Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,795 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αρρενωποί vs θηλυπρεπείς άντρες

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xrhstoszzn
Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O xrhstoszzn έγραψε στις 01:42, 07-10-11:

ξερουμε οτι οι αντρες προτιμουν τα γυναικεια προσωπα να εχουν θηλυκα χαρακτηριστικα ... οι γυναικες ομως?? ποιοι αντρες σας αρεσουν περρισοτερο και ποιοι σας τραβανε πιο πολυ???

θηλυπρεπεις αντρες

vs
αρρενωπους αντρες

τελικα τι προτιματε???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 01:58, 07-10-11:

Προφανώς τα μακριά μαλλιά και τα μπλέ μάτια είναι που τους κάνουν θυληπρεπείς

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 11:28, 07-10-11:

Αρρενωποί φυσικά! Είναι πιο σέξυ!

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 11:51, 07-10-11:

Αρρενωποί βέβαια!!!
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  eye-candy-jason-momoa-16.jpg
Εμφανίσεις:  1942
Μέγεθος:  47,7 KB

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 11:59, 07-10-11:

Μου αρέσουν οι κάποιοι θηλυπρεπεις, το στυλάκι, αυτή η γλυκητητα που βγάζουν κτλ. αλλα δεν μπορώ να τους φανταστώ στο κρεβάτι πχ
Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν. Εκεί να σου χώσει μια σφαλιαρα να το ευχαριστηθεις ρε παιδί μου. Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο

Edit: αυτός ο δεύτερος μόνο για αρρενωπος δεν μου κάνει, lol

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 12:03, 07-10-11:

Τώρα που το σκέφτομαι ήταν αποτυχία η φωτογραφία.....

Εμένα πάντως μου κάνει...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_farm
H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε στις 12:35, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Μου αρέσουν οι κάποιοι θηλυπρεπεις, το στυλάκι, αυτή η γλυκητητα που βγάζουν κτλ. αλλα δεν μπορώ να τους φανταστώ στο κρεβάτι πχ
Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν. Εκεί να σου χώσει μια σφαλιαρα να το ευχαριστηθεις ρε παιδί μου. Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο

Edit: αυτός ο δεύτερος μόνο για αρρενωπος δεν μου κάνει, lol
Κι αν σου χωσει δυο τρεις ακομα καλυτερα εκει να δεις αρενωποτητα ....... ελπιζω για το καλο σου να μην σοβαρολογεις

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:41, 07-10-11:

Μου αρέσει να τον "φοβάμαι" τον άντρα. Κάτι που οι αρρενωποι συνήθως το πετυχαίνουν.
εσυ πρεπει να με γνωρισεις..

συνηθως οι νεαρες γυναικες ως πιο ανωριμες και επιθετικες σεξουλικα προτιμουν θηλυπρεπεις,,πασχαλης ,Βοσκοπουλος,μαρτακης κλπ μαλακά προσωπα -για να τους σκιζουν τα ρουχα κλπ.
. τα ανωριμα ατελη θηλυκα προτιμουν ατελη ανωριμα αρσενικα και τουμπαλιν.
και φοβουνται σχετικα τους πιο αγριους φαινομενικα..

ενω οσο ωριμαζει η γυναικα δεν φοβαται αλλα γοητευεται απο τους πιο αγριους ανδρες,,πιο βαρβαρους εμφανισιακα τουλαχιστον..γιατι κατα βαθος αυτοι ειναι πραγματικα παιδια μεσα τους..
ενω βλεπει πιο αδιαφορα τους μαλακους θηλυπρεπεις..

προσωπικα τουλαχιστον αυτο εχω δει..στη μικρη μεχρι τωρα ζωη μου..

Κι αν σου χωσει δυο τρεις ακομα καλυτερα εκει να δεις αρενωποτητα ....... ελπιζω για το καλο σου να μην σοβαρολογεις
αλλο να χωσει σφαλιαρα-που το κανουν πιο συχνα θηλυπρεπεις σαν κακοποιηση πιστευω..-
και αλλο η δυνατοτητα φοβος..

σαν κατι ανδρες ντουλαπες θηρια που φοβασαι απο μακρια,,και απο κοντα ουτε μυγα δεν πειραζουν...-εκτος και αν τους ξεφυγει κανα χερι καταλαθος χωρις προθεση..

και γω ειμαι ευσωμος και εχω βαρυ χερι και θα μπορουσα να ριξω αγριες σφαλιαρες πχ,,αλλα ποναω μονο στη σκεψη να χτυπησω γυναικα..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε στις 12:49, 07-10-11:

Ρε παιδιά τη σφαλιαρα δεν την εννοω σαν κακοποιηση. Και όταν λέω "φοβάμαι"δεν θέλω να τον τρέμω κιόλας. Δεν μπορώ να το εξηγήσω

Edit: ο "φόβος" που λέω, αποτελεί μέρος της γοητείας για μένα

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:00, 07-10-11:

εγω καταλαβαινω,,παντως..

ειναι σαν το δεος που νιωθεις μπροστα σε ενα θηριωδες σκυλι ακομα και αν ξερεις πως ειναι ενας ακακος μπουλης

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 13:02, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Πω, το ιδανικό θα ήταν ένας φαινομενικά θηλυπρεπης με αρρενωπο εσωτερικό κόσμο
Και μετά παρεξηγιέστε στο "δεν ξέρετε τι θέλετε".

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε στις 13:08, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
εγω καταλαβαινω,,παντως..

ειναι σαν το δεος που νιωθεις μπροστα σε ενα θηριωδες σκυλι ακομα και αν ξερεις πως ειναι ενας ακακος μπουλης
Αυτό, μπράβο. Δέος.

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Σου εξήγησα για ποιο πράγμα δεν ξέρω τι θέλω

Αλλά εντάξει, μπορεί να ισχύει και γενικότερα.. :p

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 07-10-11 στις 13:25. Αιτία: merge
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,273 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε στις 13:29, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
εσυ πρεπει να με γνωρισεις..

συνηθως οι νεαρες γυναικες ως πιο ανωριμες και επιθετικες σεξουλικα προτιμουν θηλυπρεπεις,,πασχαλης ,Βοσκοπουλος,μαρτακης κλπ μαλακά προσωπα -για να τους σκιζουν τα ρουχα κλπ.
. τα ανωριμα ατελη θηλυκα προτιμουν ατελη ανωριμα αρσενικα και τουμπαλιν.
και φοβουνται σχετικα τους πιο αγριους φαινομενικα..

ενω οσο ωριμαζει η γυναικα δεν φοβαται αλλα γοητευεται απο τους πιο αγριους ανδρες,,πιο βαρβαρους εμφανισιακα τουλαχιστον..γιατι κατα βαθος αυτοι ειναι πραγματικα παιδια μεσα τους..
ενω βλεπει πιο αδιαφορα τους μαλακους θηλυπρεπεις..

προσωπικα τουλαχιστον αυτο εχω δει..στη μικρη μεχρι τωρα ζωη μου..

αλλο να χωσει σφαλιαρα-που το κανουν πιο συχνα θηλυπρεπεις σαν κακοποιηση πιστευω..-
και αλλο η δυνατοτητα φοβος..

σαν κατι ανδρες ντουλαπες θηρια που φοβασαι απο μακρια,,και απο κοντα ουτε μυγα δεν πειραζουν...-εκτος και αν τους ξεφυγει κανα χερι καταλαθος χωρις προθεση..

και γω ειμαι ευσωμος και εχω βαρυ χερι και θα μπορουσα να ριξω αγριες σφαλιαρες πχ,,αλλα ποναω μονο στη σκεψη να χτυπησω γυναικα..
Βρε Άγγελε, ειλικρινά, δεν έχεις κουράσει τον εαυτό σου ακόμα με όλες αυτές τις γενικεύσεις; Απορώ!

Οι θηλυπρεπείς άντρες είναι ανώριμα αρσενικά, είναι μαλακοί, δέρνουν, κακοποιούν και σκίζουν ρούχα. Οι αρρενωποί είναι ώριμα αρσενικά, πιο άγριοι, αλλά δεν δέρνουν, δεν κακοποιούν και δεν πειράζουν ούτε μύγα. Και όλα αυτά τα καταλάβαμε από την εξωτερική εμφάνιση και μόνο!

Οκ... το καταλάβαμε! Είσαι αρρενωπός! Congrats!

ον τοπικ: Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το ζήτημα! Αν μου αρέσει ο χαρακτήρας, η προσωπικότητα, το στυλ αυτά είναι ψιλά γράμματα για μένα!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 13:34, 07-10-11:

Βρε Άγγελε, ειλικρινά, δεν έχεις κουράσει τον εαυτό σου ακόμα με όλες αυτές τις γενικεύσεις; Απορώ!

Οι θηλυπρεπείς άντρες είναι ανώριμα αρσενικά, είναι μαλακοί, δέρνουν, κακοποιούν και σκίζουν ρούχα. Οι αρρενωποί είναι ώριμα αρσενικά, πιο άγριοι, αλλά δεν δέρνουν, δεν κακοποιούν και δεν πειράζουν ούτε μύγα. Και όλα αυτά τα καταλάβαμε από την εξωτερική εμφάνιση και μόνο!
απλα καποιες γενικες προσωπικες αποψεις παρατηρησεις ειναι,,γιατι κολλατε ολοι ταμπελα "γενικευση"?δεν ειπα οτι ισχυουν παντου,,αλλα εχουν κομματι αληθειας απο οτι εχω δει εγω φυσικα..

αντι να ριχνεις σταμπα γενικευσεις,,μπορεις να απαντησεις επι της ουσιας σε τι διαφωνεις συμφωνεις κλπ?

μια μανια να μου απορριπτετε ολα οσα λεω με μια μεγααλη ταμπελαα..
γενικευσεις ή στερεοτυπα..

ειναι ψεμα πχ που συνηθως τα μεγαλα ειδωλα των κοριτσιων ηταν υπερβολικα θηλυπρεπη?μονο φατσες δειτε,,εναν εναν,,απο το 60 μεχρι σημερα..που οι κοπελιες τους εσκιζαν τα ρουχα τσιριζοντας..
τα αγουρα θηλυκα θελουν αγουρα αρσενικα..

ποσους τοπ σταρ των κοριτσιων εχεις δει με μουσια και αγρια εμφανιση?και οχι μπεμπε προσωπο..?

εγω δεν εχω κουραστει με τις "γενικευσεις" ,,,εσενα αφου ειναι τοσο λαθος και ανυπαρκτες γιατι σε ενοχλουν?
ασε με να γραφω βλακειες βρε παιδι μου,,τσαμπα ειναι..

Οκ... το καταλάβαμε! Είσαι αρρενωπός! Congrats!
εμφανισιακα νομιζω ναι...παραμεσα ουτε ο θεος δεν ξερει..

αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα,,απαντα επι της ουσιας..

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 13:53, 07-10-11:

Μη μου πειράζετε τον Άγγελο γιατί θα έχετε να κάνετε μαζί μου!

Βασικά απο θέμα εμφάνισης και μόνο ο αρρενωπός ο άντρας, σου βγάζει πιο βίαια ένστικτα (φαντάζομαι στο κρεβάτι θα αναφερόταν με τη σφαλιάρα η κοπέλα πιο πάνω που πέσατε να τη φάτε -.-΄), όπως και να το κάνουμε άλλο να βλέπεις αυτόν:

και άλλο αυτόν:

Μπορεί ο δεύτερος να έχει αντικειμενικά πιο όμορφα χαρακτηριστικά... αλλά... τον πρώτο προτιμάς στο κρεβάτι σου.

Αυτά.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 14:30, 07-10-11:

αυτη η κοπελια πώς και αρεσει σε γυναικες πχ?

Μπορεί ο δεύτερος να έχει αντικειμενικά πιο όμορφα χαρακτηριστικά... αλλά... τον πρώτο προτιμάς στο κρεβάτι σου.
παντως στο χωρο του θεαματος και καμερας προτιμουνται καθαρα οι θηλυπρεπεις..διεθνως μιλαμε
η γυναικεια ομορφια συνηθως..

ενω οι πιο αγριες φατσες δυσκολευονται πολυ να προχωρησουν..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:05, 07-10-11:

Όταν ήμουν μικρή είχα ένα κολληματάκι με ξανθούς, γλυκούληδες, γαλανά ματάκια και γούτσου γούτσου βλέμμα.
Τώρα που μας φάγαν τα γεράματα (λέμε τώρα) προτιμώ πιο "άργια" πράγματα, πιο άντρες, πιο πολλά γένια, πιο μελαχρινούς if you know what i mean.
Βλέπε

Αλλά δε χαλάει και κάτι τέτοιο ας πούμε που ναι πιο γλυκιά φάση.

Αλλά το "θηλυπρεπείς" σαν λέξη δε μου αρέσει.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 16:27, 07-10-11:

Κάτι στο ενδιάμεσο ίσως; Ας πούμε

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,015 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 17:15, 07-10-11:

Βρίσκω άκυρη τη λέξη θηλυπρεπής αν κρίνω από τις εικόνες που έχουν παρατεθεί.
Μάλλον εννοείτε άντρες με "πιο παιδικά χαρακτηριστικά", όχι πιο θηλυκά.

-petros

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:17, 07-10-11:

Α γειά σου!

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 17:19, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Βρίσκω άκυρη τη λέξη θηλυπρεπής αν κρίνω από τις εικόνες που έχουν παρατεθεί.
Μάλλον εννοείτε άντρες με "πιο παιδικά χαρακτηριστικά", όχι πιο θηλυκά.

-petros
Ναι ίσως έχεις δίκιο. Ποιον ας πούμε θα θεωρούσες εσύ θηλυπρεπή;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 17:30, 07-10-11:

Και ο Λουκάς από τα Μυστικά της Εδέμ είναι λίγο θηλυπρεπής.

Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andante
Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O Andante έγραψε στις 17:38, 07-10-11:

Για πάμε....Let the battle begin...

VS

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε στις 17:44, 07-10-11:

Ο χριστός και η παναγία :Ο
Axel ftw.

Αλλα ένας είναι ο άντρας ο θεός. Johnny Depp

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 18:04, 07-10-11:

Εica Toppinen, των Apocalyptica πού θα τον κατατάσατε ; Στα παιδικά ή στα θηλυπρεπή πρόσωπα ;

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  EiccaToppinen.jpg
Εμφανίσεις:  1259
Μέγεθος:  53,6 KB  
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 18:23, 07-10-11:

Both

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε στις 18:27, 07-10-11:

Also,
Έρωτας. και Το τσέλο
Μιας που ειπατε για Apo.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 18:47, 07-10-11:

Δε θα χρησιμοποιούσα τον όρο θηλυπρεπείς, αλλά ότι απλώς κάποιοι άντρες έχουν περισσότερο ''γλυκά'' χαρακτηριστικά!
Μ' αρέσει πολύ, εάν υπάρχει γλυκό πρόσωπο, αλλά ''δυνατό'' ανάστημα.
Δε ξέρω, αν με καταλαβαίνετε.
Μου αρέσουν γενικά οι αντιθέσεις.

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 19:07, 07-10-11:

Οι "θηλυπρεπείς" είναι ωραίοι για να τους χαζεύεις.
Τους "αρρενωπούς" τους θες για να σε ρίξουν στο κρεβάτι και να σου αλλάξουν τα φώτα.
So simple.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andante
Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O Andante έγραψε στις 20:19, 07-10-11:

Για πείτε ρε παιδιά μερικούς διάσημους από κάθε κατηγορία (πολιτικούς, αθλητές, ηθοποιούς κτλπ.) ώστε να δούμε ποιά περίπου είναι τα χαρακτηριστικά που κατατάσσουν τον άντρα στην μία ή στην άλλη κατηγορία...

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 20:43, 07-10-11:

Βρε κορίτσια για βοηθήστε να καταλάβω. Θηλυπρεπείς είναι οι άντρες που έχουν "περίεργα" μαλλιά και μπλε μάτια;

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 20:48, 07-10-11:

Οι baby face εγώ κατάλαβα.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 21:00, 07-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Κάτι αρχίζω και καταλαβαίνω.. Τέτοιες κατηγορίες υπάρχουν και στις γυναίκες;

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 21:22, 07-10-11:

Για τις γυναίκες λένε το αντίθετο. Ότι δηλαδή κάποιες αντροφέρνουν.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:57, 07-10-11:

απλα υπαρχουν ανδρες ή γυναικες με πολυ εντονα χαρκτηριστικα του αλλου φυλου.. με συν και πλην,, υπαρχουν ανδρες που αν βαφτουν περνιουνται για γυναικες μιλαμε..

οπως και γυναικες που με το ζορι ξεχωριζεις φυλο..

ειναι η μεσαια γκριζα ζωνη..

Παράθεση

Giorgos241

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgos241
Ο Giorgos241 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Giorgos241 Γεια σου κοσμε!Να μου ζησεις! :) έγραψε στις 23:12, 07-10-11:

εγω αυτο που εχω καταλαβει απο την ηλικια μου ειναι οτι οι κοπελες ψαχνουν κατι ενδιαμεσσο....
σιγα σιγα ομως κλινουν προς τον αντροπρεπη συντροφο...αλλα σιγα σιγα!

Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

O Insomnie έγραψε στις 23:18, 07-10-11:

Δηλαδή τους baby face τους απορρίπτετε στεγνά?
Cool story

Παράθεση

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xrhstoszzn
Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O xrhstoszzn έγραψε στις 01:09, 08-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από alis
Ναι ίσως έχεις δίκιο. Ποιον ας πούμε θα θεωρούσες εσύ θηλυπρεπή;

ο αριστερα ειναι αυτος που εχει πιο εντονα χαρακτηριστικα και θεωρειται "αρρενωπος" ο δεξια ειναι αυτος που εχει πιο λεπτα χαρακτηριστικα πιο θηλυπρεπη στο προσωπο και θεωρειται "θηλυπρεπης"

στο συγκεκριμενο προσωπο ο a1 θεωρειται ο πιο θηλυπρεπης και c2 ο πιο αρρενωπος

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη θρυαλλίδα
H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε στις 01:20, 08-10-11:

να ενας θυληπρεπης αλλα μαναρος κορεατης ο kim hee chul(που σας ξεπερνα ολους μουχαχαχαχαχα)

επειδη συνδεει αντριλικι:

επειδη συνδεει θυληπρεπεια:

επειδη συνδεει θυληπρεπεια πανω απο το κανονικο:

επειδη το ξεφτιλιζει αγρια :

KIM HEE CHUL ΑΠΛΑ ΜΑΝΑΡΟΣ ΣΥΝΔΕΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑ

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

O Insomnie έγραψε στις 01:39, 08-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από xrhstoszzn

ο αριστερα ειναι αυτος που εχει πιο εντονα χαρακτηριστικα και θεωρειται "αρρενωπος" ο δεξια ειναι αυτος που εχει πιο λεπτα χαρακτηριστικα πιο θηλυπρεπη στο προσωπο και θεωρειται "θηλυπρεπης"
Οπότε ο δεξιά είναι θηλυπρεπής?

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 02:33, 08-10-11:

Βλέπω ότι οι gay ότι έχουν περισσότερες κατακτήσεις από τους υπόλοιπους...

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Είχα σχέση το 2005 (22 τότε εγώ) με μια μαθήτριά μου 29 ετών. Τι μου έλεγε συνέχεια; Αχ και να σουν 10 χρόνια μεγαλυτερος...Ε τι να κάνουμε, είμαι 22 και όχι 32...Ε δεν μπορώ...Αλλά τελικά μπορούσε...Αντε βγάλε άκρη...

Δε θα χρησιμοποιούσα τον όρο θηλυπρεπείς, αλλά ότι απλώς κάποιοι άντρες έχουν περισσότερο ''γλυκά'' χαρακτηριστικά!
Μ' αρέσει πολύ, εάν υπάρχει γλυκό πρόσωπο, αλλά ''δυνατό'' ανάστημα.
Δε ξέρω, αν με καταλαβαίνετε.
Μου αρέσουν γενικά οι αντιθέσεις.
Σάκης πχ;

Michael Owen;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cacofonix : 08-10-11 στις 03:06.
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 05:17, 08-10-11:

x0xa0x0ax0a0x0ax0a0x0 αν όλοι αυτοί είναι αρρενωποί αυτός εδώ δηλαδή τι είναι;

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 07:37, 08-10-11:

Δεν θεωρώ πως στους θηλυπρεπείς κατατάσσονται οι ξανθοί με τα ανοιχτόχρωμα μάτια. Δηλαδή ο Brad Pitt είναι θηλυπρεπής? Δεν το νομίζω! Μπορεί νεότερος ναι, αλλά όσο ο άνδρας μεγαλώνει ταυτόχρονα μεστώνει και αυτό τον καθιστά πιό γοητευτικό.
Θεωρώ πως η συμπεριφορά του άνδρα τον καθιστά αυτο που λέμε "άντρακλα".
Σε μικρότερη ηλικία προτιμούσα τους πιο ανοιχτόχρωμους άνδρες, ίσως να έφταιγε το πρότυπο του πατέρα μου, γι'αυτό με είλκυαν οι ξανθοί με τα ανοιχτόχρωμα μάτια.
Σήμερα, δεν θα πω πως έχω ένα συγκεκριμένο πρότυπο, αλλά θα πω πως θέλω δίπλα μου κάποιον αρχικά που να μπορεί να με κουμαντάρει, κάποιον που θα τον βλέπω και θα λέω, " έχω δίπλα μου έναν άνδρα".
Είναι σημαντικό για μια γυναίκα να νοιώθει ασφάλεια δίπλα σε κάποιον.
Γι'αυτό θα καταλήξω στους αρρενωπούς. Όσο για το ξύλο το οποίο αναφέρθηκε σε κάποια πόστ, δεν θεωρώ πως το να φοβάσαι τον άνδρα που έχεις δίπλα σου είναι ότι καλύτερο. Αυτο που για μένα πρέπει να υπάρχει είναι η σιγουριά, η προστασία, ο πόθος, το να ξέρεις πως όταν έχεις την ανάγκη να σε προστατέψει απο κάτι, θα είναι εκεί και θα μπορεί να το κάνει, δεν θα το βάλει στα πόδια. Πως δεν θα είσαι εσύ ο άνδρας της σχέσης.
Οπτικά και μόνο ίσως οι πιο αρρενωποί να εκπέμπουν κάτι τέτοιο περισσότερο απο τους θηλυπρεπείς.
Άνδρες που μου αρέσουν τρελά:

και τέλος αυτό το παλικάρι που αν και αρκετά μικρό για τα γούστα μου, το γνώρισα απο κοντά και ξετρελάθηκα!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη enrose : 08-10-11 στις 15:25.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 14:13, 08-10-11:

Δηλαδή ο Brad Pitt είναι θηλυπρεπής?
ναι...

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 14:51, 08-10-11:

Αν το βγάλει όμως αυτό????
και πάλι δεν νομίζω... ( να είναι )

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε στις 15:27, 08-10-11:

Όχι.

Παράθεση

Pasquale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pasquale
Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Pasquale HOLA!!!!!!!! έγραψε στις 16:33, 08-10-11:

Το πάθος του έρωτα... Χαχα!!

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 18:47, 09-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis497

Παραείναι αρρενωπός αυτός νομίζεις ότι θα σε δείρει αλα Machete.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 18:53, 09-10-11:

Σααααααααααααααααααααακης μήπως;

Παράθεση

Pasquale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pasquale
Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Pasquale HOLA!!!!!!!! έγραψε στις 12:25, 10-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis497

Αυτός είναι ΧΑΛΙΑΣ ρε σεις!!!! Παίζει να είναι και πόσων χρόνων... Αλλά μάλλον όταν τον βλέπεις λες <<Ω ρε π**** μου, τώρα θα τις φάω!!!!>>

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Άντρες και τρυφερότητα - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 71 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-13 στις 15:41.
    • Πώς σκέφτονται οι άντρες; - Από fnou
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-02-11 στις 23:03.
    • Άντρες και γυναίκες - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 64 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-10 στις 09:27.
    • Άντρες και Χωρισμός - Από Sarah_Fest
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-08 στις 19:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους