Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κουζίνα και εντοιχιζόμένες συσκευές

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 13:11, 01-08-05:

Και φυσικά αν μιλάγαμε για ψυγείο η κουζίνα θα ήμουν off topic. Μιλάμε όμως για ένα mac mini! Δείτε το τελικό αποτέλεσμα εδώ και μπορείτε να δείτε όλη τη διαδικασία κατασκευής πατώντας τα νούμερα των σελίδων πάνω πάνω. Κάτι παρόμοιο έχει γίνει άλλη μια φορά αλλά κατα λάθος! Τέλος υπάρχουν και αυτοι που έχουν αντιρρήσεις και θεωρούν οτι το mac mini πρέπει να μπαίνει στο μπανιο.

Linked απο το slashdot, και copy-paste απο το blog μου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:10, 01-08-05:

Δυστυχώς γκαντέμη το πρώτο λινκ δεν δουλεύει γιατι έχει υπερβει το όριο bandwidth αυτός που το έχει... Πάντως πολύ λολ το τελευταίο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:14, 01-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Και φυσικά αν μιλάγαμε για ψυγείο η κουζίνα θα ήμουν off topic. Μιλάμε όμως για ένα mac mini! Δείτε το τελικό αποτέλεσμα εδώ και μπορείτε να δείτε όλη τη διαδικασία κατασκευής πατώντας τα νούμερα των σελίδων πάνω πάνω. Κάτι παρόμοιο έχει γίνει άλλη μια φορά αλλά κατα λάθος! Τέλος υπάρχουν και αυτοι που έχουν αντιρρήσεις και θεωρούν οτι το mac mini πρέπει να μπαίνει στο μπανιο.

Linked απο το slashdot, και copy-paste απο το blog μου.
Πάντως αν μου το δίναν σε εμένα το mac mini θα είχε μεγαλύτερη χρησιμότητα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Vegan Κουζίνα! - Από skai-animals
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-10-14 στις 17:52.
    • Γαλλική Κουζίνα - Από mindcircus
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-04-12 στις 21:35.
    • Από κουζίνα είμαι φανατικός... - Από Ειλικρινής
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-06-11 στις 12:44.
    • Συσκευές από Αμερική - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-02-07 στις 21:11.
    • Αραβική κουζίνα: Λαχματζούν - Από travel_lover
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-06 στις 00:19.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους