνυμα βρε jerry. σορυ. αργησα να παω στο γιατρο. δε μου ξανασυνεβη ετσι κ αλλιώς.
και οταν πηγα κ εκανα τα καθιερωμενα τεστ μου κλπ ολα βγηκανε πολυ καλα. ισως εγινε καποια απότομη κινηση. ετσι θυμαμαι κιολας δηλαδη.

Αρχική Δημοσίευση από eleni_81
Καλησπέρα κι απο εμένα!
Μου συνέβη κι εμένα το ίδιο και έχω επαφές εδώ και πολλά χρόνια..Μόλις ξεκίνησα μια σχέση και αμέσως μετά την περίοδο μου παρατήρησα αίμα.Πήγα την επόμενη κιόλας στο γυναικολόγο ο οποιος με εξέτασε πλήρως και μου είπε να μην ανησυχώ και ότι ήταν κάποιος σπασμός της μητρας μου και δεν μου δημιουργεί πρόβλημα..Παρόλα αυτά έχει περάσει μια βδομάδα και εχουμε προσπαθήσει άλλες 3 φορες και πάλι τα ίδια.Και δεν είναι αίμα μετά την επαφή αλλά τελικά με τη διεισδυση..Με το που πάει να μπει νοιωθω ένα πόνο ο οποίος περνάει αμέσως αλλά αιμορραγώ..και μας χαλάει τη διάθεση..θα ξαναπάω στο γιατρό γιατί αγχώθηκα πολύ.Μήπως μπορεί κάποια από τις παθούσες να με διαφωτίσει σχετικα ?
ευχαριστώ
δεν ξερω ελενη μου.. εμενα δε μου συνέχισε.. καλα θα κανεις να πας στο γιατρο σου για να ηρεμήσεις.. ελπίζω καποια αλλη κοπέλα εδώ να σε διαφωτίσει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

eleni_81

Νεοφερμένος

H eleni_81 έγραψε στις 00:30, 08-02-12:

Ευχαριστώ για την απάντηση!Δεν σου συνέχισε,ε?Η αλήθεια είναι εχω λιγότερο αίμα από την πρώτη φορά. Και ενώ την πρώτη κράτησε περιπου 2 μερες, τις τελευταίες ειναι στιγμιαίο, δηλα΄δη μέσα σε κάποια λεπτά η αιμορραγία σταματάει...Θα πάω στο γιατρό αύριο κιόλας!

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε στις 00:48, 08-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από eleni_81
Ευχαριστώ για την απάντηση!Δεν σου συνέχισε,ε?Η αλήθεια είναι εχω λιγότερο αίμα από την πρώτη φορά. Και ενώ την πρώτη κράτησε περιπου 2 μερες, τις τελευταίες ειναι στιγμιαίο, δηλα΄δη μέσα σε κάποια λεπτά η αιμορραγία σταματάει...Θα πάω στο γιατρό αύριο κιόλας!
οχι δε μου συνεχισε
πηγαινε και πες μας κ μας εδω αμα θες πως πηγε! (οχι σαν κ μενα βέβαια μετά απο 1000 χρόνια)

Παράθεση

eleni_81

Νεοφερμένος

H eleni_81 έγραψε στις 00:53, 08-02-12:

χαχαχαχα!!Οκ, αυριο θα ξέρω και θα σας ενημερώσω...Ελπίζω να μην ειναι κάτι ανησυχητικό..Εγώ μια φορά τον ύπνο μου σήμερα θα τον χάσω!

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε στις 01:04, 08-02-12:

ρε δε νομίζω να ειναι τόσο σοβαρο. ξερω ότι είσαι τώρα αγχωμένη τωρα αλλά μην ανησυχείς. εγώ πιστεύω ότι κάτι τετριμμένο θα είναι!
τοσες κοπελες έχουν παθει παρόμοια πραγματα..

(btw καλωσήρθες στο e-steki!)

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 01:28, 08-02-12:

Το' χω πάθει κι εγώ και ήταν λίγες μέρες μετά τη περίοδο και είχα υποθέσει ότι οφειλόταν εκεί ή σε κάποιο μικροτραυματισμό ξέρωγω.
Δε ξανασυνέβει όμως από τότε.

Δε πρέπει να' ναι τίποτα το σοβαρό όπως είπε και η ciela, κι αφού και ο γιατρός ο ίδιος τη πρώτη φορά σε καθησύχασε μην αγχώνεσαι.

Παράθεση

eleni_81

Νεοφερμένος

H eleni_81 έγραψε στις 10:47, 08-02-12:

Καλημέρα!
Ευχαριστώ για την παρηγοριά..
Εννοείται ξύπνησα αξημέρωτα και έχω ήδη γυρίσει από το γιατρό....χεχε!Οκ, το ψαξαμε καλύτερα και τελικά όντως δεν ήταν τίποτα..Ένας μικροτραυματισμός, μια εκδορά η οποία ματώνει με την τριβη και γι αυτό πονάω στην αρχή της διείσδυσης..Είπε θα μπορούσε να μου κάνει ένα ραμμα αλλά δε χρειάζεται, θα περάσει μόνο του.Απλά να βάζω μια λιπαντική πριν την επαφή για να μην το ερεθίζω.Ξέρετε να μου προτείνετε κάποια?

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 10:52, 08-02-12:

Ίσως να βοηθούσε να μην έχεις επαφές για λίγες μέρες για να αφήσεις την εκδορά να επουλωθεί.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eleni_81

Νεοφερμένος

H eleni_81 έγραψε στις 11:00, 08-02-12:

Κι εγω πιστευω το καλύτερο αυτό είναι...απλά δεν ξλερω για πόσες μέρες..Ήδη αφήναμε ένα διάστημα 3- 4 ημερων αλλά από ότι φαινεται θέλει περισσότερο.Καμμια βδομάδα ίσως.Του είπα μηπως να μου έδινε κάποια επουλωτικη για να ησυχάσω μια ωρα αρχυτερα, όχι μου έιπε..Στο τέλος μου φαίνεται δεν το γλιτώνω το ράμμα...

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 12:00, 08-02-12:

Ε κι εσύ κάνε μια βδομάδα υπομονή
Άλλωστε, το σεξ δεν είναι αποκλειστικά η διείσδυση

Παράθεση

eleni_81

Νεοφερμένος

H eleni_81 έγραψε στις 12:14, 08-02-12:

ε θα κανω....μπορω να κανω κι αλλιως??Όχι δεν είναι φυσικά μόνο η διεισδυση..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:30, 07-11-12:

Σημείωση:
Κάποια μηνύματα της συζήτησης μεταφέρθηκαν σε νέο θέμα, που θα βρείτε εδώ.
Οι δικοί μου ελέγχουν τη σεξουαλική μου ζωή

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 07-11-12 στις 15:36. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω μεταφοράς μηνυμάτων σε νέο θέμα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eleni_k

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eleni_k
H eleni_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H eleni_k έγραψε στις 21:17, 27-11-12:

Πολυ πιθανόν να εχετε καποια φλεγμονή (κολπιτιδα, τραχηλιτιδα) και γι αυτο να τρεχει αιμα με την τριβή... Αυτο για την κοπελα που το επαθε πανω απο μια φορα... Οσον αφορα τωρα την πρωτη περιπτωση ισως ηταν τυχαίο... Παντως δεν ακούγεται τιποτα ανησυχητικό...

Παράθεση

maria100000 (ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria100000
H ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H maria100000 likee έγραψε στις 14:37, 07-03-13:

γεια σας...πριν κατα μηνα ολοκληροσα με το αγορι μου για πρωτη φορα οπου ποναγα πολυ και εβγαζα και αιμα..πριν λιγες μερες ξανα ηρθαμε σε επαφη και παλι ποναγα αρκετα και αυτη την φορα εβγαζα ακομα ποιο πολυ αιμα....τι μου συμβενει??το χει παθει καμια σας?? οταν ισχωρει ποναω προς τα εξω λες και δεν χωραει,εκει νιωθω τον πονο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:44, 07-03-13:

Γίνεται ο πόνος να μην είναι επίπονος;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε στις 15:25, 07-03-13:

πιθανοτατα, αν ηταν αποτομος να δημιουργηθηκε καποια εκδορα. το οτι ματωσες ξανα παντως δειχνει οτι κατι τρεχει οποτε για τουλαχιστον 1-1,5 εβδομαδα μην το ξαναπροσπαθησεις. Αν μετα συμβαινει το ιδιο να απευθυνθεις σε γυναικολογο.
επισης, αν μετα απο αρκετες φορες δε ματωνεις αλλα πονας να απευθυνθεις παλι σε γυναικολογο μηπως κ εγινε καποια φλεγμονη. το εχω δει να συμβαινει σε φιλες κ να το θεωρουν φυσιολογικό για πολυ καιρό.
μπορει να μην τρεχει κ τιποτα. οτι και να ειναι παντως μην αγχωθεις, χιλαδες γυναικες παθαινουν τετοια πραγματα καθημερινα.
ελπιζω να μη σε αγχωσα.

(μηνυμα προς τις νεες μαμαδες: μην αναγκασετε τις κορες σας να κανουν αυτες τις ερωτησεις σε φορουμ)

Παράθεση

xfotinix

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xfotinix
H xfotinix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H xfotinix έγραψε στις 12:36, 04-02-14:

Γειά σας,θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι πρόβλημα αν σε καποια σεξουαλική πραξη η γυναίκα βγάλει αιμα...

εχω ανησυχισει πολυ αν κ βλέπω ότι ειναι αρκετά συχνό κ σε άλλες κοπελες...τεσσερις μέρες πριν την περίοδο μ πάνω στο προφυλακτικό υπήρχε ελαχιστο αιμα την επόμενη μέρα δεν ειχα τπτ ουτε κάποιο πόνο όλα ήταν φυσιολογικά μετα απο αυτήν την επαφή αφού πέρασαν 4 μέρες μου ηρθε περίοδο κ το θεωρισα φυσιολογικό κ δεν εδωσα σημασία στο ελαχιστο αιμα που είχε εμφανιστεί κατά την διάρκεια της πράξης...

αφου μ τελείωσε η περίοδο μετα από 4-5μερες αν κ ειχα μετα καποια υγρά λιγο καφέ όπως στα τελειωματα της περιοδου την 8μερα μετα την περίοδο εκανα κατι με το αγόρι μ κ ειχα αιμα κατά την πράξει το οποίο ήταν κόκκινο κ τρόμαξα...αλλα μετα κατά την διάρκεια της μέρας δεν ειχα τπτ να σημειώσω ότι κάναμε κατι μετα από πολυ καιρο χωρίς προφύλαξη...

πρεπει να ανησυχώ γι'αυτο που μου συνέβει φαντάζομαι ίσως να ειναι κάποιος τραυματισμός γτ κ τα δάχτυλα του είχαν αιμα πριν ολοκληρωσουμε λογικα...τη να κανω έχω φρικάρει τα έχουμε δυο χρόνια κ ποτε δεν έγινε κατι τετοιο...ως τωρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 04-02-14 στις 20:53. Αιτία: παραγραφοποίηση και αλλαγή γραμματοσειράς για να είναι ευανάγνωστο το κείμενο
Παράθεση

katerina58

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina58
H katerina58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H katerina58 έγραψε στις 12:43, 04-05-14:

Γειαα σας !! Εχω ενα θεμα που με απασχολει και θελω να ακουσω τις αποψεις σας..με το αγορι μου εχουμε προχωρησει την σχεση μας. Αυτος ολοκληρωσε μαζι μου αλλα εγω εχω ολοκληρωσει εδω και καιρο και το εχω κανει αρκετες φορες..το θεμα ειναι οτι καθε φορα που το κανουμε η μου βαζει δαχτυλο τρεχει αρκετο αιμα και αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω γιατι τρεχει αιμα ? Ενω το εχω κανει αρκετες φορες θα επρεπε να εχει ανοιξει πλεον πολυ καλα και οχι να τρεχει αρκετο αιμα.. ακομα και με τα δαχτυλα..Μηπως αυτο γινεται επειδη η διεισδυση γινεται πολυ βαθια και στις προηγουμενες σεξουαλικες επαφες δεν εμπαινε τοσο ενω τωρα μπαινει ,να το θεσω αγρια η βαθια η απροσεκτα καλυτερα? Μηπως πληγωνετε καθε φορα καποιο σημειο στον κολπο με αποτελεσμα να τρεχει αιμα..? Πραγματικα δεν ξερω ,γιαυτο θελω τις γνωμες σας !!!ευχαριστω για τον χρονο σας!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 12:52, 04-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από katerina58
Για ένα τέτοιο θέμα, ότι και να σου απαντήσουμε εμείς εδώ, μην το λάβεις υπόψη σου. Θα πρέπει οπωσδήποτε να επισκεφτείς γυναικολόγο.

Παράθεση

katerina58

Νεοφερμένος

H katerina58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H katerina58 έγραψε στις 13:03, 04-05-14:

Εεε για την αποτελεσματικοτερη απαντηση εκει πρεπει να παω απλα δεν το θεωρω και πολυ σημαντικο απλα ειναι λιγο παραξενο!

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 13:46, 04-05-14:

το θεμα ειναι οτι κανεις δεν μπορει να αντικαταστησει το γιατρο εδω μεσα, ακομα και το ιδιο με εσενα να παθαινει. Ξερουμε οτι ζητας απλα αποψεις απλως θελουμε να σου επιστησουμε την προσοχη στο οτι παραμενουν απλα αποψεις τριτων και δεν αντικαθιστουν γιατρο.

Λοιπον, στο δια ταυτα. Αυτο συνέβαινε και παλαιοτερα σε καποιο βαθμο ή ειναι προσφατο;
Μπορει να ακουστει βλακια αλλα εισαι σιγουρη οτι δεδομενου οτι του παρτενερ ειναι οι πρωτες φορες δεν ειναι δικο του ;

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 14:04, 04-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από g1wrg0s
το θεμα ειναι οτι κανεις δεν μπορει να αντικαταστησει το γιατρο εδω μεσα, ακομα και το ιδιο με εσενα να παθαινει. Ξερουμε οτι ζητας απλα αποψεις απλως θελουμε να σου επιστησουμε την προσοχη στο οτι παραμενουν απλα αποψεις τριτων και δεν αντικαθιστουν γιατρο.

Λοιπον, στο δια ταυτα. Αυτο συνέβαινε και παλαιοτερα σε καποιο βαθμο ή ειναι προσφατο;
Μπορει να ακουστει βλακια αλλα εισαι σιγουρη οτι δεδομενου οτι του παρτενερ ειναι οι πρωτες φορες δεν ειναι δικο του ;
Θελεις να μου πεις οτι σε εσενα τις πρωτες φορες ετρεχε αιμα?

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 14:06, 04-05-14:

Το αν ετρεχε ή οχι σε μενα δεν αποκλειει το γεγονος να εχει αυτος το θεμα και οχι αυτη. Ξαναδιαβαζοντας το μηνυμα ειδα οτι συμβαινει και σε προκαταρτικα οποτε δε παιζει.

Παράθεση

katerina58

Νεοφερμένος

H katerina58 έγραψε στις 14:40, 04-05-14:

αρχικαα! γιωργο προσφατο ειναι αυτο ..με αυτον που ειμαι τωρα ενω στους πρωην μου να πω ετσι δεν ετρεχε αιμα και αν ετρεχε στα προκαταρτικα αλλα 2 σταγονες που λεει ο λογος..τωρα εκεινο το δεδομενου δεν το επιασα βασικα απο οτι καταλαβα να τρεξει αιμα απο εκεινον επειδη ειναι πρωτες φορες αν ειναι αυτο δεν ξερω! αλλα με εμενα ολοκληρωσε και λιγες φορε το εχουμε κανει..χαχα δεν ξερω παιδια απλα λεω μηπως επειδη η δυεισδιση ηταν πιο εντονη και στα προκαταρτικα

δεν σας εχει τυχει εσας σε καμια κοπελα σας στα προκαταρτικα η οταν το εχετε κανει τελος παντων να τρεξει αιμα ενω εχει ολοκληρωσει ?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 06-05-14 στις 11:51. Αιτία: Συγχώνευση διαδοχικών ποστ
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 15:27, 04-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από katerina58
δεν σας εχει τυχει εσας σε καμια κοπελα σας στα προκαταρτικα η οταν το εχετε κανει τελος παντων να τρεξει αιμα ενω εχει ολοκληρωσει ?
μονο σε ξεπαρθενιασμα εχω δει αιμα.Πηγαινε σε γιατροοοο

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 20:21, 04-05-14:

Κατά πάσα πιθανότητα έχεις κάποιο εσωτερικό τραύμα το οποίο ανοίγει κάθε φορά που πας να κάνεις κάτι εξού και το αίμα. Πήγαινε στο γιατρό τώρα που είναι νωρίς, γιατί μπορεί να μολυνθεί και μετά θα τρέχεις και δε θα φτάνεις.

Παράθεση

fmarulezkd

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη fmarulezkd
Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 679 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε στις 21:21, 04-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Κατά πάσα πιθανότητα έχεις κάποιο εσωτερικό τραύμα το οποίο ανοίγει κάθε φορά που πας να κάνεις κάτι εξού και το αίμα. Πήγαινε στο γιατρό τώρα που είναι νωρίς, γιατί μπορεί να μολυνθεί και μετά θα τρέχεις και δε θα φτάνεις.
Και εγώ αυτό θ' έλεγα. Αποχή θέλει μέχρι να κλείσει καλά, να πας όμως και σε γιατρό!

Παράθεση

μαιρη32

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη μαιρη32
H μαιρη32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H μαιρη32 έγραψε στις 14:58, 20-02-16:

Καλησπερα!!Εχω διαβασει και αλλα παρομοια θεματα στο ιντερνετ και ετσιο κατεληξα να διαβαζω και αυτο γιατι με ενδιαγερει το θεμα ,καθως ειχα τη πρωτη μου σεξουαλικη επαφη πριν περιπου μια εβδομαδα και τη πρωτη φορα που εγινε δεν μπηκε πολυ οποτε το αιμα ηταν λιγο..Μετα απο 4 μερες περιπου το ξανακαναμε 2η φορα και εκει ηταν που εβγαλα πολυ αιμα μαλλον επειδη εγινε κανονικα και μπηκε τελειως μεσα..Δεν αγχωθηκα γιατι σκεφτηκα οτι ειναι φυσιολογικο.. Το θεμα ειναι οτι εχουν περασει 2μιση μερες και οταν πηγαινω τουαλετα το πρωι η και το απογευμα θα βγαλω αρκετο κοκκινωπο αιμα ενω κατα τη διαρκεια της μερας θα εχω αλλα ελαχιστο!!Εχω διαβασει οτι μπορει να εχω αιμα μεχρι και τη τριτη μου φορα και αυτο το βρισκω φυσιολογικο.. Το θεμα ειναι γιατι να εχω και τις επομενες 2 μερες ενω δεν υπαρχει σεξουαλικη επαφη?Κανονικα δνε θα επρεπε να εχω αιμα κατα τη σεξουαλικη επαφη καθως ειναι οι πρωτες μου φορες ,και λιγο την επομενη?Πριν κανω τη κινηση να επισκεφτω γυναικολογο ,οποιος μπορει ας μου πει μια αποψη να με φωτισει λιγο για να γνωριζω αν ειναι η οχι τοσο ανησυχητικο!!Ευχαριαστω πολυ !!
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 15:53, 20-02-16:

Όταν λες "θα βγάλω αρκετό αίμα", εννοείς ότι βγαίνει και στην λεκάνη ή είναι απλά σταγόνες που τις βλέπεις στο χαρτί; Τι χρώμα είναι επίσης, ζωηρό κόκκινο ή προς το καφέ;
Μπορεί να έγινε και καμιά μικροαμυχή πέραν του υμένα που έσπασε, αλλά αν η ποσότητα είναι σημαντική (βλ. όσο βγάζεις τις τελευταίες μέρες στην περίοδο ας πούμε), καλύτερα να πας απευθείας στον γυναικολόγο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Happily.Motionless

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους