Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,364 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο ήταν το πρώτο σας κινητό τηλέφωνο;

filipo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη filipo
Ο filipo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O filipo έγραψε στις 09:59, 19-03-09:

1995 - Ericsson GH172

καλό κινητό με κεραία που δεν μπορούσες με κανέναν τρόπο να την σπάσεις/χαλάσεις/στραβώσεις αφού ήταν εύκαμπτη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 10:03, 19-03-09:

Ενα nokia.... γκρι... δεν θυμάμε ομομασία το μόνο που θυμάμε είναι ότι ήταν να το πετάς στον άλλον από τα νευρα σου πετυχενες στόχο και αυτό δεν πάθαινε τίποτα... ΚΑπου το έχω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioakos
H ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H ioakos ακυρο έγραψε στις 11:20, 19-03-09:

ένα κίτρινο νόκια τεράστιο ήταν

Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Metallou19
H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 18:07, 19-03-09:

Το πρώτο μου κινητό λοιπόν ήταν το Ericsson Τ20s:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εικόνα0068.jpg
Εμφανίσεις:  188
Μέγεθος:  121,8 KB

Τα επόμενα ήταν και είναι Nokia

Παράθεση

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Επιμηθέας
Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε στις 19:46, 19-03-09:

Το '94
Συνημμένο Αρχείο 4157

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Επιμηθέας : 03-04-09 στις 21:24.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 19:26, 15-05-10:

το πρώτο μου κινητό ήταν αυτό :

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

super_deal (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη super_deal
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O super_deal έγραψε στις 13:46, 19-04-11:

το πρώτο μου κινητό είναι nokia (δεν θυμάμαι μοντέλο) και το έχω ακόμα μετά πήρα ένα motorola επίσης (δεν θυμάμαι μοντέλο) και το έχω ακόμα μετά πήρα siemens αξ τώρα το έχει η μαμά μου μετά πήρα πάλι nokia (δεν θυμάμαι μοντέλο) και το έχω ακόμα και το χρησιμοποιώ σπανια μετά πήρα ένα sharp gx30 που είναι στο service και τώρα έχω το nokia 7020

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 13:49, 19-04-11:

Το nokia 5210, πορτοκαλί.
Το ήθελα σε μπλε, μου έμεινε παιδικό τραύμα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mel999 (Τζάνα η Μελι(τζά)να)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mel999
H Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 180 μηνύματα.

H mel999 χασκογελώντας έγραψε στις 14:01, 19-04-11:

το μοναδικό που δεν χάλασε!

Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,273 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε στις 15:09, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από super_deal
το πρώτο μου κινητό είναι nokia (δεν θυμάμαι μοντέλο) και το έχω ακόμα μετά πήρα ένα [COLOR=rgb(237, 28, 36)]motorola [/COLOR]επίσης (δεν θυμάμαι μοντέλο) και το έχω ακόμα μετά πήρα siemens αξ τώρα το έχει η μαμά μου μετά πήρα πάλι nokia (δεν θυμάμαι μοντέλο) και το έχω ακόμα και το χρησιμοποιώ σπανια μετά πήρα ένα sharp gx30 που είναι στο service και τώρα έχω το nokia 7020

Ελπίζω να ήταν σαν αυτό, γιατί δεν μπορώ να εξηγήσω διαφορετικά το ότι είσαι 11 χρονών κι έχεις αλλάξει 5 κινητά!

Βρε πως αλλάζουν τα χρόνια!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Roben twn Xazwn
Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε στις 15:26, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Βρε πως αλλάζουν τα χρόνια!
και τα κινητά!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 16:16, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Το nokia 5210, πορτοκαλί.
Το ήθελα σε μπλε, μου έμεινε παιδικό τραύμα.
Εγώ είχα

και ήθελα το πράσινο αλλά

Παράθεση

super_deal (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη super_deal
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O super_deal έγραψε στις 18:18, 20-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Εγώ είχα

αυτό το κινητό το είχαν οι γονείς μου

Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 11:29, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Εγώ είχα

Πω πω, αυτό το είχαν διάφοροι φίλοι μου και το πετούσαν για πλάκα 10 μέτρα μακριά για να μου αποδείξουν ότι είναι ανθεκτικό. Πώς είναι η νύφη που πετάει την ανθοδέσμη με φόρα προς τα πίσω χωρίς να κοιτάει; έτσι το πέταγαν

Το δικό μου, μετά από πολλή γκρίνια στη γ' γυμνασίου:

Δε νομίζω πως πείστηκαν ή συμφώνησαν ποτέ να μου το πάρουν, το πήραν γιατί ήταν ο μόνος λόγος να το βουλώσω (και να αρχίσω να μιλάω στο κινητό όλη μέρα). Μια μέρα είχα γράψει χάλια σ'ένα διαγώνισμα Ιστορίας, τους το απέκρυψα ενώ με ρώταγαν κάθε μέρα την άθλια ερώτηση: <<πώς πήγε σήμερα το σχολείο;>> , το έμαθαν από τον καθηγητή όταν πήγαν να μάθουν αν προοδεύει το βλαστάρι τους και μου το πήραν για μερικές μέρες

Εγώ είχα ανακαλύψει την κρυψώνα τους και όταν λείπανε από το σπίτι το άνοιγα στα κρυφά, απαντούσα στα μηνύματα και το ξαναέκλεινα

Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 11:49, 21-04-11:

ένα siemens με μια μαύρη κεραία... το πρώτο μου κινητούλι......!!! αναμνήσεις...δεν ήξερα να το χρησιμοποιώ και έστελνα μηνύματα σε άσχετους!

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 11:57, 21-04-11:

ΝΟΚΙΑ 3330

Τελείωνα το δημοτικό όταν το πήρα, μετά από επικές μάχες!! Πωπω... Και πόσο ψηλά παίζει να ήταν οι χρεώσεις τότε??? Θυμάμαι που κάναμε αναπάντητες για να μην χρεωνόμαστε...
Όσο για την συσκευή, απλά τέλεια... Αν λειτουργούσε θα την ξανάπαιρνα άνετα...

Παράθεση

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eveRd'noRmalgUy
Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O eveRd'noRmalgUy έγραψε στις 12:17, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Και πόσο ψηλά παίζει να ήταν οι χρεώσεις τότε??? Θυμάμαι που κάναμε αναπάντητες για να μην χρεωνόμαστε...
ακόμα το κάνουμε

Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 12:21, 21-04-11:

Το ΝΟΚΙΑ 5210 (μπλε).

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 12:27, 21-04-11:

Εμείς όχι πια...

Παράθεση

Chr96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chr96
H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε στις 13:01, 21-04-11:

Bασικά ένα Νοκια είχα πρώτα, αλλά δεν θυμάμαι μοντέλο! Έτσι κι αλλιώς, δεν το χρησιμοποιούσα καθόλου

Ιδού η πρώτη μου αγάπη και παντοτινή

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 15:21, 21-04-11:

Καλαααααααααααααααά το πρώτο μου κινητό ήταν αυτή η παντόφλα. Ήταν γύρω στο 1997, μόλις είχε αρχίσει ο ερχομός τους στην Ελλάδα. Θυμάμαι ήταν το τελευταίο κομμάτι στο μαγαζί και τσακωνόμαστε κιόλας εγώ με έναν που ο καημένος έφευγε φαντάρος και το χρειαζόταν. Τελικά τον άφησα να το πάρει και το παρήγγειλα να ξαναέρθει. Τι φρικτό κινητό,δεν χωρούσε σε κανένα τσαντάκι. Έεεεεεεεελεος.............

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:40, 21-04-11:

Nokia 3210:

Nokia 8110:

Από το 1999 το 2ο δανεικό από τον father και ύστερα αγόρασα το 1ο την Άνοιξη του 2000 αν θυμάμαι καλά.

Ύστερα (2000-2002) συνέχισα με:

Nokia 6210:

Έπειτα (2002-2003 αλλά ενίοτε χρησιμοποιείται ως 2ο μέχρι και σήμερα) το Ericsson T39m:

Μετά (2003-2007) το Nokia 3650:

Ακολουθεί το Samsung D900 Ultra Slim από το 2007 ως το 2010 όταν "κάηκε" η μισή οθόνη του:

Για να καταλήξω με το HTC Desire Z:

Τις περισσότερο έντονες μνήμες μου τις είχα με το Samsung. Όλα τα ωραία αλλά και δυσάρεστα μηνύματα. Το αγαπημένο μου ήταν αυτό και το T39m. Μετά το 3650 δεν ξαναπήρα Νοκια και ούτε πρόκειται.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 16:48, 21-04-11:

Nokia 3310, στο γυμνάσιο!
Σε Silver πρόσοψη.

-petros

Παράθεση

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eveRd'noRmalgUy
Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O eveRd'noRmalgUy έγραψε στις 17:01, 21-04-11:

καλά το πρώτο μου κινητό ήταν από τα πρώτα που είχαν έρθει στην ελλάδα , κανονική παντόφλα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 17:03, 21-04-11:

Το πρώτο μου κινητό το πήρα το 1999, και ήταν ένα Alcatel που δεν είχε στα SMS ούτε καν ελληνικούς χαρακτήρες και έστελνα σε Greeklish αναγκαστικά παρ' ό,τι τα αντιπαθώ.
Μου έκανε εντύπωση όμως η διάρκεια της μπαταρίας του, μετά από 8-9 μέρες κατέβαινε στο δεύτερο σκαλοπάτι η ένδειξη, είχε καταπληκτική μπαταρία.

Μετά από ένα χρόνο που πήρα το Nokia 3210, ενώ είχε Ελληνικά και ήταν πολύ καλύτερη συσκευή, με ενόχλησε η διάρκεια της μπαταρίας που κρατούσε μόλις 3-4 μέρες, και ακόμα περισσότερο το ότι δεν ήταν ιόντων λιθίου όπως το προηγούμενο και έπρεπε να αδειάσει για να επαναφορτισθεί για να μην παρουσιάσει το φαινόμενο "μνήμης".

Τα επόμενα φρόντιζα να είναι με μπαταρίες λιθίου (όλα έτσι βγαίνουν τώρα).

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 07:58, 29-08-11:

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 08:25, 29-08-11:

Το πρώτο κινητό το πήρα όταν αποφάσησε ο μπαμπάκας να πάρει καινουριο.... Και μου έδωσε το παλιό του. Το οποίο ακόμα "βόσκει" σε ένα συρτάρι αν και συνέχεια λέω οτι θα το δωρίσω σε κανένα μουσείο τεχνολογίας... Ήταν ένα από τα πρώτα pebble κινητά....

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  10319047.jpg
Εμφανίσεις:  176
Μέγεθος:  25,5 KB

To Star Tac της Motorola...

Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 22:11, 29-08-11:

το 1ο μου κινητό ήταν το samsung sph-a600, το 2003 ^^

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 22:36, 29-08-11:

Στην πρώτη γυμνασίου.

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 22:40, 29-08-11:

Κάποιοι είχαμε κινητό που δεν έγραφε ελληνικά, που δεν έστελνε SMS και κάποιοι άλλοι πήραν με φωτογραφική μηχανή...

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 09:37, 30-08-11:

...από τότε έχω να αλλάξω εταιρεία

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 10:02, 30-08-11:

Αυτό ήτανε το πρώτο μου κινητό..

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 11:12, 30-08-11:

phillips Savvy
χορευε οταν δονειτο.. φραπες μιλαμε,,οχι σαν τα ψοφια τα νοκια
και ελεγε και το μελλον,,με βιορυθμους..
απο το Λυκειο το ειχα..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους