Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,311 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συμβουλές για μικροσκοπικές κοπέλες

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 18:48, 11-10-11:

Εδω, θα μπορουμε να δινουμε συμβουλες περι ντυσιματος και μαλλιων ,οσες ειμαστε λεπτες και κοντουλες, δηλαδη οπως εγω

1.Σχετικα με τα μαλλια λενε οτι δεν πρεπει να ειναι πολυ μακρια γιατι σε κανουν να φαινεσαι κοντυτερη.
2.Υπαρχει βεβαια και η αντιθετη αποψη, οτι αν τα κοψεις κοντα , δηλαδη αγοριστικα, φαινεσαι σαν μωρο.
3. Τα φαρδια τζιν και μπλουζες σε κανουν ακομα πιο κοντοχοντρη.
4.Απ'την αλλη τα στενα τζιν κανουν τα ποδια σου σαν καλαμακια.

Τι ισχυει τελικα? Γνωμες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 19:33, 11-10-11:

Εμένα το μόνο που δεν μ'αρέσει να βλέπω είναι πολύ μεγάλες τσάντες και πολύ φουσκωτά μαλλιά. Σας κάνει να φαίνεστε σαν ξωτικά στη χώρα των θαυμάτων. Κατά τα άλλα, ένα απλό καθημερινό ντύσιμο είναι μιά χαρά. Και για επίσημες περιπτώσεις, παλι κάτι που δεν θα είναι υπερβολικό (πολύ κοντο/μακρύ/φαρδύ/στενό). Μετρια πράγματα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:00, 11-10-11:

Ό,τι θέλουμε θα φοράμε και θα κάνουμε ρε!
Κι εμείς έχουμε ψυχή.

Σιγά μη κόψω και το μαλλάκι μου για να φαίνομαι ψηλή.

edit: α. Το θέμα αφορά λεπτές. ΦΕΙΛ. :\

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vickydask
H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

H vickydask έγραψε στις 21:06, 11-10-11:

αυτο με το μακρι μαλλι δεν ισχυει σε καθε περιπτωση. εδω και τρια χρονια εκανα παρεα με το αντιπαραδειγμα.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 21:55, 11-10-11:

Μικροσκοπικές θεωρείτε τις κοντές ή τις κοντές κ συνάμα αδύνατες;

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 22:34, 11-10-11:

Εγώ θεωρώ αυτές που μου μοιάζουν 8 χρονών, άρα κοντές και αδύνατες.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 22:37, 11-10-11:

Μπορεί να σαι κοντή και αδύνατη αλλά να έχεις καλοσχηματισμένο πρόσωπο. Όχι απαραίτητα "παιδικό".

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:38, 11-10-11:

Γιατί δεν υπάρχουν παχουλούλικα 8χρονα;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Li@Ν@

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Li@Ν@
H Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Li@Ν@ έγραψε στις 23:34, 11-10-11:

Σε εμενα πανως(που δυστυχως ειμαι μικροκαμωμενη)δεν παει καθολου το εντονο βαψιμο.αν βαφτω καπως παραπανω,φαινομαι σαν καραγκιοζης. χαλια....... Οπότε κανω μονο φυσικο μακιγιαζ

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 06:42, 12-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Μικροσκοπικές θεωρείτε τις κοντές ή τις κοντές κ συνάμα αδύνατες;
Εννοείται κοντές+αδύνατες, αν είναι κοντές+υπέρβαρες δεν μπορείς να μιλήσεις για μικροσκοπικό

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 11:29, 12-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Γιατί δεν υπάρχουν παχουλούλικα 8χρονα;
Nαι βρε, αλλά όπως είπαν ήδη, το παχουλό δεν το λες μικροσκοπικό. Και δεν είναι ανάγκη να έχει μπεμπε πρόσωπο για να μου μοιάζει με παιδάκι, ξέρω μια γυναίκα στα 45 με 2 παιδιά, αλλά είναι ένα πενηντα(κάτι) και σαραντα(κάτι) κιλά, οπότε μου μοιάζει κοριτσάκι κι ας έχει "σκυλόφατσα" (όχι σαν σκύλα, σαν αυτές από τα σκυλάδικα ).

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 21:07, 12-10-11:

Εγω μιλαω για κοντες και αδυνατες..
Παντως εχω μια φιλη στα ιδια κυβικα με εμενα και εχει παρα πολυ μακρυ μαλλι και ειναι υπεροχο....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους