Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,275 μηνύματα σε 74,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 186 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Καπνιστές] Όσοι κάνετε στριφτά...

Τι καπνό χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)
Van Nelle
3
4,05%
Camel
1
1,35%
Drum
3
4,05%
Marlboro
3
4,05%
Craven
13
17,57%
George Karelias and Sons
14
18,92%
Pall Mall
1
1,35%
Old Holborn
21
28,38%
Golden Virginia
12
16,22%
Άλλο
2
2,70%
ΔΞ/ΔΑ
1
1,35%

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 21:30, 23-06-11:

Καρέλιας. Γλυκός, ελαφρύς και χωρίς σκουπιδάκια και κλιματσίδες του Ταρζάν!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 23:59, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Καρέλιας. Γλυκός, ελαφρύς και χωρίς σκουπιδάκια και κλιματσίδες του Ταρζάν!
Καρέλιας ε;
Δεν ήξερα ότι έχει βγάλει και καπνό για στριφτό. Ενδιαφέρον!
Βαρέθηκα τον κίτρινο old holborn και δοκίμασα πράσινο golden virginia. Δεν καπνίζεται αυτό το πράγμα. Πολύ ελαφρύς και σου αφήνει μια άσχημη γεύση στο στόμα.

Όταν λες γλυκός, έχει κάποιο άρωμα έντονο; Κι όταν λες ελαφρύς, πόσο ελαφρύς.. επιπέδου άσπρου holborn και κίτρινου virginia?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 24-06-11 στις 00:13.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 00:41, 24-06-11:

Δεν έχει έντονο άρωμα, είναι σαν να μυρίζεις χμμμ κάτι γλυκό (πολλοί λένε μέλι, κανέλα και άλλα. δεν είναι αρωματικός)και η γεύση είναι απαλή. Είναι στο επίπεδο του άσπρου holborn περίπου, ίσως λίγο πιο γλυκός και ελαφρύς. Από τότε που το ξεκίνησα το ρημάδι καρέλια καπνίζω, αγαπημένος καπνός. Είναι και μαλακός στην υφή χωρίς σκουπίδια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 19:21, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Δεν έχει έντονο άρωμα, είναι σαν να μυρίζεις χμμμ κάτι γλυκό (πολλοί λένε μέλι, κανέλα και άλλα. δεν είναι αρωματικός)και η γεύση είναι απαλή. Είναι στο επίπεδο του άσπρου holborn περίπου, ίσως λίγο πιο γλυκός και ελαφρύς. Από τότε που το ξεκίνησα το ρημάδι καρέλια καπνίζω, αγαπημένος καπνός. Είναι και μαλακός στην υφή χωρίς σκουπίδια.
Mε έψησες και αγόρασα σήμερα!
Πρώτες εντυπώσεις άριστες!
Στην αφή ειδικά είναι εξαιρετικός, καθόλου σκουπιδάκια και τόσο απαλός. μετάξι
Είναι πιο ελαφρύς από τον holborn αλλά μου αρέσει. Το άρωμά του εμένα μου θυμίζει καραμέλα πάντως.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 20:03, 30-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Δεν καπνίζεται αυτό το πράγμα. Πολύ ελαφρύς και σου αφήνει μια άσχημη γεύση στο στόμα.
Aυτο το πραγμα καπνιζεται μια χαρα. Ειναι σχετικα βαρυς καπνος και σου αφηνει μια ωραια γευση στο στομα!
Παράθεση

mariadrd (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H mariadrd εκανε την τιμη και έγραψε: στις 14:48, 02-07-11:

Αχχχχ αγαπημένο στριφτό... Έκανα old hoborn ασπρο, αλλά επειδή θέλω να το ελαττώσω και το ελάττωσα στα 2 τσιγάρα τη μέρα μέσο όρο παίρνω βιομηχανικές αηδίες... γιατί ο καπνός στη βδομάδα ξεραινόταν και αναγκαστικά τον κάπνιζα....
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:24, 02-07-11:

Έχω παρατηρήσει ότι σε θήκη ο καπνός διατηρείται λίγο παραπάνω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 20-08-11 στις 08:51.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 18:31, 02-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Έχω παρατηρήσει ότι σε θήκη ο καπνός διατηρείτε λίγο παραπάνω.
indeed, αν είναι καλής ποιότητας θήκη, όπως δερμάτινη, οι υπόλοιπες είναι όπως η συσκευασία που πωλείται με τον καπνό
Παράθεση

mariadrd (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H mariadrd εκανε την τιμη και έγραψε: στις 09:20, 04-07-11:

Ναι το ειχα σκεφτει ειναι η αληθεια... Αλλα μετα σκέφτηκα οτι αν παρω θηκη αντι να το ελαττωσω και καποια στιγμη να το τερματισω, αγοραζω μια θηκη για την διαιωνιση.. αντε στριψτε ενα για μεναααα , λεπτο ε....
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 16:13, 13-07-11:

old κιτρινο,χαρτακια ριζλα γαλαζιο(ανοιχτο) φιλτρακια ριζλα μεσαιο
Παράθεση

IQfreak (Μιχάλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O IQfreak έγραψε: στις 14:27, 24-08-11:

Καλησπερα σε ολους, μηπως σας ειναι ευκολο να μου πειτε κανενα site που να εχει τα διαφορα χαρακτηριστικα για τα χαρτακια. Εαν δεν υπαρχει θα ηθελα να μου πειτε τις διαφορες μεταξυ των διαφορων χαρτιων rizla (μπλε, ασπρα, ασημι, γαλαζια, μαυρα κλπ.)Ευχαριστω εκ των προτερων.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:42, 24-08-11:

Δες εδώ: www.rizla.com Στην κατηγορία products.
Παράθεση

IQfreak (Μιχάλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O IQfreak έγραψε: στις 14:57, 24-08-11:

Αυτο που εψαχνα ευχαριστω!
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:05, 24-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από IQfreak
θα ηθελα να μου πειτε τις διαφορες μεταξυ των διαφορων χαρτιων rizla (μπλε, ασπρα, ασημι, γαλαζια, μαυρα κλπ
Ξεκίνα με τα πράσινα, και όταν μάθεις να στρίβεις χωρίς να σου βγαίνει χαρταετός, πήγαινε στο ασημί
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε: στις 17:18, 24-08-11:

Ξεκίνα με τα πράσινα, και όταν μάθεις να στρίβεις χωρίς να σου βγαίνει χαρταετός, πήγαινε στο ασημί
εγω μετα το πρασινο πηγα στο γαλαζιο...στριβει πολυ καλα και δεν ειναι και τοσο λεπτο οσο το ασημι για να σκιζεται...
Παράθεση

IQfreak (Μιχάλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O IQfreak έγραψε: στις 11:11, 25-08-11:

Στο rizla.com γιατι δεν εχει γαλαζια και εχει μονο μπλε?
Και γιατι τα πρασινα ειναι κομμενα στις ακρες?
Παράθεση

θρυαλλίδα

Δραστήριο Μέλος

H θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H θρυαλλίδα χέρια και πόδια βρωμικα,μάτια καθαρά έγραψε: στις 11:19, 25-08-11:

διαβαζοντας και τις 6 σελιδες μου ρθε να δοκιμασω τσιγαρο Ο_Ο απαπαππααπα
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε: στις 15:24, 25-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από IQfreak
Στο rizla.com γιατι δεν εχει γαλαζια και εχει μονο μπλε?
Και γιατι τα πρασινα ειναι κομμενα στις ακρες?
αυτο για το site δεν το γνωριζω....παντως τα μπλε δεν εχουν μεγαλη διαφορα απο τα γαλαζια...τουλαχιστον ετσι μου φαινεται εμενα....
τα πρασινα εχουν τις εγκοπουλες για να σε βοηθανε στο στριψιμο...αν εισαι αρχαριος παρε αυτα και μολις ψιλομαθεις τα αλλαζεις....
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:28, 25-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από xrisopsaro
τα πρασινα εχουν τις εγκοπουλες για να σε βοηθανε στο στριψιμο...αν εισαι αρχαριος παρε αυτα και μολις ψιλομαθεις τα αλλαζεις....
Πότε δεν κατάλαβα πως βοηθάνε...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε: στις 15:31, 25-08-11:

Πότε δεν κατάλαβα πως βοηθάνε...
χαχαχαχαχα....ουτε κι εγω...επισης δεν καταλαβα γιατι υπαρχουν και μαυρα...αφου ειναι ιδια σαν τα πρασινα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους