Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα μπορούσατε να κάνετε για τον/την σύντροφό σας;

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 16:48, 12-09-07:

Η Μαρινέλλα έλεγε ότι μπορεί όλα να τα κάνει για τον άνθρωπο που αγαπά λέγοντας διαφορα για αυτό, εσείς αγαπάτε, λατρέυετε, ζήτε για τον άνθρωπο σας, τι ακραίο κάνατε για αυτόν τον άνθρωπο; τι είσαστε διατεθημένοι να κάνετε για τον άνθρωπο που θεωρήτε ότι θέλετε να αφοσιωθήτε;

Πείτε μας παλιές εμπειρίες ή αυτά που πραγματικά θα δινατε στην αγάπη της ζωής σας

Υπόψην η ακρότητα είναι διαφορετική για κάθε μάτι, δεν είναι ανάγκη να το λέμε αυτό

Αν υπάρχει ξέρετε μικρά μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη The Stand
Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 21:47, 12-09-07:

Τίποτα είμαι σιχαμερά εγωιστής και την βρίσκω τρελά

Πέρα από την πλάκα,είχα βγει έξω με ένα πουκάμισο με -10 βαθμούς έξω,για να δω που είναι και τι κάνει.

Δεν ήταν σύντροφος μου αλλά ήταν αυτή που κάποτε αγάπησα τρελά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 07:58, 13-09-07:

Το καλύτερο που θα μπορούσα να κάνω για εκείνη και για μένα, είναι να τη χωρίσω.....

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 08:54, 13-09-07:

αρε πειρατή με τον καλό λόγο στο στόμα πουλάκι μου, μήπως να σε χώρησει επιδή βραδυα με κρύο της πήρες το σακακι της επιδή κρύωνες;

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 08:57, 13-09-07:

Μπορεί...
άμα κρύωνα όμως τι να έκανα;

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 09:03, 13-09-07:

Λοιπόν πέρα απο την πλάκα ένα απο τα μικρά που έχω κάνει είναι τότε που έκανε ο άντρας μου κυστη κόκκιδος, η αδερφη μου γενούσε στον δέυτερο τότε και ο άντρας απο πάνω 4 μέρες επι 10 λεπτά πρωί βράδυ ανέβενα απο τα σκαλιά για να τον δώ, δεν ήθελα να με δεί τότε ο πατέρας μου, δεν έτρωγα απο το άγχως που δεν τον έβλεπα, είχα χάσει 3 κιλά σε 4 μερες απο τα πάνω κάτω.

Οταν βγήκε η αδερφή μου δεν μπορούσα να πηγαίνω οπώτε πριν σχολάσω έφευγα για το νοσοκομείο για 5 λεπτά ανεβένοντας 3 ορόφους μέχρι πάνω απο τα σκαλιά για να τον δώ ελάχιστα.

Αυτο για μένα ήταν κάτι που μου φάνηκε πολλύ μικρό, θα έπρεπε να είμουν συνεχώς μαζί του, δεν μπόρεσα δυστηχώς

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 09:05, 13-09-07:

ρε πειρατη ουτος η αλλος γιατι να την χωρησεις ειχατε τιποτα?
μια καλη βραδια περασατε μαζι αντε 2-3 δεν ειχατε κ τιποτα(οπως λες κ εσυ για να της χωρησεις)

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε στις 09:06, 13-09-07:

.....λέμε άμα ήταν σύντρφος ρε συ......

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 09:07, 13-09-07:

δεν πιστευω οτι εχω κανει κατι τοσο μεγαλο(για αυτα που αξιζει τουλαχιστον)να ειναι αξια αναφορας... πιστευω οτι αξιζει τα παντα...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 09:17, 13-09-07:

Γιατό λέω και τι θα μπορούσες να κάνεις ρε κάκερλακ μην αποσυντονήζεσε με το κοράκι απο πάνω

Που θα έφτανες είναι το θέμα, μικρό και μεγάλο

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 09:17, 13-09-07:

αυτα που εκανε ο συντροφος μας για μας κανουν; η μονο εμεις τι θα καναμε;

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 09:20, 13-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
αυτα που εκανε ο συντροφος μας για μας κανουν; η μονο εμεις τι θα καναμε;
Τότε ρε σύ πάει άλλα θέματα, έχει άλλα θέματα για αυτό νομίζω εσύ αντε πήρες τα πάντα εσύ πώς το ανταποδείδεις; βασικά το θέμα το ανοιγω όχι για να το παίζουμε εγώ κάτι έκανα αλλα για να σκευρούμε άν πράγματι μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για αυτόν και πώς κρίνει ο καθένας την φράση τα πάντα

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 09:25, 13-09-07:

εγω θα δινα και τη ζωη μου ακομη (κυριολεκτικα) για τον αντρα μου...εκανε τοσα πολλα για μενα που ακομη και η ζωη μου λιγη ειναι
φροντιζω παντως καθημερινα να του δειχνω με απειρους τροπους την αγαπη μου και την αφοσιωση μου και παλι νομιζω οτι αξιζει πολλα περισσοτερα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 10:06, 13-09-07:

Θα τον αφηνα να φαει την τελευταια κουταλια της νουτελας μου.

Παράθεση

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris athens
Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

O dimitris athens έγραψε στις 10:53, 13-09-07:

Nα της προσφέρεις τα πάντα ,να της φτιάξεις ένα ολόκληρο σπίτι από το μηδέν και να είσαι 3 μήνες στην καρέκλα πλάι της στην κλινική εγκαυμάτων του ΚΑΤ μετράει καθόλου?

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 11:14, 13-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Θα τον αφηνα να φαει την τελευταια κουταλια της νουτελας μου.

Τελευταια-τελευταια? Ουτε κανενα μικρο υπολειμματακι να μεινει για μενα? Ε οχι ρε παιδια, ειπαμε, για μ@λακες ψαχνει?!

Ον δε τοπικ, θα εκανα τα παντα, εκτος απο πραγματα που θα με εκαναν να συνειδητοποιησω οτι δεν αξιζει. π.χ. αν με εβαζε ποτε καποιος σε διλημμα "εγω ή η κολλητη σου", "εγω ή η μανα σου", "εγω ή ο σκυλος σου" (πιασατε το νοημα τελος παντων) θα ειχε φαει πορτα.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:41, 13-09-07:

Τα πάντα στα πλαίσια βέβαια του λογικού!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:54, 13-09-07:

Να τον ακολουθήσω νομίζω....

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:10, 13-09-07:

Δεν μπορω να ξερω μεχρι που θα εφτανα... Αυτο θα το ξερω μονο οταν φτασω στο σημειο να πω "Οχι, αυτο δεν μπορω να το κανω" καθος θα ξερω που δεν μπορω να φτασω, αρα και περιπου μεχρι που να φτασω

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 21:07, 13-09-07:

Εγώ θα μπορούσα να της κάνω ευθανασία αν ήταν τόσο χαζή ώστε να μ' αγαπάει. Για το καλό της βέβαια.

Θα μπορούσα να της φάω όλη την περιουσία για να την κάνω ευτυχισμένη, αφού τα λεφτά φέρνουν δυστυχία. Πάλι για το καλό της.

Θα μπορούσα να θυσιάσω τη μαμά της στον Καστανά (συγνώμη Σατανά) για να μείνει αιώνια νέα.

Θα μπορούσα να σπάσω στο ξύλο το αφεντικό της μαζί με τους γορίλλες φίλους μου, για να τη δω να χαμογελάει.

Θα μπορούσα να κάψω το σπίτι της για να δω τα μάτια της να φωτίζονται.

Θα μπορούσα να της ξύνω την πλάτη με τη μέθοδο του Μαρκήσιου

Θα μπορούσα να στρώσω για χάρη της το κρεβάτι του Προκρούστη

Θα μπορούσα να τρελαθώ για πάρτη της

Θα μπορούσα να παρατήσω το σπίτι μου και να ταξιδέψω με το αυτοκίνητο 7 ώρες δρόμο, απλά για να τη γνωρίσω...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 21:13, 13-09-07:

Για τον Έναν, θα μπορούσα να τα παρατήσω όλα και να τον ακολουθήσω στην άκρη του κόσμου..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους