Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,180 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θεσσαλονίκη: Bars με live μουσική σκηνή

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:06, 14-10-11:

Ψάχνω bars στην Θεσσαλνονίκη με live μουσική σκηνή. Δεν ενδιαφέρομαι για μπουζούκια () και γενικότερα ψάχνω κάτι σε πιο alternative μουσική.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anastasia_1

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anastasia_1
H anastasia_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H anastasia_1 έγραψε στις 23:11, 15-10-11:

είναι ένα μαγαζί που λέγεται spitimou groundfloor .την αλλη κυριακη παίζουν live οι killinnosense. δες εδω πληροφοριες http://www.e-go.gr/music/article.asp...ubid=128799711

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:23, 16-10-11:

Χμ, εκτός από αυτό;
Βασικά με ενδιαφέρουν κυρίως οι μέρες Παρασκευή & Σάββατο...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anastasia_1

Νεοφερμένος

H anastasia_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H anastasia_1 έγραψε στις 17:21, 16-10-11:

απο οσο ξερω, διαφορα μαγαζια στην βαλαωριτου ...αλλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη, γιατι δεν εχω πολυ καιρο που μετακομισα απο την πατρα εδω, αν μαθω θα σου πω

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 19:32, 16-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από anastasia_1
απο οσο ξερω, διαφορα μαγαζια στην βαλαωριτου ...αλλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη, γιατι δεν εχω πολυ καιρο που μετακομισα απο την πατρα εδω, αν μαθω θα σου πω
Με live μουσική? Είσαι σίγουρη? Εγώ νομίζω δεν έχω δει κανένα ή το πολύ ένα απ'όσο θυμάμαι.
Ξέρω ένα μαγαζί που παίζει τέτοια μουσική, λέγεται Απειραμόρια αλλά είναι κάπου χωμένο, και δεν θυμάμαι που

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 19:42, 16-10-11:

Πέμπτες και Παρασκευές το trottoir στην παραλία έχει live jazz αν δεν κάνω λάθος. Την Παρασκευή ήμουν εκεί, έπαιζε ένας καθηγητής μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anastasia_1

Νεοφερμένος

H anastasia_1 έγραψε στις 00:05, 17-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaki
Με live μουσική? Είσαι σίγουρη? Εγώ νομίζω δεν έχω δει κανένα ή το πολύ ένα απ'όσο θυμάμαι.
Ξέρω ένα μαγαζί που παίζει τέτοια μουσική, λέγεται Απειραμόρια αλλά είναι κάπου χωμένο, και δεν θυμάμαι που

οχι δεν ειμαι σιγουρη..παιζει να ειναι ομως προς εκεινη την περιοχη(δεν την ξερω καλα ακομα την περιοχη εκει, αλλα καπου εκει μεσα στα στενακια εχει )

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 00:11, 17-10-11:

Αυτό με την jazz πρέπει να είναι πολύ ωραίο!
Παρακαλούνται οι κάτοικοι της Θεσσαλονίκης με γνώση σε αυτό το θέμα να μας βοηθήσουν επειγόντως!

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 10:43, 17-10-11:

Να γιατί πάω πάω το e-steki, ζήτησα λίγο πιο alternative μου δώσατε Jazz!
e-steki Rulez!

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 10:57, 17-10-11:

Alternative λέγοντας; Εγώ ξέρω το Καφωδείο πίσω από το παλιό Δημαρχείο που έχει κάθε βράδυ μετά τις 9.30 lives με έντεχνο και ροκ. Για όσους δεν ξέρουν, το Καφωδείο είναι μπυραρία με ωραία διακόσμηση. http://www.kafodeio.gr/main.php

Παράθεση

vradipous1

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vradipous1
Ο vradipous1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O vradipous1 ΑΜΜΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΝΝΝΝΝ.......!!!!!!! έγραψε στις 12:44, 23-11-11:

ήμουν φοιτητής 5 χρόνια στή θεσσαλονίκη..Ένα καλό μέρος ήταν το Malt n Jazz( http://www.maltandjazz.gr/ )
παίζουν κιόλας κατά διαστήματα και διάφορα συγκροτήματα...ωραίος χώρος...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους