Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,048 μηνύματα σε 74,648 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πληροφορίες για ταξίδια

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 13:05, 01-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
επιτρεπεται να πουμε ονοματα?? νομιζω οχι...
Ρε παιδιά πρέπει να ξεκολλήσουμε με το θέμα διαφήμιση και δυσφήμιση... Κατά την γνώμη μου, κάτι καλό πρέπει να το λέμε και κάτι που μας φάνηκε κακό πρέπει να το λέμε 2 φορές, αυτό είναι το νόημα της συζήτησης μας εδώ... και στο κάτω κάτω, καταθέτουμε πάντα προσωπικές γνώμες, αλλά και απο την στιγμή που υπάρχουν και διαφημίσεις στο site γενικότερα δεν βρίσκω το λόγο να κολλάμε ακόμα σε αυτό....!!!

Για την Σαντορίνη τώρα... Αφου θα πάτε ζευγαράκι και θα θέλετε σίγουρα την ησυχία σας και αφου θα νοικιάσετε και αμάξι, θα σας πρότεινα ανεπιφύλακτα να πάτε στην ΟΙΑ και μόνο!!!
Εγώ έχω πάει δυο φορές στην κάτω μεριά της ΟΙΑΣ, στην παραλία και έχω μείνει στα ίδια δωμάτια που έχουν prive παραλία, απίστευτη και κ α τ α π λ ι κ τ η κ η θέα!!!
Αν θες πες μου ημερομηνίες να ρωτήσω μήπως και μπορέσω να σας κάνουν καλύτερη τιμή. Μόλις θυμηθώ και το site θα το γράψω για να δεις και πως είναι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:13, 01-09-07:

βασικα δεν ειναι σιγουρο οτι θα νοικιασουμε αυτοκινητο αναλλογα ποσο θα ζητησουν.
Γιάυτο προτιμω Φηρα για σιγουρια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 13:15, 01-09-07:

πες τα ρε φουνες γ@μωτο μου, πες τα!!!!!!!

η παραλια της οιας δεν ειναι καλη... βραχια και ιστοριες...
εξαρταται παντα τι θελει και το ζευγος, οποτε θα προτεινα να σερφαρετε λιγο να δειτε φωτος!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:26, 29-04-09:

Παιδιά, γνώμη: Μία φίλη θα πάει το Σεπτέμβριο Ρόδο για ένα συνέδριο.
Τους έχουν κανονίσει ξενοδοχείο, δε μου έχει πει πού, αλλά με ρώτησε για το τι να (μην) κάνει.

Για πείτε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:28, 30-04-09:

Βρήκα αυτό, αυτό κι αυτό.
Συμφωνείτε με ό,τι λέει;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 23:19, 03-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Βρήκα αυτό, αυτό κι αυτό.
Συμφωνείτε με ό,τι λέει;
Για το πρώτο ναι.
Το Μαντράκι είναι ωραίο μέρος για βόλτα.Έχει και μαγαζιά, έχει και τα ελαφάκια πίσω από τον Ευαγγελισμό, είναι και η παλιά πόλη δίπλα.

Για το δεύτερο, η Λίνδος είναι από τα μέρη που σίγουρα θα πάει.Έχει κι εκεί διάφορα μαγαζάκια και έχει και ωραία θέα.
Επίσης για βόλτα στις περιοχές της Νότιας Ρόδου, αν έχει χρόνο και της αρέσει η διαδρομή με το αυτοκίνητο τότε είναι κάτι που αξίζει.Σχεδόν σε 2 ώρες,στο πολύ χαλαρό (βγαίνει και σε πολύ μικρότερο χρόνο), είσαι στην άλλη άκρη της Ρόδου, οπότε αν υπάρχει χρόνος/διάθεση είναι μια ωραία εκδρομούλα.

Για το τρίτο λινκ το παλάτι είναι στην παλιά πόλη που είναι κοντά στο Μαντράκι, οπότε συνδιάζονται μια χαρά.
Το Μόντε Σμιθ που αναφέρει έχει επίσης πολύ ωραία θέα.
Για την Έμπωνα που αναφέρει, είναι μέρος που αξίζει περισσότερο το χειμώνα.

Επίσης δεν αναφέρονται κάπου οι Πεταλούδες και οι 7 πηγές.Είναι και αυτά ωραία μέρη για να τα επισκευτεί κάποιος.
Οι 7 πηγές συνδιάζονται άνετα με την διαδρομή προς την Λίνδο.

Το καλό είναι ότι οι αποστάσεις δεν είναι τραγικές οπότε με σωστό προγραμματισμό μπορεί να δει τα περισσότερα από αυτά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

guru

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη guru
Ο guru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O guru έγραψε στις 22:27, 13-05-09:

Η ροδος ειναι πραγματικα υπεροχη...εγω ειμαι απο κει κ καθε καλοκαιρι πραγματικα περναω απιστευτα!!! ;Ρ Φέτος όμως θελω να παω καπου αλλου για διακοπες τον Αύγουστο κ δεν ξέρω που...μου ειπανε για Τυνησια επειδη ηθελα κατι πολυ οικονομικο αλλα δεν ξερω που θα βρω φωτο ή κανενα κατατοπιστικο βιντεακι...αν γνωριζει καποιος οτιδηποτε που μπορει να με βοηθησει, παρακαλω να μου στειλει τα tips&hinds!!!!!!!!! ;Ρ ;Ρ ;Ρ

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 18:37, 23-04-11:

Οποιος εχει ορεξη θα κανει τον (τεραστιο) κοπο να μου πει 2-3 λογακια για αυτο το Euro-trip (οχι την ταινια)????

Ποια τα πλεονεκτηματα του η τα μειονεκτηματα του?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 11:18, 29-04-11:

Έχει πάει κανείς Ρώμη, για να μου λύσει κάποιες απορίες που έχω;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 17:37, 28-09-11:

Έχω πάει εγώ και μάλιστα πολλές φορές!!

Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Miss Brightside
H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Επενδυτής . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε στις 18:12, 28-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Έχει πάει κανείς Ρώμη, για να μου λύσει κάποιες απορίες που έχω;
Ναι, πήγα πρόσφατα! Ρώτα να δω αν μπορώ να σε βοηθήσω

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 13:01, 03-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Miss Brightside
Ναι, πήγα πρόσφατα! Ρώτα να δω αν μπορώ να σε βοηθήσω

Χαχαχα!!! Έχω πάει και έχω έρθει από τον Μάιο!
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον πάντως!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:06, 03-10-11:

Οποιος εχει επισκεφτει τις Ελβετικες Αλπεις, ας μας κανει ενα τούρ... μια ντεσκριψιόν, κάποια εξπεριάνς, ενα κατιτίς...

Παράθεση

manos777

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη manos777
Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O manos777 έγραψε στις 17:27, 09-12-11:

http://www.facebook.com/pages/London-%CE%A4ravel/199447363457673?ref=ts

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 21:30, 10-07-12:

θέλω να μου λύσει κάποιος την απορία για τη διαδρομή Αθηνα-Ριο ντε Τζανέιρο !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΕΙΓΟΝ παίδες !!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 11:07, 11-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
θέλω να μου λύσει κάποιος την απορία για τη διαδρομή Αθηνα-Ριο ντε Τζανέιρο !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΕΙΓΟΝ παίδες !!!

Αν με παρεις μαζι σου, θα σου την πω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 11:16, 11-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Αν με παρεις μαζι σου, θα σου την πω
αχαχαχαχαχα πωωω φαντάζεσαι τι ωραια θα είναι ;;;
κατι βρηκα χθες,συνηθως ειναι Αθήνα-Παρίσι(ή καποια άλλη ευρωπαική χώρα) και μετά Παρίσι(ή κατι άλλο)-Ρίο !!
είναι όντως τοσο ακριβά;; γυρω στα 700 ευρώ;

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 11:22, 11-07-12:

ΕΠΕΙΓΟΝ παίδες !!!
Προχωρεῖς εὐθεία πέντε χιλιόμετρα. Ἐκεῖ θὰ δῇς μιὰ πινακίδα ποὺ γράφει πρὸς Κόρινθο. Θὰ στρίψῃς δεξιά καὶ μετὰ ἀπὸ πέντε χιλιόμετρα θὰ συναντήσῃς μιὰ στάνη. Ἐκεῖ θὰ στρίψῃς ἀριστερὰ, κατ' εὐθείαν θὰ στρίψῃς δεξιὰ καὶ στὰ πενῆντα μέτρα θὰ τὸ δῇς. Ἂν δυσκολευθῇς, ῥώτησε καὶ καμμία γιαγιὰ στὸ δρόμο

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 11:36, 11-07-12:

αχαχαχαχαχα πωωω φαντάζεσαι τι ωραια θα είναι ;;;
κατι βρηκα χθες,συνηθως ειναι Αθήνα-Παρίσι(ή καποια άλλη ευρωπαική χώρα) και μετά Παρίσι(ή κατι άλλο)-Ρίο !!
είναι όντως τοσο ακριβά;; γυρω στα 700 ευρώ;
Ε αμα είναι μόνο τόσα να έρθω. Τόσα θες και για Καναδά πήγαινε-έλα (και κάτι παραπάνω). Και το Ρίο δε συγκρίνεται. Δεν ξέρω πώς πάς μέχρι εκεί, σε πειράζω Ούτε απο τιμές το έχω αυτό ψάξει, αλλά σίγουρα σε συμφέρει να πας εκεί, απο ένα ελληνικό νησί που έχουν φτάσει τ'ακτοπλοικά στον Θεό με τους φόρους!
Πάντως δεν ξέρω για Ριο ( οχι Αντίριο ) που λες εσύ, αλλά εμένα καλώς εχόντων των πραγμάτων, Χριστούγεννα θα με βρουν στο Βερολίνο κι εκεί ξέρω πώς να πάω!

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 12:31, 11-07-12:

ΕΠΕΙΓΟΝ παίδες !!!
πότε φεύγουμε?

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:36, 11-07-12:

Eεεπ, εγώ την πρόλαβα!

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 16:59, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Προχωρεῖς εὐθεία πέντε χιλιόμετρα. Ἐκεῖ θὰ δῇς μιὰ πινακίδα ποὺ γράφει πρὸς Κόρινθο. Θὰ στρίψῃς δεξιά καὶ μετὰ ἀπὸ πέντε χιλιόμετρα θὰ συναντήσῃς μιὰ στάνη. Ἐκεῖ θὰ στρίψῃς ἀριστερὰ, κατ' εὐθείαν θὰ στρίψῃς δεξιὰ καὶ στὰ πενῆντα μέτρα θὰ τὸ δῇς. Ἂν δυσκολευθῇς, ῥώτησε καὶ καμμία γιαγιὰ στὸ δρόμο
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα δεν παίζεσαι !!!

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 17:17, 12-07-12:

Απο Ροδο σε ποια νησια των κυκλαδων μπορεις να πας ; Δεν γνωριζω τις τοπικες ακτοπλοικες εταιριες και δεν εχω ιδεα...

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 19:37, 12-07-12:

Για όλα αυτά, απλά μπαίνετε σε ένα aggregator με εισιτήρια και βλέπετε όλες τις επιλογές με τιμές. Δεν γράφω συγκεκριμένο μην με περάσετε ότι σας κάνω διαφήμιση, αλλά βρωμάει ο τόπος από δαύτα οπότε θα τα βρείτε πολύ εύκολα.

Παράθεση

andreaslll

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη andreaslll
Ο andreaslll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O andreaslll έγραψε στις 16:44, 17-07-12:

Οι τιμές στους aggregators συνήθως δεν έχουν απόλυτη επαφή με την πραγματικότητα και μας αποπροσανατολίζουν. Αν πατήσετε αγορά σε επόμενο βήμα ενδέχεται να σας περιμένει έκπληξη. Διαβάστε σχετικά

Παράθεση

klara!!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη klara!!
H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε στις 17:56, 17-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Για όλα αυτά, απλά μπαίνετε σε ένα aggregator με εισιτήρια και βλέπετε όλες τις επιλογές με τιμές. Δεν γράφω συγκεκριμένο μην με περάσετε ότι σας κάνω διαφήμιση, αλλά βρωμάει ο τόπος από δαύτα οπότε θα τα βρείτε πολύ εύκολα.
συφωνω. πολλες φορες εχει τυχει να το κανω κ εχω μεινει πολυ ικανοποιημενη

Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 18:35, 17-07-12:

Ποιο ειναι το καλυτερο μερο της Χαλκιδικης που πρεπει να επισκεφτω και σε ποιο ποδι βρισκεται?

Παράθεση

andreaslll

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη andreaslll
Ο andreaslll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O andreaslll έγραψε στις 18:49, 17-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
Ποιο ειναι το καλυτερο μερο της Χαλκιδικης που πρεπει να επισκεφτω και σε ποιο ποδι βρισκεται?
Ψηφίζω 2ο πόδι από άκρη σ' άκρη για ηρεμία και χαλάρωση!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:22, 25-07-13:

Μόλις μου είπαν κάτι γνωστοί, ζευγάρι με τρία παιδιά, ότι θα πάνε στην Πάργα για δύο εβδομάδες! Έχουν λέει ένα γνωστό Έλληνα που τους νοικιάζει το σπίτι του. Λοιπόν.
Τι μπορώ να τους προτείνω να κάνουν; Θα πω να πάνε Παξούς, Σύβοτα, Λευκάδα, αλλά έχετε κάποια ιδέα τι άλλο αξίζει να δουν; Κάτι εύκολο, μιας κι είναι με παιδιά. Θα έχουν αμάξι.
Επίσης αυτή θέλει να κάνει και ψώνια: ρούχα, κρέμες, κλπ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,969 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 15:17, 25-07-13:

Βόλτα για ψώνια και ποτό στην Πρέβεζα. Από τις ομορφότερες πόλεις. Ανάμεσα Πάργα-Πρέβεζα έχει πολλές ωραίες παραλίες. Θα μάθω περαιτέρω και θα σου πω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 18:21, 25-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Μόλις μου είπαν κάτι γνωστοί, ζευγάρι με τρία παιδιά, ότι θα πάνε στην Πάργα για δύο εβδομάδες! Έχουν λέει ένα γνωστό Έλληνα που τους νοικιάζει το σπίτι του. Λοιπόν.
Τι μπορώ να τους προτείνω να κάνουν; Θα πω να πάνε Παξούς, Σύβοτα, Λευκάδα, αλλά έχετε κάποια ιδέα τι άλλο αξίζει να δουν; Κάτι εύκολο, μιας κι είναι με παιδιά. Θα έχουν αμάξι.
Επίσης αυτή θέλει να κάνει και ψώνια: ρούχα, κρέμες, κλπ.
Παξοί και Κέρκυρα οπωσδήποτε!! Εγώ για ψώνια θα περνούσα από Αθήνα!!

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 19:10, 27-09-14:

Καλησπέρα!!!

Μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο σάιτ με πακέτα διακοπών για πτήση και ξενοδοχείο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 19:26, 27-09-14:

airtickets και για εξωτερικο lastminute. Αλλα υπαρχουν πολλα σαιτ που εχουν φθηνοτερα απο το airtickets τα εισιτηρια και υπαρχουν πολλα ψαχτηρια ξενοδοχειων που βρισκεις την καλυτερη τιμη. Κανε ερευνα αγορας να δεις αν σε συμφερει το πακετο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Επαγγέλματα με ταξίδια - Από MariaLoveItaly
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-06-15 στις 09:23.
    • Αστρικά ταξίδια - Από sokolatina_kat
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-12 στις 12:23.
    • Ταξίδια με τη μηχανή - Από DreamRider
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ταξίδια και Διακοπές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-12-11 στις 17:49.
    • Ταξίδια παραισθήσεων - Από Apro
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-08-09 στις 18:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους