Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,972 εγγεγραμμένα μέλη και 2,809,290 μηνύματα σε 79,723 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 339 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Αλκίνοος Ιωαννίδης

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 22:17, 22-09-11:

Προσωπικα,τον λατρευω αφανταστα!!Τον θεωρω εναν απο τους καλυτερους Ελληνες καλλιτεχνες, οποτε πιστευω οτι του αξιζει μια playlist Και ξεκιναω :
O Proskinitis - Alkinoos Iwannidhs - YouTube Ο Προσκυνητης
Alkinoos Ioannidis - Oneiro Htane - YouTube Ονειρο ητανε
Alkinoos Ioannidis - Tha mai konta sou otan me thes - YouTube Θα 'μαι κοντα σου οταν με θες
Αλκίνοος Ιωαννίδης - Όσα η αγάπη ονειρεύεται - YouTube Οσα η αγαπη ονειρευεται
Tou erota simadi-Alkinoos Ioannidis - YouTube Του ερωτα σημαδι
Αλκίνοος Ιωαννίδης - Ο Κόσμος που Αλλάζει (με στίχους) - YouTube Ο κοσμος που αλλαζει
alkinoos ioanidis-giati den erxesai pote otan se thelw - YouTube Γιατι δεν ερχεσαι ποτε οταν σε θελω
vithos-iwannidis - YouTube Βυθος
Paraklisi-Alkinoos Ioannidis - YouTube Παρακληση
alkinoos iwannidis-perasa xthes - YouTube Περασα χτες

Ειναι μονο λιγα απο οσα κομματια του αγαπω
Ελπιζω να υπαρξει ανταποκριση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,581 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 22:19, 22-09-11:

ο προσκυνητης ειναι το αγαπημενο μου!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 22:21, 22-09-11:

τα τρια πρωτα ! Μ αρεσει η φωνη του. . .

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 22:28, 22-09-11:

Τα πρωτα τρια βρε παιδια ειναι αυτα που τα ξερουν ακομα κι οσοι δεν ακουνε Αλκινοο! Ειναι τα εμπορικα του

Εγω δεν μπορω να διαλεξω καποιο αγαπημενο.. Ειναι τοσα πολλα...

http://www.youtube.com/watch?v=fWdEeyDc-L4

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,213 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 22:28, 22-09-11:

εχει πολυ ωραια φωνη και πολυ ωραια τραγουδια!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,581 μηνύματα.

H Gate4 Μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες.. έγραψε στις 22:31, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
Τα πρωτα τρια βρε παιδια ειναι αυτα που τα ξερουν ακομα κι οσοι δεν ακουνε Αλκινοο! Ειναι τα εμπορικα του

καλα και αυτο ωραιο ειναι αλλα ο προσκυνητης με σκοτωνειαγαπημενο μου ελληνικο τραγουδι γενικα!

Παράθεση

spiros332 (ATHOS)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο ATHOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 22:37, 22-09-11:

εμενα μ αρεσει και το "στην αγορα του αλ χαλιλι"....

Παράθεση

eleni27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eleni27
H eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H eleni27 έγραψε στις 22:37, 22-09-11:

ο προσκυνητης μου αρεσει, το παιζω στην κιθαρα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 22:38, 22-09-11:

"Ο δρόμος σου είσαι εσύ", "Πατρίδα", "Μην με κλειδώνεις" είναι τα αγαπημένα μου την συγκεκριμένη περίοδο!

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

iSchool Moderator

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 22:40, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995

Το οτι τα ξερουν και οι πετρες και οτι ειναι τα εμπορικα τους οπως λες δεν σημαινει οτι δεν μπορουν να ειναι τα αγαπημενα μου. Δεν ακουω τον Αλκινοο φανατικα, αυτα τα τρια με εκφραζουν.

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 22:53, 22-09-11:

Υπέροχος...
Τον άκουσα και στα Κυπριακά, "που δύσιν ως ανατολήν" και ήταν απίστευτος....
Ειδικά το "αγάπησα την που καρκιάς"...τέλειο.

Σημ: Είναι ο άνθρωπος ορχήστρα, παίζει δεκάδες μουσικά όργανα, είναι στιχουργός στα περισσότερα, συνθέτει και ερμηνεύει μοναδικά...Τι άλλο να κάνει;
Θα έπρεπε να είμαστε υπερήφανοι που τον έχουμε, αν μη τι άλλο.'
Ελάχιστοι τέτοιοι ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ υπάρχουν.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 22:57, 22-09-11:

Εμένα από τα κυπριακά του μου άρεσε πολύ το "Αχερόμπασμαν". Το τραγουδούσε για χρόνια στις συναυλίες του και ανατρίχιαζα! Έτσι μόλις κυκλοφόρησε σε cd ενθουσιάστηκα. Αλλά κατά τα άλλα τα κυπριακά δεν με ενθουσίασαν (με την παραδοσιακή μουσική δεν τα πάω πολύ καλά εν γένει. Μου αρέσουν συγκεκριμένα τραγούδια)

Παράθεση

amazone

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη amazone
H amazone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H amazone έγραψε στις 23:00, 22-09-11:

Φέτος που τον είδα live έκανε το εξής εντυπωσιακό: ήταν μόνος στη σκηνή, έπαιζε όλα τα μουσικά όργανα ο ίδιος και τραγουδούσε! Μας άφησε άφωνους!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε στις 23:05, 22-09-11:

Βασικά κι εγώ δεν είχα καθόλου Κυπριακά ακούσματα. Με το που άκουσα το τραγούδι που αναφέρω, έψαξα να το βρω αμέσως. Με ενθουσίασε τόσο πολύ, που ξεπερνούσε ακόμη και τον παραδοσιακό τους καλλιτέχνη που το έλεγε (Τερλικκάς).

Βέβαια στην πορεία διαπίστωσα πως το είχε πει ο Χατζηγιάννης και η Βίσση. Αλλά αυτό θα το αφήσω ασχολίαστο.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,443 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:28, 22-09-11:

Λοιπόν τον Αλκίνοο Ιωαννίδη τον πρωτογνώρισα μέσα από τη σειρα του Ant_1 Τα Μπακούρια....ένα δήθεν αντισυμβατικό ψιλοσουρεάλ εργακι σε σενάριο του Ψινάκη και σε σκηνοθεσία του Σούλη...
Μετά ήρθε η επιτυχία Στην αγορά του Αλ Χαλίλι οπότε ...ξεχάστηκε αυτό το πέρασμα του από την TV...
Για μένα μου αρέσει η ερμηνεία του στο τραγούδι
Θέλω να πιω όλο το Βόσπορο......

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε στις 23:40, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Λοιπόν τον Αλκίνοο Ιωαννίδη τον πρωτογνώρισα μέσα από τη σειρα του Ant_1 Τα Μπακούρια....ένα δήθεν αντισυμβατικό ψιλοσουρεάλ εργακι σε σενάριο του Ψινάκη και σε σκηνοθεσία του Σούλη...
Μετά ήρθε η επιτυχία Στην αγορά του Αλ Χαλίλι οπότε ...ξεχάστηκε αυτό το πέρασμα του από την TV...
Για μένα μου αρέσει η ερμηνεία του στο τραγούδι
Θέλω να πιω όλο το Βόσπορο......
Έχεις δίκαιο. Που το θυμήθηκες; Ελάχιστοι θα τον θυμούνται και θα γνωρίζουν πως ήθελε να γίνει ηθοποιός, νομίζω πως είχε τελειώσει δραματική..Τεσπά. Σε μια συνέντευξη που έπαιρναν στην Γαλάνη (άλλη φωνάρα) είχε πει πως τον ανακάλυψε τυχαία. Πήγαιναν μαζί σε κάποιο στούντιο (δεν πολυθυμάμαι) ήταν μέσα σε ένα αυτοκίνητο και ο Αλκίνοος κρατούσε κιθάρα, οπότε εκεί στο πίσω κάθισμα άρχισε να παίζει και να τραγουδά κάποιο κομμάτι και η Γαλάνη έπαθε....
Όλη η οικογένεια του ασχολείται με τα καλλιτεχνικά και νομίζω πως ένας από τους δυο γονείς του ασχολείται με την ποίηση. Στην Χαλκίδα μου έχουν πει, πως έχει ανοίξει με κάποιον άλλο ένα μαγαζάκι, λέγεται νομίζω, "οδός ονείρων" και πηγαίνει καμιά φορά και παίζει κιθάρα. Τόσο απλά....

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 23:48, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Βέβαια στην πορεία διαπίστωσα πως το είχε πει ο Χατζηγιάννης και η Βίσση. Αλλά αυτό θα το αφήσω ασχολίαστο.
Ψάχνω στο youtube να το βρω με Χατζηγιάννη να γελάσω και πουθενά.

Να σας κάνω και την εξομολόγηση της ημέρας: όταν ήμουν έφηβη είχα μεγάλο κόλλημα με Αλκίνοο (αφίσα στο δωμάτιο, συλλογή από συνεντεύξεις και λοιπά). Έκανα εκείνη την περίοδο 2 καραγκιοζιλίκια για χάρη του! Το 1ο ήταν όταν κυκλοφόρησε το τεύχος του Διφώνου το 1999 (Μάιος νομίζω) με εξώφυλλο και συνέντευξή του και το είδα πηγαίνοντάς στο σχολείο, έκανα έρανο να μαζέψω λεφτά από τους συμμαθητές μου (καθώς είχα πάει τελείως άφραγκη) για να αγοράσω το περιοδικό στον γυρισμό (με τρέλαναν στα 100ρικα οι ταλαίπωροι). Το 2ο και πιο extreme ήταν ότι του είχα αγοράσει δώρο (Ονειροπαγίδα από το Μοναστηράκι) και του είχα γράψει δακρύβρεχτο σημείωμα και του τα έδωσα μετά από συναυλία του. Είχα αλλάξει 100 χρώματα και έτρεμα! Και στο τέλος με φίλησε σταυρωτά και πήγα να λιποθυμίσω! Εννοείται δεν πλύθηκα το βράδυ!
Νιάτα!

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Όλη η οικογένεια του ασχολείται με τα καλλιτεχνικά και νομίζω πως ένας από τους δυο γονείς του ασχολείται με την ποίηση.
Ο αδελφός του Λίνος είναι ποιητής. Μάλιστα τα Διάφανα Κρίνα έχουν μελοποιήσει το ποιήμα του "Θέμεθλο".
Ο πατέρας του είναι ζωγράφος και επιμελείται εικαστικά τα εξώφυλλα των δίσκων και τις εμφανίσεις του Αλκίνοου. Η μαμά του ήταν ραδιοφωνική παραγωγός στο ΡΙΚ (τρομάζω με τα πόσα ξέρω).

Και πέρα από Δραματική είχε φοιτήσει κάποια χρόνια και στην Φιλοσοφική, στο ΦΠΨ. Είχε δώσει και συναυλία στην Φιλοσοφική το 2003, μοναδική εμπειρία.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 07-10-11 στις 23:20. Αιτία: merge
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

iSchool Moderator

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 00:00, 23-09-11:

Εμα επιρροη ο Αλκινοος...Τωρα ασχολειται εμπορικα με το τραγουδι; Μου κανει εντυπωση που με τετοια φωνη δεν ειναι στην επικαιρότητα...

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε στις 00:11, 23-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Ψάχνω στο youtube να το βρω με Χατζηγιάννη να γελάσω και πουθενά.

Να σας κάνω και την εξομολόγηση της ημέρας: όταν ήμουν έφηβη είχα μεγάλο κόλλημα με Αλκίνοο (αφίσα στο δωμάτιο, συλλογή από συνεντεύξεις και λοιπά). Έκανα εκείνη την περίοδο 2 καραγκιοζιλίκια για χάρη του! Το 1ο ήταν όταν κυκλοφόρησε το τεύχος του Διφώνου το 1999 (Μάιος νομίζω) με εξώφυλλο και συνέντευξή του και το είδα πηγαίνοντάς στο σχολείο, έκανα έρανο να μαζέψω λεφτά από τους συμμαθητές μου (καθώς είχα πάει τελείως άφραγκη) για να αγοράσω το περιοδικό στον γυρισμό (με τρέλαναν στα 100ρικα οι ταλαίπωροι). Το 2ο και πιο extreme ήταν ότι του είχα αγοράσει δώρο (Ονειροπαγίδα από το Μοναστηράκι) και του είχα γράψει δακρύβρεχτο σημείωμα και του τα έδωσα μετά από συναυλία του. Είχα αλλάξει 100 χρώματα και έτρεμα! Και στο τέλος με φίλησε σταυρωτά και πήγα να λιποθυμίσω! Εννοείται δεν πλύθηκα το βράδυ!
Νιάτα!
Αρχική Δημοσίευση από underwater
Ο αδελφός του Λίνος είναι ποιητής. Μάλιστα τα Διάφανα Κρίνα έχουν μελοποιήσει το ποιήμα του "Θέμεθλο".
Ο πατέρας του είναι ζωγράφος και επιμελείται εικαστικά τα εξώφυλλα των δίσκων και τις εμφανίσεις του Αλκίνοου. Η μαμά του ήταν ραδιοφωνική παραγωγός στο ΡΙΚ (τρομάζω με τα πόσα ξέρω).

Και πέρα από Δραματική είχε φοιτήσει κάποια χρόνια και στην Φιλοσοφική, στο ΦΠΨ. Είχε δώσει και συναυλία στην Φιλοσοφική το 2003, μοναδική εμπειρία.
Ωραία οικογένεια, δεν το συζητώ..... Ναι, εντάξει, ο άνθρωπος είναι ΤΑΛΕΝΤΟ. Δικαιολογημένη η κάθε σου αντίδραση...

Σημ: Να μην σου πω εγώ κάθε φορά που φιλάω Θαλασσινό τι παθαίνω.... Τρέχω από την μια μουσική σκηνή στην άλλη. Σε νιώθω....

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 22:22, 23-09-11:

Ειμαι ενθουσιασμενη με οσα γραψατε μεχρι τωρα.. Απο τα κυπριακα του τραγουδια δεν ξερω πολλα, μονο μερικα που εχω ακουσει τυχαια και οσα ειχε πει σε μια συναυλια του.. Επισης, τι υπεροχη οικογενεια! Οσο για την σειρα που ειχε κανει, μου εχει μιλησει η μητερα μου και εχει πει φυσικα τα χειροτερα, μιας και δεν της αρεσει καθολου ο αγαπημενος μου Αλκινοος!

http://www.youtube.com/watch?v=8_v5Dl9kQRY

Ας προσθεσω κι αλλο ενα κομματι, απο τον δισκο "Η αγορα του κοσμου"

Ακομα, ενας επιπλεον λογος που τον λατρευω τοσο πολυ,ειναι το χιουμορ του..

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε στις 23:17, 23-09-11:

Λατρεμένο!!!

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 16:49, 24-09-11:

"Κι ειπε αν θελεις να σωθεις απο την ομορφια σου, παρε τσεκουρι και σπαθι, και κοψε τα φτερα σου.." ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟ!

http://www.youtube.com/watch?v=OzMCfh5rSAA κι ενα ακομα Η μπαλαντα του μισθοφορου.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,055 μηνύματα.

H Imadlak Πως ζούμε έτσι αδιάφορα... έγραψε στις 08:46, 07-10-11:

Τo καλυτερο τραγουδι που εχει υπαρξει κατα την γνωμη μου!!

Οσα τραγουδια και να βγουνε,ο ''Προσκυνητης''ειναι μοναδικος,οπως και ο Αλκινοος με τα απιστευτα τραγουδια του!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,399 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 20:52, 07-10-11:

δεν ειναι η αυθεντικη εκτελεση αλλα ειναι το αγαπημενο μου

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vassia! (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vassia!
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Vassia! έγραψε στις 21:33, 07-10-11:

http://www.youtube.com/watch?v=ybBE3Z1HNyc

Θα με κοντά σου όταν με θες - Αλκίνοος ... Τα λόγια είναι περιττά ...

Παράθεση

Myrtle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,032 μηνύματα.

H Myrtle έγραψε στις 23:25, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL

δεν ειναι η αυθεντικη εκτελεση αλλα ειναι το αγαπημενο μου
Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο τραγούδι, πραγματικά! Και δεν το είχα ακούσει από τον Ιωαννίδη ποτέ! Πολύ όμορφο!

Εμένα πάλι το αγαπημένο μου του Ιωαννίδη είναι αυτό:

Και μάλιστα, το Πάσχα που είχα πάει στην Κωνσταντινούπολη το είχα συνεχώς μέσα στο μυαλό μου... Τόσο ταιριαστή η μουσική, οι στίχοι, τα πάντα! Σαν να το ένιωθα βλέποντας την Αγια Σοφιά και τον Βόσπορο! Υπέροχο και αυτό!

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 19:30, 11-10-11:

Προσωπικα τον Κεμαλ τον εχω ακουσει μονο απο τον Αλκινοο και απο την χορωδια του δημοτικου μου πριν μερικα χρονια...

http://www.youtube.com/watch?v=ZnMqdJ13gyM Με τοσα ψεματα..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους