Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,075 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη μάρκα κινητών

Αγαπημένη μάρκα κινητών

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
nokia
4
19,05%
sony ericsson
11
52,38%
samsung
2
9,52%
lg
0
0%
htc
0
0%
apple
3
14,29%
άλλη
1
4,76%

cr 7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cr 7
Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε στις 19:20, 14-10-11:

?

Εμένα προσωπικά τα nokia αν και έχω samsung.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Protagonist

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Protagonist
Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Protagonist Moonlight sonate έγραψε στις 13:33, 17-10-11:

Κατά την γνώμη μου τα Sony Ericsson.Από Δευτέρα Γυμνασίου δεν έχω αλλάξει μάρκα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eleni27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eleni27
H eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H eleni27 έγραψε στις 13:36, 17-10-11:

Sony Ericsson...

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 13:38, 17-10-11:

apple

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 14:30, 17-10-11:

Sony Ericsson... μεγάλη λατρεία!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:05, 17-10-11:

Παντα νοκια!
10 χρονια τωρα που εχω κινιτο, παντα νοκια! Με εξερεση ενα μαυρο εξαμηνο που ειχα ενα motorola... Αλλ τι να πεις... χαλασε απο μονο του, χωρις καμια κακομεταχυρηση...
Ενω τα νοκια παντα μου βγαινουν ανθεκτικα! Στα δικα μου χερια δεν εχει πεθανει κανενα νοκια! Και δεν ειμαι και απο τους πιο "ευγενεις" χρηστες...! Και ουτε εχω δει νοκια να ψωφαει στα χερια καπιου αλλου, με λαμπερη εξερεση (που επιβεβαιωνει τον κανονα) τον πατερα μου που του πευτουν μεσα στην θαλασσα

Και ειναι και ευκολα στην χρηση, ακομα και ο παπους μου που ειναι 80 χρονων ξερει να δουλεψει το κινιτο του...!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 15:06, 17-10-11:

Νοκια

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:41, 17-10-11:

ΝΟΚΙΑ
Κάποτε πήρα κάτι άλλο αλλά ξαναγύρισα στα Nokia, μέχρι στιγμής δεν τα αλλάζω !

Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cr 7
Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε στις 16:52, 17-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Παντα νοκια!
10 χρονια τωρα που εχω κινιτο, παντα νοκια! Με εξερεση ενα μαυρο εξαμηνο που ειχα ενα motorola... Αλλ τι να πεις... χαλασε απο μονο του, χωρις καμια κακομεταχυρηση...
Ενω τα νοκια παντα μου βγαινουν ανθεκτικα! Στα δικα μου χερια δεν εχει πεθανει κανενα νοκια! Και δεν ειμαι και απο τους πιο "ευγενεις" χρηστες...! Και ουτε εχω δει νοκια να ψωφαει στα χερια καπιου αλλου, με λαμπερη εξερεση (που επιβεβαιωνει τον κανονα) τον πατερα μου που του πευτουν μεσα στην θαλασσα

Και ειναι και ευκολα στην χρηση, ακομα και ο παπους μου που ειναι 80 χρονων ξερει να δουλεψει το κινιτο του...!
ναι έχεις δίκιο εγώ είχα 5 χρόνια νόκια δεν χάλασε καθόλου και μην φανταστείς τέλεια προσοχή μετά άλλαξα πήρα samsung και δεν μπορώ να το διαχειριστώ καλά(θα μάθω που θα πάει)και επίσης να φανταστείς η εφτάχρονη αδερφή μου παίζει με nokia smartphone.

Παράθεση

Degen (Γιωργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Degen
Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Degen εμ? έγραψε στις 18:14, 17-10-11:

τα σονυ ερικσον επειδη βολευουν αλλα δεν ειναι καλα. δεν αντεχουν οπως τα νοκια αλλα με βολευει γενικα το μενου.και εμενα ο παππους μου χειρειζεται καλα το νοκια :p

Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 00:14, 18-10-11:

blackberry

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 01:10, 21-10-11:

Προσωρινά έχω κολλήσει με Nokia, γιατί είμαι συνηθισμένος στην κλασσική γραμμή. Το επόμενο πάντως θα είναι κανένα touch.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους