Ποιο ήταν το πρώτο σας κινητό τηλέφωνο;

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.


Ταραααμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Το Nokia 5100 :D

Στεναχωρήθηκα πολύ όταν έσπασε κι ακόμα έχω κρατήσει τα συντρίμια του :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Νομίζω το πρώτο κινητό με προσόψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
το 3330 όταν είχε βγει μου άρεσε τρελλά αλλα ο πατέρας μου απαγόρευε γενικά τα κιητά, έτσι όταν τελείωσα το σχολείο σαν πονηρή γυ΄ναίκα του έβαλα καρφιά για ένα άλλο κινητό και επιδή η μάνα μου φώναζε που άλλαζε ο πατέρας μου κινητά σαν τα πουκάμησα του είπα να το δώσει σε μένα και να πεί ότι το έχω ανάγκη έτσι όστε να πάρει εκείνος το κενούριο:P

Τώτε είχα τρομερή πονηριά σε όλα, αλλα απο ότι φένετε εξάντλησα όση είχα τότε και τώρα δεν έχω τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.


αυτο:P δεν θυμαμε ποτε το πηρα δεν το εχω αλλοστε ποια

αυτο με γκρι σκουρο χρωμα.. νατ'ανε... το '99;;; νομιζω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν θυμαμαι:hmm:το αλτσχαιμερ φταιει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αυτο



αν θυμαμαι καλα το ειχα παρει αρχες 98
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
NOKIA 3110, ασημι χρωμα. Αργησα σχετικα να παρω κινητο. Ετσι ηταν σχετικα κομψο, αν και αρκετα μεγαλο παλι. Ειδικα πανω απο την οθονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Nokia 3210

το σεπτέμβρη του 1999

Πολύ στενοχωρήθηκα όταν σταμάτησε να δουλεύει... ως και το Μαιο του 2004 που δούλευε όμως ήταν αστέρι [και το μοναδικό Νοκια που πήρα και μου βγήκε καλό... Τα επόμενα 2 ήταν για κλάμματα... για αυτό το γύρισα σε SE πλέον :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.


Αυτό κι εγώ... Αρχές του '99.

Το είχα για 3 χρόνια περίπου μέχρι που το πάτησε κατά λάθος ο τότε φίλος μου και έσπασε η οθόνη.:P Κάπου πρέπει να βρίσκεται παραπεταμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Το πρώτο μου κινητό ήταν αυτό το Panasonic

Panasonic_G600__87342.jpg

που τώρα βλέπω πως λεγόταν G600!!!! Συγκινήθηκα :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Panasonic GD87.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Panasonic GD86.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Να και το δεύτερο που είχα και τώρα το χει η μάνα μου:



ΝΟΚΙΑ 3510. Ψιλοπαντόφλα αλλά πιο ελαφρύ από το πρώτο μου (3310)
Το χρησιμοποιούσα από 2003 έως 2005. (πάνω κάτω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νομίζω αυτό, ή κάπως έτσι ήταν!! 1998...



Και το δεύτερο:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξεκινισα το 2001 με καπιο τελιος ακυρο, μαρκας που δεν την ξερει ουτε η μανα της... Το 2002 απεκτισα ενα 3310, μετα ενα motorola T720i η καπως ετσι, και μετα ακολουθισαν μερικα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Έψαξα αλλά δεν βρήκα τέτοιο θέμα. Αν υπάρχει, σβήστε το. ;)

Προσωπικά είχα το ΝΟΚΙΑ 3310. Το πήρα αρχές 2001 περίπου.

Λογικά θα δουλεύει ακόμα αν και θέλει μπαταρία. Αρκετά καλό. Θα ναι σε κανα συρτάρι χωμένο τώρα... Α ρε περνάν τα χρόνια τα ρημάδια... :(


Αχ, κι εμένα το 3310....! Πολύ καλό κινητό...αθάνατο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ΝΟΚΙΑ 3310...μελαγχόλησα...
Λέμε «αρχαίο κινητό» μια συσκευή που βγήκε πριν 6-7 χρόνια…άσε δε που το 2003 βγήκαν τα κινητά με δυνατότητα εγγραφής βίντεο 10-15 δευτερόλεπτα.(το πρωτο της κόρης μου). Μετά από μόλις 4 χρόνια έχει "κάμερα" κινητό…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
ΝΟΚΙΑ 3310...μελαγχόλησα...
Λέμε «αρχαίο κινητό» μια συσκευή που βγήκε πριν 6-7 χρόνια…άσε δε που το 2003 βγήκαν τα κινητά με δυνατότητα εγγραφής βίντεο 10-15 δευτερόλεπτα.(το πρωτο της κόρης μου). Μετά από μόλις 4 χρόνια έχει "κάμερα" κινητό…

Κι εγώ έπαθα ένα ψιλοσόκ πριν λίγες μέρες....βρήκα καταχωνιασμένο ένα παλιό cosmo και διαφήμιζε το top κινητό της εποχής, και στην περιγραφή του είχε ως προσόν το οτι είχε 5 μελωδίες καιιιιιιιι δόνηση!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top