Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,094 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δραστηριότητες στο Σπίτι

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 17:27, 10-10-11:

Βλέποντας τον καιρό σήμερα, δεδομένης της κρίσης και αφραγκίας, αλλά και συζώντας με κάποιον που δουλευει 12ωρα, λέω να συγκεντρώσουμε ιδέες για διασκεδαστικά πραγματα που μπορούμε να κάνουμε μέσα στο σπίτι. Επειδή τα "κλασσικά"* τα έχω εξαντλήσει, πείτε τι κάνετε εσείς.

*"κλασσικα": ταινίες, buzz, χαρτιά, επιτραπέζια 2 ατόμων, guitar hero, internet

To ξέρω ότι καλώντας κόσμο σπίτι καλύπτεται πολύ μεγαλύτερο φάσμα ιδεών, αλλά μετακόμισα προσφατα και δεν ξέρω κανέναν εδώ κοντά. Οπότε το αποκλείω αυτό προς το παρόν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη λιλ αιθεροβάμων
H λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H λιλ αιθεροβάμων Πετάω..! έγραψε στις 19:06, 10-10-11:

Ομαδικό μαγείρεμα εχει πολύ πλάκα. Άμα είστε μόνο κορίτσια, οτιδήποτε έχει σχέση με μάσκες, cocooning, μια ανανέωση του σπιτιού όπως βάψιμο ή μια μετακίνηση, και φυσικά ταινίες.. Εγω σ αυτα έχω περάσει καλά..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 19:35, 10-10-11:

Καραόκε, παζλ, και όλα τα παραπάνω που είπατε φυσικά. ίσως και μαθήματα χορού από βίντεο που κυκλοφορούν και στο ίντερνετ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:53, 10-10-11:

Για μονος: βιβλιο, internet (πραγματικα ατελιωτο και για ολα τα γουστα...), videogames, γυμναστικη, παρατηρηση ταβανιου, παρατηρηση γειτονιας, βελτιστοποιηση τεχνικων χτυπιματος του φραπε... και αλλα πολλα...

Με παρεα δεν εχει φαση, μην καλεις κοσμο

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 21:33, 10-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από λιλ αιθεροβάμων
Ομαδικό μαγείρεμα εχει πολύ πλάκα. Άμα είστε μόνο κορίτσια, οτιδήποτε έχει σχέση με μάσκες, cocooning, μια ανανέωση του σπιτιού όπως βάψιμο ή μια μετακίνηση, και φυσικά ταινίες.. Εγω σ αυτα έχω περάσει καλά..
Πω, ειχαμε κάνει με μια φιλη μάσκα ομορφιάς και καλά, σαν εμετός είχε βγει
Επίσης, βάζουμε μουσική και κωλοχτυπιόμαστε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:20, 11-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Πω, ειχαμε κάνει με μια φιλη μάσκα ομορφιάς και καλά, σαν εμετός είχε βγει
Επίσης, βάζουμε μουσική και κωλοχτυπιόμαστε
Πόσο τα ζηλεύω αυτά...ήμουν αγοροκόριτσο και όλο άντρες φίλους έχω, δεν τα έχω ζήσει καθόλου αυτά και μου έχει βγει ετεροχρονισμένα. Τώρα δεν ξέρω καν πως να κάνω παρέα με κοπέλες, νιώθω ότι δεν ξέρω πως να φερθώ και να μιλησω. Και τι δεν θα έδινα για μια εμπειρία μάσκας από ξερατά!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sasg
H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε στις 00:06, 14-10-11:

νομίζω πως η καλύτερη συντροφιά στο σπίτι μόνος σου είναι ένα καλό βιβλίο..!εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ και να βλέπω ταινίες,να λύνω σταυρόλεξα,γυμναστική κτλ
βέβαια αν όλα αυτά τα έχεις βαρεθεί μια άλλη πολύ καλή λύση είναι να κάνεις μια ανακαίνιση στο σπίτι γενικά ή σε ένα δωμάτιο μόνο ειδικά...φυσικά να την κάνεις μόνη σου πχ με το να βάψεις τοίχους και έπιπλα θα αλλάξεις τελείως το δωμάτιο και θα σου ρθει και τσάμπα...έτσι και θα έχεις κάτι να κάνεις και με το αποτέλεσμα θα δείς με άλλο μάτι το χώρο
plus κανόνισε να βρείς γρήγορα παρέα γιατί τίποτα δεν συγκρίνεται με το κάψιμο στον καναπέ...και αν η παρέα σου περιέχει και τα δύο φύλα θα περάσεις τέλεια!

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 11:24, 09-02-12:

Όταν είσαι μόνος στο σπίτι υπάρχουν τόσα πολλά πράγματα που μπορείς να κάνεις!
Παζλ, σταυρόλεξα, ταινίες, γυμναστική, μαγειρική, διάβασμα, μουσική! Αρκεί να έχεις διάθεση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 12:02, 09-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Αρκεί να έχεις διάθεση!
Αυτό είναι το πιο βασικό!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:17, 09-02-12:

Μποτέ

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 17:49, 09-02-12:

Tαινιες,μαγειρεμα,κουβεντουλα και καμια "ανανεωση" σε θεματα ομορφιας!αμα υπαρχει καλη παρεα ακομα και μεσα στο σπιτι περνας σουπερ...

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 18:45, 09-02-12:

αααχ τι μου θύμησες τώρα..
σαν φοιτήτρια με την συγκάτοικο μου εκτός απο τα κλασικά μαγειρέματα (που εκεί είναι λίγο επικίνδυνο, γιατί αν ξέρουν και οι δυο κοπέλες να μαγειρεύουν μπορεί να γίνει σφαγή), κάναμε και βραδιές κομμωτικής (βάφαμε η μια τα μαλλιά της άλλης, κάναμε μάσκες και χτενίσματα), και το καλύτερο ήταν βραδυά μόντελινγκ... φτιαχνόμασταν και βγαίναμε φωτογραφίες (μερικές μάλιστα πολύ πολύ καλές)..

Ξέρω ακούγονται πολύ ψωνίστηκα όλα αυτά, αλλά ειλικρινά αν αισθάνεσαι καλά με τον άλλον και τα παίρνετε στη πλάκα είναι πολύ ωραία!

Τώρα έχω φύγει απο αυτό και μου λείπει (θέλετε να μαζευτούμε οοοολες μια μέρα? θα ρίξουμε γέλιο ) οπότε περιορίζομαι σε επιτραπέζια, μαγειρέματα με το αμόρε, κρασάκι, αργιλέ..

α και το άλλο που κάναμε! φτιάχναμε δωρα ή πράγματα για εμάς. παίρναμε ειδικές μπογιές για ρούχα απο χαρτοπωλείο και πολύ φτηνά μπλουζάκια-κάλτσες-βρακιά, και φτιάχναμε πάνω τα σχέδια που θέλαμε.. ακούγεται κίτς,το ξέρω αλλά δεν είναι!

αυτά ήταν τα καλύτερα.. αλλά είναι όπως το είπε η amy001 "άμα υπάρχει καλή παρέα, και μέσα στο σπίτι περνάς σούπερ"..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη skylofili : 09-02-12 στις 21:00.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:57, 10-02-12:

Ολα τα είπατε. Και τίποτα απ'αυτά να μην κάνεις, αμα πιάσεις την πάρλα με κρασάκι χειμωνιάτικα, πέρασε ωραία η βραδιά. Το καλοκαίρι τα μαζέματα με μεζεδες και κοκτειλς είναι σούπερ

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 19:18, 10-02-12:

Υπάρχουν κάποιες΄μέρες που με πιάνει κυριολεκτικά τρέλα και ξεσηκώνω τις ντουλάπες, κάνω ξεσκαρτάρισμα στα ρούχα, καλλυντικά, παπούτσια, τα πάντα!
Μετά κάνω και μια κούρα ομορφιάς και κοιμάμαι τέλεια!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ntinos oumpou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ntinos oumpou
Ο Ntinos oumpou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Ntinos oumpou έγραψε στις 11:37, 11-02-12:

ΤΑ ΠΆΝΤΑ ΟΜΩΣ..... ΑΡΚΕΊ ΝΑ ΥΠΆΡΧΕΙ ΔΙΆΘΕΣΗ

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 11:47, 11-02-12:

Αμα υπαρχει διαθεση τα παντα γινονται:Χαζεμα στο Ιντερνετ,γυμναστικη(αγαπημενη ασχολια),ακροαση μουσικης,επιτραπεζια,ακομη και...σατυρα(μιμηση προσωπων στυλ Μητσικωστα).

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:42, 24-02-12:

Πολύ καλά όλα αυτά, απλά έψαχνα και πράγματα με το boyfriend γιατί έχουμε κολλήσει με το κλασσικό dvd άντε και κανένα multiplayer στο playstation τις καθημερινές και θέλω να προτείνω κάτι άλλο για δύο άτομα, μέσα στο σπίτι.
Θα ήθελα να του κάνω κανένα beaute αλλά δεν κάθεται! Μάλλον νομίζει ότι θα του θίξει τον ανδρισμό αμα τον πασαλείψω με μάσκες και του βάλω αγγουράκια στα μάτια.
Για εκτός σπιτιού καθημερινή δεν το συζητάω γιατί σχολάει αργά και εδώ στο χωριό που μένουμε δεν έχει τίποτα οπότε οι μετακινήσεις είναι ένα θέμα. Ασε που δεν έρχεται κανείς εδώ γιατί όλοι τσιγκουνεύονται την βενζίνη (και την διαδρομή φαντάζομαι).
Εχετε κανένα καλό παιχνίδι για δύο άτομα, κατά προτίμηση όχι playstation?

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 15:48, 24-02-12:

Παιχνίδια με χαρτιά; Τάβλι; Επιτραπέζια;

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:50, 24-02-12:

Αν είναι μέρα, νοικοκυριό!
Να βοηθάνε λίγο, τι σόι φίλοι είναι;

Mέρα νοικοκυριού σήμερα όπως καταλαβαίνετε

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 15:51, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Για pc δηλαδή ή επιτραπέζιο?

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 15:51, 24-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Σκάκι (αν δεν ξέρετε, ευκαιρία να μάθετε! ), Monopoly, Trivial Pursuit..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:55, 24-02-12:

Τάβλι!!!

Με στοιχήματα!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:18, 24-02-12:

Μπα, είναι τόσο κωλόφαρδος που θα μου πάρει και τα σώβρακα. Αντε με κανένα φασόλι αν είναι! Του αρέσει πολύ και το μπιλιάρδο αλλά που χώρος για τραπέζι. (όταν κερδίσω το λαχείο θα κάνω playroom στη βιλα μου).
Σκάκι παίζαμε και οι δύο στο σχολείο αλλά εγώ τουλάχιστον δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα. Πρέπει να ψάξω στην αποθήκη για αυτά.
Ευχαριστώ για τις ιδέες, όταν τα βαρεθούμε θα σας ξαναρωτήσω.
Α, μου ήρθε και strip poker που δεν έχω παίξει ποτέ.

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 21:02, 24-02-12:

Σπιτι παρακολουθώντας ταινία, και αψηφώντας την ώρα μιας και την επόμενη θα έχουμε ρεπό...

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:03, 13-04-12:

Διαβασμα!

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 17:52, 14-04-12:

Μ ' αρέσει να κάθομαι σπίτι να βλέπω dvd και μετα....

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 14:01, 21-04-12:

Να προσθέσω το μπλα μπλα στο τηλέφωνο με τις ώρες.
Επίσης στο θέμα της γυμναστικής που πολλοί αναφέρατε, υπάρχουν πολλά βίντεο στο youtube με aerobic music. Χορέψτε τα όπως να 'ναι, βοηθάει σε όλο το σώμα.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 15:36, 21-04-12:

Kατασκευές-χειροτεχνίες.
Αγοράζουμε καμβάδες, καδράκια, μπουκάλια που ξεμένουν και τα διακοσμούμε με ότι σκεφτούμε. Εφημερίδες, σελίδες από παλιά βιβλία, ακρυλικά χρώματα αν πιάνει λίγο το χέρι μας, αποξηραμένα φρούτα -ειδικά λεμόνια-, χάντρες κτλ.

Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mayram999
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε στις 20:18, 07-06-12:

Εγώ όταν βαριέμαι εκτός από τα συνηθισμένα διαβάζω κανένα βιβλίο,παίζω στο ds,ζωγραφίζω,ακούω μουσική ή βάζω βιντεάκια στο youtube που δείχνουν πως να κάνεις διάφορα βαψίματα και προσπαθώ να κάνω παρόμοια (τις περισσότερες φορές το καταφέρνω)

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 21:10, 07-06-12:

οταν εισαι φοιτητρια και εισαι μονη σου στο σπιτι δεν ειναι και τοσο ευχαριστο βασικα εχει και τα καλα του και τα κακα του!
τις ωρες της ατελιωτης μοναξιας σερφαρω σαφως στο ιντερνετ και διαβαζω αλλα τιποτα αλλο και ειναι τοσο βαρετα και νιωθω μονη μου

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 22:11, 07-06-12:

δεν εχεις κανεναν να σε περιμενει ,ε;
διαβασα για βαψιμο τοιχου(στον οποιο εχω ηδη κανει σχεδια ,φρασεις κλπ) αλλα απο ενα σημειο και περα δεν ξερω, γιατι ..το σπιτι ενοικιαζομενο..θα αρχισει το μπιρι μπιρι

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 22:25, 07-06-12:

ασε πολυ χαλι να γυρνας στο σπιτι και να σε περιμενουν μονο οι τοιχοι.... και δεν μιλουν και αυτοι
και οπως ειπες σωστα αμα βαψω το σπιτι......

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους