Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,936 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 301 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι εξετάσεις φαίνεται το κάπνισμα;

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 14:05, 02-05-06:

isiliel το ιατρικό απόρρητο νομίζω πως ισχύει για ενήλικες μόνο!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:49, 02-05-06:

Ε ναι... σωστό.
(Με βολεύει εδώ που τα λέμε!)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

konstantinaki24 (Κωνσταντινα)

Νεοφερμένος

H Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H konstantinaki24 έγραψε: στις 16:37, 20-02-09:

Εγω παντως καπνιζω 6 χρονια πηγα φετος για εξετασεις και δεν μου βρηκαν οτι καπνιζω ουτε στιε ακτινογραφιες ουτε στο αιμα ουτε πουθενα...Ο γιατρος μαλιστα που ειδε τις ακτινογραφιες μου,μου ειπε πως καλα κανω και δεν καπνιζω και πως εχω κατακαθαρους πνευμονες....Τωρα τι να σου πω...Μπορει απλα να ετυχε....
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,279 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 17:08, 20-02-09:

Ναι δεν ειναι και απαραιτητο να φαινεται, και σιγουρα οχι απο μια ακτινογραφια. Ποσο καπνιζεις κατα μεσο ορο ομως ;
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 18:10, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από erodia
isiliel το ιατρικό απόρρητο νομίζω πως ισχύει για ενήλικες μόνο!
Iσχύει αυτό?
Δλδ μόνο από τα 18 και μετά μπορείς να κρατήσεις "κρυφό" το τι έχεις? Πριν "πρέπει" να το μάθει ο κηδεμόνας σου?
Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 20:12, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Iσχύει αυτό?
Δλδ μόνο από τα 18 και μετά μπορείς να κρατήσεις "κρυφό" το τι έχεις? Πριν "πρέπει" να το μάθει ο κηδεμόνας σου?
Έτσι είναι. Τώρα βέβαια στην πράξη δεν ξέρω αν τηρείται. Υποθέτω μιλούμε για "σοβαρές" διαγνώσεις, λόγου χάρη κάποιο αφροδίσιο. Αν πάει ένας δεκαεξάχρονος σε ιδιώτη γιατρό και κάνει τις εξετάσεις σε ιδιωτικό εργαστήριο λέγοντας μάλιστα πως είναι 18+, ποιος θα τον πάρει είδηση;

Στην ψυχολογία πάντως, όσον αφορά τις μικρές ηλικίες δε θα έλεγα ότι τηρείται το απόρρητο. Τα προβλήματα προκύπτουν ξανά με τους εφήβους και εκεί υπόκειται στην κρίση του ψυχολόγου για το αν πρέπει να πληροφορήσει τους γονείς για λεπτομέρειες ή όχι.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 22:19, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Obscura
Στην ψυχολογία πάντως, όσον αφορά τις μικρές ηλικίες δε θα έλεγα ότι τηρείται το απόρρητο. Τα προβλήματα προκύπτουν ξανά με τους εφήβους και εκεί υπόκειται στην κρίση του ψυχολόγου για το αν πρέπει να πληροφορήσει τους γονείς για λεπτομέρειες ή όχι.
Αν και offtopic να πω ότι μια τέτοια περίπτωση είχα στο μυαλό μου. Του έφηβου που (κατά κανόνα) θεωρεί ότι τον "πρήζουν" οι γονείς του και ΔΕΝ θέλει να τους μιλήσει με λεπτομέριες τουλ, αν και νιώθει την ανάγκη να μιλήσει. Αν είναι να μπορούν οι γονείς του να το μάθουν...

Τεσπα, thx for the info!
Παράθεση

Giannio27

Νεοφερμένος

Ο Giannio27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Giannio27 έγραψε: στις 15:18, 12-07-09:

ρε παιδιά μήπως ξέρεις κανείς για το αν μπορεί να βρεθεί από εξετάσεις αίματος η κάνναβις; (δε ρωτάω για μένα απλά θέλω να μάθω για ένα φίλο)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Obscura : 12-07-09 στις 15:24. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 15:24, 12-07-09:

Βεβαιότατα και για αρκετές μέρες μετά τη χρήση μάλιστα.
Παράθεση

Giannio27

Νεοφερμένος

Ο Giannio27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Giannio27 έγραψε: στις 15:31, 12-07-09:

ρε παιδια μηπως γνωριζει κανεις αν η καναβης μπορει να βρεθει σε απλες εξετασεις αιματος?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 12-07-09 στις 18:02. Αιτία: greeklish
Παράθεση

ανεξάρτητος

Νεοφερμένος

Ο ανεξάρτητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O ανεξάρτητος έγραψε: στις 15:40, 12-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Giannio27
ρε παιδια μηπως γνωριζει κανεις αν η καναβης μπορει να βρεθει σε απλες εξετασεις αιματος?
Ναι μπορεί να βρεθεί. Σε ειδικές εξετάσεις όμως όχι στον τακτικό έλεγχο με γενική αίματος και βιοχημικό έλεγχο. Για να γίνει αυτός ο έλεγχος πρέπει να τον ζητήσει κάποια αρμόδια αρχή (π.χ. αστυνομία - εισαγγελέας, π.χ. σε τροχαίο ατύχημα ή σε εργατικό ατύχημα κλπ) ή αυτόματα σε περίπτωση που πάει σε νοσοκομείο σε κωματώδη κατάσταση οπότε δεν τον ρωτάει κανείς και γίνονται by default.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 27-12-17 στις 15:40. Αιτία: Διόρθωση quote, το οποίο ήταν γραμμένο με greeklish.
Παράθεση

Giannio27

Νεοφερμένος

O Giannio27 έγραψε: στις 15:44, 12-07-09:

κατι αλλο αν το γνωριζεις βεβαια....αν παιζεις μπαλα και σου κανουν εξετασεις αιματος ειναι απλες εξετασεις αιματος ετσι???
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 12-07-09 στις 17:59. Αιτία: απαγορευονται τα greeklish
Παράθεση

ανεξάρτητος

Νεοφερμένος

Ο ανεξάρτητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O ανεξάρτητος έγραψε: στις 16:21, 12-07-09:

κατι αλλο αν το γνωριζεις βεβαια....αν παιζεις μπαλα και σου κανουν εξετασεις αιματος ειναι απλες εξετασεις αιματος ετσι???
Εξαρτάται την ομάδα. Οι εξετάσεις του anti-doping control βεβαίως και ανιχνεύουν μαριχουάνα, όπως και πολλά άλλα. Συνήθως όμως αυτές είναι ούρων. Σαφώς όμως υπάρχουν και αίματος. Αυτό εξαρτάται από το πόσο συνεπές είναι το ιατρικό team και γενικώς η ομάδα που είσαι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 27-12-17 στις 15:35. Αιτία: Διόρθωση quote, το οποίο ήταν γραμμένο με greeklish.
Παράθεση

Giannio27

Νεοφερμένος

O Giannio27 έγραψε: στις 17:32, 12-07-09:

κοιτα ειναι ερασιτεχνικη ομαδα του εργοτελη.... λεω για ντοπινγ απλα αιματοςδεν σου...μας κανουν καθε χρονο....παιζει να ειναι τοξολογικες αυτες οι εξεασεις αιματος οχι ε? γιατι παιρνουν αιμα απο ολη την ομαδα..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 12-07-09 στις 18:04. Αιτία: greekilish
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,260 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 18:44, 12-07-09:

Έχω την υποψία ότι στις γενικές εξετάσεις φαίνεται αν έχει καπνίσει ακόμη και αν δεν είναι για αυτό το σκοπό. Επίσης, από ότι μου έλεγαν κάποιοι άμεσα ενδιαφερόμενοι θέλει τουλάχιστον ένα μήνα για να φύγει από το αίμα.

Υ.Γ. Ο φίλος σου παίζει ποδόσφαιρο ημιεπαγγελματικά και κάνει μπάφο; Πρόσεχε την υγεία του ρεεεε!
Παράθεση

Giannio27

Νεοφερμένος

O Giannio27 έγραψε: στις 00:56, 13-07-09:

Ανεξαρτητε αν μπορεις απαντισε μ εσυ ρε φιλε στο τελεθταιο ερωτημα μου...φαντασμενε ευχαριστω για την γνωμη σου..Ανεξαρτητε περιμενω απαντηση αν μπορεις..?
Παράθεση

ανεξάρτητος

Νεοφερμένος

O ανεξάρτητος έγραψε: στις 08:27, 13-07-09:

κοιτα ειναι ερασιτεχνικη ομαδα του εργοτελη.... λεω για ντοπινγ απλα αιματοςδεν σου...μας κανουν καθε χρονο....παιζει να ειναι τοξολογικες αυτες οι εξεασεις αιματος οχι ε? γιατι παιρνουν αιμα απο ολη την ομαδα..
Αν είναι επώνυμη ομάδα έστω και ερασιτεχνική υποχρεούται να κάνει anti-doping control. Μπορεί (δεν μπορώ να το ξέρω) να αφορούν εξετάσεις anti-doping που σαφώς φαίνεται η χρήση κάναβης. Πως μπορώ να μαντέψω εγώ τι εξετάσεις κάνουν? Ρώτα τους ή κόψτο. Ούτως ή άλλως δεν θέλεις να πάθεις νέος altzheimer έτσι δεν είναι? Το ότι παίρνουν από όλη την ομάδα δεν αποκλείει να είναι anti-doping έλεγχος. Ίσα ίσα που το κάνει πιο πιθανό.
Παράθεση

snik

Νεοφερμένος

Ο snik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O snik έγραψε: στις 02:48, 03-08-09:

ρε παιδια ξερει κανεις τι πρεπει να κανω για να μην φανει σε γενικες εξετασεις αιματος πως δεν εχω κανει μπαφο!(εκτος απο το γαλα αν ξερουν τιποτα αλλο)η τουλαχιστον ποσος καιρος πρεπει να εχει περασει για να μην φανει!!!!ειναι αναγκη οποιος ξερει τον παρακαλω να μου απαντισει αν μπορει...!!!!
Παράθεση

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 532 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε: στις 02:58, 03-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από snik
ρε παιδια ξερει κανεις τι πρεπει να κανω για να μην φανει σε γενικες εξετασεις αιματος πως δεν εχω κανει μπαφο!(εκτος απο το γαλα αν ξερουν τιποτα αλλο)η τουλαχιστον ποσος καιρος πρεπει να εχει περασει για να μην φανει!!!!ειναι αναγκη οποιος ξερει τον παρακαλω να μου απαντισει αν μπορει...!!!!

Ναι !
Να κάνεις ένα δεύτερο και να μην πας στις εξετάσεις !

....................................................................
Ίλεος είσαι όντως 15 ???
Μήπως ... λέω εγώ τώρα μήπως ... το γάλα που αναφέρεις έπρεπε να πινεις σε αυτή την ηλικία, κι οχι τα τρίφυλλα ???? Λέω εγώ η ηθικοπλάστρα ....
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

snik

Νεοφερμένος

Ο snik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O snik έγραψε: στις 03:03, 03-08-09:

χαχα αν ηταν στο χερι μου θα το κανα....!!!!βασικα μην σε νοιαζει ποσο ειμαι και το τι κανω δεν ειμαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος!!!Και ηταν δευτερη φορα που εκανα...τεσπα βοηθεια ξερω πως δινουν σε αυτην τν σελιδα και οχι κραξιμο!!!!αν μπορει καπιος ας μου πει!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια