Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εντομοφοβία

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ανατολή
H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε στις 23:14, 12-07-13:

Για να ξεπεράσουμε τις φοβίες μας πρέπει να ενημερωθούμε κατά πόσον είναι "σωστές", αλλά και γενικά να γνωρίζεις πέντε πράγματα για αυτές. Έπειτα πρέπει να δουλέψεις την εξοικίωσή σου μαζί τους. Σιγά-σιγά θα πλησιάζεις όλο πιο κοντά, και ίσως έρθεις σε επαφή με κάποια από αυτά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 23:16, 12-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Xx-Giota-xX
Μπορώ να κάνω κι αλλιώς?Πραγματικά τρέμουν τα χέρια μου.Γενικά φοβάμαι όχι τόσο πολύ οτι θα με τσιμπήσουν αλλά δε ξέρω.Πως να στο πω...Νομίζω οτι θα μπλεχτούν στα μαλλιά μου,οτι θα μπουν στα ρούχα μου,στα αυτιά μου.ΤΖΙΖ ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι.Αν μένεις μόνη πάντως δεν έχεις και άλλη επιλογή.
Πω ρε συ και εγώ είμαι έτσι ακριβώς. Τα σιχαίνομαι, είναι απαίσια πως το λένε. Πραγματικά δεν έχω ιδέα τι θα έκανα αν δεν ήταν η μαμά μου να το βγάλει από το σπίτι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Energy

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους